Foto Galeri

Ebru Şahin'in yaza veda etmeye niyeti yok
Ebru Şahin'in yaza veda etmeye niyeti yok Ünlü oyuncu Ebru Şahin, yaz aylarına veda edemedi. Sosyal medya hesabından renkli paylaşımlarda bulunan Ebru Şahin takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
Hande Erçel'in İtalya tarzı sosyal medyayı salladı
Hande Erçel'in İtalya tarzı sosyal medyayı salladı İtalya'da çekildiği yeni kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Hande Erçel tarzıyla adeta sosyal medyayı yıktı geçti.
Metin Akpınar'ın kızı Duygu'dan yeni açıklamalar
Metin Akpınar'ın kızı Duygu'dan yeni açıklamalar Duygu Nebioğlu’nun Yeşilçam’ın usta isimlerinden Metin Akpınar’a açtığı babalık davası geçen günlerde karara bağlandı ve 35 yaşındaki genç kadının ünlü oyuncunun kızı olduğu kesinleşti.
Haluk Akçakçe son yolculuğuna uğurlandı
Haluk Akçakçe son yolculuğuna uğurlandı Bir süredir kanser tedavisi gören 53 yaşındaki sanatçı Haluk Akakçe 9 Ekim'de vefat etmişti.
Melek Mosso sessiz sedasız evlendi
Melek Mosso sessiz sedasız evlendi Son dönemin popüler şarkıcılarından biri olan Melek Mosso, bir süredir birlikte olduğu Serkan Sağdıç ile Mersin'de sessiz sedasız nikah masasına oturdu.
'Zübeyde, Analar ve Oğullar'ın İstanbul galası yapıldı
'Zübeyde, Analar ve Oğullar'ın İstanbul galası yapıldı 'Zübeyde, Analar ve Oğullar' filmi için İzmir’in ardından İstanbul’da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda bir gala düzenlendi.
Fahriye Evcen'in dudak uçuklatan kazancı! Setlerden neden uzak durduğu anlaşıldı
Fahriye Evcen'in dudak uçuklatan kazancı! Setlerden neden uzak durduğu anlaşıldı Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in sosyal medyada yaptığı reklamlardan elde ettiği kazanç ortaya çıktı. Fahriye Evcen'in paylaşım başına aldığı ücret dudak uçuklattı.