Foto Galeri

Parası olmadığı için Cannes'a gidemeyen ünlü kim?
Parası olmadığı için Cannes'a gidemeyen ünlü kim? Bu yıl Cannes'a bir sinema filmiyle katılmadık, Altın Palmiye başka bahara... Festivalden bize geriye havalı pozlar, çok pahalı kıyafetler, milyon dolarlık mücevherler, kırmızı halı dedikoduları kaldı...
Belçim Bilgin'den sevgilisine aşk dolu bakışlar
Belçim Bilgin'den sevgilisine aşk dolu bakışlar Belçim Bilgin'in mutlu beraberliği sürüyor...
Ünlü isimlerin tatil programları belli oldu
Ünlü isimlerin tatil programları belli oldu Yaz tatili sezonu başlıyor... Ünlüler de planlarını şimdiden yaptı. Bodrum, Çeşme, Yunan Adaları, Güney İtalya ve Fransa favori mekanları... Peki kim, kiminle nereye gidecek? İsim isim tam listesi burada.
Hayat Finans'ın Burak Özçivit'in rol aldığı yeni reklam filmi yayınlandı
Hayat Finans'ın Burak Özçivit'in rol aldığı yeni reklam filmi yayınlandı Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in rol aldığı Hayat Finans’ın 'Banka ama Başka' temalı reklam filmi yayınlandı. Reklam filminde, ünlü oyuncunun günlük hayatındaki koşuşturma ve yoğunluğa dijital olarak nasıl uyum sağladığı birbirinden farklı sahnelerle ekrana taşınıyor.
İstanbul Modest Fashion Week 2024 Fişekhane’de başladı
İstanbul Modest Fashion Week 2024 Fişekhane’de başladı İstanbul Modest Fashion Week 2024, (IMFW24) ‘Modanın Birleştirici Gücü’ temasıyla 9’uncu kez kapılarını açtı.
Fahriye Evcen 'Yaza merhaba' notuyla paylaştı
Fahriye Evcen 'Yaza merhaba' notuyla paylaştı Başarılı kariyeri ve sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça gündem olan Fahriye Evcen bu kez ise pozlarıyla gündem oldu.
Kurt Efe'nin doğum gününe ünlüler akın etti
Kurt Efe'nin doğum gününe ünlüler akın etti Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, oğulları Kurt Efe'nin 2'nci yaş günü için yakın arkadaşlarının katıldığı bir parti organize etti.