Video Galeri

Ahmet Davutoğlu: "Soylu alçakça iftira atıyor" Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Habertürk'te dile getirdiği iddiaların "külliyen yalan" olduğunu söyledi.
Fatih Tezcan'dan korkunç sözler: "Çok kan dökülecek" "Sedat Peker ile görüştüm" itirafının ardından Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk olan  Fatih Tezcan'dan şoke eden açıklamalar geldi.
Şimdiki Zaman programında gergin anlar KRT TV'de ekrana gelen Şimdiki Zaman programında tansiyon yükseldi.
Sedat Peker: "Bir Gram Namusun Varsa İstifa Edersin" Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki paylaşımlarına devam ediyor.
Ekrem İmamoğlu’na kentsel dönüşüm protestosu Eyüpsultan'da kentsel dönüşüm projesi temel atma törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir grup mahalleli tarafından protesto edildi.
Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde skandal video Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan bir personelin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda arkadaşları ile çektiği video ortaya çıktı.
Savcı Sayan: "Erdoğan giderse biz Suriye olacağız!" Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın canlı yayındaki açıklamaları gündem yarattı. Sayan'ın "Tayyip Erdoğan, bir Anadolu destanıdır. Giderse çok arayacağız. Tayyip Erdoğan giderse biz Suriye olacağız" sözleri sosyal medyada çok konuşuldu.