Foto Galeri

Bu kadro çok konuşulur! Zerrin Tekindor hangi diziye dahil oldu?
Bu kadro çok konuşulur! Zerrin Tekindor hangi diziye dahil oldu? "Aşk-ı Memnu" dizisinin 'Matmazel'i ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Zerrin Tekindor, "Dünyayla Benim Aramda" dizisindeki marjinal rolüyle herkesi şaşırtmıştı.
Çağla Şıkel'den Mehmet Dinçerler'e uzanan aşk zinciri! Hepsi bu haberde buluştu!
Çağla Şıkel'den Mehmet Dinçerler'e uzanan aşk zinciri! Hepsi bu haberde buluştu! Çağla Şıkel ve Nail Gönenli'nin sürpriz aşkı magazin dünyasındaki aşk zincirini ortaya çıkardı.
Şevval Şahin'den 'özel defile' atağı!
Şevval Şahin'den 'özel defile' atağı! Şevval Şahin'in bikinili pozları, soğuk havayla mücadele eden takipçilerinin içlerini ısıttı...
Aile dizisinde meğer kriz Özge ile Serenay arasında yaşanmamış!
Aile dizisinde meğer kriz Özge ile Serenay arasında yaşanmamış! Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Sürer ve Nejat İşler gibi isimleri aynı projede buluşturan "Aile" merakla beklenirken bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.
Geçtiğimiz yıl evlenmişlerdi! Berk Oktay flaş kararını böyle duyurdu!
Geçtiğimiz yıl evlenmişlerdi! Berk Oktay flaş kararını böyle duyurdu! Yakışıklı oyuncu Berk Oktay ile meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.
Sosyal medya Dilan Çiçek Deniz'i konuştu! Minisiyle gözleri şaşı etti!
Sosyal medya Dilan Çiçek Deniz'i konuştu! Minisiyle gözleri şaşı etti! Dilan Çiçek Deniz hem minisi hem de büstiyeriyle her zaman ki gibi hayranlarını mest etmeyi başardı.
Hadise reklam çekiminde prensesler gibi! Sosyal medyayı salladı!
Hadise reklam çekiminde prensesler gibi! Sosyal medyayı salladı! Hadise marka yüzü olduğu mücevher firmasının yeni reklamının çekimlerinde prensesleri andırdı.