Video Galeri

Boks maçını kazanan Daniella Hemsley'ın sevinç gösterisi viral oldu
Boks maçını kazanan Daniella Hemsley'ın sevinç gösterisi viral oldu Daniella Hemsley, boks müsabakasından zaferle çıktıktan sonra şampiyonluk sevincini oldukça ilginç bir şekilde ortaya koydu.
İlkin Aydın'ın TRT Spor muhabirine verdiği cevap çok konuşuldu: "Bu nasıl soru?"
İlkin Aydın'ın TRT Spor muhabirine verdiği cevap çok konuşuldu: "Bu nasıl soru?" Tarihi final sonrası canlı yayında TRT Spor'un sorularını yanıtlayan İlkin Aydın'ın muhabirin şampiyonluk sorusuna verdiği yanıt sosyal medyada çok konuşuldu.
Aziz Yıldırım'ın seyahat ettiği uçakta kavga çıktı!
Aziz Yıldırım'ın seyahat ettiği uçakta kavga çıktı! Bodrum-İstanbul uçuşunda çıkan tartışmada Aziz Yıldırım yolcuları sakinleştirmeye çalıştı.
Tarihi final sonrası kupa Eda Erdem'in eline tutuşturuldu!
Tarihi final sonrası kupa Eda Erdem'in eline tutuşturuldu! FIVB Voleybol Milletler Ligi'nde şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı'na ilk etapta tören yapılmadan kupa verilmesi büyük tepki çekti.
Serdar Ortaç'tan olay sözler: "Ödemiyorum lan"
Serdar Ortaç'tan olay sözler: "Ödemiyorum lan" Serdar Ortaç gelen ödeme emrine isyan ettiği anları sosyal medyada paylaştı.
Ezgi Mola'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu
Ezgi Mola'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu Mayıs ayında işletmeci Mustafa Aksakallı'yla nikah masasına oturan ve anne olacağını açıklayan Ezgi Mola cinsiyet partisi düzenledi.
Gülben Ergen Özkan Uğur'a veda töreninde kedere boğuldu
Gülben Ergen Özkan Uğur'a veda töreninde kedere boğuldu Bir süredir lenf kanseriyle mücadele eden ve Mayıs ayından bu yana tedavisi yoğun bakımda süren Özkan Uğur son yolculuğuna uğurlandı.