Medya

Fatih Altaylı'dan 'Peker kardeşler' yazısı Sedat Peker 1993'te evinin önünde bombalı saldırı ile ölen Uğur Mumcu ve 1996 Lefkoşa'da öldürülen gazeteci Kutlu Adalı cinayetlerine ilişkin olarak eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve eski MİT'çi Korkut Eken'i işaret etmişti.
Yılmaz Özdil'den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Bay Meral’ sözlerine flaş yorum! AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Akşener için söylediği, 'Bay Meral' sözlerine Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den tepki geldi…
Yılmaz Özdil yazdı: "Gelin hanım bunlar iyi günler daha neler olacak neler!" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...
Fatih Altaylı yazdı: "Kesin bilgi... Yayalım" Usta kalem Fatih Altaylı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı canlı yayın programının arka planını yazdı.
Uğur Dündar: "Sorulara cevap veriyormuş gibi yaparak aslında geçiştirdi" Sözcü Gazetesi yazarı duayen gazeteci Uğur Dündar, KRT TV’de yayınlanan ‘Şimdiki Zaman’ programında Süleyman Soylu özel yayını değerlendirdi.
Fatih Tezcan'dan korkunç sözler: "Çok kan dökülecek" Sedat Peker’in bir videosunda kendisinden bahsetmesinin ardından Fatih Tezcan’dan şok eden açıklamalar geldi.
İsmail Saymaz: "Soylu yayına polis ordusuyla geldi" Habertürk'teki program için "tarihi fırsattı" diye belirten İsmail Saymaz, "Soylu, yayına kalabalık maiyeti ve polis ordusuyla geldi. Önüne dosyaları ve notları yerleştirildi. Soylu, 15 dakikalık bir girizgah için fırsat istedi" dedi.