Medya

Fatih Altaylı: "Haşırt vergiler geliyor kimsede ses yok"
Fatih Altaylı: "Haşırt vergiler geliyor kimsede ses yok" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, dijital hizmetler, konaklamalar ve değerli konutlar için düzenlemeler de getiren yeni vergi taslağına tepki gösterdi.
Can Ataklı'dan çarpıcı değerlendirme: "Bütün kötülüklerin anası CHP"
Can Ataklı'dan çarpıcı değerlendirme: "Bütün kötülüklerin anası CHP" Usta gazeteci ve televizyoncu Can Ataklı, YouTube kanalından gündemi değerlendiriyor...
Hüseyin Hakkı Kahveci'nin canlı yayınını kaçırmayın!
Hüseyin Hakkı Kahveci'nin canlı yayınını kaçırmayın! Stratejist, Gazeteci, Yazar, Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, bu akşam saat 20:30 itibari ile Resmi Facebook Sayfasından canlı yayın yapacak.
Fatih Altaylı: "Türkiye'nin Suriye'deki kabusu nasıl başladı?"
Fatih Altaylı: "Türkiye'nin Suriye'deki kabusu nasıl başladı?" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Suriye ilişkilerini değerlendirirken, Türkiye'nin Suriye'deki kabusunun "YPG'nin IŞİD’i yenme başarısı ve ABD ile sıkı müttefik olmasıyla" başladığını söyledi.
Sözcü Gazetesi yazarından "ölüm tehdidi" tepkisi!
Sözcü Gazetesi yazarından "ölüm tehdidi" tepkisi! Sözcü Gazetesi köşe yazarı Rahmi Turan, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Barış Pınar Harekatı'na yönelik yaptığı açıklamaların ardından ölümle tehdit edilmesine tepki gösterdi.
Fatih Altaylı: "Ali Babacan bu işten vaz mı geçti?"
Fatih Altaylı: "Ali Babacan bu işten vaz mı geçti?" Fatih Altaylı, Ali Babacan'ın Ocak 2020'de partisinin kuruluşunu gerçekleştireceğini ve Abdullah Gül'ün yeni partide yer almayacağını iddia etti.
Sunucu Dilay Kemer'in kanserle savaşı sürüyor
Sunucu Dilay Kemer'in kanserle savaşı sürüyor Fenerbahçe'nin genç sunucusu Dilay Kemer kan kanserine yakalanmıştı. İlik nakli olduktan sonra hastalığı tekrar nükseden güzel sunucu, sosyal medya hesabından tedavisinin ikinci kısmına başladığını duyurdu.