Medya

Gazeteci Güngör Mengi vefat etti
Gazeteci Güngör Mengi vefat etti Gazeteci Güngör Mengi 83 yaşında yaşamını yitirdi. Eşi Ruhat Mengi yaptığı açıklamada "Eşim, değerli gazeteci Güngör Mengi'yi kaybettik. Çok üzgünüm" dedi.
Söylemleri milyonları tedirgin eden Naci Görür'e 'Dur' dediler
Söylemleri milyonları tedirgin eden Naci Görür'e 'Dur' dediler 6 Şubat Pazartesi sabahı saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen iki depremle başta Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır olmak üzere 10 kent yıkıma uğradı.
"Türkiye Tek Yürek" oldu depremzedeler için rekor bağış toplandı
"Türkiye Tek Yürek" oldu depremzedeler için rekor bağış toplandı Kahramanmaraş merkezli iki depremin vurduğu 11 ilde depremzedelerin yaralarının sarılması ve yeni konutların inşası için organize edilen 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasında, rekor bağış toplandı.
Ana Haber bültenini onun sesinden dinliyorduk! Usta spikerden acı haber!
Ana Haber bültenini onun sesinden dinliyorduk! Usta spikerden acı haber! Televizyon ekranlarının usta spikerinden acı haber geldi...
SÖZCÜ Televizyonu'nda "Türkiye Tek Yürek kampanyası" canlı olarak yayınlacak
SÖZCÜ Televizyonu'nda "Türkiye Tek Yürek kampanyası" canlı olarak yayınlacak Türkiye’nin 10 kentinde büyük yıkıma ve can kaybına neden olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin bölgede yol açtığı yaraları sarmak için Türkiye Tek Yürek Yardım Kampanyası düzenleniyor.
Erol Mütercimler: "Bu büyük yıkımın gerçek suçlusu ve sorumlusu kimler?"
Erol Mütercimler: "Bu büyük yıkımın gerçek suçlusu ve sorumlusu kimler?" Türk yazar, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulundu.
Gökhan Zan: "Bu toprakları kimseye kaptırmayız"
Gökhan Zan: "Bu toprakları kimseye kaptırmayız" Kahramanmaraş merkezli arka arkaya meydana gelen ve 10 kenti etkileyen iki büyük deprem büyük yıkımlara neden oldu.