Medya

Fatih Altaylı: "AK Parti adayının ilk tercihi İsmail Küçükkaya değildi!"
Fatih Altaylı: "AK Parti adayının ilk tercihi İsmail Küçükkaya değildi!" Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın kaleminden gündeme dair cesur yorumlar...
Necef Uğurlu Yazdı: "Silivri Cezaevi Kitapevi..."
Necef Uğurlu Yazdı: "Silivri Cezaevi Kitapevi..." "... VİP meselesi çok uzadı, İmamoğlu halkçı söylemlerinin devamı olarak ‘Ne VİP’si ben 16 milyonu eşidim olarak kucaklamaya talibim kendime özel muamele mi isteyeceğim, VİP filan dinlemem‘ diyemedi."
Silivri Cezaevi Kitapevi...
Silivri Cezaevi Kitapevi...
Didem Arslan Yılmaz'dan gürültü kopartacak açıklama!
Didem Arslan Yılmaz'dan gürültü kopartacak açıklama! Yıldırım-İmamoğlu arasında ortak yayın yapılması fikrini ilk ortaya atan Didem Arslan Yılmaz, canlı yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya'nın yapmasıyla ilgili olarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Abdurrahman Dilipak'tan olay çıkış!..
Abdurrahman Dilipak'tan olay çıkış!.. Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Cumhurbaşkanının ailesi ya da ona yakın vakıf ve derneklerin bundan sonra icraatlarında daha dikkatli olmaları gerek" dedi.
Uğur Dündar moderatörlükten neden çekildi?
Uğur Dündar moderatörlükten neden çekildi? "Ortak moderatörlüğünü yapmaya en layık ve ehliyetli kişi kuşkusuz Uğur Dündar’dır. Ama sonra vazgeçti. Niçin mi?..."
Necef Uğurlu: "Sayın İmamoğlu ve Yıldırım’ı Keşke Acun Karşılıklı Getirse"
Necef Uğurlu: "Sayın İmamoğlu ve Yıldırım’ı Keşke Acun Karşılıklı Getirse" "... 3 - 4 gündür Uğur Dündar manşetlerde; İmamoğlu değil. Bu durum 2 - 3 gün daha devam ederse Uğur Dündar zaten tamamen medya gündemine hakim olacak ve halk neredeyse ‘Hangi İmamoğlu?‘ diye soracak dahası hatta Ugur Dündar’a oy verecektir. Benim seçmenim işini bilir."