Medya

Rıdvan Dilmen Rasim Ozan Kütahyalı'ya çok sert çıktı! Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, bir gün önce "Her şeyi açıklayacağım" dedikten sonra bazı spor insanlarının terör örgütü başı Fetullah Gülen ile alakalı tweetlerini paylaştı. Dilmen, Rasim Ozan Kütahyalı'ya da sert sözler söyledi.
Canlı yayında büyük gerilim! Spor yorumcusu Evren Turhan, bir diğer spor yorumcusu Emre Bol ile Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile ilgili yaşadığı tartışmanın ardından "Bir daha seninle aynı programa çıkmam" diyerek programdan ayrıldı.
Fatih Altaylı'dan olay yaratan açıklamalar Bloomberg'te çarpıcı açıklamalarda bulunan gazeteci Fatih Altaylı, Ersin Düzen ve Ercan Taner'i hedef aldı.
Acun Ilıcalı'dan milyonluk destek! Acun Ilıcalı’nın, uzaktan eğitim gören öğrenciler için başlattığı ‘Haydi Şimdi’ isimli bilgisayar kampanyasında 10 milyon TL toplandı.
Canlı yayında 'Kemalizm' tartışması Haber Global'de Erhan Ertürk'ün sunduğu Müzakere programında Selman Öğüt, Kemalizm için “virüs” ifadelerini kullandı.
Bir pozitif vaka haberi de Show TV’den! Show TV’nin işitme engelliler için çeviri yapan isminde korona virüs saptandı.
İbrahim Eren’den yeni stratejik plan! TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, kurum olarak yeni bir stratejik plan hazırladıklarını duyurdu.