Medya

'İmam hatip' sözleri nedeniyle yargılanan Erol Mütercimler'e beraat
'İmam hatip' sözleri nedeniyle yargılanan Erol Mütercimler'e beraat Konuk olduğu bir tv programında imam hatip lisesi mezunlarına yönelik sözleri nedeniyle ‘’Halkın Bir Kesimini Sosyal Sınıf Din Mezhep Cinsiyet, Bölge Farklılığına Dayanarak Alenen Aşağılama" suçlamasıyla yargılanan Erol Mütercimler beraat etti.
Met-Gün'e övgü dolu sözler: "Taşın altına ellerini değil bedenlerini koydular"
Met-Gün'e övgü dolu sözler: "Taşın altına ellerini değil bedenlerini koydular" Sabah Gazetesi yazarı Ersin Ramoğlu, asrın felaketi sonrasında Met-Gün'ün 200 iş makinesi, 1200 personeli ile 18 gündür deprem bölgesinde enkaz kaldırdığını yazdı.
Erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük'ün CEO'su sessizliğini bozdu
Erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük'ün CEO'su sessizliğini bozdu Erişim engeli getirilen Ekşi Sözlük’ün CEO’su Başak Purut, karar hakkında BTK’nin kendilerine bir açıklama yapmadığını ve içeriği bilmedikleri için itiraz edemediklerini söyledi.
Fazıl Say isyan etti: "5 günde 3 milyon bina depreme dayanıklı hale mi gelecek?"
Fazıl Say isyan etti: "5 günde 3 milyon bina depreme dayanıklı hale mi gelecek?" 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 11 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu.
RTÜK'ten Halk TV, FOX TV ve Tele1'e ceza!
RTÜK'ten Halk TV, FOX TV ve Tele1'e ceza! RTÜK, deprem yayınlarıyla ilgili Halk TV, TELE1’e program durdurma ve para cezası; Fox’ta "Orta Sayfa" ile Halk TV’de "Halk Meydanı" programına da yüzde 3’er para cezası verdi.
Cem Küçük'ten Farah Zeynep Abdullah'a şoke eden tepki: "Seni TRT dizisinde ..."
Cem Küçük'ten Farah Zeynep Abdullah'a şoke eden tepki: "Seni TRT dizisinde ..." İktidara yakınlığıyla bilinen Türkiye Gazetesi köşe yazarı Cem Küçük, oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın "Devlet ve Allah kelimelerini aynı cümlede görmek istemiyorum" paylaşımına sert çıktı.
Yılmaz Özdil hangi ünlü ismin Sözcü TV'de program yapacağını açıkladı?
Yılmaz Özdil hangi ünlü ismin Sözcü TV'de program yapacağını açıkladı? Genel müdürlük koltuğuna usta gazeteci Yılmaz Özdil’in oturduğu Sözcü TV, 1 Mart’ta yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.