Video Galeri

Ekrem İmamoğlu'nun Covid-19 testi pozitif çıktı Ekrem İmamoğlu'nun Covid-19 testi pozitif çıktı.
Demet Akalın: "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" Star TV'de yayınlanan "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" programında Demet Akal'ın kadınların bir kocasının olmasının ve erkek gücünün önemini söylemesi sosyal medyada gündeme oturdu.
Hande Ataizi'nden 'tuvalet penceresi' itirafı Hande Ataizi, Jülide Ateş’in ‘40’ programında 21 yıl önce yaşadığı ‘tuvalet penceresi’ olayını anlattı.
Hande Ataizi'nden 'Ne dedin sen?' açıklaması! Hande Ataizi, Sevda Demirel'den o tokadı reyting uğruna mı yedi?
Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında hesaplaştı! A&G Araştırma Şirketi Genel Müdürü Adil Gür'ün "KKTC'de Ersin Tatar kazanırsa mesleği bırakırım" dediği iddiasını gündeme taşıyan Habertürk yazarı Kemal Öztürk, Veyis Ateş'in moderatörlüğünde izleyiciyle buluşan Türkiye'nin Nabzı programında Adil Gür ile tekrar karşı karşıya geldi.
Deniz Çakır: "Ben sunucunun üslubunu eleştirdim" Ünlü oyuncu Deniz Çakır, bir mekana girerken UçanKuş TV’nin objektiflerine takıldı.
Canlı yayında büyük kavga Kişilerin evleneceği kişiyi kendisinin seçmesi gerektiğini söyleyen Deniz Akkaya ile görücü usulü evliliği savunan Sevda Türküsev, dün akşam Uçankuş TV'de ekrana gelen "Canlı Masa" programında birbirine girdi. İki tarafın birbirine bağırmasına diğer sunucu bile engel olamadı.