Foto Galeri

Sosyal medyada Kadir Doğulu - Neslihan Atagül rüzgarı esti
Sosyal medyada Kadir Doğulu - Neslihan Atagül rüzgarı esti Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu'ya olan aşkını "Tanrının bana verdiği en güzel hediye" sözleriyle haykırdı.
Nesrin Cavadzade nefes kesen pozlarına yenilerini ekledi
Nesrin Cavadzade nefes kesen pozlarına yenilerini ekledi Son dönemin en beğenilen oyuncularından Nesrin Cavadzade nefes kesen pozlarına yenilerini ekledi.
İlkay Gündoğan'ın Barcelona imzası eşi Sara'yı hiç mutlu etmedi
İlkay Gündoğan'ın Barcelona imzası eşi Sara'yı hiç mutlu etmedi İngiltere'de yaşamaktan her fırsatta şikayet eden Fas asıllı İtalyan model Sara Arfaoui, eşi İlkay Gündoğan'ın Barcelona'ya transferini de istemedi.
Oğuzhan Koç - Ala Tokel aşkı hızlı ilerliyor
Oğuzhan Koç - Ala Tokel aşkı hızlı ilerliyor Demet Özdemir’den boşandıktan sonra adı Ala Tokel’le anılan Oğuzhan Koç, güzel fenomene abayı fena yaktı.
Erkan Kolçak Köstendil - Cansu Tosun evliliği nazara mı geldi?
Erkan Kolçak Köstendil - Cansu Tosun evliliği nazara mı geldi? Oyuncu Cansu Tosun, Yalıkavak'taki bir otelin iskelesinde tek başına görüntülendi.
Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan'ın gözlerden uzak tatili
Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan'ın gözlerden uzak tatili Bir süredir aşk yaşadıkları dedikoduları ile gündemi meşgul eden Çağatay Ulusoy ve Ece Sükan arasında flaş bir iddia gündemde...
Kaan Urgancıoğlu'nun neden apar topar evlendiği ortaya çıktı!
Kaan Urgancıoğlu'nun neden apar topar evlendiği ortaya çıktı! "Yargı" dizisinde hayat verdiği 'Savcı Ilgaz' karakteriyle gündemde olan Kaan Urgancıoğlu, 19 Haziran'da Burcu Denizer'le apar topar nikah masasına oturmuştu.