Medya

Yılmaz Özdil: "Kurban derilerini TBMM'ye bağışlayalım, çünkü..."
Yılmaz Özdil: "Kurban derilerini TBMM'ye bağışlayalım, çünkü..." Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, 22 bin 200 lira maaş alan milletvekilleri için TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un "Geçinemiyor" açıklamasını eleştirdi.
FETÖ'cü Emre Uslu, İsmail Saymaz'ı küplere bindirdi!..
FETÖ'cü Emre Uslu, İsmail Saymaz'ı küplere bindirdi!.. Gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından İGA Istanbul Airport ile ilgili bir paylaşımına yorum yapan FETÖ terör örgütü üyeliğinden firari Emre Uslu'ya sert bir cevap verdi.
Canan Kaftancıoğlu ile Nedim Şener'in 'Çamur' davasında karar!
Canan Kaftancıoğlu ile Nedim Şener'in 'Çamur' davasında karar! Posta Gazetesi köşe yazarı Nedim Şener, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun hesabını kapattırmak için yaptığı suç duyurusunun 'takipsizlik' kararıyla sonuçlandığını duyurdu.
Ahmet Taşgetiren: "4 maaş yetmez 8 verelim"
Ahmet Taşgetiren: "4 maaş yetmez 8 verelim" Karar yazarı Ahmet Taşgetiren, Altunların yaptığı açıklamalarında köşesinde yer vererek, "4 maaş yetmez 8 verelim" dedi.
TV8 kanalında büyük yangın!
TV8 kanalında büyük yangın! TV8 kanalında korku dolu anlar yaşanmasına sebep olan yangın; jeneratörlerin bulunduğu alanda başladı. Tüm kablolama sistemini de yakan yangın da UPS sistemi de yok oldu.
RTÜK denetimi Youtube’u da kapsayacak mı?
RTÜK denetimi Youtube’u da kapsayacak mı? RTÜK'ün internetten yayın yapan kanallar üzerinde ciddi bir denetim kurmasının ardından Youtube'un bu denetime tabii olup olmadığı merak konusu oldu.
Fatih Altaylı: "Bunlar varsa ben yokum"
Fatih Altaylı: "Bunlar varsa ben yokum" Galatasaray yönetimine, 'UltrAslan taraftar grubunu kulübün başına bela ettikleri' gerekçesiyle Habertürk yazarı Fatih Altaylı tarafından tepki gösterildi.