Medya

Avukat Yusuf Erikel: "Adalet eninde sonunda tecelli ediyor"
Avukat Yusuf Erikel: "Adalet eninde sonunda tecelli ediyor" Ergenekon davası avukatı Yusuf Erikel, mesleğindeki tartışmasız başarıları kadar güçlü kalemiyle de takdir topluyor.
Şebnem Korur Fincancı'dan 'sahte rapor' iddialarına yanıt!
Şebnem Korur Fincancı'dan 'sahte rapor' iddialarına yanıt! Adnan Oktar Suç Örgütü hakkında 140 Journos'un hazırlanan "Adnan" belgeselinde Şebnem Korur Fincancı'nın Adnan Oktar'ın cemaatine yönelik 1999'da gerçekleşen operasyon sonrasında örgüt üyelerinin isteği üzerine işkence raporu hazırladığı ve hapisten çıkmalarının sağlandığı iddia edildi.
İstanbul'un eşsiz gravürleri özel koleksiyon eseri olarak yayınlandı
İstanbul'un eşsiz gravürleri özel koleksiyon eseri olarak yayınlandı Özel koleksiyon eserleriyle Türk kültür ve medeniyetine hizmet eden Demirören Yayınları, Antoine Ignace Melling'in 'İstanbul ve Boğaz Kıyılarına Pitoresk Seyahat' adlı eserini tıpkı basım tekniğiyle yayınladı.
Ekran ayrılığı kısa sürdü! Ece Üner hangi kanalla anlaştı?
Ekran ayrılığı kısa sürdü! Ece Üner hangi kanalla anlaştı? Geçtiğimiz günlerde tv100 kanalı ile yolları ayrılan ünlü ekran yüzü Ece Üner’in yeni adresi belli oldu.
Asya'nın en büyüğü D-Smart'ta belli oluyor
Asya'nın en büyüğü D-Smart'ta belli oluyor Büyük bir heyecana sahne olan Asya Kupası'nda şampiyon belli oluyor. Ürdün - Katar finali cumartesi 18.00'de sadece D-Smart 77. Kanal Spor Smart ve D-Smart GO'dan canlı yayınlanacak.
Milliyet Sanat'ın şubat sayısı çıktı
Milliyet Sanat'ın şubat sayısı çıktı Milliyet Sanat'ın şubat sayısı okurlarla buluştu.
Erol Mütercimler: "Türkiye içeriden nasıl çökertilir?"
Erol Mütercimler: "Türkiye içeriden nasıl çökertilir?" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.