Foto Galeri

Doğa Rutkay, Zeynep Tokuş, Demir Demirkan... Ünlü isimler hakkında bomba haber!
Doğa Rutkay, Zeynep Tokuş, Demir Demirkan... Ünlü isimler hakkında bomba haber! Gözünü yurt dışına diken servet sahibi ünlü isimler, Portekiz'den ev alma yarışına girdi.
Edvina Sponza - İbrahim Kutluay arasında yeni gelişme
Edvina Sponza - İbrahim Kutluay arasında yeni gelişme Uğruna evliliklerin bittiği Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay aşkı, yılan hikayesini aratmıyor...
Adnan Oktar'ın İtirafçı Kediciği hakkında son dakika haberi
Adnan Oktar'ın İtirafçı Kediciği hakkında son dakika haberi Adnan Oktar Organize Suç Örgütü'ne yönelik 2018'deki operasyonda tutuklanan ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanarak 6 ay sonra tahliye olan Beril Koncagül hakkında son dakika gelişmesi.
Meltem Yılmazkaya - Kadir Doğan çifti evlendi
Meltem Yılmazkaya - Kadir Doğan çifti evlendi 'Güldür Güldür Show' ile şöhrete kavuşan oyuncu ve şarkıcı Meltem Yılmazkaya, bir süredir aşk yaşadığı Kadir Doğan ile evlendi.
Samar Dadgar sosyal medyada havasını attı
Samar Dadgar sosyal medyada havasını attı Hayatını Özcan Deniz ile birleştiren Samar Dadgar sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu.
Aile dizisinde nefesler tutulacak! Bomba tüyolar!
Aile dizisinde nefesler tutulacak! Bomba tüyolar! Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı Aile dizisinin yeni bölümünde tansiyon yükseldikçe yükselecek.
Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkına olay yorum: "Bir kalp kaç erkek sever?"
Hande Erçel - Hakan Sabancı aşkına olay yorum: "Bir kalp kaç erkek sever?" Hakan Sabancı ve Hande Erçel'in el ele fotoğrafları basına yansırken, jet hızıyla başlayan aşka dair olay yorumlar yapıldı.