Medya

D&R Seyhan Avşar'ın kitabına sansür mü uyguluyor? Cumhuriyet muhabiri Seyhan Avşar'ın kuran kursundaki çocuk istismarını anlattığı 'Rezilsiniz' adlı kitabının D&R mağazalarında satışa sunulmadığı öne sürüldü.
Fatih Altaylı sordu: "Donunu mu satacaksın?" Fatih Altaylı, harcama limitleri ve yapılan anlaşmalar nedeniyle Galatasaray Başkanı Mehmet Cengiz ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu eleştirdi.
İsmail Saymaz'dan nikah sonrası esprili paylaşım Gazeteci İsmail Saymaz, dün İstanbul'da gerçekleştirilen düğünle Şeyda Sayar ile evlenmişti.
Sabahattin Önkibar da Corona virüse yakalandı! Ünlü gazeteci ve yazar Sabahattin Önkibar Twitter'den yaptığı paylaşımda korona virüse yakalandığını ve durumunun ciddi olduğunu açıkladı.
"Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme" fırtına gibi başladı Televizyonun gücünü insanların sorunlarını çözmek için kullanacak programla; faili meçhul cinayetler, yıllarca günyüzü görmemiş sırlar, izleyicilerden gelecek ipuçlarından yola çıkılarak canlı yayında çözülecek.
"Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme" yarın sabah start alıyor! 17 Ağustos pazartesi sabahı 09.30’dan itibaren Show TV ekranlarında "Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme" rüzgarı esecek...
'Sabit Değişken' bu akşam TV100'de başlıyor! Erol Mütercimler ile Metehan Demir, bu akşamdan itibaren her pazar 21.30 - 23.30 saatleri arasında "Sabit Değişken"de Türkiye ve Dünya'da konuşulanları TV100'de yorumlayacak...