Medya

Uğur Dündar: "Yangın söndürme uçağı almaya para yok!" Türkiye’nin 8 farklı ilinde art arda orman yangınları çıktı. Yangınlarla beraber Türkiye'deki yangın söndürme uçaklarının sayısı ve yeterliliği tartışma konusu oldu.
Zuhal Topal yeni sezonda hangi kanalda olacak? FOX TV ile yollarını ayıran Zuhal Topal'ın yeni adresi belli oldu!
Fatih Altaylı: "Keşke bir de tarağı olsaydı" Bugünkü köşesinde 32 gün önce yazdığı bir yazıyı hatırlatan Fatih Altaylı, yangınlar sırasında düğünde olduğunu açıklayan THK'nın Kayyum Başkanı Cenap Aşçı'yı da eleştirdi.
Yeni Akit’ten Tuğba Özay için skandal başlık! Yeni Akit, Manavgat’taki yangında çiftliği zarar gören Tuğba Özay’ın yardım çığlığı için attığı başlıkla dikkatleri üzerine çekti. Gazetenin skandal başlığına yazar Selahattin Yusuf’tan cevap ise gecikmedi.
Yılmaz Özdil yazdı: "İnsanüstü yeteneğe sahip evlatlar" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Fatih Altaylı, AKP'li yöneticinin açıklamasına yanıt verdi Fatih Altaylı: "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kendisi hakkındaki 14 satırlık kısa yazıma oldukça uzun bir yanıt göndermiş."
Yeni Akit, 8 yıl sonra ‘Kabataş yalanı’nı kabul etti! Yeni Akit Gazetesi, başörtüsünü çıkaran Karar Gazetesi yazarı Elif Çakır'ı eleştirdiği haberinde 'Kabataş Yalanı'nı sekiz yıl sonra kabul etti.