Magazin

Tülin Şahin hamile kıyafetlerini bağışladı
Tülin Şahin hamile kıyafetlerini bağışladı İkinci evliliğini Portekizli ile Pedro de Noronha ile Nisan 2018’de Porto’da yapan Tülin Şahin, geçtiğimiz haftalarda anne olmuştu.
Hadise hangi iş adamına gönül verdi?
Hadise hangi iş adamına gönül verdi? Şarkıcı Hadise muhabirlere "Kim diyor yalnız olduğumu? Allah Allah. Siz niye yalnız olduğumu düşünüyorsunuz mesela?" diyerek aşkın sinyalini vermişti.
Edis tükenmişlik sendromuna mı yakalandı?
Edis tükenmişlik sendromuna mı yakalandı? Tarzında ve görünümünde büyük bir değişikliğe giden Edis; 'tükenmişlik sendromuna yakalandığı' iddiasına ilişkin açıklamada bulundu.
Sosyal medya fenomeni babasından şikayetçi oldu!
Sosyal medya fenomeni babasından şikayetçi oldu! Çektiği makyaj videolarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan kendisinin, annesinin, kardeşinin, babası ve babasının yakınları tarafından tehdit edildiğini iddia etti.
Norm Ender paraya para demiyor!
Norm Ender paraya para demiyor! "Mekanın Sahibi" isimli şarkısıyla milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Norm Ender; müzik piyasasından sonra reklam piyasasını da karıştırdı.
Özlem Yıldız'ın beş yıldızlı tatili
Özlem Yıldız'ın beş yıldızlı tatili Sunucu Özlem Yıldız'ın oğlu Demir'le çıktığı Dubai tatili, tam gaz sürüyor.
Selin Şekerci uyumadan önce neden ruj sürüyor?
Selin Şekerci uyumadan önce neden ruj sürüyor? Oyuncu Selin Şekerci, meslektaşı Caner Cindoruk ile olan ilişkisini bitirdikten sonra sosyal medya hesabına daha fazla ağırlık vermeye başladı.