Medya

Yılmaz Özdil’den AKP'lileri kızdıracak paylaşım! Sözcü Gazetesi yazarı gazeteci Yılmaz Özdil’in, Karadeniz’i vuran sellerde büyük rol oynadığı belirtilen HES’lerle ilgili tweeti sosyal medyada gündem oldu.
Fatih Altaylı'dan Abdulkadir Selvi'ye ağır salvo "... adından başka bir yerinde bir Selvi’lik yok, boyu hayli kısa ama gerçekten boyundan büyük bir yalakalık potansiyeline sahip. Kendi yalakalığında boğulsa hiçbir şey demeyeceğim ama son olarak haddini aşıp, zaten küçük olan boyundan büyük laflar etmeye başladı."
Avukat Yusuf Erikel'den konuşulacak satırlar Ergenekon davası avukatı Yusuf Erikel, mesleğindeki tartışmasız başarıları kadar güçlü kalemiyle de takdir topluyor.
Yılmaz Özdil yazdı: "Normal bir ülkede yaşamak isterdim" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
RTÜK o programlar için harekete geçti Geçtiğimiz yıllarda kadınların suistimal edilmesini durdurmak için evlilik programlarını kaldıran RTÜK’ün, bu sefer de cinsel istismar, cinayet ve aile içi şiddetin yer aldığı gündüz kuşağı programlarını kaldırmak için çalışmalara başladığı iddia edildi.
Fatih Altaylı’dan sert ‘göçmen’ yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde Afgan göçmenler ile yeniden gündeme gelen sınır güvenliği konusunu değerlendirdi.
Emin Çölaşan’dan Afganistan uyarısı! Emin Çölaşan, Afganistan'da yaşanan gelişmeleri ve AK Parti iktidarının Afganistan politikasını köşesine taşıdı.