Video Galeri

Bahar Candan'ın çete liderinden para aldığı görüntüler ortaya çıktı
Bahar Candan'ın çete liderinden para aldığı görüntüler ortaya çıktı Kara para aklama iddiasıyla tutuklanan Bahar ve Nihal Candan'ın örgütün gizli kasası oldukları yönünde iddialar da vardı. Show Haber'de çıkan görüntülerde Bahar Candan'ın bir kişiden para aldığı görülüyor.
Komşusunun eşiyle yasak aşk yaşayan Ümran Seyhan'ın yüzü gülüyor
Komşusunun eşiyle yasak aşk yaşayan Ümran Seyhan'ın yüzü gülüyor Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak aşkı tam gaz sürüyor...
Umut Candan: "Benim kızlarım çok saf... İkisi de suçsuz"
Umut Candan: "Benim kızlarım çok saf... İkisi de suçsuz" Tutuklanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin anneleri Umut Candan kızlarının suçsuz olduğunu savundu.
Gazeteci Murat Ağırel'e tehdit: "Bir bakmışsınız sizin selanızı okutuyor"
Gazeteci Murat Ağırel'e tehdit: "Bir bakmışsınız sizin selanızı okutuyor" ‘Taktik Mania Plus’ adlı YouTube kanalında program yapan Nevzat Dindar ve Alper Mert canlı yayında gazeteci Murat Ağırel’i tehdit etti. Ağırel, X hesabından “Hodri meydan” diye yanıt verdi.
Gökmen Karadağ TELE1'e veda etti
Gökmen Karadağ TELE1'e veda etti TELE1‘de program sunan deneyimli gazeteci kendi kararıyla kanala veda ettiğini duyurdu.
Ümit Dikbayır: "Meral Akşener'in oğlu poşetle para dağıttı"
Ümit Dikbayır: "Meral Akşener'in oğlu poşetle para dağıttı" Peş peşe istifaların yaşandığı İYİ Parti'de sular durulmuyor. İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, katıldığı canlı yayın programında, Meral Akşener'in oğlu Fatih Akşener ile igili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Fatih Altaylı'dan Fatih Terim'e olay gönderme!
Fatih Altaylı'dan Fatih Terim'e olay gönderme! Futbolda dolandırıcılık davası gittikçe büyüyor. Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, Seçil Erzan tarafından dolandırıldıkları iddia edilen Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Fatih Terim hakkında konuştu. Özellikle Fatih Terim için söylediği sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.