Magazin

Alperen Duymaz yağmur altında kaldı 'Zemheri’ adlı dizi, ilk bölümüyle büyük beğeni topladı.
Derya Uluğ: "Şarkıcı olmasaydım futbolcu olurdum" Bu yıl ikincisi düzenlenen LeShow İstanbul Deri&Moda Fuarı açılış defilesine katılan şarkıcı Derya Uluğ, defileye yalnız katıldı.
Yıldız Tilbe sahneye kraliçe tacı ile çıktı Yıldız Tilbe, İstMarina Jolly Joker’de hayranlarıyla buluştu. Eğlenceli performansı ve danslarıyla da ilgi odağı olan sanatçı, sahneye kraliçe tacıyla çıktı.
Yağmur Tanrısevsin ve Hande Soral'dan 'kar' pozu Güzel oyuncular Hande Soral ve Yağmur Tanrısevsin, önceki gün benzer paylaşımlara imza attı.
Hande Yener yine Madonna hayranlığını konuşturdu Sevilen şarkıcı Hande Yener, Madonna hayranlığını yine konuşturdu.
Vuslat'a öğrenci baskını! Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı "Vuslat" dizisinin setini Palet Okulları Medya Tanıtım Kulübü ortaokul öğrencileri ziyaret etti.
Kerem Bursin - İrem Helvacıoğlu buluşması Son olarak "Sen Anlat Karadeniz" dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, Kerem Bürsin ile partner oldu. ‘Eflatun’ adlı bağımsız sinema filminde başrolü üstlenen ikili, yönetmenliğini Cüneyt Karakuş’un yaptığı filmin okuma provalarına başladı.