Magazin

Esra Dermancıoğlu: "Harika bir kadro oluşturdum" Esra Dermancıoğlu, ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisindeki rol arkadaşı Uğur Güneş ile önceki gün Nişantaşı’nda yemekteydi.
Mustafa Mert Koç: "Arkadaşlığımız aşka dönüştü" Oğuzhan Özyakup ile evliliğe giden ilişkisi sona eren oyuncu Melisa Aslı Pamuk, kalbini yakışıklı oyuncu Mustafa Mert Koç'a kaptırmıştı.
Eda Taşpınar yeni elbisesini görücüye çıkardı Her yaz olduğu gibi bu sene de tatilini Yunanistan’ın eğlence adası Mikonos’ta geçiren Eda Taşpınar iddialı pozlarıyla sevenlerinin dikkatini çekiyor.
Dila Tarkan ve sevgilisi soluğu İtalya'da aldı Dila Tarkan ile iki yıldır birlikte olduğu Dağhan Doğruer, Maldivler ve Miami gezisinden sonra rotalarını Ege sahillerine çevirmişti.
Merve Oflaz sosyetik sevgilisinin sevimli oğluyla çok iyi anlaşıyor İş insanı Allan Hakko ile Kanal D’deki "Arka Sokaklar"ın ‘Bahar’ı Merve Oflaz’ın 2020 yazında başlayan arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşmüştü.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın keyifli tatili Bodrum Türkbükü Mavi Suite’de denize girerken görüntülenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, denizde keyifli dakikalar geçirdi.
İlkay Gündoğan'ın aşk bombası patladı! İngiliz devi Manchester City'nin Türk asıllı Alman yıldızı İlkay Gündoğan, Alaçatı'da coştu. Gündoğan, kısa süre önce birlikte olmaya başladığı İtalyan sevgilisi Sara Arfaoui ile aşkını ilan etti.