Medya

Fatih Altaylı, açtı ağzını yumdu gözünü! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, yerli otomobile ilişkin kendisine "çekemiyor" diyenlere sert tepki gösterdi.
CNN Türk’te tepki çeken spikerle yollar ayrıldı! CNN Türk’ten dün akşam saatlerinde bomba bir işten çıkarma haberi geldi. Kanalda ‘Günün Ekonomisi’ programını yapan spiker Beste Uyanık’ın işine son verildi.
TV8'de sabah programları neden ekrana gelmedi? TV8'in sabah programları "8'de Bugün" ve "Gel Konuşalım", bugün ekrana gelmedi. Bu programların yerine "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinin ilk bölüm tekrarı ekrana geldi.
Müge Anlı'nın canlı yayınında duygusal anlar yaşandı ATV ekranlarında yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının avukatı Rahmi Özkan, geçtiğimiz hafta 13 yaşındaki torununu toprağa vermişti.
Özlem Gürses ile Mehmet Metiner'in sert tartışması! CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında Kanal İstanbul Projesi tartışıldı. Programa katılan gazeteci Özlem Gürses ile AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner arasında 'işbirlikçi' tartışması yaşandı.
Habertürk ekibine Libya'da füzeli saldırı! Habertürk televizyonu, Libya'da haber takibi yapan kameraman ve muhabirinin bulunduğu araca füze atıldığı ve ateş açıldığını duyurdu. 
Kadri Gürsel: "Nagehan Alçı gibi rezilce bir gaf yapmadım" Gazeteci Kadri Gürsel, televizyonlardaki tartışma programlarında sergilediği performansı değerlendirirken, “Nagehan Alçı gibi rezilce bir gaf hiç yapmadım” dedi.