Medya

Enver Aysever'den Demirören'e salvo: "Yatacak yeriniz yok"
Enver Aysever'den Demirören'e salvo: "Yatacak yeriniz yok" Ünlü gazeteci ve televizyoncu Enver Aysever, Demirören Holding'in Ziraat Bankası'ndan aldığı 300 milyon dolar ve 1 milyar 118 milyon lira krediye karşılık ipotek ettirdiği Kemer Country'deki yeşil alanların polis eşliğinde yapılaşmaya açılmasına tepki gösterdi.
Demirören kredi borcuna karşı medya binasını devretti
Demirören kredi borcuna karşı medya binasını devretti Doğan Medya iştiraklerini satın almak için 2018'de Ziraat Bankası'ndan kredi kullanıp borçlarını ödemediği için bazı varlıklarını devreden Demirören Grubu, dün Bağcılar'da yer alan 30 yıllık medya binasını da bir protokolle Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na devretti.
Uğur Dündar’dan CHP’den ayrılan Baykal’ın kızına zor soru
Uğur Dündar’dan CHP’den ayrılan Baykal’ın kızına zor soru CHP'den istifa eden Aslı Baykal'ın ilgili tweet'ini alıntılayan Uğur Dündar, Baykal'a Halk TV'nin satışından elde edilen kazancı sordu.
Sözcü Gazetesi'nde şaşırtan ayrılık
Sözcü Gazetesi'nde şaşırtan ayrılık Sözcü Gazetesi'nde bomba bir ayrılık gerçekleşti. 3 yıldır Sözcü'de köşe yazıları yazan deneyimli gazeteci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada işine son verildiğini açıkladı.
Canlı yayında fenalık geçiren Latif Şimşek korkuttu!
Canlı yayında fenalık geçiren Latif Şimşek korkuttu! Ünlü yazar ve gazeteci Latif Şimşek, Pınar Işık Ardor ile Gündeme Dair programı sırasında canlı yayında fenalaştı.
Yılmaz Özdil cephesinden heyecanlandıran haber
Yılmaz Özdil cephesinden heyecanlandıran haber Medya dünyasında 2023’ün ilk bombası geldi. Sözcü gazetesinin sahibi Burak Akbay, Sözcü TV için bomba bir isimle anlaştı.
Mahkemeden RTÜK’ün TELE1 cezasını durdurma kararı!
Mahkemeden RTÜK’ün TELE1 cezasını durdurma kararı! RTÜK’ün TELE1 kanalına verdiği 3 günlük karartma cezası, mahkeme tarafından durduruldu.