Medya

Fatih Altaylı yazdı: "Bu tabloları kim sattı?" İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınan Fatih Sultan Mehmet'in ressam Bellini'nin atölyesinden çıktığı iddia edilen tablonun nasıl saraydan çıkıp pazarda satıldığını öyküsünü Fatih Altaylı yazdı...
Akit TV sunucusuna 5 yıla kadar hapis istemi! Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, “Manşetlerin Dili” adlı programda Cumhuriyet Gazetesi'nin “Şeriat Çalıştayı” başlıklı manşet haberi üzerinden Işık Kansu’yu hedef gösteren Akit TV sunucusu Fatin Dağıstanlı hakkında 6 aydan 5 yıla kadar hapis cezası istedi.
Yeni Şafak yazarı, Osman Öcalan'ı böyle savundu! Yeni Şafak yazarı Hasan Öztürk, 74 askerimizi katili Osman Öcalan'ın daha önce PKK'ya katıldığını ve elinin kanlı olduğunu, ancak TRT'ye çıkarıldığı dönemde terörist olmadığını savundu.
Google artık her aramanın tam kaydını tutmayacak Günümüzde en çok tercih edilen arama motoru olan Google, bundan böyle hem web izleme hem de konum geçmişinin 18 ay sonra silineceğini duyurdu.
Fatih Altaylı yazdı: "Bar değil o baro baro" "... Mesela Nagehan Alçı ve benzerlerinin demokrasinin en önemli yeri olarak gördüğü İngiltere’de mahkemelerde müvekkilleri temsil edebilmek için baro üyesi olmak şarttır."
Türker Ertürk’ten çok çarpıcı Hilafet açıklamaları Emekli Amiral Türker Ertürk’ten çok çarpıcı Hilafet açıklamaları.
Fatih Altaylı yazdı: "Barolar siyaset yapmasın ama parti mi olsun!" '...Adalet Bakanı’nın bile görmediği, haberi olmayan bir yasa, TBMM’ye yollanıyor. Türkiye’deki barolara yeni bir “hiza” vermeyi amaçladığı aşikar olan bir yasa.'