Magazin

Emel Yıldırım'ı mutlu eden barışma
Emel Yıldırım'ı mutlu eden barışma Eski manken Emel Yıldırım, oğlu Eremcan Acar’ın Aylin Koç ile barışmasına sevindi. Yıldırım, ikiliyle Çeşme’de buluştu. Tasarımcı, evlenmelerini dört gözle beklediği oğlu ve müstakbel geliniyle çektiği fotoğrafları paylaşıp ikilinin mutluluğunu gözler önüne serdi.
Dolunay Soysert'in kaçış planı tutmadı
Dolunay Soysert'in kaçış planı tutmadı Oyuncu Dolunay Soysert, Karaköy Mana adlı mekânda bir arkadaşının doğum günü partisine erkek arkadaşıyla katıldı.
Reynmen’den kendisini eleştiren sanatçılara küfür!..
Reynmen’den kendisini eleştiren sanatçılara küfür!.. Yeni şarkısı Ela ile müzik listesine damga vuran sosyal medya fenomeni Reynmen, olarak tanınan Yusuf Aktaş YouTube tıklanma oranına inanmayan sanatçılara küfür etti.
Tarık Emir Tekin: "Fevkalade mutluyum"
Tarık Emir Tekin: "Fevkalade mutluyum" Şarkıcı Şevval Sam ile eski futbolcu Metin Tekin’in oğulları Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz gün sevgilisi Defne Anisoğlu ile birlikte Akmerkez’de görüntülendi.
Hande Yener 'Lavabo tıkandı' dedi
Hande Yener 'Lavabo tıkandı' dedi Şarkıcı Hande Yener, önceki gün Akmerkez'de ortaya çıktı. Bir kozmetik mağazasında makyaj yaparken objektiflere yansıdı.
Uyuşturucudan ceza alan Pucca'ya Escobar'ın oğlundan olay hamle
Uyuşturucudan ceza alan Pucca'ya Escobar'ın oğlundan olay hamle Pablo Escobar'ın oğlu, babası hakkında attığı tweette uyuşturucuya özendirme suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası alan yazar Pucca'yı Instagram'dan takip etmeye başladı.
İddialar doğruysa büyük skandal!
İddialar doğruysa büyük skandal! Bu iddialar doğruysa magazin dünyası fena karışacak! Ünlü bir spor kulübü başkanı ile beyaz perde ve ekranların güzel yıldızının çok konuşulacak fırtınalı aşkı...