Medya

Sedat Peker aylar sonra kamera karşısına geçti! Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, Sedat Peker'in aylar sonra kamera karşısına geçerek bir belgesel çekmeye başladığını duyurdu.
Müge Anlı'nın son paylaşımı 'Yeni bir aşk mı?' dedirtti Yıllardır ATV ekranlarında program yapan ve başarısıyla sık sık adından söz ettiren Müge Anlı, bu sefer özel hayatıyla gündem oldu.
Sacit Aslan İzmir'de okurlarıyla buluştu Sacit Aslan, “Bir Masalda İki Kral Olmaz” kitabını Kırmızı Kedi İstinyePark İzmir mağazasında okurları için imzaladı.
Sacit Aslan bugün İzmir'de okurlarıyla buluşacak Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi'den çıkan yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" satışlarda rekor kırmayı sürdürüyor.
Uğur Dündar'ın "Demokrasi Arenası"nda dikkat çeken açıklamalar Duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın sunduğu "Demokrasi Arenası" programının konukları İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, şair-düşünür Ataol Behramoğlu ve ekonomist Meliha Okur oldu.
Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabı satış rekorları kırıyor Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi'den çıkan yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" satışlarda rekor kırmayı sürdürüyor.
Acı haberi Müge Anlı duyurdu "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının sunucusu Müge Anlı programın açılışında Rahmi Özkan'ın bir süre aralarında bulunamayacağını açıkladı.