Medya

"Arıza" dizisindeki sahne, Vanlıların tepkisini çekti Show TV’de yayınlanan ‘Arıza’ dizisinde geçen bir diyalogda, Van ilinden ‘dağ başı’ olarak bahsedilmesi sosyal medyada tepkilere yol açtı.
Beyaz TV önünde geceyarısı ROK protestosu! Rasim Ozan Kütahyalı’nın, Melih Gökçek ve ailesine ait Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında yorumcu olarak yeniden çıkması Boşnakları ayağa kaldırdı...
Sosyal medya Erman Toroğlu'nun yeni imajını konuştu Uzun yıllardır spor yorumculuğu yapan Erman Toroğlu Galatasaray - Gaziantep FK karşılaşmasının ardından maçı yorumladı. Toroğlu'nun saç ve sakal stilini boyatarak değiştirmesi sosyal medyada olay oldu.
Gazeteci Zafer Şahin'den üzücü haber Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, Corona virüse yakalandığını duyurdu. Temasta bulunduğu kişilerin de test yaptırmalarını isteyen Şahin, genel sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.
87 yaşındaki usta gazeteci Güngör Denizaşan'ın zor günleri 87 yaşındaki usta gazeteci Güngör Denizaşan, zor günler geçiriyor. Yıllardır yaşadığı ve sahibi olduğu evden çıkmak zorunda kalan, sağlık sorunları ve maddi güçsüzlükle boğuşan Denizaşan, zor günleri atlatabilmek için opera dürbünleri koleksiyonunu satışa çıkardı.
Fazıl Say'dan Sözcü Gazetesi'ne tepki Fazıl Say, Sözcü Gazetesi'ne verdiği röportajda sözlerinin manşete taşınma şekline tepki göstererek, "Tipik bir cümleyi kesmece örneği... Bu manşeti okuyan biri bana küfürü basar" dedi.
Müge Anlı'ya kan donduran ölüm tehdidi! Müge Anlı, canlı yayında kendine ve ekibine Aleyna Çakır'ın ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun'un silah alıp ATV stüdyolarını basacağını söylediğini aktardı.