Medya

Mehmet Barlas'ın hatası sosyal medyayı salladı!
Mehmet Barlas'ın hatası sosyal medyayı salladı! Sabah Gazetesi Başyazarı Mehmet Barlas, yazısında “Temel Reis” ile “Sünger Bop”u karıştırdı. Barlas bu olaydan dolayı Twitter gündemine oturdu.
Fatih Portakal: "Hepiniz Oradaydınız!"
Fatih Portakal: "Hepiniz Oradaydınız!" Bülent Arınç'ın "KHK Facia" sözlerine en sert tepkiyi FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal gösterdi.
İHA'da büyük yaprak dökümü!
İHA'da büyük yaprak dökümü! 15 Temmuz’da darbeci askerlerin teslim olma görüntülerini dünyaya duyuran muhabir de İHA ile yollarını ayırdı.
Nihal Olçok'tan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak tepkisi
Nihal Olçok'tan Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak tepkisi Mahkemenin Nazlı Ilıcak, Mehmet Altan ve Ahmet Altan hakkında verdiği kararlara tepki gösteren Nihal Olçok, "Bu hızla benim hapse girişimi görürsünüz çünkü ibrelerin yönü değiştirildi" ifadelerini kullandı.
Tahliye olan Nazlı Ilıcak'ın ilk sözleri ne oldu?
Tahliye olan Nazlı Ilıcak'ın ilk sözleri ne oldu? İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi, 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdığı Nazlı Ilıcak'ın tahliyesine karar verdi.
Hüseyin Hakkı Kahveci "Gündem Dışı" programına konuk oldu
Hüseyin Hakkı Kahveci "Gündem Dışı" programına konuk oldu Gazeteci, Stratejist, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, dün RS FM (Radyo Sputnik)'de Serhat Sarısözen'in sunduğu "Gündem Dışı" programının canlı yayın konuğu oldu.
Beyaz TV'de skandal 'kuş' muhabbeti!
Beyaz TV'de skandal 'kuş' muhabbeti! Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Beyaz Futbol" programındaki kuş muhabbeti ve ekrana verilen alt yazı büyük tepki çekti.