Video Galeri

Sinem Kobal ve Edis'ten gece yarısı bombası!
Sinem Kobal ve Edis'ten gece yarısı bombası! Sinem Kobal ve Edis çocukluk arkadaşlarıyla buluştu.
Kadir İnanır genç muhabire ağzına geleni söyledi!
Kadir İnanır genç muhabire ağzına geleni söyledi! Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Kadir İnanır torunu yaşındaki TV100 muhabirine skandal ifadelerde bulundu.
Muhafazakar düğün demeye bin şahit ister
Muhafazakar düğün demeye bin şahit ister Muhafazakar düğünlerinde artış gösteren gösterişli ve garip düğün görüntüleri ilgi çekiyor.
Güzel fenomenin en mutlu gününde trajedinin kıyısından dönüldü!
Güzel fenomenin en mutlu gününde trajedinin kıyısından dönüldü! Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan güzel fenomenin cinsiyet öğrenme partisinde trajdenin kıyısından dönüldü...
Bu kadar da olmaz! Cami bahçesinde aşk yaptılar! Rezalet!
Bu kadar da olmaz! Cami bahçesinde aşk yaptılar! Rezalet! İstanbul Esenyurt'ta bulunan bir camiinin bahçesinde çekilen görüntüler infial yarattı. Bir vatandaş tarafından çekilen görüntüler izleyenleri şoke etti.
Serenay Sarıkaya'nın sahneleri RTÜK'ü harekete geçirecek mi?
Serenay Sarıkaya'nın sahneleri RTÜK'ü harekete geçirecek mi? Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünde oynadığı "Şahmaran" dizisi kadrosuyla olduğu kadar sahneleriyle de adından söz ettiriyor.
Otobüs şoförünün ekmek hassasiyeti
Otobüs şoförünün ekmek hassasiyeti İstanbul Esenyurt'ta yolda ekmek parçalarını gören otobüs şoförü, akan trafikte aracını durdurarak yerdeki ekmekleri topladı.