Video Galeri

Seyhan Soylu, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya geyik hediye etti Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın barışma haberinin ardından Flash TV'de yayınlanan "Al Sana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu sert eleştirilerde bulunmuştu. Soylu dünkü yayına barışan çifte sürpriz bir hediye ile geldi.
Seyhan Soylu'dan Selin Ciğerci'ye sert sözler Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın barışma haberinin ardından Flash TV'de yayınlanan "Al Sana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu sert eleştirilerde bulundu.
Tuba Emlek'in canlı yayınında olay Ekrem İmamoğlu iddiası İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik başlatılan terör soruşturmasıyla ilgili tartışmalar sürerken eski AKP'li Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, katıldığı canlı yayında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için iddianame hazırlandığını iddia etti.
Seyhan Soylu Demet Akalın ve Okan Kurt’u hedef aldı! Seyhan Soylu, Demet Akalın ve Okan Kurt hakkında olay bir iddiada bulundu.
Sahneye alkollü çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk vokalistiyle yere düştü Yılbaşı gecesi Antalya'da bir otelde dinleyicilerle buluşan şarkıcı Tuğba Özerk'in sahnedeki değişik tavırları ve şarkıyı söyleyememesi olay oldu.
Sahneye alkollü çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk'e dinleyicilerden tepki Yılbaşı gecesi Antalya'da bir otelde dinleyicilerle buluşan şarkıcı Tuğba Özerk'in sahnedeki değişik tavırları ve şarkıyı söyleyememesi olay oldu.
Rıdvan Dilmen'den TRT'de çirkin el hareketi! TRT ekranlarında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen'in canlı yayında yaptığı el hareketi büyük tepki çekti.