Video Galeri

Beste Açar: "Canlı yayın açtım dikkat et" Oyuncu Ragıp Savaş ile birlikteyken yayın açan, ve samimi haller içeren o anlarda Açar’ın uyarıda bulunarak “Canlı yayını açtım dikkat et” demesi herkesi şok etti.
Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı! "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında kahkahalar havada uçuştu.
Buket Aydın: "Üstüne alınan varsa kendi sorunu" Haber spikeri Buket Aydın; olay olan 'Sevgililer Günü' paylaşımına açıklık getirdi.
Gecelerde Gülşah Saraçoğlu rüzgarı esti Son dönemin adından söz ettiren başarılı modacısı Gülşah Saraçoğlu; güzelliği ve zarafetiyle önceki akşam objektiflere yansıdı.
Buket Aydın "Habeş maymunu" benzetmesini Emir Sarıgül'e mi yaptı? Haber spikeri Buket Aydın, son paylaşımıyla olay oldu.
Flash TV'de herkesi şaşırtan ayrılık! Flash TV’de ekranlara gelen ‘Al Sana Haber’ adlı program, 11 Şubat Cuma günü kanal ile ani bir şekilde yollarını ayırma kararı aldı. Söz konusu vedanın ardından Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'dan ayrılıkla ilgili çok konuşulacak açıklamalar geldi.
Uğur Dündar'ın yayın yasağına balmumu heykeliyle protesto Usta gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Demokrasi Arenası programı 5 haftalık yayın yasağı nedeniyle bu hafta ekranlara gelmedi.