Video Galeri

Esra Erol'da skandal bir olay daha Recep bey, eşi Emine Hanım ve yasak aşkı Aysel dün ATV'de son kez bir araya geldi. Aysel'in çocuğuna yapılan DNA testinin sonucu canlı yayında açıklandı.
Fatih Altaylı'dan canlı yayında 'Suriyeli' tepkisi Türkiye’de yaşayan Suriyelilere tanınan imkanları ve Suriyelilerin sokağa çıkma yasağından muaf olmalarına isyan eden Fatih Altaylı, sunucusu olduğu Teke Tek programında isyan etti. Altaylı, “Türkiye’yi Suriye’ye savaşsız kaybettik” ifadelerini kullandı.
Coşkun Sabah: "Hülya Avşar beni Tanju'yla aldattı" Coşkun Sabah, UçanKuş TV'de Erol Köse'nin konuğu oldu, özel hayatıyla ilgili samimi bir itirafta bulundu.
Eyüphan Erkul'dan "Cahide: Melekler Yeryüzünde Yaşayamaz" Eyüphan Erkul’un kaleme aldığı "Cahide: Melekler Yeryüzünde Yaşayamaz", Türk sinemasının en büyük yıldızlarından Cahide Sonku’nun hayat öyküsüne dayanan etkileyici ve dramatik bir biyografik roman.
Şule Zeybek: "Bende aldatıldım!" Ünlü sunucu Şule Zeybek katıldığı programda aldatıldığını açıkladı.
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan canlı yayında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı Katıldığı canlı yayında fenalaşan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ceyhan'ın genel sağlık durumunun iyi olduğu, yorgunluk nedeniyle rahatsızlandığı bildirildi.
Seda Akgül Buket Aydın'ı bombaladı! Uçankuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programına Seda Akgül'ün Buket Aydın ve Defne Samyeli hakkında yaptığı yorumlar damgasını vurdu.