Medya

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hakkında soruşturma Akit TV'de "Üniversiteler neredeyse fuhuş evleri" diyen Prof. Ebubekir Sofuoğlu hakkında soruşturma başlatılıyor.
Çocuğunun yasak aşkından olduğunu öğrenince sevinç çığlığı attı! Recep bey, eşi Emine Hanım ve yasak aşkı Aysel dün ATV'de son kez bir araya geldi. Aysel'in çocuğuna yapılan DNA testinin sonucu canlı yayında açıklandı.
Cahide Sonku ve Muhsin Ertuğrul'un ilk kez göreceğiniz fotoğrafı Efsane Cahide Sonku ve Muhsin Ertuğrul'un 1942 tarihli bir fotoğrafı.
"Şimdiki Zaman Siyaset" hangi kanalda yayınlanacak? Halk TV’de yayınlanan "Şimdiki Zaman Siyaset" programı yayından kaldırılmıştı.
Fatih Portakal'ın trans yağ isyanı Tarım ve Orman Bakanlığı'nın gıda ürünlerinin etiketinde 'trans yağ' ibaresini kaldırmak için yönetmelik taslağı hazırladığına ilişkin haberlere Fatih Portakal'dan dikkat çeken bir yorum geldi.
Şirin Payzın CNN Türk günlerini anlattı! Uzun yıllar CNN Türk’te habercilik yapan ve tartışma programları sunan gazeteci Şirin Payzın, yakın dönem medya tarihinin önemli bir kesitini, perde arkasında yaşananları, kanalın içindeki güç savaşlarını Kısa Dalga Podcast’ten Kemal Göktaş’a anlattı.
Edebiyatın İyileştirici Gücü: Bibliyoterapi Bilgi kaynaklarıyla ruha yardım etmek, doğru zamanda doğru bireyle doğru kitabı buluşturmak olarak açıklanan Bibliyoterapi’yi; editör ve Kerim Vakfı’nın kurucu kurul üyesi Zeynep Aslan’dan öğrenin.