Zeynep Yılmaz'dan Şeyma Subaşı'na yıllar sonra olay yanıt!

Zeynep Yılmaz ve Acun Ilıcalı boşandıklarında o dönem Ilıcalı'nın sevgilisi olan Şeyma Subaşı, 'Boşandılar' şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

126429 okunma

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde "Magazin Noteri" programına konuk olmuştu. Program esnasında söz; Zeynep Yılmaz ve Acun Ilıcalı boşandıktan sonra Şeyma Subaşı'nın yaptığı 'Boşandılar' paylaşımından açılınca Subaşı "Benim Snapchat'te 20 tane arkadaşım vardı. 7 yıl boyunca boşanmalarını bekledim. Acun bana bugün boşanacağım, yarın boşanacağım derken 7 sene geçti. Boşandıkları gün 20 arkadaşıma boşanma haberini böyle duyurdum. İçlerinden biri beni patlattı. Bu paylaşımı magazin sayfalarına verdi" demişti.

Programda verilen bilgiye göre Zeynep Yılmaz, "Magazin Noteri" programının ardından sosyal medya hesabından 'Yalancının mumu yatsıya kadar yanar' atasözüne atıfta bulunduğu bir paylaşım yaptı.

Yılmaz bu paylaşımının ardından bir paylaşımda daha bulunarak, Dostoyevski'nin "Bu devir, sıradan insanın en parlak zamanı; duygusuzluğun, bilgisizliğin, tembelliğin, yeteneksizliğin, hazıra konmak isteyen bir kuşağın devridir." sözlerini "Maalesef bu devir de böyle" notuyla paylaştı.