Medya

Makbule Hanım'ın hayatı kitap oldu
Makbule Hanım'ın hayatı kitap oldu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kız kardeşi Makbule Atadan'ın hayatı, araştırmacı yazar Nüket Aşkın tarafından 'Sırlarıyla Atatürk'ün Kız Kardeşi Makbule Hanım' adıyla kitaplaştırıldı.
'Hayat Dergisi' Nisan sayısıyla okurlarıyla buluştu
'Hayat Dergisi' Nisan sayısıyla okurlarıyla buluştu 'Hayat Dergisi' her ay yeni sayılarıyla okurlarıyla buluşuyor.
Dünyanın en çok dile çevrilen kitapları belli oldu
Dünyanın en çok dile çevrilen kitapları belli oldu Online dil öğrenme platformu Preply, dünya çapında en çok çevirisi yapılan kitapları ülkelere göre sıraladı.
Erol Mütercimler: "Halkın iradesi iktidarın otoriter baskısını yendi"
Erol Mütercimler: "Halkın iradesi iktidarın otoriter baskısını yendi" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Türk milleti devlete sahip çıktı"
Erol Mütercimler: "Türk milleti devlete sahip çıktı" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Didem Arslan Yılmaz 'Bodrumlu Gamze' cinayetini de çözdü
Didem Arslan Yılmaz 'Bodrumlu Gamze' cinayetini de çözdü Objektif ve saygın yayıncılığından ödün vermeyen "Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme"de aylarca konuşulan Gamze Sakallıoğlu cinayetinde dava sonuçlandı.
Erol Mütercimler: "Seçim güvenliği kuşkulu... Kurum mu İmamoğlu mu?"
Erol Mütercimler: "Seçim güvenliği kuşkulu... Kurum mu İmamoğlu mu?" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.