Medya

Haluk Levent'e reyting şoku AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent'in sunduğu 'Haluk Levent'le Yeniden' programının yayın günü değişti. Kararın, reytinglerin düşük gelmesi sonucu alındığı iddia edildi.
Fatih Altaylı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına eleştiri Habertürk yazarı Fatih Altaylı, ekonomide yaşanan gelişmeler üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.
Netflix'te bir Güney Kore yapımından daha rekor! Hellbound, yayınlandığı 24 saat içinde 80’den fazla ülkede en çok izlenen Netflix televizyon serisi oldu.
Sacit Aslan Uğur Dündar'ın konuğu oldu Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
Netflix'in yerli dizileri, ekonomiye ne kadar katkı sağladı? Netflix, 2018'den bu yana yayına giren 10'dan fazla Türk yapımında 3 bin 300'den fazla kişiye istihdam sağladı. Ayrıca platform yerli dizileri ekonomiye de 582 milyon TL katkı sağladı.
Merdan Yanardağ Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabını tanıttı Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor. Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi etiketiyle raflardaki yerini alan kitabına bu akşam Merdan Yanardağ ve Emre Kongar'ın gündemi değerlendirdikleri '18 Dakika' programında yer verildi.
Ünlü TRT spikerinden beklenmeyen veda TRT’de, yönetim değişikliğiyle başlayan yapılanmanın ardından gelen vedalara bir isim daha eklendi.