Video Galeri

Enes Batur: "Evlenmedim, şakaydı"
Enes Batur: "Evlenmedim, şakaydı" Ünlü Youtuber Enes Batur, geçtiğimiz ay oyuncu Damla Aslanalp ile düğün fotoğraflarını paylaşmıştı. Damla Aslanalp ile evlendiği iddia edilen Enes Batur, son paylaşımıyla gerçekleri açıkladı.
Cübbeli Ahmet o konu hakkında ilk kez konuştu!
Cübbeli Ahmet o konu hakkında ilk kez konuştu! Ahmet Mahmut Ünlü özel görüntülerinin yer aldığı 400 tane CD’nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını ilk kez anlattı.
Zerrin Özer: "Konu kapanmıştır, boşanıyorum"
Zerrin Özer: "Konu kapanmıştır, boşanıyorum" Murat Akıncı'nın 'Babam öldü' yalanı, Zerrin Özer'de ipleri kopardı...
Zerrin Özer'in evinde sesler yükseldi!
Zerrin Özer'in evinde sesler yükseldi! Zerrin Özer'in nikah masasına oturduğu ve ertesi gün boşanma davası aştığı eşi Murat Akıncı hakkında bomba iddialar gündeme gelmeye devam ediyor.
Erdoğan'dan TRT spikerine tepki
Erdoğan'dan TRT spikerine tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı sosyal medya ve TV ortak yayınında kendisine yöneltilen soruya tepki gösterdi.
Şile'de hortum paniği
Şile'de hortum paniği Şile'de sabah saatlerinde çıkan hortum korkuttu. Cep telefonu kamerasıyla görüntülenen hortum bir süre sonra ortadan kayboldu.
Zerrin Özer'in eşiyle ilgili son iddia!
Zerrin Özer'in eşiyle ilgili son iddia! Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı'nın çocukluk arkadaşının annesi Suzan Hanım'ı da dolandırdığı ortaya çıktı.