Magazin

Nilsu Berfin Aktaş eşi Serdar Sertçelik'ten boşanıyor
Nilsu Berfin Aktaş eşi Serdar Sertçelik'ten boşanıyor Genç oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, eşi Serdar Sertçelik'ten boşanmak için harekete geçti.
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş barıştı mı?
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş barıştı mı? Son dönemin popüler oyuncularından Hafsanur Sancaktutan ile meslektaşı Deniz Can Aktaş'ın yaklaşık 3,5 yıllık aşkı, Aralık 2022'de sona ermişti.
Pınar Eliçe'den olay Umut Evirgen - Demet Özdemir yorumu: "Demek ki tanıyor"
Pınar Eliçe'den olay Umut Evirgen - Demet Özdemir yorumu: "Demek ki tanıyor" Demet Özdemir bikinili pozunu paylaştı, Umut Evirgen'den yorum gecikmedi. "Sana helal olsun" diyen Umut Evirgen ne demek istedi?
Aslı Enver galaya karnı burnunda katıldı
Aslı Enver galaya karnı burnunda katıldı Disney Plus Türkiye'nin 1. yaş gününde seyirciyle buluşacak olan "Arayış" dizisinin galası dün akşam gerçekleştirildi.
Irmak Ünal acı haberi duyurdu
Irmak Ünal acı haberi duyurdu Irmak Ünal acı haberi "Yorgun bedeni bu sabah yeni bir aleme gitmeyi kabullendi ve en çok sevdiği bizlere veda etti" sözleri ile paylaştı.
Yasak Elma'nın final bölümünde hangi sahne sansürlendi?
Yasak Elma'nın final bölümünde hangi sahne sansürlendi? Pazartesi akşamı 6 yıllık ekran macerası sona eren Yasak Elma dizisinde Yıldız ile Ender'in dayak sahnesinin sansürlendiği ortaya çıktı.
Brooke Shields: "Kızım model olmasın diye çok mücadele ettim"
Brooke Shields: "Kızım model olmasın diye çok mücadele ettim" Güzellik ikonlarından aktris Brooke Shields, küçük kızı Grier Hammond'ın kendisi gibi modellik kariyerine adım atmak istediğinde heyecanlanmadığını ve ona engel olmaya çalıştığını anlattı.