Video Galeri

Sunucu rahatsızlandı, apar topar reklama gidildi!
Sunucu rahatsızlandı, apar topar reklama gidildi! Ünlü televizyoncu Gökmen Karadağ, Halk TV'de yayınlanan 'Açıkça' programının canlı yayında rahatsızlandı ve yayına devam edemedi.
Müge Anlı İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleniyor
Müge Anlı İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleniyor Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı.
Canlı yayındaki 'cin çıkarma seansı' sosyal medyada olay oldu
Canlı yayındaki 'cin çıkarma seansı' sosyal medyada olay oldu Beyaz TV’deki “Her Açıdan” programının stüdyosunda Sercan Kahveci’nin sunumuyla “Her Açıdan” adlı Youtube kanalına kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman katıldı.
Ebru Şancı: "Kocam para karşılığında kadınlarla yemek yiyebilir"
Ebru Şancı: "Kocam para karşılığında kadınlarla yemek yiyebilir" Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan Ebru Şancı Öztürk, katıldığı canlı yayında eşini para karşılığında kadınlarla yemeğe gönderebileceğini söyledi. "Paranın yüzü sıcaktır" diyen Şancı, sözleriyle sunucuları da şaşkına çevirdi.
Pınar Eliçe'ye canlı yayında büyük sürpriz!
Pınar Eliçe'ye canlı yayında büyük sürpriz! "Beyaz Magazin" ile ekrana gelen ses sanatçısı Pınar Eliçe; bu sabah program ekibinin sürpriziyle büyük şaşkınlık yaşadı...
Aydemir Akbaş: "Beyhan'a bir şey olsa hemen 20'lik alırım"
Aydemir Akbaş: "Beyhan'a bir şey olsa hemen 20'lik alırım" 86 yaşındaki ünlü oyuncu Aydemir Akbaş: “Eşim Beyhan’a bir şey olsa hemen bir tane 20’lik alırım!”
Pınar Eliçe masanın üstüne düştü!
Pınar Eliçe masanın üstüne düştü! Sempatisi ve zarafetiyle hayranlık uyandıran sevilen sanatçı Pınar Eliçe, izleyenleri şaşırttı...