Foto Galeri

Ünlü isimlerin sesini taklit ederek dolandırdılar!
Ünlü isimlerin sesini taklit ederek dolandırdılar! Doğukan Manço ve Erhan Güleryüz'ün sesini taklit eden çete üyelerinin, Demet Akalın, Beyazıt Öztürk gibi ünlülerden para istediği ortaya çıktı.
Öfkeyi azaltmanın en etkili yolları
Öfkeyi azaltmanın en etkili yolları Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Derya Uludüz, stresi azaltmak için hemen uygulayabileceğiniz basit ve etkili yaşam tarzı değişikliklerini sıraladı...
Songül Öden bebeğinin cinsiyetini öğrendi
Songül Öden bebeğinin cinsiyetini öğrendi İş insanı Arman Bıçakçı ile evli olan başarılı oyuncu Songül Öden bebeğini kucağına almak için gün sayıyor.
Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında neler oluyor? Magazin dünyası bunu konuşuyor
Mehmet Dinçerler ve Hadise arasında neler oluyor? Magazin dünyası bunu konuşuyor Hadise'nin 4 aylık evliliğin ardından Eylül 2022'de boşandığı Mehmet Dinçerler'e yeniden döndüğü iddia edildi.
Alina Boz Umut Evirgen'e fena tutuldu! Öyle bir paylaşım yaptı ki!
Alina Boz Umut Evirgen'e fena tutuldu! Öyle bir paylaşım yaptı ki! Mithat Can Özer ile evliliğin eşiğinden döner dönmez işletmeci Umut Evirgen ile aşka başlayan Alina Boz, herkesi şaşırtmıştı.
Evlilik hazırlığı yapan Deniz Çakır'dan son dakika kararı
Evlilik hazırlığı yapan Deniz Çakır'dan son dakika kararı Bilişim alanında faaliyet gösteren ekonomist Bilgehan Baykal'la nikah masasına oturmaya hazırlanan Deniz Çakır'dan son dakika kararı...
Aslı Turanlı ve İzzet Antebi aynı mekanda pişti oldu
Aslı Turanlı ve İzzet Antebi aynı mekanda pişti oldu Aslı Turanlı ile kısa bir süre önce ayrıldığı İzzet Antebi, Etiler'deki bir mekânda karşılaştı. Antebi'nin barışmaya çalıştığı, Turanlı'nın ise bunu istemediği öğrenildi.