Magazin

Serenay Sarıkaya'nın annesi Cansu Tosun'un evli babasıyla aşk mı yaşıyor?
Serenay Sarıkaya'nın annesi Cansu Tosun'un evli babasıyla aşk mı yaşıyor? Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, erkek arkadaşı Kenan Tosun'la Nişantaşı'nda görüntülendi.
Melek Mosso hem nişan hem de kına gecesi yaptı
Melek Mosso hem nişan hem de kına gecesi yaptı Şarkıcı Melek Mosso, oyuncu ve manken sevgilisi Serkan Sağdıç ile nişanlandı. İkili, aile arasındaki sade nişan töreninin ardından bir de kına eğlencesi yaptı.
Gülşen İstiklal İstiklal Marşı'nı okudu
Gülşen İstiklal İstiklal Marşı'nı okudu Gülşen, "Mevzular Açık Mikrofon"un Cumhuriyet’in 100. yılına özel yayınında İstiklal Marşı’nı okudu.
Bahar Şahin'den konuşulacak haber
Bahar Şahin'den konuşulacak haber Bahar Şahin'in başrolünde yer aldığı "Sevince" filminin hazırlıkları tamamlandı.
90 yaşındaki Michael Caine uzun yaşamın sırrını verdi
90 yaşındaki Michael Caine uzun yaşamın sırrını verdi Michael Caine, samimi açıklamalarda bulundu. 90 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, uzun yaşamın sırrını verdi.
Yakışıklı oyuncu bu kez de doktor rolünde
Yakışıklı oyuncu bu kez de doktor rolünde Rol aldığı projelerdeki etkin oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığıyla da göz dolduran oyuncu Murat Danacı bu kez de doktor rolünü canlandırıyor.
Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine sürpriz transfer
Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine sürpriz transfer Necati Şahin'in yazdığı "Kızıl Goncalar" dizisinin çekimlerinin 20 Ekim gibi başlaması planlanıyor.