Foto Galeri

Cemre Baysel'den "Kaybettiğin kıza dön bir bak" paylaşımları
Cemre Baysel'den "Kaybettiğin kıza dön bir bak" paylaşımları Güzelliğiyle kendine hayran bırakan Cemre Baysel, ayrılık haberlerinin ardından paylaşımlara devam ediyor.
Süreyya Yalçın bu görüntüye kavuşabilmek için milyonlar ödedi
Süreyya Yalçın bu görüntüye kavuşabilmek için milyonlar ödedi Eşi Ozan Baran'la beraber uzun süredir ABD'de yaşayan Süreyya Yalçın, evinden hayat tarzına kadar Hollywood yıldızlarından farksız yaşıyor.
Mine Tugay'ın bilinmeyen sırrı ortaya çıktı!
Mine Tugay'ın bilinmeyen sırrı ortaya çıktı! Pek çok dizi ve filmde rol alan Mine Tugay, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor.
Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan'ın aşkını bitiren kriz!
Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan'ın aşkını bitiren kriz! Yaklaşık 10 aydır aşk yaşayan Ayça Ayşin Turan-Alp Navruz çifti, yollarını ayırdı. İkili, birbirlerini sosyal medyada engelledi.
Melisa Döngel ve Berk Atan'ın bomba yakınlaşması!
Melisa Döngel ve Berk Atan'ın bomba yakınlaşması! Son dönemin en popüler isimlerinin başında kuşkusuz Melisa Döngel geliyor.
Nihan Buruk'tan son dakika kararı
Nihan Buruk'tan son dakika kararı Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve eşi Nihan Buruk, 15. evlilik yıldönümlerini kutlamak için, geçtiğimiz Temmuz ayında Çeşme'ye tanıştıkları yere gitmişlerdi...
Okan Bayülgen: "Tiyatro seyircisi sinema seyircisinden daha zekidir"
Okan Bayülgen: "Tiyatro seyircisi sinema seyircisinden daha zekidir" Okan Bayülgen, şimdilerde üç sezon boyunca oynadığı ve Mozart karakterine hayat verdiği Amadeus oyunundan uğruna ayrıldığı Richard adlı yeni oyununu 26. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında 17 Kasım'da sahneye taşımaya hazırlanıyor.