Medya

Nevşin Mengü: "CNN Türk'ten atılmamı Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi!"
Nevşin Mengü: "CNN Türk'ten atılmamı Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi!" Nevşin Mengü, Suat Toktaş’ın TV 5'te sunduğu "Düşünme Vakti" programında hükümete yakın Siyasal, Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Vakfı'nın (SETA) 'Yabancı Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları' raporunu değerlendirirken, Deutsche Welle’de çalışmaya başlama sürecini anlattı.
Abdurrahman Dilipak'tan AKP'ye Babacan uyarısı
Abdurrahman Dilipak'tan AKP'ye Babacan uyarısı Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, partisinden istifa ederek parti kurma çalışmalarını ilan eden Ali Babacan için AKP'ye birtakım uyarılarda bulundu.
Fatih Altaylı'dan Ahmet Hakan'a sert eleştiri
Fatih Altaylı'dan Ahmet Hakan'a sert eleştiri Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, "Asla ve kat'a binmem" dediği Erdoğan'ın uçağında görüntülenince Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan sert bir eleştiri geldi.
Abdurrahman Dilipak: "Tek adamlar geldikleri gibi giderler"
Abdurrahman Dilipak: "Tek adamlar geldikleri gibi giderler" Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü köşe yazısında "tek lider" çözümüne eleştiri getirerek bunun sanal bir çözüm olduğunu söyledi. Dilipak, "Tek adamlar geldikleri gibi giderler" ifadelerini kullandı.
Uğur Dündar duyurdu: 'Yeni bir tv kanalı geliyor!'
Uğur Dündar duyurdu: 'Yeni bir tv kanalı geliyor!' Türk televizyonlarında son dönemde yaşanan tekelleşmenin ardından yeni kanallar birbiri ardına gelmeye devam ediyor.
Fatih Altaylı o magandalara sert tepki gösterdi
Fatih Altaylı o magandalara sert tepki gösterdi Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Pendik'te yaşanan hamile kadına maganda dehşetine ilişkin bir yazı kaleme aldı.
Oğuz Haksever'den flaş karar!
Oğuz Haksever'den flaş karar! Televizyon ekranlarının deneyimli sunucusu Oğuz Haksever; emeklilik kararı aldı.