Video Galeri

Sedat Doğan'ın kız kardeşinden şok mektup! Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'ın kız kardeşinden olay mektup...
Didem Arslan Yılmaz: "Gazeteciliği sizden öğrenmedim" Habertürk ekranlarında Ethem Sancak'ın konuk olduğu "Türkiye'nin Nabzı" programı hakkında paylaşım yapan Zafer Arapkirli'ye ünlü gazeteci ve televizyoncu Didem Arslan Yılmaz çok sert tepki gösterdi.
DJ Maga nerede görüntülendi? Adı oyuncu Beren Saat ile anılan DJ Maga, hafta sonu Asmalımescit'te objektiflere yansıdı.
Şeyma Subaşı'ndan tepki çeken sözler Kısa bir süre önce yayına başlayan Youtube kanalında yayınladığı videoda özel hayatıyla ilgili konuşan bulunan Şeyma Subaşı, "Evli bir adamdan hamile kaldığım için ben de ünlü oldum" sözleriyle sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı.
Kızarmış timsah yediler! Şarkıcı Aylin Coşkun ile eşi Volkan Aslan, Tayland- Bangkok’a gitti. Volkan Aslan, kızarmış timsah etini afiyetle yedikten sonra “Tavuk etine benziyor” dedi.
İvana Sert ayrılığın ardından ilk kez konuştu İvana Sert, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu motosiklet tasarımcısı Tarhan Telli’yle ilişkisini bitirdi.
Bengü'den Ajda Pekkan'a konuşulacak yanıt 'Popstar evli olmalı' polemiğiyle gündemi meşgul eden Bengü, Ajda Pekkan'la ilgili söylediği sözlere TV8'de ekrana gelen "Gel Konuşalım"da açıklık getirdi.