Medya

İsmail Saymaz ve Mete Yarar birbirine girdi Mete Yarar ile İsmail Saymaz, Habertürk canlı yayınınında kapıştı. Mete Yarar, saman ithal edildiği iddialarına sert tepki gösterirken Saymaz "Bağırma kardeşim" diyerek araya girdi.
Fatih Portakal Fox TV'den istifa etti! FOX TV'nin ana haber sunucusu Fatih Portakal istifasını verdi. Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ün tüm ikna çabalarına rağmen istifasında kararlı olduğunu bildirip ayrılığı kesinleştirdi.
Corona virüse yakalan Sabahattin Önkibar'ın son durumu nasıl? Corona virüse yakalanan gazeteci Sabahattin Önkibar’ın durumunun iyiye gittiği öğrenildi.
Hakkında dava açılan Fatih Altaylı'dan flaş açıklama Beşiktaş eski Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Habertürk yazarı Fatih Altaylı hakkında suç duyurusunda bulundu. Altaylı ise yaptığı açıklamada, "Dava açmak istiyorsa açar tabii ama bu onu kötü antrenör olmaktan kurtarmaz" diye belirtti.
Her şeyi bilen Hacısalihoğlu madara oldu Petrol Mühendisleri Odası Enerji Politikaları Grubu Başkanı Necdet Pamir'in, Habertürk canlı yayınında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu ile girdiği diyalog dikkat çekti.
Yılmaz Özdil’den çok konuşulacak ‘doğalgaz’ yorumu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı "Karadeniz'de 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi bulundu" müjdesiyle ilgili Türkiye'nin en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil'den dikkat çeken bir değerlendirme geldi.
Haber-Sen'den TRT'ye 'mobing ve sürgün' tepkisi! Geçtiğimiz günlerde personel fazlası olduğu gerekçesiyle 2 bin kişinin emekli edilmesi ve yerlerine tecrübesiz olduğu belirtilen 3 bin kişinin alındığı iddiasıyla gündeme gelen TRT'de huzursuzluk yaşandığı ileri sürüldü.