Magazin

Hande Erçel ve Barış Arduç'tan yeni role sıkı hazırlık
Hande Erçel ve Barış Arduç'tan yeni role sıkı hazırlık Bu yıl 14-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılan Türk oyuncular arasında yer alan ve tarzıyla adından söz ettiren Hande Erçel, uzun süre sonra ekranlara dönmeye hazırlanıyor.
Çağatay Ulusoy gizemli sevgilisiyle Cennet Koy'da geceledi
Çağatay Ulusoy gizemli sevgilisiyle Cennet Koy'da geceledi Çağatay Ulusoy, yeni sevgilisiyle ilk kez Cennet Koyu'ndaki bir teknede görüntülendi. Geceyi Cennet Koyu'nda geçiren çift, tekneden farklı botlarla ayrıldı.
Dilan Polat ve Seçil Erzan dilekçe verdi: Aynı koğuşta kalacaklar
Dilan Polat ve Seçil Erzan dilekçe verdi: Aynı koğuşta kalacaklar Cezaevinde bulunan Seçil Erzan ile Dilan Polat, dilekçe vererek aynı koğuşta kalmak istedi. Talep kabul edildi. Erzan’ın avukatı Bülent Aybirdi, "Bu durum ikisi için de çok iyi oldu. Birlikte vakit geçiriyorlar, sohbet edip dertlerini paylaşıyorlar" dedi.
Şevval Sam: "Bodrum'da sınıf farkı daha az"
Şevval Sam: "Bodrum'da sınıf farkı daha az" Şevval Sam'ın "İster zengin ol ister orta halli ister fakir herkesin burada eğer başını soktuğu bir evi varsa mutlaka iki katlı bahçesi var" şeklindeki sözleri sosyal medyayı ikiye böldü.
Ayhan Sicimoğlu'ndan eski çalışanına tokat
Ayhan Sicimoğlu'ndan eski çalışanına tokat Yaptığı gezi programlarıyla ünlenen Ayhan Sicimoğlu, işini beğenmediği gerekçesiyle kovduğu personeli parasını istemeye geldiğinde tokat attı.
Büyükuğur çifti bir ajanstan yardımcı kadın istedi, gelen kadın hırsız çıktı!
Büyükuğur çifti bir ajanstan yardımcı kadın istedi, gelen kadın hırsız çıktı! Türk hizmetçi, sosyetenin ünlü isimleri Rıza-Güneş Büyükuğur çiftinin evindeki mücevherleri alıp kaçtı. Sahte sabıka kaydı ile işe giren hizmetçi T’nin 5 ayrı hırsızlık olayından sabıkalı olduğu ortaya çıktı.
David Beckham hakkında olay iddialar!
David Beckham hakkında olay iddialar! Bir dönemin ünlü futbolcusu David Beckham hakkında ortaya atılan yeni iddialar gündem oldu...