Medya

Sinan Oğan'ın el hareketi gündem olunca Fulya Öztürk açıklama yaptı
Sinan Oğan'ın el hareketi gündem olunca Fulya Öztürk açıklama yaptı CNN Türk canlı yayında Sinan Oğan sorulan soru bitmeden eliyle işaret yaptı. Tartışmalara yol açan bu anlarla ilgili Fulya Öztürk Twitter hesabından açıklama yaptı.
Engin Ardıç hayatını kaybetti
Engin Ardıç hayatını kaybetti Sabah Gazetesi yazarlarından Engin Ardıç, tedavi gördüğü Bağcılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Ardıç, 6 aydır amansız bir hastalık ile mücadele ediyordu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında uyukladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında uyukladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Haber ve ATV’nin ortak yayınında uyuyakaldı. Erdoğan'ın uyuduğunun fark edilmesiyle birlikte kameraların aniden spikere çevrildiği görüldü.
Engin Ardıç için acil kan çağrısı!
Engin Ardıç için acil kan çağrısı! Turkuvaz Medya bünyesindeki Sabah gazetesinin yazarlarından Engin Ardıç’ın beyin kanaması geçirdiği ortaya çıkmıştı.
Didem Arslan Yılmaz aylardır kayıp olan Yağmur'u buldu
Didem Arslan Yılmaz aylardır kayıp olan Yağmur'u buldu Ocak ayından bu yana haber alınamayan Yağmur, ekranın rakipsiz programı "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme"de bulundu.
Erol Mütercimler: "Erdoğan bu seçimi kaybeder ama..."
Erol Mütercimler: "Erdoğan bu seçimi kaybeder ama..." Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulunmaya devam ediyor.
Barış Terkoğlu: "Oylar işte böyle çalınıyor"
Barış Terkoğlu: "Oylar işte böyle çalınıyor" Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, "Oylar işte böyle çalınıyor" başlıklı yazısında ‘şaibeli sandıklar’ incelendiğinde ortaya çıkan sonuçları değerlendirdi.