Video Galeri

Enis Arıkan konuk olduğu yayında yere kapaklandı
Enis Arıkan konuk olduğu yayında yere kapaklandı Enis Arıkan, yakın arkadaşı İbrahim Selim'in YouTube programında oturduğu sandalyeden yere düştü.
Berkay'dan Demet Akalın'a yeni göndermeler!
Berkay'dan Demet Akalın'a yeni göndermeler! Berkay ve Demet Akalın arasında başlayan 'hediye saat krizi' bitmek bilmiyor...
Kerimcan Durmaz: "S.çarken de video atacağım"
Kerimcan Durmaz: "S.çarken de video atacağım" Skandal yaratan uçak videosunun ardından bir süredir Amerika'da yaşayan Kerimcan Durmaz, eski paylaşımlarına geri döneceğini ilginç sözlerle duyurdu.
Gülben Ergen: "Siz benim ölmemi beklediniz"
Gülben Ergen: "Siz benim ölmemi beklediniz" Başarılı sunucu İlkay Buharalı ve magazin duayeni Ali Eyüboğlu'nun konuğu olan Gülben Ergen'den çarpıcı açıklamalar...
Kerimcan Durmaz'dan Demet Akalın'a şok gönderme
Kerimcan Durmaz'dan Demet Akalın'a şok gönderme Demet Akalın ile arası bozuk olan Kerimcan Durmaz yaptığı bir paylaşımla küs olduğu eski kankasına şok bir göndermede bulundu.
Şeyma Subaşı’ndan Miami paylaşımı
Şeyma Subaşı’ndan Miami paylaşımı Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Şeyma Subaşı, şu sıralar ABD'de tatil yapıyor. Subaşı Miami tatiline ait bir videosunu sosyal medya sayfasından paylaştı.
Erkan Tan'dan Bülent Arınç'a şok sözler
Erkan Tan'dan Bülent Arınç'a şok sözler A Haber'in sivri dilli sunucusu Erkan Tan, Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Bülent Arınç için söylediği sözlerle yeni bir kavgayı ateşleyecek gibi görünüyor.