Medya

RTÜK BU AHLAKSIZLIĞA NE DİYECEK? İzleyiciler, "her konuda duyarlı" olan RTÜK'ü Atv'de ekrana gelen ahlaksızlık için de göreve çağırıyor...
Halk TV ekranı 5 gün karartılıyor! RTÜK tarafından Halk TV’ye verilen 5 gün yayın durdurma kararı yargıya taşınmıştı. Mahkeme, Halk TV’nin yürütmeyi durdurmaya yönelik yaptığı itirazı kabul etmedi, 5 günlük karartma cezası tebliğ edildi. Halk TV 27 Eylül Pazar gece saat 00.00’da kararacak.
Fatih Tezcan’a 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı Fatih Tezcan hakkında sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımların ardından, “halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit” suçlamasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı.
Mehmet Metiner'in canlı yayında donduğu anlar! AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen Mehmet Metiner, katıldığı canlı yayında Mısır'ın Yeşilköy'e kadar geldiğini söyledi. Metiner'in sözlerini düzelten Şaban Sevinç "Mısır değil Rusya" ifadelerini kullanınca, Metiner yaklaşık 10 saniye boyunca ekrana baktı.
40 programı Romanya'da ekrana gelecek Yapımcılığını BBO yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar'ın üstlendiği ve Haber Global ekranlarında Jülide Ateş'in sunumuyla perşembe geceleri ekrana gelen her bölümü ile gündem yaratan program şimdi de Romanya'da yayına girmeye hazırlanıyor.
Müge Anlı Aleyna Çakır dosyasını kapattı mı? Atv'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, ülkeyi ayağa kaldıran Aleyna Çakır dosyasının kapatıldığı ileri sürülmüştü... Müge Anlı o iddialara cevap verdi.
Rıdvan Dilmen konuştu, ROK'un Gökçeklerle ilgili mesajı ifşa oldu! Rıdvan Dilmen’in açıklamaları sonrasında, Türk spor medyasında dikkat çeken mesajlar paylaşıldı.