Medya

Fatih Altaylı'dan Burhan Kuzu'ya 'Vahdettin' tepkisi! Fatih Altaylı, Habertürk'te ekrana gelen "Teke Tek Özel" programında AKP'li Burhan Kuzu için sert ifadeler kullandı.
Deniz Bayramoğlu: "Ece ile feci eğleniyoruz" Kanal D Haber’in yeni yüzü deneyimli gazeteci Deniz Bayramoğlu, “Ben her zaman yolculuğun başındayım. Her gün o yolculuğa yeniden adım atıyorum. Yolculuktan hiç vazgeçmeyeceğim” diyor.
TRT Haber'de skandal 19 Mayıs hatası! TRT'den herkesi öfkelendiren skandal 19 Mayıs hatası...
Av. Faik Işık'tan Habertürk canlı yayınında küfür! Habertürk TV'de Tümamiral Cihat Yaycı'nın istifası konuşuluyordu. Didem Arslan Yılmaz'ın konukları arasında Avukat Faik Işık da bulunuyordu. Bir askerlik anısını anlatmaya başlayan Işık, komutanı ile arasında geçen diyaloğu anlatırken bir anda ağzından "s..... git" ifadesi çıktı.
Fatih Altaylı'dan Sabah'ın 19 Mayıs haberine tepki! Sabah Gazetesi'nin 19 Mayıs için hazırladığı görsel tartışmaları da beraberinde getirdi.
Müge Anlı'nın ekrana dönüş tarihi belli oldu Atv'de yayınlanan ve Coronavirüs nedeniyle canlı yayınlara ara veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekrana ne zaman dönüyor?
RTÜK Başkanı'ndan yeni 'Sevda Noyan' açıklaması RTÜK Başkanı Şahin, Sevda Noyan'ın Ülke TV'de kullandığı sözlerle ilgili açıklama yaptı. Söz konusu açıklamaların RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemeyeceğini kaydeden Şahin, "İlk kurul toplantısında gereği yapılacaktır" dedi.