Video Galeri

Serenay Sarıkaya'nın annesi trafik kazası geçirdi Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ve Sarıkaya'nın annesi Ümran Hanım'ın neden karakolluk olduklarına dair yeni iddia...
İbrahim Tatlıses oğluna uzaklaştırma kararı aldırdı İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet için uzaklaştırma kararı aldırdığı iddia edildi.
Büyükanneye çirkin yumurta şakası Büyükanneye çirkin yumurta şakası yapan genç büyük tepki topladı.
Erol Köse: "İbrahim Tatlıses çok ah aldı" UçanKuş Tv'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programında Erol Köse'den çarpıcı İbrahim Tatlıses yorumları...
Saygı Öztürk duygusal anlar yaşadı Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün "Trabzon böyle bir yükseliş görmedi" haberine istinaden kendisine tepki gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verirken duygusal anlar yaşadı.
İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet ile karakolluk mu oldu? İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı’dan, aile sırlarını dışarıya sızdırdığı gerekçesiyle Bodrum emniyetine gidip şikayetçi olduğu iddia edildi.
Buket Aydın: "Vazgeçmek de bir erdemdir" Kanal D'den ani ayrılışı çok konuşulan Buket Aydın haftalar sonra ilk defa sessizliğini bir sosyal medya canlı yayınında bozdu.