Video Galeri

Öykü Serter'den yasak aşk itirafı Armağan Çağlayan'ın Youtube programına konuk olan Öykü Serter konuşulacak bir açıklama yaptı.
Ayşe Kökçü: "Sayın yetkililere soruyorum" Covid-19 salgını için yeni alınan tedbirlerin ardından usta oyuncu Ayşe Kökçü sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu.
Songül Ülkü'den olay açıklamalar UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan “Hayatın İçinden” programına konuk olan “Perihan Abla” dizisiyle ünlenen Songül Ülkü, açıklamalarıyla izleyenleri şoke etti.
Songül Ülkü'den şok eden sözler "Perihan Abla" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim olan ünlü oyuncu ve sahne sanatçısı Songül Ülkü şok eden açıklamalarda bulundu.
Fatih Altaylı canlı yayında tepki gösterdi! Habertürk canlı yayınında uzmanlarla Corona virüs vakalarını konuşan Fatih Altaylı, o sırada açıklanan günlük Corona virüs tablosundaki rakamlara isyan etti.
NTV muhabirini Anıtkabir'de konuşturmadılar! Ulu Önder Atatürk'ün ebediyete intikalinin 82. yılında Anıtkabir'de büyük bir skandal yaşandı. NTV'nin Anıtkabir'den yaptığı canlı yayına müdahale edildi, yayın zorla sonlandırıldı.
Eda Ece'den Talat Bulut'a kısa veda! Fox TV'de ekrana gelen "Yasak Elma"da 'Halit' karakterini canlandıran Talat Bulut diziye veda etti. Dizide Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece'nin Talat Bulut'a vedası ise gündem oldu.