Medya

Güneş Tecelli hayatını kaybetti Eski TRT spikeri, programcısı Güneş Tecelli hayatını kaybetti. Güneş Tecelli bir döneme damgasını vurmuş, yaptığı programlarla adından sıkça söz ettirmişti.
Av. Yusuf Erikel yazdı: "Çok ama çok hayati bir konu" "... Ya rabbi... İnsanlığı bir an önce Hz. Muhammed ile tanıştır... Buna ne kadar engel varsa iptal et..."
Fatih Altaylı’dan ‘Aslı Bekiroğlu’ tepkisi! Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü köşe yazısında, oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun dün internete sızan ve sosyal medyada yayılan fotoğraflarına değindi.
Sözcü Gazetesi yazarından Ekrem İmamoğlu'na tepki! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Elazığ depreminin ardından hemen Erzurum'a tatile gitmesine tepkiler devam ediyor. İmamoğlu'na bir tepki de Sözcü yazarı Necati Doğru'dan geldi.
Ekrem İmamoğlu'nun 'kayak tatili' Yılmaz Özdil'i de kızdırdı Ekrem İmamoğlu'nun Elazığ depremi sonrası hemen Palandöken kayak tatiline gitmesine tepkiler dinmiyor. Bugün bir tepki de Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den geldi.
Canlı yayındaki kavga izleyicileri şok etti! "Gece Görüşü" programında Hukukçu Ömer Lütfü Avşar'ın deprem bölgesinde ilk günden itibaren sürekli bulunan ve depremzedelere destek olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun battaniye taşımasını PR çalışması olarak nitelemesi stüdyoda tartışmalara yol açtı.
'Kötü kayarım bak' sözleri canlı yayını karıştırdı! CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat'ın sunduğu "Gece Görüşü" programında Gazeteci Necdet Saraç ve Metin Özkan arasında gergin anlar yaşandı.