Foto Galeri

Kenan İmirzalıoğlu bilinmeyen çocukluğunu anlattı
Kenan İmirzalıoğlu bilinmeyen çocukluğunu anlattı ATV ekranlarının sevilen programı "Kim Milyoner Olmak İster"in başarılı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, katıldığı "Empati" programında Ahmet Mümtaz Taylan'a samimi açıklamalarda bulundu.
Esra Bilgiç süper minisiyle nefes kesti!
Esra Bilgiç süper minisiyle nefes kesti! Ekranların sevilen oyuncusu Esra Bilgiç, hem özel hayatı hem de kariyeriyle sık sık gündeme gelen isimlerden biri.
Hande Erçel Cannes'da fırtına gibi esti! Ne giyeceği merak konusu olmuştu
Hande Erçel Cannes'da fırtına gibi esti! Ne giyeceği merak konusu olmuştu Hande Erçel önceki yıllarda Dilan Çiçek Deniz ve Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerin katıldığı Magnum’un Cannes’daki davetine güzelliğiyle damgasını vurdu.
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" canlı yayında şaşırtan anlar yaşandı.
Yeni özelliklerini duyuran WhatsApp şaşırttı!
Yeni özelliklerini duyuran WhatsApp şaşırttı! Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a birçok yeni özellik eklendi.
Aile dizisinde yaralanmalara sebep olan patlama sahnesi yayınlandı
Aile dizisinde yaralanmalara sebep olan patlama sahnesi yayınlandı "Aile" dizisinin 11. bölümünün sonundaki patlama sahnesi sırasında bazı oyuncular yaralanmıştı.
Ünlü simalardan 'ikinci tur' mesajları!
Ünlü simalardan 'ikinci tur' mesajları! Cumhurbaşkanı seçimi ikinci tura kaldı. Ünlü simalar ikinci tur için sosyal medyada umutlu mesajlarını paylaştı.