Magazin

Buket Aydın huzuru Çeşme'de buldu
Buket Aydın huzuru Çeşme'de buldu Sunucu Buket Aydın, tatil sezonunu arkadaşları ile Çeşme'de açtı.
Uraz Kaygılaroğlu'na serum takıldı
Uraz Kaygılaroğlu'na serum takıldı Son dönemde art arda projelerde rol alan Uraz Kaygılaroğlu; şimdilerde dijital platformda yayınlanacak bir dizinin çekimlerinde...
Şevval Şahin'den 'Kalbim boş' açıklaması
Şevval Şahin'den 'Kalbim boş' açıklaması Şevval Şahin, Etiler'de görüntülendi. Yeğeniyle alışveriş yapan Şahin, İstanbul'a işleri için geldiği söyledi.
Müge Anlı'nın eşinden nikah sonrası ilk paylaşım
Müge Anlı'nın eşinden nikah sonrası ilk paylaşım Müge Anlı, cumartesi günü hayatını Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirdi. Müge Anlı'dan gelecek olan nikah kareleri ise büyük bir merakla beklenirken Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun yaptığı paylaşım dikkat çekti.
Lucien Arkas'ın konuşulan evliliğinde bilinmeyen gerçek
Lucien Arkas'ın konuşulan evliliğinde bilinmeyen gerçek İzmir'in ünlü iş insanlarından Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, geçtiğimiz gün kendisi gibi İzmirli Merve Sakallı ile evlendi.
Beyaz Magazin programına damga vuran diyalog
Beyaz Magazin programına damga vuran diyalog Beyaz Magazin'de Fahriye Evcen - Burak Özçivit arasında zaman zaman yaşandığı iddia edilen kıskançlık krizlerinden söz edilirken; Pınar Eliçe yorumuyla gülümsetti.
İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir evlenmeye karar verdi
İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir evlenmeye karar verdi Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve müzisyen Ufuk Beydemir evlilik kararı aldı. Çift, müjdeli haberi sosyal medya hesaplarından duyurdu.