Video Galeri

Şanlıurfa'da Araçlarıyla Suyun Altında Kalan Sürücüleri̇ Böyle Kurtardılar
Şanlıurfa'da Araçlarıyla Suyun Altında Kalan Sürücüleri̇ Böyle Kurtardılar Şanlıurfa'da araçlarıyla suyun altında kalan sürücüleri̇ böyle kurtardılar.
Arzu Yanardağ'a sette evlenme teklifi
Arzu Yanardağ'a sette evlenme teklifi Arzu Yanardağ'a "Hayatımız Roman" filminin setinde evlenme teklifi edildi.
Şarkıcı Begüm Polat Altılı Masa'ya ayar verdi(!)
Şarkıcı Begüm Polat Altılı Masa'ya ayar verdi(!) Şarkıcı Begüm Polat sosyal medya hesabından Altılı Masa'yı hedef alarak sosyal medyada gündem yarattı.
Küçükçekmece'de yıkımı yapılan bina çöktü!
Küçükçekmece'de yıkımı yapılan bina çöktü! Küçükçekmece'de yıkımı yapılan bir binada çökme meydana geldi.
Selin Ciğerci'ye tekbirli linç girişimi
Selin Ciğerci'ye tekbirli linç girişimi Selin Ciğerci'nin Konya'da açılışını gerçekleştireceği güzellik merkezinin önünde toplanan bir grup merkezin açılmasına tepki gösterdi. "Konya'dan defol" şeklinde sloganlar atan kalabalık gruba polis müdahale etti.
Mide botoksu için Clinic Obezite'ye başvurdular, botokstan zehirlendiler!
Mide botoksu için Clinic Obezite'ye başvurdular, botokstan zehirlendiler! Tuzla’da özel bir hastanede obezite tedavisi için yapılan 'mide botoksu' işlemi sonrası fenalaşan onlarca hasta, işlemin yapıldığı merkez ile çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.
Ali Sunal'dan gündem olan deprem konuşması!
Ali Sunal'dan gündem olan deprem konuşması! Deprem felaketlerinin ardından yayına ara veren Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show, bu akşam ekrana döndü. Bölüm öncesi sahneye çıkan tiyatrocu Ali Sunal, Kahramanmaraş depremlerinde yaşananlara ilişkin konuşmasıyla sosyal medyada gündem oldu.