Medya

Fatih Altaylı'dan olay yaratacak '4 büyükler' yazısı Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, yeni nesil spor yazarlarının futbol yazarlarının futbol dışında bilgili olmadıklarını ve futbol ekonomisi hakkında da fikirleri olmadığını yazdı.
A Spor canlı yayınında şok eden kavga! A Spor sunucusu Setenay Cankat, gazeteci Göktuğhan Argın'ı canlı yayından kovdu. İkili arasındaki tartışma sosyal medyada geniş yankı buldu.
Fatih Altaylı'dan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz ilişkisini köşesine taşıdı.
İşte Sözcü TV'de yer alacak isimler Kuruluş hazırlıklarını hızlandıran Sözcü TV, 23 Nisan günü yayın hayatına başlayacak.
Kanal D muhabiri apar topar gözaltına alındı! İstanbul Esenyurt'ta bir okuldaki taciz iddiası üzerine veliler eylem yaptı. Eylem üzerine okul yönetiminin çağırdığı polis, iddialarla ilgili bilgi almak için okula gelen Kanal D Muhabiri Şevval Şirin'i gözaltına aldı.
A Haber'den askere röportaj tacizi! Türkiye İdlib’te, Suriye ordusunun yaptığı operasyonlarda şehitler verirken A Haber skandal bir röportaja imza attı...
CNNTürk canlı yayınında 'p..venk' paniği! CNN Türk'e konuk olan Hürriyet yazarı-gazeteci Abdulkadir Selvi'nin bir zamanlar askerlerin Necmettin Erbakan'a ettiği küfrü sansürsüz kullanması Hande Fırat'a büyük panik yaşattı.