Video Galeri

Eyüphan Erkul’un muhteşem kaleminden 'Cahide' Artemis Yayınları İclal Aydın Kitap Kulübü’nün sunduğu, deneyimli yazar Eyüphan Erkul’un kaleme aldığı “Cahide: Melekler Yeryüzünde Yaşayamaz”, Cahide Sonku’nun hayat öyküsüne dayanan etkileyici ve dramatik bir biyografik roman.
Şeyma Subaşı'ndan gizemli aşkıyla dans Yeni erkek arkadaşının yüzünü göstermeyen Şeyma Subaşı'ndan sürpriz paylaşım...
Cem Küçük: "Hürriyet, Sabah’ın çakması oldu" Gazeteciler Gürkan Hacır ve Cem Küçük, İnternethaber'in Youtube kanalında 'İki mahalle' isimli bir programa başladı.
'Corona virüsü 30 saniyede tedavi eden ilaç bulundu' iddiası! CNN Türk canlı yayınına katılan Hakan Bayrakçı, aralarında Mehmet Metiner’in de bulunduğu 8 Corona virüs hastasını 30 saniyede iyileştiren bir ilacın bulunduğunu iddia etti.
Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında aşı oldu Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında Corona virüs aşısı oldu.
Sinirlenip yayını terk etti, stüdyo buz kesti! CNN Türk ekranlarında yayınlanan CNN Türk masası programında SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Metin Özkan’ın sözlerine sinirlenip canlı yayını terk etti.
Berkay, Arda Turan ile kavgası hakkında ilk kez konuştu! Ünlü şarkıcı Berkay Okan Bayülgen'in “Nokta” isimli programına konuk oldu.