Foto Galeri

"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisine güzel transfer!
"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisine güzel transfer! Bu akşam ikinci bölümüyle ekrana gelecek olan "Ben Bu Cihana Sığmazam" yeni sezonun en çok sevilen dizilerinden biri olmayı başardı.
Merve Boluğur'un sevgilisi Mert Aydın hayli uyanık çıktı!
Merve Boluğur'un sevgilisi Mert Aydın hayli uyanık çıktı! Kendisine "Kocam" diye hitap eden oyuncu Merve Boluğur’la 2 Ekim’de evlenecek olan Mert Aydın, uyanık çıktı.
Ebru Şallı'nın da tektaşı sahte çıktı!
Ebru Şallı'nın da tektaşı sahte çıktı! Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye verdiği pırlanta yüzükten sonra Ebru Şallı'nın tektaşı da sahte çıktı.
Eda Taşpınar'ın 185 milyon TL sevinci!
Eda Taşpınar'ın 185 milyon TL sevinci! Bronzlaşma sevdasını ticarete çeviren Eda Taşpınar’ın kurduğu güneş yağı markasına talip çıktı.
Demet Şener: "Yarışmada birkaç güzel kız vardı..."
Demet Şener: "Yarışmada birkaç güzel kız vardı..." Demet Şener, önceki gün katıldığı bir açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Hadise 'Ayrılık yaradı' dedirtti
Hadise 'Ayrılık yaradı' dedirtti Eşi Mehmet Dinçerler ile boşanma aşamasında olan şarkıcı Hadise, hem sosyal medyada hem de sahnede "Keyfim yerinde" mesajı verdi.
Merve Boluğur gururla paylaştı: "Tapulu kocam"
Merve Boluğur gururla paylaştı: "Tapulu kocam" Merve Boluğur, 2 Ekim'de dünya evine gireceği DJ Mert Aydın ile önceki gün hayvanat bahçesine gitti.