Magazin

Ankara'da Gülben Ergen fırtınası esti Gülben Ergen son albümü "Seni Kırmışlar"ın üçüncü video klibini sözleri Şebnem Sungur müzik Ayla Çelik’e ait “Ciğerparem” in yayına girmesinin ardından soluğu Ankara'da aldı.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da flaş değişiklik 7. sezona bomba gibi girmeye hazırlanan diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Takipçileri Pınar Altuğ'u yine kızdırmayı başardı! Ünlü sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ, sık sık takipçilerinin eleştirilerine yanıt veriyor. Altuğ, son olarak da dövmeleri hakkında konuşan bir takipçisine karşılık verdi.
Soner Sarıkabadayı sevimli oğlunun fotoğrafını paylaştı Geçtiğimiz yıl evlenen Soner Sarıkabadayı-Madelein Lopez Camelo çifti nikahtan kısa bir süre sonra oğulları Hasan Matias'ı kucaklarına almıştı.
Başarılı klip yönetmeni Türkiye'yi temsil edecek İmzasını attığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren ünlü klip yönetmeni Behzat Uygur, beşincisi düzenlenen “Munich Music Video Awards”un 2021 yılı en iyi kurgu dalında adaylar arasında.
Mert Kılıç ve Aslıhan Güner aşka geldi Ünlü oyuncu Aslıhan Güner, 2013 yılında meslektaşı Mert Kılıç ile nikah masasına oturmuştu.
Songül Karlı da Fransız askısı yaptırdı "Gelinim Mutfakta" programının geçtiğimiz hafta sunuculuğunu üstlenen Songül Karlı, Fransız askısı yaptırdı.