Medya

Uçankuş TV'ye kayyum ataması yapıldı! Suların bir türlü durulmadığı Uçankuş TV'ye kayyum ataması yapıldı. Öte yandan kanalın sahibi magazin gazetecisi Can Tanrıyar'ın da hisslerine tedbir kondu.
Didem Arslan Yılmaz'ın programında gündeme gelen olayda flaş gelişme Malatya'da, CHP Kale İlçe Başkanı Süleyman K., hakkında çıkan tecavüz iddiası üzerine görevinden ve partisinden istifa etti. CHP Malatya İl Başkanlığı da "Olay aydınlatılıncaya kadar üyeliği dahil tüm hak ve edinimleri askıya alınmıştır" açıklaması yaptı.
Ertuğrul Özkök ameliyat masasına yattı Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'ün bugünkü köşesinin boş olması dikkat çekti.
Prof. Dr. Murat Ferman'dan tepki çeken skandal sözler Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Ferman, Ekotürk’teki canlı yayında enflasyonu engelli çocuklara benzeterek, “Ailenin özürlü çocuğu gibi idare ediyoruz… Herkes bir şekilde yararlanıyor ondan” dedi.
Merdan Yanardağ'dan Sezen Aksu'ya tarihi ayar! TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ; Sezen Aksu’nun ‘İkizdere direnişi’ne yönelik açıklamalarını değerlendirirken, 2010 yılındaki referandum öncesi sözlerini hatırlattı.
Corona virüse yakalanan ünlü isimden acı haber! Corona virüse yakalanan şair ve yazar Dr. Hüseyin Emin Öztürk, 63 yaşında hayata veda etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Öztürk’ün vefatı ile ilgili taziye mesajı paylaştı.
Yılmaz Özdil yazdı: "Ellerini arkadan bağlamak suretiyle türbeye saygısızlık!" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...