Video Galeri

Beşiktaş’ta iki kadının olaylı gecesi!
Beşiktaş’ta iki kadının olaylı gecesi! İstanbul Beşiktaş'ta eğlenmek için gittikleri gece kulübünde taşkınlık çıkardıkları için güvenlikçiler tarafından dışarı çıkarılan 2 kadın, dışarıda da olay çıkardı.
Çiftetelli oynarken kalp krizi geçiren genç adam öldü
Çiftetelli oynarken kalp krizi geçiren genç adam öldü Ordu'nun Çaybaşı ilçesinde akrabalarının düğününe giden Erdoğan Arslan (50), pistte oynarken kalp krizi geçirip hayatını kaybetti.
Özge Gürel'in kırmızı halı şıklığına beğeni yağdı
Özge Gürel'in kırmızı halı şıklığına beğeni yağdı İtalya'da gösterilen dizileriyle çok popüler olan güzel oyuncu Özge Gürel dünyaca ünlü bir markanın davetlisi olarak Venedik'e gitti.
Emre Kocadağ, kostüm partisinde... Görenler "Nuri Alço" dedi
Emre Kocadağ, kostüm partisinde... Görenler "Nuri Alço" dedi Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Asbaşkan Emre Kocadağ, bir partide görüntülendi.
Kırmızı halıda garip hareketler yapan Melis Sezen şaşırttı
Kırmızı halıda garip hareketler yapan Melis Sezen şaşırttı Salih Bademci ile güzel oyuncu Melis Sezen; davet edildikleri 80. Venedik Uluslararası Film Festivali'nde "Priscilla" filmini izledi.
Barış Yarkadaş'tan "Fes devletimi temsil ediyor" diyen Hacı Yakışıklı'ya yanıt
Barış Yarkadaş'tan "Fes devletimi temsil ediyor" diyen Hacı Yakışıklı'ya yanıt A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Avrupa zaferi canlı yayında gerginliğe neden oldu. Milli voleybolcuları, hazırlanan bir görsel üzerinden hedef alan AKP'li Hacı Yakışıklı, "Fes benim devletimi temsil ediyor" deyince gazeteci Barış Yarkadaş tepki gösterdi.
Avrupa şampiyonu 'Filenin Sultanları' yurda döndü
Avrupa şampiyonu 'Filenin Sultanları' yurda döndü 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nın finalinde Sırbistan'ı 3-2 yenerek tarihinde ilk kez şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, İstanbul'a geldi.