Video Galeri

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw aşkı neden bitti?
Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw aşkı neden bitti? Kendisinden 19 yaş küçük iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşayan Ebru Gündeş'in, Dubai'de evlilik teklifi aldığı söylenmişti.
Ressam Günseli Kato'nun 'annelik' sözleri olay oldu!
Ressam Günseli Kato'nun 'annelik' sözleri olay oldu! Ceyda Düvenci'nin sunduğu "Bambaşka Sohbetler" programına konuk olan ressam Günseli Kato, polemik yaratacak sözlere imza attı.
Pınar Eliçe'den Merve Boluğur hakkında sert yorumlar
Pınar Eliçe'den Merve Boluğur hakkında sert yorumlar Merve Boluğur ile Mert Aydın cephesinden gelen boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.
Pınar Eliçe'den Dilan Çiçek Deniz'in ayrıldığı aşkı Thor'la ilgili olay açıklama
Pınar Eliçe'den Dilan Çiçek Deniz'in ayrıldığı aşkı Thor'la ilgili olay açıklama Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, evlilik yolunda ilerlediği İzlandalı sevgilisi Thor'dan ayrıldı. Ayrılık nedeninin kıskançlık krizleri olduğu söylendi...
Fatih Altaylı canlı yayında çileden çıktı!
Fatih Altaylı canlı yayında çileden çıktı! Ünlü gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı programına konuk olarak çağırdığı HAYTAP Başkanı Ahmet Kemal Şenpolat'a sert çıktı.
Danla Bilic ve Kubilay Aka'nın ayrılığında olay 'popo' iddiası!
Danla Bilic ve Kubilay Aka'nın ayrılığında olay 'popo' iddiası! Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın sosyal medya ünlüsü Danla Bilic'le aşk yaşadığı haberi magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.
Minik Ecrin'in annesinden yürek yakan sözler
Minik Ecrin'in annesinden yürek yakan sözler İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım Pazar günü gerçekleşen hain bombalı saldırı Türkiye'yi yasa boğdu. Patlamada 6 vatandaşımız hayatını kaybederken 81 kişi de yaralandı.