Medya

Ersin Düzen ve Tümer Metin'e 'paranoyak' tepkisi! TRT Spor'da "Stadyum" programında Sergen Yalçın için TRT sunucusu Ersin Düzen ve eski futbolcu Metin Tümer tarafından söylenen "Paranoyak düşünce" ifadeleri Beşiktaşlı taraftarları kızdırdı.
Hakan Bayrakçı yayını terk etti, stüdyo buz kesti! CNN Türk ekranlarında yayınlanan CNN Türk masası programında SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Metin Özkan’ın sözlerine sinirlenip canlı yayını terk etti. Bayrakçı, daha sonra ise video konferans yöntemi ile bağlandığı yayına geri döndü.
Enişte-baldız dolandırıcılığında akıl almaz gelişme! Müge Anlı'da bugün enişte-baldız dolandırıcılığında beyin yakan telefon görüşmesi yaşandı. 'Ümit benim halamın kızı' telefonu ile Müge Anlı canlı yayınında büyük şok yaşadı.
Mehmet Metiner'in sözleri canlı yayını karıştırdı! Mehmet Metiner, üniversiteler için "Fuhuş yuvası" benzetmesi yapan Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun bu sözü 'apartlar' için kullandığını savundu. Metiner'in bu değerlendirmesi Ahmet Hakan tarafından tepki çekti.
Zozo Toledo Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti Türkiye'de cemiyet fotoğrafçılığı denince akla ilk gelen isim 'Zozo Toledo' olarak bilinen Don Jose De Toledo En Salinas, 83 yaşında yakalandığı Corona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi.
Gazeteci Kemal Öztürk Corona virüse yakalandı Corona virüs aşı çalışmaları için gönüllü olan Habertürk yazarı Kemal Öztürk, Corona virüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.
Yılmaz Özdil'den Ebubekir Sifil'e yanıt Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, hakkında “Öldüklerinde cesetleri camilerimize sokulmasın, cenaze namazları kılınmasın” diyen Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi'nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Ebubekir Sifil’e tepki gösterdi.