Magazin

Aybüke Pusat sorusu Furkan Andıç'ı kızdırdı Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç, adının aşk dedikodularına karıştığı Aybüke Pusat’ın adını duyunca sinirlendi.
Mustafa Sandal kimleri jeneratöre benzetti?.. Şarkıcı Mustafa Sandal, oyuncuları jeneratöre benzetti. Sandal, “Setin tek kralı yönetmen. Oyuncular ise ha jeneratör ha oyuncu...” diyerek, yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.
Şok!.. Ünlü aktörden çocuklarına şiddet! Ünlü aktör geçmişte çocuklarına birkaç kez tokat attığını, onlara 'Küçük pislikler' diye seslendiğini itiraf etti.
Elif Boyner ve Cihan Ayger evlendi Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner'in Bilgün Sazak ile evliliğinden olan ikiz kızlarından Elif Boyner, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Cihan Ayger'le dün akşam Beykoz'da hayatını birleştirdi. Düğüne aileye yakın isimler katıldı.
Demet Akalın'dan flaş Burcu Esmersoy açıklaması Demet Akalın kendisini takipten çıkardığı için öfke kustuğu sunucu Burcu Esmersoy hakkında yeni bir açıklama yaptı.
Çağla Şıkel: "Çok büyük bir aşk yaşamam lazım" Ünlü model Çağla Şıkel, 2007 yılında babası Hüseyin Şikel’i kaybettikten sonra hayatında çok şeyin değiştiğini dile getirdi.
Tülin Şahin bebeğiyle podyuma çıktı Tülin Şahin 3 aylık kızı Siena Leyla ile şimdi de Londra'da defileye çıktı.