Video Galeri

Beren Saat olay paylaşımın ardından görüntülendi
Beren Saat olay paylaşımın ardından görüntülendi Dün yine kafa karıştıran bir paylaşımda bulunan Beren Saat, objektiflere takıldı.
Tuğçe Tayfur neden boşanma kararı aldı?
Tuğçe Tayfur neden boşanma kararı aldı? Ünlü isimler Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, Amerika’da yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.
Ece Seçkin'den Hadise'ye: "Ben mayoyu plajda giyerim"
Ece Seçkin'den Hadise'ye: "Ben mayoyu plajda giyerim" Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Ece Seçkin, son dönemde şarkıcı Hadise'nin sosyal medyada yaptığı olay dansları ve kıyafetlerini eleştirdi.
Nevşin Mengü: "CNN Türk'ten atılmamı Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi!"
Nevşin Mengü: "CNN Türk'ten atılmamı Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi!" Nevşin Mengü, Suat Toktaş’ın TV 5'te sunduğu "Düşünme Vakti" programında hükümete yakın Siyasal, Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Vakfı'nın (SETA) 'Yabancı Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları' raporunu değerlendirirken, Deutsche Welle’de çalışmaya başlama sürecini anlattı.
Ece Seçkin: "Afrika'da kabile reisi tarafından evlendirildik!"
Ece Seçkin: "Afrika'da kabile reisi tarafından evlendirildik!" Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu ünlü popçu Ece Seçkin, nişanlısından aldığı sıradışı evlenme teklifini anlattı.
Merkel üçüncü kez titreme nöbeti geçirdi
Merkel üçüncü kez titreme nöbeti geçirdi Finlandiya Başbakanı Antti Rinne'yi resmi karşılama töreninde Almanya Başbakanı Angela Merkel, titrerken üçüncü kez görüntülendi.
Sosyal medya Demet Akalın'ın yüzüğünü konuştu
Sosyal medya Demet Akalın'ın yüzüğünü konuştu Bottle Cap Challenge, sosyal medyada trend oldu. Akıma kendine özgü stiliyle Demet Akalın da dahil oldu.