Medya

Hüseyin Hakkı Kahveci'nin canlı yayınını kaçırmayın
Hüseyin Hakkı Kahveci'nin canlı yayınını kaçırmayın Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci'nin bu zamana kadar yaptığı stratejiler bir bir doğrulanıyor. Barış Pınarı Harekatı ve sonrası Türkiyeyi ve Dünyayı neler bekliyor?
Nevşin Mengü'den 'A Haber olayına' ilişkin yeni kare!
Nevşin Mengü'den 'A Haber olayına' ilişkin yeni kare! Ünlü Gazeteci Nevşin Mengü, A Haber’in sınırda yaptığı tartışmalı yayına ilişkin yeni bir görsel paylaştı ve tartışmayı yeni bir boyuta taşıdı.
Usta Gazeteci Can Ataklı gündemi değerlendirdi
Usta Gazeteci Can Ataklı gündemi değerlendirdi Usta Gazeteci ve Televizyoncu Can Ataklı gündemdeki son gelişmeleri yorumladı...
A Haber muhabiri o anları anlattı
A Haber muhabiri o anları anlattı Barış Pınarı Harekatı devam ederken, dün A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak'ın sınırdan yaptığı yayın sosyal medyada olay oldu. Ulak'ın başında miğfer ve yere çömelerek yayın yaptığı anlarda TRT muhabirinin rahat bir şekilde ayakta yayın yaptığı anlar tartışma yarattı.
A Haber muhabirinin foyasını TRT muhabiri ortaya çıkardı
A Haber muhabirinin foyasını TRT muhabiri ortaya çıkardı A Haber muhabirinin ‘Kurşunlar vızır vızır üzerimizden geçiyor’ dediği anın, TRT canlı yayınındaki görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.
Abdurrahman Dilipak'tan operasyon yorumu
Abdurrahman Dilipak'tan operasyon yorumu Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Fırat'ın doğusunda yürütülen operasyonla ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Dilipak, "Hassas noktalardan birinde bir terör olayı yaşanabilir." diyerek uyardı.
Hıncal Uluç'tan 'Saray' kelimesini makaslayan Sabah'a yanıt!
Hıncal Uluç'tan 'Saray' kelimesini makaslayan Sabah'a yanıt! Sabah Gazetesi, Hıncal Uluç’un 2 Ekim tarihli yazısındaki ‘Saray’ kelimesini makaslayarak yerine ‘Külliye’ ifadesi kullandı.