Medya

Fatih Altaylı Mustafa Çalık’ın sözlerine ateş püskürdü! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, ‘ikinci eş’ açıklamasıyla tepki çeken akademisyen Mustafa Çalık'a tepki gösterdi.Konuyu bugünkü köşesinde ele alan Altaylı, “Kart zampara çapkınlıkta yakalanıyor. ‘Suçlu Atatürk’ oluveriyor” ifadelerini kullandı.
Uğur Dündar’dan olay ‘kayıp silah’ açıklaması! Sedat Peker'in 'kayıt dışı silah dağıtımı' iddialarıyla ilgili konuşan Uğur Dündar, 15 Temmuz'dan sonra kaybolan silahların 20 tugayı silahlandırabilecek şekilde en az 100 bini bulduğunu öne sürdü.
Yılmaz Özdil yazdı: "Poşet" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...
Fatih Altaylı sert çıktı: "Cem Garipoğlu bu ailenin bir sonucu imiş" Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun ailesi tarafından paylaşılan bir fotoğraf kamuoyunda infiale neden oldu! Bu paylaşımla ilgili bir yazı kaleme alan Fatih Altaylı ise aileye çok sert çıktı.
İsmail Küçükkaya'nın eski baldızından şok eden ifade FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya’nın, şiddet uyguladığı iddia edilen eski eşi Eda Demirci ile İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde süren davasıyla ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı.
Mustafa Çalık'tan skandal 'ikinci eş' paylaşımı! Türkiye Günlüğü Dergisi Genel Yayın Müdürü olan Mustafa Çalık akşam saatlerinde attığı tweet ile sosyal medyada büyük tepki çekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yazlık sarayıyla ilgili gözden kaçan detay! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yazlık sarayını incelemeye alan Sözcü Gazetesi yazarı Çiğdem Toker, uydu fotoğrafında yakaladığı detayı okurlarıyla paylaştı.