Medya

Yılmaz Özdil yazdı: "Atatürkçüler Atatürk’e hakaret etmez" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...
Emin Çölaşan Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasından beraat etti Çölaşan hakkında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şikayeti üzerine ‘hakaret’ davası açılmıştı. Mahkeme, Emin Çölaşan’ın beraatına karar verdi.
Yılmaz Özdil'den tek cümlelik savunma! Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, sosyal medya paylaşımı gerekçe gösterilip hakkında ‘Atatürk'ün hatırasına hakaret' suçlamasıyla başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
Yusuf Erikel yazdı: "10 yıl önce bugün..." Ergenekon davası avukatı Yusuf Erikel, en az mesleğindeki benzersiz başarıları kadar güçlü kalemiyle de dikkat çekiyor...
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması Türkiye'de son 24 saatte corona virüsü vakalarında günlük vaka sayısı 40 bini aşarken, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim için yeni bir açıklama geldi.
Emin Çölaşan 'indirime' gitti Emin Çölaşan'dan Sözcü Gazetesi'ndeki yazılarıyla ilgili şok karar aldı. Genel yayın yönetmeniyle de görüştüğünü belirten Çölaşan, kararını okurlarıyla paylaştı.
Yılmaz Özdil yazdı: "Ramazan Soruları" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...