Magazin

Funda Eryiğit'ten Son Yaz'a yürek burkan veda Başrollerini Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit'in paylaştığı 'Son Yaz' dizisi yayınlanan 21. bölümüyle sezon finali yaptı.
Selen Seyven bebek bekliyor Geçtiğimiz yıl Baran Yıldırım ile evlenen ünlü oyuncu Selen Seyven anne oluyor.
Tuba Büyüküstün yeni aşkıyla el ele görüntülendi Tuba Büyüküstün ile Erdinç Çatak'ın Bodrum sokaklarında el ele yürürken çekilen fotoğrafı gün yüzüne çıktı.
Sibel Can'ın indiği tekneye Buket Aydın bindi! Sibel Can’la yakalanan Emir Sarıgül’ün evlenme teklifini “Evlenmek istemiyorum” diyerek reddeden Buket Aydın, önceki akşam Yeniköy’de Emir Sarıgül’ün teknesine binerken kameralara yakalandı.
Bir dönemin skandal ismi uzun süre sonra görüntülendi 2017'nin Temmuz ayında Muğla'nın Bodrum ilçesinde teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte uygunsuz bir vaziyette görüntülendikleri iddia edilen Murat Başoğlu, uzun süredir ortalarda görünmüyordu.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç tatile doyamıyor Oğuzhan Koç'un evliliğin eşiğinden döndüğü eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'in en yakın arkadaşlarından Demet Özdemir'le başlayan aşkı, tatil neşesiyle sürüyor...
Mısırlı gazeteciden Şeyma Subaşı'nın sevgilisi hakkında şok sözler Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın evlilik hazırlığı yaptığı Mohammed Alsaloussi ile ilgili onlarca iddia ortaya atılıyor.