Video Galeri

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet ile yan yana geldi İbrahim Tatlıses hakkında şikayette bulunduğu oğlu Ahmet ile yan yana geldi.
Konuğu Müge Anlı'nın üzerine yürüdü! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" canlı yayını Sinop yangını olayında birbirine girdi. Şaban Özcan Müge Anlı'nın üstüne yürüdü, güvenlik ekipleri yayına girdi.
Armağan Çağlayan'a “Çatlak Şanzel” tepkisi! 'Çatlak Şanzel' olarak bilinen Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan'ın YouTube programında bir doktoru öldürdüğünü anlattı ve "Daha sonra alışkanlık oldu bu sefer de insanları yaralamaya başladım" diyerek korkunç cinayeti ti'ye aldı.
Demet Akalın: "Burak'ın dadısına yüzük almıştım" Alişan ve ailesinin ölümden döndüğü kazayı yorumlayan Demet Akalın, Burak'ın dadısına yüzük aldığını açıklayınca Erol Köse'nin tepkisini çekti.
Bülent Arınç'tan "FETÖ'cü müsünüz?" sorusuna yanıt Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi, AK Parti kurucusu ve Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Jülide Ateş'le 40” programına konuk oldu...
Özlem Zengin: "AKP gelene kadar kadının adı yoktu" AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in "Bu ülkede AK Parti gelene kadar kadının adı yoktu" sözleri tartışma yarattı.
Zehra'nın Cennetten Çiçek'i kliplendi Bugün yayına giren klip tüm radyo / tv ve dijital mecralarda yayında....