Magazin

Hadise'den aylar sonra Kaan Yıldırım hamlesi Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan sonra Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan Hadise, eski sevgilisiyle ilgili harekete geçti.
Danilo Zanna’dan boşanma süreciyle ilgili açıklama Eşi Tuğçe Demirbilek Zanna'ya çekişmeli boşanma davası açan Danilo Zanna avukatı Altın Mimir aracılığıyla boşanma sürecine yönelik basın açıklaması yaptı. Açıklamada Danilo Zanna'yı yıpratmaya yönelik haberlerle algı operasyonu yapıldığı öne sürüldü.
Cem Uzan torununu kucağına alamadı! 2009'da Fransa'ya kaçan firari iş insanı Cem Uzan, ilk eşi Şebnem Berker'den olan kızı Dilara sayesinde ilk kez dede olmanın mutluluğunu yaşıyor.
Gonca Vuslateri'nin kurye kavgasında ikinci perde Kurye Barış D., kargo paketlerini ulaştıramadığı Gonca Vuslateri’nin Instagram paylaşımının altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, evde yoksun” diye not bırakmıştı. Bu sözü istismar olarak değerlendiren Vuslateri, kuryeden şikayetçi olmuştu.
Danilo Zanna'dan eşi Tuğçe Demirbilek’e çifte dava 9 yıllık evli ve bir çocuk sahibi çift, boşanma kararı aldıklarını sosyal medyadan duyurmuştu. Zanna ve Demirbilek'in tazminat miktarında anlaşamadıkları iddiası ortaya atılmış, Demirbilek bu iddiaları sert bir dille yalanlamıştı.
Elon Musk'ın ani ayrılık nedeni 'şarkı sözlerinde' gizli Şarkıcı Grimes ile ilişkisini geçtiğimiz eylül ayında sonlandıran ABD'li girişimci Elon Musk, ayrılığın nedenini iş yoğunluğu olarak açıklamıştı. Ancak, Grimes, yeni şarkısında Musk'ın sanal oyunları kendisinden daha çok sevdiğini anlattı.
Ekin Mert Daymaz'dan yeni sinema filmi hazırlığı Genç kuşağın başarılı ve yakışıklı oyuncularından Ekin Mert Daymaz, peş peşe yeni projelere imza atıyor.