Video Galeri

Ekranda kurtlarını döken doktora TTB'den inceleme talebi Türk Tabipleri Odası (TTB), Seda Sayan'ın programında dans eden kalp ve damar cerrahisi uzmanı Opr. Dr. Banu Küçükpolat hakkında inceleme başlatılmasını talep etti.
Habertürk canlı yayınında tansiyon yükseldi! Habertürk canlı yayınına konuk olan akademisyen Yaşar Hacısalihoğlu ile hukukçu Ersan Şen arasında gerilim yaşanırken, Hacısalihoğlu'nun hakaretamiz sözü şok etkisi oluşturdu.
Tuğba Ekinci Bülent Ersoy'a sordu: "Niye yıllarca Godzilla gibi gezdin?" Bülent Ersoy son görüntüsüyle tartışılmaya devam ederken; çok ünlü bir şarkıcı Tuğba Ekinci'den Bülent Ersoy'a olay benzetme geldi.
Tuğba Ekinci Serdar Ortaç'ı dilencilere benzetti Beşiktaş'a söylediği argo kelimler ile tepki çeken Serdar Ortaç'ı bu sefer de şarkıcı Tuğba Ekinci eleştirdi. Ekinci, Serdar Ortaç'ı cami önünde para isteyen dilencilere benzetti.
El hareketi yapıp küfür eden Serdar Ortaç özür diledi Sahne aldığı mekanda Beşiktaş - Adana Demirspor maçı hakkında konuşurken, Beşiktaş için hakaret içerikli cümleler kullanan ve büyük tepki toplayan şarkıcı Serdar Ortaç, sözleri dolayısıyla bir özür videosu yayınladı.
Serdar Ortaç'ın sahnedeki sözleri tepki çekti Beşiktaş'ın Adana Demirspor ile oynadığı maçın bitmesinin ardından sahnede şarkısını yarıda kesen Serdar Ortaç, yaptığı hareketler ve söylediği sözlerle Beşiktaş taraftarının tepkisini çekti.
Özcan Deniz ve Feyza Aktan karakolluk oldu! İkİ yıl önce boşanan Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasında sular durulmuyor.