Foto Galeri

Müge Dağıstanlı: "Pazara gidip yer sofrası kurmaya başladılar"
Müge Dağıstanlı: "Pazara gidip yer sofrası kurmaya başladılar" Dilan - Engin Polat'ın özel uçaklı altın kahveli günlerini cezaevinin izlemesi onlara özenen başka sosyal medya fenomenlerinde "uyandırma servisi" etkisi yarattı. Artık pırıltılı hayatlarını sergilemek yerine maneviyata seslenmeyi tercih ediyorlar.
Burak Deniz Hande Erçel-Serenay Sarıkaya kıyaslamasına tepki gösterdi
Burak Deniz Hande Erçel-Serenay Sarıkaya kıyaslamasına tepki gösterdi Lüks bir giyim markasının reklam yüzü olan Burak Deniz, 2. sezonu yayınlanacak olan Şahmaran’daki partneri Serenay Sarıkaya ile “Bambaşka Biri” dizisindeki partneri Hande Erçel’in kıyaslanmasına tepki gösterdi.
Polat çiftiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor
Polat çiftiyle ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor Dilan ile Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu şüphelilere ilişkin soruşturma dosyasındaki en önemli delillerden biri, Gazeteci Murat Ağırel'e bir itirafçının anlattıkları oldu.
Su Burcu Yazgı Coşkun: "Ailem beni prenses gibi büyüttü"
Su Burcu Yazgı Coşkun: "Ailem beni prenses gibi büyüttü" "İbrahim Selim’le Bu Gece" programına konuk olan Su Burcu Yazgı Coşkun, isminin hikayesini de paylaştı ve "Ailem hepsini koymak istemiş, karar verememişler" dedi.
Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a veryansın!
Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a veryansın! Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında eski eşi İbrahim Kutluay hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.
Beste Açar bilinmeyenleri ilk kez açıkladı
Beste Açar bilinmeyenleri ilk kez açıkladı Türk müziğinin önemli isimlerinden merhum sanatçı Kayahan'ın kızı Beste Açar, Akşam TV'de yayınlanan Akşam Yıldızı'nın konuğu oldu.
Ünlü şarkıcıların yılbaşı tarifeleri belli oldu
Ünlü şarkıcıların yılbaşı tarifeleri belli oldu Yeni yıla 1.5 ay kala sahne yıldızlarının rakamları belli oldu. Rekor, yarı yaşındaki şarkıcıları geride bırakan Ajda Pekkan'da. Süperstarı, Kenan Doğulu, Sertab Erener, Edis ve Gülşen takip ediyor. Starları sahneden izlemek de cep yakacak.