Medya

Fatih Altaylı, Gül-Babacan krizini yazdı Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü köşesinde Ali Babacan’ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi'ni (DEVA) yazdı.
Canlı yayında Saymaz-Perinçek tartışması CNN Türk'te yayımlanan 'Türkiye'nin Gündemi' programına İsmail Saymaz ile Doğu Perinçek'in tartışması damga vurdu. Saymaz'ı provakatörlükle suçlayan Perinçek; Saymaz gibi isimlerin televizyonlara çıkarılmaması gerektiğini ve bir daha onunla aynı ortamda olmayacağını söyledi.
Erdoğan Aktaş: "Bırakın haberi gazeteciler yapsın" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'Deprem haberleri ile ilgili olarak gazetecilere eğitim vermeye başlayacağız' sözlerine Habertürk'te bu gece 'Erdoğan Aktaş'la Gece Raporu' programının ilk yayınını gerçekleştiren Erdoğan Aktaş'tan yanıt geldi.
Fatih Altaylı'dan çok sert '8 Mart' tepkisi! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Kadınlar Günü nedeni ile Taksim'de yürüyüş yapmak isteyen kadınlara yapılan müdahaleye tepki gösterdi.
A Haber muhabiri sığınmacıyı ikna etmeye çalıştı! A Haber muhabiri Vedat Sezer’in, bir sığınmacıyı Yunanistan tarafına geçmesi için ikna etmeye çalıştığı ortaya çıktı.
TRT World muhabiri canlı yayında siper aldı! Edirne'de sınırdaki hareketliliği görüntülemeye çalışan TRT World muhabiri, Yunan polisinin ateş açtığını ifade etti. Canlı yayına yansıyan görüntülerde muhabir hedef olmamak için kendini yere attı.
Murat Ağırel hakkında tutuklama kararı Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel hakkında serbest bırakıldığı dosyadan tutuklama kararı verildi. Kararın savcılığın itirazı üzerine İstanbul 9. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından alındığı öğrenildi.