Medya

Yabancı basından Netflix yorumu! Netflix ile ilgili Türkiye’de başlayan tartışma uluslararası kamuoyunun da gündemine oturdu…
RTÜK'ün ceza verdiği TELE1 için flaş karar! Ankara 4'üncü İdare Mahkemesi, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) TELE 1 kanalına verdiği beş günlük "ekran karartma" cezasının yürütmesini durdurdu.
AKP’li Mahir Ünal’dan Netflix açıklaması! Son iki gündür Netflix’in Türkiye’den çekileceği iddiaları gündeme gelmişti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuzeni isyan etti! Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kuzeni, gazeteci Cengiz Er ise Prof. Ali Köse’ye destek verdiği mesajının ardından kendi mahallesi tarafından hedef alındığını duyurdu.
Fatih Portakal: "Gözümün içine bak baka yalan söylüyorlar" Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Seferihisar'daki evinin yasal olmayan yöntemlerle görüntülenip medyaya servis edilmesiyle ilgili açıklama yaptı.
Fatih Altaylı yazdı: "Korsan marina işletmek yasal mı?" "... Koyun dibine, halk plajının önüne boydan boya bir zincir çekmiş ve buraya koca koca tekneleri bedeli mukabilinde bağlıyor."
TRT’nin Harbiye’deki binasında korona paniği! İstanbul’da yeniden ofisten çalışma uygulamasına geçen TRT’de bir pozitif vaka daha çıktı.