Medya

Zeynep Aslan: "Italo Calvino Klasikleri Niçin Okumalı?" Zeynep Aslan: "Birer klasik haline gelen kitapların edebiyattaki önemini örneklerle beraber keşfetmeye ne dersiniz?"
Cem Küçük: "Hürriyet, Sabah’ın çakması oldu" Gazeteciler Gürkan Hacır ve Cem Küçük, İnternethaber'in Youtube kanalında 'İki mahalle' isimli bir programa başladı.
Televizyonun duayen ismi yoğun bakıma kaldırıldı Amerika'nın ünlü haber kanalı CNN’de 25 yıl boyunca kendi adıyla yaptığı televizyon programıyla tanınan ünlü televizyoncu Larry King yakalandığı Corona virüsü nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı.
Yılmaz Özdil'den 'Sözcü okumuyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, "Ben Sözcü gazetesini okumuyorum. Kimse de lüzumsuz yere buna para verip almasın" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi.
Zülfü Livaneli'nin yanlışlıkla paylaştığı pozları TT oldu! Ünlü sanatçı Zülfü Livaneli, Twitter hesabından TT olan bir paylaşıma imza attı.
Yılmaz Özdil yazdı: "2020" "... Salgın nedeniyle hayat komaya girmişken, millet can derdindeyken, maskeleri taktılar, Kanal İstanbul ihalesi yaptılar, bu rezaletten hemen sonra ulaştırma bakanımız görevden alındı."
Yılmaz Özdil yazdı: "Kandıralı" Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, hayata gözlerini yuman duayen müzisyen Mustafa Kandıralı ile ilgili bir yazı kaleme aldı.