Medya

Küçük İskender'i kaybettik
Küçük İskender'i kaybettik Geçtiğimiz yılın Haziran ayında kanser teşhisi konulan Küçük İskender, hastalığa karşı savaşını kazanamadı. Küçük İskender adıyla tanınan, gerçek adı Derman İskender Över olan ünlü şair, 55 yaşında hayata veda etti...
"Boşandı ya, bana kalacak!"
"Boşandı ya, bana kalacak!" Şarkıcı-oyuncu Özcan Deniz’in, eşi Feyza Aktan'dan boşandıktan sonra kadın hayranlarından gördüğü abartılı ilgi dikkat çekti.
İsmail Saymaz önce paylaştı sonra sildi!
İsmail Saymaz önce paylaştı sonra sildi! Gazeteci İsmail Saymaz, kumpasın ilk yıllarında yazdığı Ergenekon haberlerinin arkasında olduğunu söyledi, fakat kısa bir süre sonra paylaşımını kaldırdığı görüldü.
3 uyarlama dizi geliyor!
3 uyarlama dizi geliyor! Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan ‘Devious Maids’, ‘The Good Doctor’ ve ‘House M. D’ dizilerinin yerli versiyonu için hazırlıklar başladı.
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha!
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha! Mayıs ayında canlı yayına yansıyan 'Yassıada' sözleriyle gündem olan Oğuz Haksever, bir canlı yayın kazası daha yaşadı.
AK Parti olağanüstü kongreye mi gidiyor?
AK Parti olağanüstü kongreye mi gidiyor? Sözcü yazarı Aytunç Erkin, 23 Haziran seçimlerini büyük bir farkla kaybeden AKP kulislerinde Erdoğan'ın liderliğinin sorgulanmaya başladığını yazdı.
Fatih Altaylı yazdı: "Komplo mu!"
Fatih Altaylı yazdı: "Komplo mu!" "Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde yapılan onarım çalışmalarının Ekrem İmamoğlu’na yönelik bir komplo olduğunu düşünüyor geniş bir kesim."