Medya

Alişer Delek'ten flaş Sözcü Televizyonu açıklaması
Alişer Delek'ten flaş Sözcü Televizyonu açıklaması 1 Mart 2023'te yayın hayatına başlayan Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in ayrılmasının ardından Genel Müdür görevine getirilen Alişer Delek'ten atama kararı sonrası açıklamada bulundu.
Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in yerine gelen isim belli oldu
Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in yerine gelen isim belli oldu Yılmaz Özdil, 1 Mart'ta izleyicilerle buluşan Sözcü TV'deki Genel Müdürlük görevini bıraktığını açıklamıştı.
Erol Mütercimler: "Yeni kriz ne olacak?"
Erol Mütercimler: "Yeni kriz ne olacak?" Erol Mütercimler, siyasette yaşanan son gelişmelerin ardından YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulundu.
Canlı yayında kavga çıktı! Aniden yerinden kalktı!
Canlı yayında kavga çıktı! Aniden yerinden kalktı! "Kübra Par'la Açık ve Net" programında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Altılı Masa'nın ortak cumhurbaşkanı adayının ilan edilmesi değerlendirilirken Sevilay Yılman ile Hasan Öztürk arasında 'alevilik' ve 'kindarlık' tartışması çıktı.
Meral Akşener hakkında 'İstemediğini açıklayacak' iddiası!
Meral Akşener hakkında 'İstemediğini açıklayacak' iddiası! Altılı masada perşembe günü başlayan adaylık krizi, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 6'lı masadan kalkmasının ardından geçen birkaç günde yürütülen görüşme trafiği sonucu Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun da cumhurbaşkanı yardımcısı adayı olarak gösterilmesiyle son bulmuştu.
Ekrana getirilen aşk sarmalı iyice karıştı: İki erkek arasında çıkan dedikodu!
Ekrana getirilen aşk sarmalı iyice karıştı: İki erkek arasında çıkan dedikodu! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında ekrana getirilen olaylar şaşkına çevirmeye devam ediyor.
Yılmaz Özdil, Sözcü TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrıldığını duyurdu
Yılmaz Özdil, Sözcü TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrıldığını duyurdu Uzun bir süredir test süreci devam eden Yılmaz Özdil yönetimindeki Sözcü TV için geri sayım 1 Mart’ta bitti ve kanal resmen seyircisiyle buluştu. Ancak daha birkaç günü geride bırakan kanalda Yılmaz Özdil şoku yaşanıyor.