Video Galeri

Kadriye Deniz Samar Dadgar'a çok sert çıktı! Özcan Deniz'in annesi Kadriye Deniz oğlunun İranlı modacı Samar Dadgar'la evlenmesine karşı olduğunu açıkladı.
Ali Koç polis memurunu azarladı Beşiktaş derbisi öncesi son antrenmanını taraftarlara açan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, bir taraftarın stada girişine izin vermeyen polise sert çıktı. Arabasıyla stada giriş yaparken yaşananları gören Koç, hışımla arabasından inerek duruma müdahale etti.
Gülben Ergen sahnede bayıldı! Düzce'de konser veren Gülben Ergen, ikinci şarkısını söylediği sırada bir anda yere kapaklandı. Ambulansa alınan sanatçıya sağlık ekipleri müdahalede bulundu. Bir süre sonra sahneye çıkan Ergen, yeniden rahatsızlanınca konser sona erdi.
İkbal Gürpınar: "15 Temmuz'u Suriyeliler sayesinde kazandık" Sunucu İkbal Gürpınar, konuk olduğu canlı yayında Suriyeli mültecilerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz'un mülteciler sayesinde kazanıldığını söyleyen Gürpınar, "Kuraklık olacak dendi ama Suriyeliler geldi yağmur üstüne yağmur yağdı" dedi.
Seyhan Soylu: "Ajda Pekkan üvey annem" Seyhan Soylu, Youtube'da yayınlanan "Al Sana Haber" programında magazin gündemini belirlemeye devam ediyor.
Seyhan Soylu: "Evli olmasa Cübbeli Ahmet'i isterdim" Gökay Kalaycıoğlu'nun sunduğu 'Haberbahane' programına konuk olan Seyhan Soylu, çarpıcı itirafıyla şaşırttı.
Cemal Kalyoncu ve Metin Güneş'ten Trabzonspor'a Tribünden Büyük Destek Trabzonspor'a sevdaları ile bilinen Cemal Kalyoncu ve Metin Güneş, şampiyonluk maçını tribünden izleyerek destek verdi.