Medya

BBC hakkında şok eden iddia! İngiliz medya kuruluşu BBC'nin, kurum içinde ve işe alım sürecinde siyahi çalışanlara ayrımcılık uyguladığı iddiaları ülkenin gündemine oturdu.
Fatih Altaylı'dan BioNTech'in kurucularına eleştiri! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, BioNTech'in kurucularından Uğur Şahin ve Özlem Türeci'nin dün yaptıkları açıklamayı 'büyük bir dönüş' olarak nitelendirdi.
Avrupa'nın ünlü gazetesinde taciz skandalı Avrupa'nın ve Almanya'nın en çok satan bulvar gazetesi Bild genel yayın yönetmeni Julian Reichelt'in işine son verildi.
Sami Kohen hayata gözlerini yumdu Türk basınının dış habercilik alanındaki öncü isimlerinden gazeteci-yazar Sami Kohen, tedavi gördüğü hastanede 93 yaşında vefat etti. Kohen, geçtiğimiz günlerde böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı.
Fatih Altaylı'dan Ekrem İmamoğlu çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında bir yazı kaleme aldı.
The Simpsons'ın gizli mesajlarını çözmek için harekete geçildi! ABD'nin en uzun soluklu dizisi ‘The Simpsons' gerçek hayattaki bazı olayları yıllar öncesinden tahmin ettiği iddialarıyla sık sık gündeme geliyor.
Yılmaz Özdil yazdı: "Selanik, Ankara" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...