Video Galeri

Firma sahibi sert çıktı: "Bu kadar mı cahiller?" Seda Sayan, Şeyma Subaşı, Seray Sever, Demet Şener ve Seren Serengil gibi isimlerin “Korona virüse iyi geliyor” diye reklamını yaptığı gıda takviyesini üreten firmanın sahibi Cüneyt Alacacı, reklamı yapan ünlüleri 'Cahillikle' suçladı.
Şeyma Subaşı çamaşırlı video paylaştı İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile evde karantinada olan Şeyma Subaşı, yeni sosyal medya platformu TikTok için altında sadece çamaşırının olduğu kıyafetiyle video çekip paylaştı.
Ece Erken '2.Sayfa'yı tehdit mi etti? Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programında dün ismi geçen sunucu Ece Erken'in; program sunucuları ünlü gazeteciler Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'a kan dondurucu bir tehditte bulunduğu iddia edildi.
Ece Erken sessiz kalmayı tercih etti Sunucu Ece Erken alışveriş yapmak için gittiği marketin önünde görüntülendi.
Gülben Ergen: "İnan Güzel Yarınlara" Sevilen sanatçı Gülben Ergen; "İnan Güzel Yarınlara" diyerek dinleyicilerine umut ve ışık oldu...
Canlı yayında Çin'den gelen ilacın adını açıkladı Corona virüsü Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, Habertürk canlı yayınında Çin'den gelen ve korona virüsü hastaları için kullanılan ilacın adını açıkladı.
Fatih Altaylı: "Ağzını burnunu kırar, eline veririm" Usta gazeteci Fatih Altaylı, sağlık çalışanlarına yönelik saldırılara tepki göstererek, "Sağlık çalışanlarına dokunanı görürsem kafasını, ağzını burnunu kırar eline veririm, kodum mu oturturum" dedi.