YAŞAM HABERLERİ

12 yıllık eşini 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü!

12 yıllık eşini 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü!

İstanbul Bahçelievler’de 12 yıllık eşi Alime Demirdağ'ı 2017' yılında Kurban Bayramı'nın ikinci günü 17 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen tutuklu sanık Kenan Demirdağ’ın yargılanmasına devam edildi.

İHA'nın haberine göre Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada tutuklu sanık Kenan Demirdağ hazır bulundu. Hayatını kaybeden Alime Demirdağ'ın teyzesi ile köylüsü Tuba Karakuş da duruşmada tanık sıfatıyla dinlendi.

‘Sok o telefonu cebine zararlı çıkarsın’

İfadesine başvurulan Tanık Tuba Karakuş, "Alime ile tatil dönüşü birlikte döndük. Aynı otobüste olduğumuzdan haberimiz yoktu. Otobüste gelirken Alime sürekli telefon ile görüşüyordu. Telefondaki kişiye meşgulsen arama diyordu. Sonra öğrendik ki görüştüğü kişi Kenan Demirdağ’mış. Otobüsten indiğimizde sanık otogardaydı. Ölen Alime’yi aldı, tartışarak gidiyorlardı. Aynı metrodan indikten sonra Kenan yanıma geldi. Bana o telefonu cebine sok yoksa sen de zararlı çıkarsın dedi. Sonra birlikte ortadan kayboldular. Muhtemelen taksiye bindiler. Ben evime gittim. Evime geçtikten sonra babam aradı, sakın evden çıkma Alime ölmüş dedi."

‘Daha önce fare zehriyle zehirlemeye çalıştı’


Duruşmada konuşan Teyze Cennet Karakuş ise Alime Demirdağ’ın evliliği sürecinde de eşi tarafından şiddet ve ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını söyledi. Karakuş, “Ben öldürme anını görmedim. 4-5 sene önce geçimsizlikleri başladı. Alime işe gitti, çocuğunu bize bıraktı. Kenan elinde bira şişesiyle bizim evimize sarhoş geldi. Kapıyı açtım çocuğumu neden saklıyorsunuz dedi. Ben de çocuğu saklamıyoruz cevabını verdim. Sanık bizi tehdit etmişti o dönemde de. Alime, Kenan beni tehdit ediyor, işten gelince her gün bana işkence yapıyor dedi. Sürekli sen kiminle yattın, kiminle konuşuyorsun diye soruyormuş. Bir kere fare zehri içirmeye çalışmış. Alime zehri içer gibi yapmış ve ölme numarası yapmış. Bir başka sefer ise Belgrat Ormanı’na götürmüş orada da öldürmeye çalışmış. Alime kurtulmuş" diye konuştu. Maktülün teyzesi Cennet Karakuş: “Eşi yine bir gün Alime’ye önce sana evlat acısı yaşatacağım sonra öldüreceğim seni demiş. Alime kızı için sığınma evinden çıktığını söylemişti bana. Tekrar onun için gireceğini söylemişti" dedi.

Mütalaa için duruşma ertelendi

Tanıkların ifadelerinin ardından tutuklu sanık Kenan Demirdağ ise suçlamaları reddetti ve mahkeme heyetine “Asla kızıma zarar vermem o benim canım. Dayanamıyorum artık. Kendime zarar vereceğim onu görmeyi çok istiyorum kızım da beni görmeyi istiyor" dedi.

Sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, mütalaa hazırlaması için dosyayı cumhuriyet savcısına gönderdi. İddianamede 2017 yılında eşi Alime Demirdağ'ı öldürdüğü iddia edilen Kenan Demirdağ'ın "Eşi kasten öldürmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep ediliyor. 
  • Bu Haberi
POS cihazları dijitalleşiyor
Kerem Bürsin'in kardeşinden olay paylaşım
Burcu Esmersoy'un yoğun temposu
Türkiye dünyanın en mutlu 79'uncu ülkesi oldu
Deniz Akkaya: “İki ay boyunca kafamızı dinleyeceğiz”
Didem Soydan: "Ağzınızı toplamayı öğreneceksiniz"
Yalın köpekleri için taşındı
Maltepe sahil yolunda kaza: 5 yaralı
Gökçe Bahadır’ın sahne ücreti dizi ücretini solladı
Konya'da dehşet: "Hakkınızı helal edin ben annenizi öldürdüm"
İlyas Yalçıntaş'tan anlamlı davranış
15 kişilik minibüsten 40 kaçak göçmen çıktı!
Bensu Soral'ın 10 parmağında 10 marifet!
Denizde korkutan çekilme!
Senegalli yolcuya hakaretler yağdıran taksici gözaltına alındı
Feci trafik kazasında 60 kişi yaşamını kaybetti!
Berkay: "Özlem ne isterse yaparım"
Sabahattin Önkibar: "31 Mart öncesi kahpe bir saldırı olursa..."
Cansu Tosun öyle bir paylaşımda bulundu ki
47 yaşında askere çağrıldı!
Özge Ulusoy'dan defile öncesi alışveriş
Avrupa Birliği: "İsrail'in Golan Tepelerindeki egemenliğini tanımıyoruz"
İlhan Şeşen'e evinde uyurken büyük şok!
İzmir'de down sendromluları taşıyan midibüs devrildi!
Mustafa Sandal alışveriş sonrası Milli Takım kampına gitti
E-Devletten birçok yeni hizmet daha
Gaziantep'te korkutan deprem
Taksiciden aracına binen Senegalli turiste şok sözler
Öykü Karayel'in kısa süren saadeti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'ın Golan çıkışına sert tepki