Medya

Cem Küçük'ten Ahmet Hakan'a olay suçlama!
Cem Küçük'ten Ahmet Hakan'a olay suçlama! Gazeteci Cem Küçük, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için "Neredeyse çocuğu yaşında olan Buket Aydın'a dair internet sitelerine bilgiler sızdırdı" iddiasını ileri sürdü.
Onur Ünlü'den büyük tepki çeken paylaşım!
Onur Ünlü'den büyük tepki çeken paylaşım! İstanbul'un fethiyle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan yönetmen Onur Ünlü büyük tepki çekti.
Akit Haber müdürünün Türk askeri ile ilgili sözleri tepki çekti!
Akit Haber müdürünün Türk askeri ile ilgili sözleri tepki çekti! Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın “Askerler ve Generaller, Erdoğan’ın arkasında Eşşek gibi saf tutacaklar” sözleri tepki topladı.
Bataklık, Çamurda Açan Çiçeklerin Bayramı
Bataklık, Çamurda Açan Çiçeklerin Bayramı
Necef Uğurlu yazdı: "Bataklık, Çamurda Açan Çiçeklerin Bayramı"
Necef Uğurlu yazdı: "Bataklık, Çamurda Açan Çiçeklerin Bayramı" "... Çeşitlilik fark üzerinedir ve o da fark yaratanlara tahammül ile olur. Boş konuşanlara tahammül edenlere ise çilekeş diyorlar."
Mutluluğa müzikle katkı
Mutluluğa müzikle katkı Tolga Gülen’in kuruculuğunu üstlendiği Türkiye’nin ilk pop korosu ‘PoliPop’, çalışmalarıyla dikkat çekiyor.
NTV ve Habertürk TV'ye bebek geldi!
NTV ve Habertürk TV'ye bebek geldi! NTV ve Habertürk TV bebek sevinci yaşıyor. Ekranların başarılı isimleri anne ve baba oldu.