Magazin

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisiyle ilgili flaş gelişme! Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinin ekibinin sezon finalini çekmek için bayram sonrası sete çıkması planlanıyordu.
Berkay: "Biraz daha aç kalın!" Şarkıcı Berkay, corona virüsü ve normalleşme süreci hakkında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.
Demet Şener yeniden anne mi oluyor? İbrahim Kutluay'la 10 yıllık evliliğini bitirdikten sonra Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener'in anne olmak istediği iddia edildi.
Süleyman Toplusoy son yolculuğuna uğurlandı Kadıköy'deki özel bir hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Roman Mağazaları'nın ortağı, iş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimlerinden Süleyman Toplusoy son yolculuğuna uğurlandı.
Yeşim Ceren Bozoğlu 'Hazal Hatun' oldu 'Doktorlar' ve 'O Hayat Benim' gibi dizilerle ekranların tanınan isimleri arasına giren ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, 'Kuruluş Osman' dizisinin kadrosuna dahil oldu.
İrem Derici'den 'Sahneleri özledim' itirafı! Pek çok ünlü isim gibi pandemi günlerini sahneden uzak geçiren İrem Derici, gerek yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla ve gerekse katıldığı canlı yayınlardaki açıklamalarıyla kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.
Şahan Gökbakar'dan Sabah'a 'Yalan haber' tepkisi! Sabah Gazetesi'nde dün yayınlanan haberde Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar’ın 'Çamaşırhane' adlı film şirketinde çalışan güvenlik görevlisi gencin, grip olunca koronavirüse yakalandığı gerekçesiyle işten atıldığı iddia edilmişti.