Ziynet Sali: "Ruh ikizimi buldum"

25 Temmuz'daki Harbiye konserine hazırlanan Ziynet Sali, A Para’da yayınlanan ‘Günaydın Hafta Sonu’ programında hayat hikayesini anlattı.

Ziynet Sali: "Ruh ikizimi buldum"
913 okunma

1999'da Kıbrıs'tan İstanbul'a geldiğini, İTÜ'de konservatuvarda okuduğunu söyleyen Sali. "İyi ki Kıbrıs'a dönmemişim" dedi. İlk geldiğinde Ciguli'nin basın danışmalığını yaptığını açıklayan Sali. hayatın içinden geldiğini belirtti. Ünlü şarkıcı, "2000'de Özden Bora ile yolumuz keşişti. Bir single çıkardık. Tek şarkı yapıp büyük şeyler bekleyen arkadaşlarımız var. Müzik emek ister" dedi. Sanat dünyasında kendisini en çok Ebru Gündeş'in desteklediğini vurgulayan Sali, "Onu çok seviyorum" diye konuştu.

Sali, programda müzisyen sevgilisi Erkan Erzurumlu ile ilk kez canlı yayında bir araya geldi. Ünlü sanatçı, yeni ilişkisiyle ilgili şöyle konuştu: "Çok şanslıyım. Ruh ikizimi buldum. Müzik aşkımı bozacak kimseyle birlikte olmadım. Erkan kalbi çok güzel biri, hayatıma ve müziğime güzellikler kattı. Aşk istiyordum, bekledim, geldi. Keşke dediğim tek şey bebek" diye konuştu.