Video Galeri

Bebek Oteli'nde tesettür skandalı
Bebek Oteli'nde tesettür skandalı İstanbul'da yaşayan iş insanı Engin Yakut, Fas'tan gelen misafirlerini Bebek Oteli'ne yerleştirmeye götürdü. Fakat misafirler tesettür giydikleri için otele kabul edilmediler. Bu olay üzerine Engin Yakut, otel yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
Bebek Oteli'nde türban skandalı
Bebek Oteli'nde türban skandalı İstanbul'da yaşayan iş insanı Engin Yakut, Fas'tan gelen misafirlerini Bebek Oteli'ne yerleştirmeye götürdü. Fakat misafirler tesettür giydikleri için otele kabul edilmediler. Bu olay üzerine Engin Yakut, otel yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
Murat Kurşun'a MS teşhisi konuldu
Murat Kurşun'a MS teşhisi konuldu Ünlü türkücü Murat Kurşun'a MS teşhisi konuldu... Kurşun, '2. Sayfa'nın mikrofonuna konuştu.
Metin Hara, Adriana'nın yeni aşkı için ne dedi?
Metin Hara, Adriana'nın yeni aşkı için ne dedi? Adriana Lima'nın Türk iş insanı Emir Uyar ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından gözler eski aşkı yazar Metin Hara'ya çevrilmişti.
Beren Saat olay paylaşımın ardından görüntülendi
Beren Saat olay paylaşımın ardından görüntülendi Dün yine kafa karıştıran bir paylaşımda bulunan Beren Saat, objektiflere takıldı.
Tuğçe Tayfur neden boşanma kararı aldı?
Tuğçe Tayfur neden boşanma kararı aldı? Ünlü isimler Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, Amerika’da yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.
Ece Seçkin'den Hadise'ye: "Ben mayoyu plajda giyerim"
Ece Seçkin'den Hadise'ye: "Ben mayoyu plajda giyerim" Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Ece Seçkin, son dönemde şarkıcı Hadise'nin sosyal medyada yaptığı olay dansları ve kıyafetlerini eleştirdi.