Magazin

Duygu Özaslan eleştirileri böyle ti'ye aldı! YouTuber Duygu Özaslan'ın, sevgilisi Maxim Can Mutaf ile yer aldığı kareler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Covid-19'a inanmayan fenomen koronavirüsten öldü! Covid-19'a inanmadığını söyleyen sosyal medya fenomeni Ukraynalı Dima Stuzhuk hayatını kaybetti.
Umut Evirgen'in festival yolculuğu sürüyor Gürberk Polat, Serkan Keskin ve Sitare Akbaş’ın başrolünü paylaştığı "Ben Bir Denizim" filmi, festival yolculuğuna devam ediyor.
Melis Birkan genç aşkıyla çok mutlu Oyuncu Melis Birkan, kendisinden 9 yaş küçük meslektaş sevgilisi Aras Aydın'la bir yıllık ilişkisini sosyal medya hesabından kutladı.
Gülben Ergen'in "Çocuklar Gülsün Diye" sevinci Sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu "Çocuklar Gülsün Diye Derneği"nin 40’ıncı anaokulu, Denizli’nin Çivril ilçesinde açılacak.
Gökhan Töre ve hamile eşi koronavirüsü umursamıyor! Beşiktaş takımında forma giyen futbolcu Gökhan Töre, önceki akşam eşi Buket Töre' ile Bebek’te görüntülendi. Çiftin koronavirüs tedbirlerine uymayarak, maske takmaması şaşırttı.
Yeşim Salkım'dan içten itiraf: "Yorgunum" Yeşim Salkım, 'Melek' karakterini canlandırdığı "Arıza"yı "Gayet başarılı bir iş, reytinglerde de bunu görüyoruz" sözleriyle yorumladı.