Magazin

Hazar Ergüçlü'den filtresiz paylaşımlar
Hazar Ergüçlü'den filtresiz paylaşımlar Yönetmen Onur Ünlü ile aralarındaki yaş farkına aldırmadan mutlu bir beraberlik sürdüren oyuncu Hazar Ergüçlü sosyal medya hesabından filtresiz karelerini paylaştı.
Cenk Tosun ve ailesinin Bodrum keyfi
Cenk Tosun ve ailesinin Bodrum keyfi İngiliz futbol takımı Everton'a transfer olan milli futbolcu Cenk Tosun, ligin tatile girmesiyle birlikte eşi Ece Tosun ve 8 aylık oğlu Arden ile soluğu Bodrum'da aldı.
Şeyma Subaşı: "Vücudunuz size seksi hissettirebilir"
Şeyma Subaşı: "Vücudunuz size seksi hissettirebilir" Anlaşma imzaladığı yayınevinin editörlerine yazdırdığı kitabı "Sadece Şeyma" ile adından söz ettiren Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı çağrı ile kadınlara seslendi.
Oyuncu Ufuk Kaplan neden tokat yedi?
Oyuncu Ufuk Kaplan neden tokat yedi? Oyuncu Ufuk Kaplan bu sabah konuk olduğu "2. Sayfa" programında oturduğu apartmanda saldırıya uğradığı anları anlattı.
Belçim Bilgin sade şıklığıyla dikkat çekti
Belçim Bilgin sade şıklığıyla dikkat çekti Eşi Yılmaz Erdoğan’dan geçtiğimiz aylarda boşanan oyuncu Belçim Bilgin, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi.
Nesrin Cavadzade evleniyor mu?
Nesrin Cavadzade evleniyor mu? Bir yıl önce Alihan adlı bir beyle ilişki yaşamaya başlayan oyuncu Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kafa karıştırdı.
Özcan Deniz ile Feyza Aktan tek celsede boşandı
Özcan Deniz ile Feyza Aktan tek celsede boşandı Sanatçı Özcan Deniz, 2016'dan beri aşk yaşadığı, kendinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikâh masasına oturmuştu. Çift bugün tek celsede boşandı.