Video Galeri

Didem Arslan Yılmaz'da bir cinayet daha çözüldü
Didem Arslan Yılmaz'da bir cinayet daha çözüldü Uzun süredir kayıp Nuran Bayram'ın izinin sürüldüğü "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" programında bugün bomba bir gelişme yaşandı.
Bülent Ersoy canlı yayında Arto’yu azarladı
Bülent Ersoy canlı yayında Arto’yu azarladı Bülent Ersoy, menajeri hakkında iddialarda bulunduğunu söylediği Arto’yu canlı yayında azarladı. Ersoy, Arto’ya, "Siz yalancısınız, yalancı" diyerek bağırdı.
Koğuşta birbirine giren Bahar Candan ve Seçil Erzan hakkında yeni gelişme
Koğuşta birbirine giren Bahar Candan ve Seçil Erzan hakkında yeni gelişme Marmara Kapalı Cezaevinde aynı koğuşta kalan fon vurgunu sanığı Seçil Erzan ile dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklu olan Bahar Candan; cezaevinde kavga ettikleri haberiyle gündeme gelmişti.
Dilan Polat ve Engin Polat davasında hakim davadan neden çekildi?
Dilan Polat ve Engin Polat davasında hakim davadan neden çekildi? Tutuklu fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın azmettirici olarak yargılandığı silahlı saldırı davasında, çok önemli bir gelişme yaşandı. Polatları yargılayan hakim, davadan çekildiğine dair bir dilekçe sundu.
Kayseri'de eğim uçağı düştü
Kayseri'de eğim uçağı düştü Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Kayseri'de Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na ait SF-260D tipi bir eğitim uçağının henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğradığını ve arama-kurtarma çalışmalarının başladığını duyurdu.
Serbest kalan Aşkım Kapışmak açıklama yaptı
Serbest kalan Aşkım Kapışmak açıklama yaptı Sibergöz-42 operasyonunda gözaltına alınan Aşkım Kapışmak adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Kapışmak, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Kayıp Nuran Bayram olayında tüm aile gözaltına alındı
Kayıp Nuran Bayram olayında tüm aile gözaltına alındı Uzun süredir kayıp Nuran Bayram'ın izinin sürüldüğü "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" programında bugün bomba bir gelişme yaşandı.