Magazin

Bir dönemin ünlü güzeli Didem Erol'dan son dakika haberi!
Bir dönemin ünlü güzeli Didem Erol'dan son dakika haberi! Son olarak Avustralya vatandaşı olduğu ve adını Serah Henesey olarak değiştirdiği haberiyle gündeme gelen eski manken ve oyuncu Didem Erol'dan son dakika haberi geldi...
Samar Dadgar kocası Özcan Deniz'i ensesinden kavradı! İşte o fotoğraflar!
Samar Dadgar kocası Özcan Deniz'i ensesinden kavradı! İşte o fotoğraflar! 50 yaşındaki ünlü sanatçı Özcan Deniz'in kendisinden 24 yaş küçük, İranlı sevgilisi Samar Dadgar ile gizlice evlendiği ortaya çıkmıştı.
Mert Yazıcıoğlu'ndan Afra Saraçoğlu'nu sinir krizine sokacak şarkıcılı paylaşım!
Mert Yazıcıoğlu'ndan Afra Saraçoğlu'nu sinir krizine sokacak şarkıcılı paylaşım! Afra Saraçoğlu'yla beş yıllık ilişkisi biten Mert Yazıcıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski sevgilisini kızdıracak gibi görünüyor...
Duruşmaya göğüsleri açık katılan Merve Taşkın'a hapis yolu mu göründü?
Duruşmaya göğüsleri açık katılan Merve Taşkın'a hapis yolu mu göründü? Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın bazı yabancı sitelerde müstehcen içerikli görüntü paylaştığı iddiasıyla yargılandığı davada beraatine karar verildi. Duruşmaya göğsünün yarısını açıkta bırakan bikini üstüyle katılan fenomen hakkında karar çıktı.
Arka Sokaklar efsanesi sona mı erdi? 17 yıl ekrana gelmişti
Arka Sokaklar efsanesi sona mı erdi? 17 yıl ekrana gelmişti Arka Sokaklar dizisine projenin mimarı Türker İnanoğlu’nun isteği üzerine 45 gün ara verilmiş ancak bu ara daha sonra uzatılmıştı.
Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz arasında savaş çıktı! Şok!
Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz arasında savaş çıktı! Şok! Sosyal medya iki gündür Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz arasında çıkan savaşı konuşuyor.
Arto'nun Gülben Ergen açıklaması Bircan'ı şaşırttı: "Birilerine çanak tuttum"
Arto'nun Gülben Ergen açıklaması Bircan'ı şaşırttı: "Birilerine çanak tuttum" Şarkıcı Arto'nun yorumculuk yaptığı magazin programında hakkında uzun süre olumsuz yorumlarda bulunduğu Gülben Ergen'den özür dilemesi gündem yaratmıştı.