Foto Galeri

Oyuncu Şevket Altuğ'dan son dakika haberi
Oyuncu Şevket Altuğ'dan son dakika haberi Televizyon efsaneleri "Perihan Abla" ve "Süper Baba" dizilerinde canlandırdığı rollerle hafızalarda yer edinen usta tiyatro ve sinema sanatçısı Şevket Altuğ'dan son dakika haberi geldi...
Beklenen oldu! Ve Kızılcık Şerbeti dizisinde trajik son!
Beklenen oldu! Ve Kızılcık Şerbeti dizisinde trajik son! Show TV'de 14 haftadır ekrana gelen "Kızılcık Şerbeti" dizisinde bir sahne seyirciyi ayağa kaldırdı.
Altın orana göre dünyanın en yakışıklı erkekleri!
Altın orana göre dünyanın en yakışıklı erkekleri! Fiziksel açıdan güzelliği ölçen, bilimsel altın orana göre bazı ünlü isimlerin yüz simetrisi mercek altına alındı.
Yalı Çapkını'nda "Ferit'le seviştin mi?" sorusu Seyran'ı sinir krizine soktu!
Yalı Çapkını'nda "Ferit'le seviştin mi?" sorusu Seyran'ı sinir krizine soktu! "Yalı Çapkını" dizisinde Seyran yine bol bol gözyaşı döktü...
Ece Seçkin açıldı saçıldı! Kostümündeki göğüs detayı şaşırttı!
Ece Seçkin açıldı saçıldı! Kostümündeki göğüs detayı şaşırttı! Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Ece Seçkin, yine tarzıyla gündem olmayı başardı.
Küvete giren Burcu Esmersoy sosyal medyayı salladı
Küvete giren Burcu Esmersoy sosyal medyayı salladı Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından paylaştığı küvet pozlarıyla kendine hayran bıraktı.
Hadise'nin eski kocası gecelerde öyle bir görüntü verdi ki! Fena yakalandı!
Hadise'nin eski kocası gecelerde öyle bir görüntü verdi ki! Fena yakalandı! Hadise ile flörtü, evliliği ve boşanması hemen her gün haber olan yakışıklı iş adamı Mehmet Dinçlerler gecelerde fena yakalandı.