Video Galeri

MAGAZİNİN ZİRVESİ 'BEYAZ MAGAZİN' YOUTUBE’UN YANISIRA TV’DE DE BAŞLIYOR!
MAGAZİNİN ZİRVESİ 'BEYAZ MAGAZİN' YOUTUBE’UN YANISIRA TV’DE DE BAŞLIYOR! Usta televizyoncu Bilal Özbilge’nin hazırladığı, Didem Delen’in moderatörlük, Pınar Eliçe ve Bilal Özcan’ın yorumculuk yaptığı "Beyaz Magazin" programı canlı yayınla evlerinize geliyor.
Pınar Eliçe, Burak Özçivit'in tepki çeken paylaşımı için ne dedi?
Pınar Eliçe, Burak Özçivit'in tepki çeken paylaşımı için ne dedi? Dünya Kupası'nın düzenlendiği Katar'a giden Burak Özçivit, bir oyuncuyu 14 yaşındayken istismar ettiği ve sonrasında birçok kişiyi mağdur ettiği iddiasıyla yargılanıp suçsuz bulunan Kevin Spacey ile buluşunca tepki çekmişti.
TRT muhabiri Özlem Pirim zor anlar yaşadı
TRT muhabiri Özlem Pirim zor anlar yaşadı Sel felaketinin yaşandığı Antalya'da sular altındaki bir seranın içinden bilgi veren TRT Haber muhabiri Özlem Pirim, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen canlı yayına devam etti.
Pınar Eliçe: "Pınar Deniz sandığımız gibi biri değil"
Pınar Eliçe: "Pınar Deniz sandığımız gibi biri değil" Pınar Eliçe, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü kucakladığı sırada yaptığı konuşmanın Rihanna'dan alıntı olduğu ortaya çıkan Pınar Deniz, hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.
6 yaşında evlendirilen çocuğun fotoğrafını gören Halk TV sunucusu isyan etti
6 yaşında evlendirilen çocuğun fotoğrafını gören Halk TV sunucusu isyan etti İsmailağa Cemaati'ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G.'nin 6 yaşında evlendirilmesi Türkiye'nin gündemine oturmuştu.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in ayrılık iddiasında flaş gelişme
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in ayrılık iddiasında flaş gelişme Pınar Deniz, 3 ay önce kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım'la yeni bir aşka yelken açmıştı...
Güzin Çorağan'ın son görüntüleri yürek burktu
Güzin Çorağan'ın son görüntüleri yürek burktu Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Güzin Çorağan'ın son görüntülerini kendisi gibi oyuncu olan eşi Tayfun Çorağan paylaştı. Çorağan'ın köpeklerini sevdiği görüntüler yürek burktu.