Medya

Cem Küçük'ten Diyanet'e 'Atatürk'süz hutbe' mesajı
Cem Küçük'ten Diyanet'e 'Atatürk'süz hutbe' mesajı Cem Küçük, Diyanet'in 'Atatürk'süz hutbesine' destek vererek "Sinerek, korkarak, pısırıklaşarak sonuç alınmaz. Zaten muhafazakâr/dindarlar genel olarak ürkek yapıdadır. Siz böyle olmayın" dedi.
Yeni Şafak yazarı Hüseyin Likoğlu'ndan olay Anıtkabir önerisi!
Yeni Şafak yazarı Hüseyin Likoğlu'ndan olay Anıtkabir önerisi! yeni Şafak yazarı Hüseyin Likoğlu, bugünkü köşesinde konuşulan bir yazı kaleme aldı.
Erman Toroğlu'ndan '5 yıldız skandalı'na sert tepki!
Erman Toroğlu'ndan '5 yıldız skandalı'na sert tepki! A Spor programında skandal bir görüntü yaşandı ve taraftarların gözünden kaçmadı...
'Söylemezsem Olmaz' yeni yayın dönemine başladı
'Söylemezsem Olmaz' yeni yayın dönemine başladı Ece Erken ve Bircan Bali "Söylemezsem Olmaz" programıyla yeni yayın dönemine başladı.
Akit yazarı Hacı Yakışıklı'dan FETÖ çıkışı!
Akit yazarı Hacı Yakışıklı'dan FETÖ çıkışı! Yeni Akit yazarı Hacı Yakışıklı, bugünkü yazısında FETÖ'nün muhalefet alanlarında etkin olduğunu öne sürdü ve "FETÖ 'boş bulduğu her yere' sızmaya devam ediyor." ifadelerinde bulundu.
Fatih Portakal'dan Burhan Kuzu'ya sert tepki
Fatih Portakal'dan Burhan Kuzu'ya sert tepki Doğalgaz zamlarını hükümetin yapmadığını iddia eden Burhan Kuzu'ya Twitter hesabı üzerinden yanıt veren Fatih Portakal, "Bir emekli olup kenara çekilseniz ne güzel olur" dedi.
Ünlü kalemden dikkat çeken 'yeni parti' yazısı
Ünlü kalemden dikkat çeken 'yeni parti' yazısı Star yazarı Ersoy Dede, bugünkü köşesinde dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.