Magazin

Aslıhan Gürbüz hayatın tadını çıkarıyor
Aslıhan Gürbüz hayatın tadını çıkarıyor Oyunculuğa ara verip Ege'ye yerleşen Aslıhan Gürbüz'ün keyfine diyecek yok.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in sandal sefası
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in sandal sefası Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, zarif eşi Başak Dizer’le İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti.
Şahan Gökbakar: "Yaşlanıyoruz be dostlar"
Şahan Gökbakar: "Yaşlanıyoruz be dostlar" 'Recep İvedik 6' filmiyle Kasım ayında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, 39 yaş gününü kutladı. Gökbakar, instagram hesabından yazdığı duygusal satırlarla yeni yaşı hakkında şunları paylaştı.
Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'i buluşturan proje!
Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'i buluşturan proje! Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ü bir araya getiren "Sefirin Kızı"ndan ilk kareler ortaya çıktı.
Pelin Karahan ekrana ne zaman dönecek?
Pelin Karahan ekrana ne zaman dönecek? Oyuncu Pelin Karahan, önceki gün eşi Bedri Güntay ve oğlu Can ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Ece Erken: "Anne-oğul keyifli bir gün geçireceğiz"
Ece Erken: "Anne-oğul keyifli bir gün geçireceğiz" Sunucu Ece Erken, önceki gün oğlu Eymen ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Engin Nurşani'den babasına olay suçlama!
Engin Nurşani'den babasına olay suçlama! Kanser hastası oğlu için gözyaşları içinde yardım isteyen ozan Ali Nurşani'nin oğlu Engin Nurşani, "Babam sizi timsah gözyaşlarıyla dolandırdı' dedi ve ekledi: 'Sevenlerimin cebindeki 5 liraya göz diken bu adam hakkında suç duyurusunda bulunacağım." açıklamasında bulunarak herkesi şok etti.