Medya

Fatih Altaylı: "Virüs bana cevap vermiyor" "... İnsana, topluma, ortama zarar veren virüsleri de yazarım, haksızlığı da yazarım, namussuzluğu da yazarım."
Sözcü yazarından Yerlikaya'ya Kazaz'lı eleştiri! Ünlü ekonomist ve Sözcü yazarı Murat Muratoğlu, milli güreşçi Hamza Yerlikaya'nın kamu bankası Vakıfbank'a atanmasını ti'ye aldı.
İsmail Küçükkaya'nın eski eşi konuştu FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya'nın eski eşi Eda Demirci, biten evliliğine ve ünlü televizyoncuya dair şaşırtan suçlama ve iddialarını dile getirdi.
SADETTİN TEKSOY NETFLIX'E SİLİNMEZ DAMGASINI VURDU!.. Netfilx'in Türk-Amerikan ortak yapımı 4 dakika 35 saniyelik kısa metrajlı Stranger Things reklam filmi izlenme rekorları kırdı.
CNNTürk canlı yayınında hakaret yağmuru CNN Türk canlı yayınına katılan Öztürk Yılmaz ile Mehmet Metiner, FETÖ'ye destek olma konusundan çıkan tartışmada birbirlerine küfre varan ağır hakaretlerde bulundu. Programın moderatörünün araya girmesi de ikilinin tansiyonunu düşürmedi.
Fatih Altaylı yazdı: "Belediye taksicilik yapmaz" "... Böyle bir saçma girişim hiç görmedim. Belediyeler taksicilik yapmaz. Yapamaz, yapmamalıdır."
Efe Teksoy yazılarıyla SacitAslan.Com'da Sinema Yazarı / Film Eleştirmeni Efe Teksoy; yazılarıyla SacitAslan.Com'da...