Video Galeri

Süleyman Turan'ın son görüntüleri ortaya çıktı
Süleyman Turan'ın son görüntüleri ortaya çıktı Ünlü sanatçı vefatından 10 gün önce "Que Sera Sera (Ne olacak)" şarkısını söylerken görüntülenmiş...
Berk Suyabatmaz ve Burcu Esmersoy şoke etti!
Berk Suyabatmaz ve Burcu Esmersoy şoke etti! Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz'ın boşanmadan önce birlikte son eğlencelerinden görüntüleri bu sabah "Söylemezsem Olmaz" programında yayınlandı.
İrem Derici: "Çocuk beton gibi"
İrem Derici: "Çocuk beton gibi" İrem Derici, başarılı Yunan şarkıcı Konstantinos Argiros ile düet yapmak için ayın 21'inde Yunanistan'a gidiyor.
Ozan Güven ve Yüsra Geyik aşk yaşıyor!
Ozan Güven ve Yüsra Geyik aşk yaşıyor! Oyuncu Ozan Güven'in "Arka Sokaklar" dizisinde 'Hüsnü Çoban'ın kızı 'Zeliş' olarak tanınan Yüsra Geyik ile aşk yaşadıkları ortaya çıktı.
Kadıköy Anadolu Lisesi'nde simit atma görüntüleri tepki çekti!
Kadıköy Anadolu Lisesi'nde simit atma görüntüleri tepki çekti! Kadıköy Anadolu Lisesi'ndeki ilk günleri için büyük bir heyecanla okula giden öğrenciler, beklemedikleri bir skandalla karşı karşıya kaldı.
Beren Saat'in 'kalpli yorumunun' ardındaki gerçek ne?
Beren Saat'in 'kalpli yorumunun' ardındaki gerçek ne? Oyuncu Beren Saat, Kenan Doğulu’nun son Instagram paylamışına kalp emojisi koydu. Çift yine kafaları karıştırdı.
Özcan Deniz'in Kıbrıs konserinde neler yaşandı?
Özcan Deniz'in Kıbrıs konserinde neler yaşandı? Özcan Deniz'in hafta sonunda Kıbrıs'ta bir otelde verdiği konserden bilinmeyen detayları Ece Erken anlattı.