Video Galeri

Üstün Dökmen'den 'orman yangını' isyanı! Psikolog ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen, günlerdir süren orman yangınlarına ilişkin dikkat çeken bir video yayımladı.
THK Başkanı’ndan ‘Uçaklara neden bakılmıyor’ sorusuna olay cevap! THK Başkanı Cenap Aşçı, ‘uçakların bakım sorumluluğu’ ile ilgili soruya verdiği cevapla gündem oldu.
Milas’taki Beyciler köyü sabaha kadar yandı Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Beyciler köyünde başlayan yangın sabaha kadar sürdü. Üç köy tahliye edildi, dört ev yandı.
Tuğba Özay eleştirilere sert tepki gösterdi Manavgat’ta çiftliğinin yandığını gözyaşları içerisinde anlatan ve felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay, dün İstanbul’da bir kuyumcu açılışında görüntülenmişti.
Tuğba Özay'dan eleştirilere sert tepki Manavgat’ta çiftliğinin yandığını gözyaşları içerisinde anlatan ve felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay, dün İstanbul’da bir kuyumcu açılışında görüntülenmişti.
CHP'li Aydoğan kendisini tanımayan trafik polisine bağırıp çağırdı CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, yolda aracıyla giderken kimlik soran trafik polisine hakaretler yağdırdı.
Marmaris'te Şahin Akdemir'in kahreden ölümü! 25 yaşındaki Şahin Akdemir de Marmaris'te çıkan orman yangınına gönüllü olarak yardım etti. Motosikletine alabildiği kadar içme suyu alıp itfaiye ekiplerine taşıdı. Ancak bölgeden ayrılmaya çalışırken kaza yaptı. Yaralanan Şahin Akdemir alevlerin arasında kalarak hayatını kaybetti.