Video Galeri

Hadise, Tülin Şahin’in kızına şarkı söyledi Tülin Şahin, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile tebessüm ettirdi.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya hakkında olay iddialar! Komedyen Cem Yılmaz, “İbrahim Selim ile Bu Gece” programında Serenay Sarıkaya hakkında kafaları karıştıran bir açıklama yaparken Serenay Sarıkaya'nın, Cem Yılmaz'ı kulisten izlediği iddia edildi.
Aleyna Tilki İstanbul Havalimanı’nda kavga etti Aleyna Tilki, Milano’ya gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı’nda sıra tartışması yaşadı.
Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya itirafı Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya hayranlığı Defne Samyeli ile ilişkisinin sonunu getirmişti.
Didem Arslan ve Ekrem İmamoğlu arasında tartışma Didem Arslan Yılmaz ve Ekrem İmamoğlu arasında canlı yayında tartışma yaşandı.
Can Yaman hakkındaki olay iddiada flaş gelişme Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programıda Ece Erken; Can Yaman ve bir magazin muhabiri hakkında şaşırtan bir iddiayı ekrana taşımıştı. Erken konuyla ilgili yeni gelişmeyi paylaştı.
Kubilay Aka barışma haberini yalanladı Miray Daner'i barışmaya ikna eden Kubilay Aka'nın Zekeriyaköy’de aylık kira bedeli 11 bin lira olan iki katlı villa tuttuğu iddia edilmişti...