Video Galeri

Eldivensiz paketeleme yapan Dardanel tepki çekti Twitter'da bir hesap tarafından paylaşılan videoda, tonbalıklarının paketlenme aşamasında elle işlem yapıldığı görülüyor. Tüm çalışanların maske ve siperlik taktığı halde eldiven takmadığı dikkat çekiyor.
Muazzez Ersoy'dan Seda Sayan'a bomba yanıt! Sosyal medya hesabından filtresiz ve fotoşopsuz bir fotoğraf paylaştığını vurgulamak istediğini ifade eden Muazzez Ersoy; fotoşop ile estetik operasyonun eş tutulmasını anlayamadığını ifade etti.
Müge Anlı'dan izin alarak ayakkabı fırlattı! 8 yıldır kayıp olan kızının bulunması için Müge Anlı'ya katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a canlı yayında ayakkabısını çıkarıp fırlattı.
Beyaz TV'nin futbol programı tepki çekti Melih Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV'de ekrana gelen "Derin Futbol" programı yaptığı son yayında kamuoyundan tepki çekti.
Arif Verimli ile Şevki Sözen arasında gerilim Prof. Dr. Arif Verimli: "Valla Şevki söylesin ne diyecekse o konuda."
ÜNLÜ İŞADAMI SEÇİM ÖZTÜRK'ÜN HASTANESİNE SUÇ DUYURUSU Bahçelievler Özel Aile Hastanesi'nde koronavirüs teşhisiyle tedavi altına alınan ancak bir ay sonra hayatını kaybeden Nermin Yılmaz'ın (68) tedavisinde ihmaller olduğu gerekçesiyle kardeşi Sevgül Değirmenci savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.
Fatih Altaylı'dan Hilal Kaplan'a sert sözler TV5’te Hasan Basri Akdemir ile Mustafa Deniz’in sunduğu “4. Güç” programına katılan Fatih Altaylı, HaberTürk’ü ve kendisini hedef alan Hilal Kaplan’a çok sert sözlerle eleştiride bulundu.