Video Galeri

Seda Sayan ile Demet Akalın birbirine girdi Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi. Çıkan haberler sonrasında Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.
Ayasofya töreninde Ulu Önder Atatürk’e lanet okunmasına tepki yağıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Şentop'un torunlarının icazet aldığı Ayasofya'daki törende imam, "Onlardan daha zalim, daha kafir kim olabilir. Ya Rabbi, o zihniyetin bir daha bu ümmetin başına gelmesini mukadder buyurma" diyerek Ayasofya'yı müzeye çevirenlere lanet okudu.
Yılmaz Özdil’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Bay Meral’ sözlerine flaş yorum! AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meral Akşener için söylediği, 'Bay Meral' sözlerine Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den tepki geldi…
Ahmet Davutoğlu: "Soylu alçakça iftira atıyor" Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Habertürk'te dile getirdiği iddiaların "külliyen yalan" olduğunu söyledi.
Fatih Tezcan'dan korkunç sözler: "Çok kan dökülecek" "Sedat Peker ile görüştüm" itirafının ardından Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk olan  Fatih Tezcan'dan şoke eden açıklamalar geldi.
Şimdiki Zaman programında gergin anlar KRT TV'de ekrana gelen Şimdiki Zaman programında tansiyon yükseldi.
Sedat Peker: "Bir Gram Namusun Varsa İstifa Edersin" Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki paylaşımlarına devam ediyor.