Video Galeri

TRT Haber canlı yayınında korkutan sözler TRT Haber'in canlı yayınına katılan Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Meltem Özen, Türkiye'deki vaka sayısıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Cüneyt Özdemir, Şeyma Subaşı'nı canlı yayında fena bozdu! YouTube kanalından canlı yayınlar yapan gazeteci Cüneyt Özdemir son yayınında Şeyma Subaşı'nı ağırladı.
Fatih Altaylı'yı hüngür hüngür ağlatan video Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Anadolu Üniversitesi Rektörü’nün instagram üzerinden yaptığı sohbetin kaydını izlediğini ve hüngür hüngür ağladığını söyledi.
Didem Arslan Yılmaz'dan tepki "Allah'ım yarabbim" Habertürk TV’de "Türkiye’nin Nabzı" programında, sunucu Didem Arslan Yılmaz’ı kızdıran bir tartışma yaşandı...
Karnı burnunda top oynadı Altı aylık hamile olan Cansu Tosun, eşi Erkan Kolçak Köstendil ile Çanakkale'de vakit geçiriyor.
İzmirlilere hem hakaret hem de beddua etti! Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın annesi Zekiye Çomaklı İzmirlilere hakaretler yağdırdı.
Müge Anlı sağlık çalışanlarından özür diledi Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı "Konuyu tam olarak ben anlatamayıp üzülen olduysa özür diliyorum" ifadelerinde bulundu.