Video Galeri

İmamdan garip çıkış: "Kadınların ne işi var üniversitede?"
İmamdan garip çıkış: "Kadınların ne işi var üniversitede?" Kadınların eğitim görmesini hedef alan bir imamın açıklaması tartışma yarattı. Kadınların üniversite okumasının haram olduğunu söyleyen imam, "Fatih Sultan Mehmet'in annesi de üniversite okumadı" dedi.
Pınar Eliçe'den çapkınlık turunda görüntülenen evli Güven Kıraç'a sert tepki
Pınar Eliçe'den çapkınlık turunda görüntülenen evli Güven Kıraç'a sert tepki 12 yıldır Başak Kıraç'la evli olan Güven Kıraç, önceki gece Asmalımescit’te bulunan bir mekanda genç bir kadınla eğlencedeydi.
Mehmet Ali Erbil canlı yayında küfür edip, iğrenç bir el hareketi yaptı!
Mehmet Ali Erbil canlı yayında küfür edip, iğrenç bir el hareketi yaptı! Uzun yıllardır şöhretler dünyasında pek çok skandal olayla yer alan Mehmet Ali Erbil, bu skandallarına bir yenisini daha ekledi.
Hadise'nin boşanma davası açtığı Mehmet Dinçerler'den flaş görüntü!
Hadise'nin boşanma davası açtığı Mehmet Dinçerler'den flaş görüntü! Hadise'nin boşanma davası açtığı Mehmet Dinçerler bu sabah 3 erkek arkadaşıyla Rodos'a gitti.
Canan Ergüder'den tango performansı
Canan Ergüder'den tango performansı Yeni bir proje için hazırlanan oyuncu, tango yaptığı görüntüleri Instagram hesabından paylaştı.
Pınar Eliçe'den Mehmet Akif Alakurt'a sert sözler
Pınar Eliçe'den Mehmet Akif Alakurt'a sert sözler Mehmet Akif Alakurt; küfürlü paylaşımı ses sanatçısı Pınar Eliçe'yi kızdırdı...
Murat Başoğlu'nun yeğeni Burcu Başoğlu'ndan şoke eden haber!
Murat Başoğlu'nun yeğeni Burcu Başoğlu'ndan şoke eden haber! 2017 yılında öz amcası Murat Başoğlu'yla teknede uygunsuz şekilde görüntülenen ve o olayın ardından gözlerden uzak bir yaşam sürmeye başlayan Burcu Başoğlu'ndan şoke eden haber...