Video Galeri

Gülcan Arslan ve Murat Boz'un samimi dansı kafa karıştırdı
Gülcan Arslan ve Murat Boz'un samimi dansı kafa karıştırdı Güzel oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğününe katılan Murat Boz, düğün sonrası yapılan partide oyuncu Gülcan Arslan ile samimi bir şekilde dans ederken kameralara yakalandı.
Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan eşi Müge Anlı'yı mest eden jest!
Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan eşi Müge Anlı'yı mest eden jest! Müge Anlı ani bir kararla evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan gelen jestle çok mutlu oldu.
Bensu Soral ve yakışıklı popçunun görüntüsü kafa karıştırdı
Bensu Soral ve yakışıklı popçunun görüntüsü kafa karıştırdı Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un düğününde çekilen bir görüntü olay yarattı.
Demet Akalın konserinde büyük olay
Demet Akalın konserinde büyük olay Demet Akalın, Samsun'daki konserinde kendisine ve dansçılarına lazer tutan bir dinleyicisine sinirlendi.
İmam hatipli yazar Fatma Yavuz'un yorumu gündem yarattı
İmam hatipli yazar Fatma Yavuz'un yorumu gündem yarattı Yazar Fatma Yavuz, Halk TV'de Can Coşkun ile Haber Masası'nda Gülşen'in tutuklanmasını değerlendirdi.
"Beyaz Magazin" kısa bir aranın ardından geri dönecek
"Beyaz Magazin" kısa bir aranın ardından geri dönecek Beyaz Tv'de yaz boyunca ekrana gelen; ses getiren, gündem yaratan haberleriyle beğeniyle izlenen "Beyaz Magazin" kısa bir aradan ekrana geri dönecek.
"Harika Avcı siroza yakalandı" iddiası
"Harika Avcı siroza yakalandı" iddiası Uzun süredir gözlerden uzak olan Harika Avcı'nın sağlık sorunlarıyla boğuştuğu söyleniyor.