Medya

Aboneler rakamı görünce şoke oldu! Netflix'in 2023 zammı cep yakıyor!
Aboneler rakamı görünce şoke oldu! Netflix'in 2023 zammı cep yakıyor! Geçtiğimiz yıl düşen abone sayısı, paketlere yapılan zamlar, ortak şifre kullanımını kaldırmak ve reklam modelini entegre etmeye çalışmakla geçiren platform, yeni yıla da yeni zam haberiyle başladı.
Prof. Dr. Dursun Ali Tökel ile keyifli bir söyleşi
Prof. Dr. Dursun Ali Tökel ile keyifli bir söyleşi Prof. Dr. Dursun Ali Tökel; "Hernefes" ile “Sosyal Medya ve Edebiyat” üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.
Erol Mütercimler: "Ahmet Davutoğlu seçmeni tedirgin etti, neden?"
Erol Mütercimler: "Ahmet Davutoğlu seçmeni tedirgin etti, neden?" Erol Mütercimler Youtube kanalında yorumladı: "Ahmet Davutoğlu seçmeni tedirgin etti, neden?"
Elon Musk'tan "Twitter Blue"ya büyük zam!
Elon Musk'tan "Twitter Blue"ya büyük zam! Elon Musk, Twitter Blue abonelik fiyatına bir zam daha yapacak. Üstelik yük bu sefer iOS kullanıcılarının sırtına binecek.
Twitter anasayfası için büyük yenilik
Twitter anasayfası için büyük yenilik Twitter, algoritma ve sadece takipçi tabanlı anasayfa seçenekleri arasında geçişi çok daha kolay hâle getiren bir arayüze kavuştu.
Instagram'da bir dönem sona eriyor
Instagram'da bir dönem sona eriyor Popüler sosyal medya platformu Instagram, her geçen gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor.
Avukat Rahmi Özkan'ın Sinan Sardoğan'ın üzerine yürüdüğü ortaya çıktı
Avukat Rahmi Özkan'ın Sinan Sardoğan'ın üzerine yürüdüğü ortaya çıktı Müge Anlı'da aranan Arife Gökçe olayında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklanmıştı.