Medya

Coşkun Aral: "Cephe hiçbir zaman şov alanı değildir"
Coşkun Aral: "Cephe hiçbir zaman şov alanı değildir" Usta savaş muhabiri Coşkun Aral, TSK'nın başlattığı Barış Pınarı Harekâtı'na dair gazetecilerin dikkat etmesi gereken hususları anlattı.
"Türkiye'nin Nabzı" programında büyük gerginlik!
"Türkiye'nin Nabzı" programında büyük gerginlik! Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programına CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş ve güvenlik uzmanı Mete Yarar'ın tartışması damga vurdu.
Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş'e çok ağır sözler
Hıncal Uluç'tan Şenol Güneş'e çok ağır sözler A Spor ekranlarında A Milli Takımımızın Fransa ile 1-1 berabere kaldığı mücadelenin ardından değerlendirmelerde bulunan Hıncal Uluç, Şenol Güneş için sert eleştiriler yaptı.
Hüseyin Hakkı Kahveci'nin canlı yayınını kaçırmayın
Hüseyin Hakkı Kahveci'nin canlı yayınını kaçırmayın Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci'nin bu zamana kadar yaptığı stratejiler bir bir doğrulanıyor. Barış Pınarı Harekatı ve sonrası Türkiyeyi ve Dünyayı neler bekliyor?
Nevşin Mengü'den 'A Haber olayına' ilişkin yeni kare!
Nevşin Mengü'den 'A Haber olayına' ilişkin yeni kare! Ünlü Gazeteci Nevşin Mengü, A Haber’in sınırda yaptığı tartışmalı yayına ilişkin yeni bir görsel paylaştı ve tartışmayı yeni bir boyuta taşıdı.
Usta Gazeteci Can Ataklı gündemi değerlendirdi
Usta Gazeteci Can Ataklı gündemi değerlendirdi Usta Gazeteci ve Televizyoncu Can Ataklı gündemdeki son gelişmeleri yorumladı...
A Haber muhabiri o anları anlattı
A Haber muhabiri o anları anlattı Barış Pınarı Harekatı devam ederken, dün A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak'ın sınırdan yaptığı yayın sosyal medyada olay oldu. Ulak'ın başında miğfer ve yere çömelerek yayın yaptığı anlarda TRT muhabirinin rahat bir şekilde ayakta yayın yaptığı anlar tartışma yarattı.