Güncel

Belediyelerin yardım kampanyaları durduruldu! İçişleri Bakanlığı, bazı belediyelerin “izinsiz” bir şekilde koronavirüs salgınından zarar görenlere yönelik yardım toplama kampanyaları başlatması üzerine harekete geçt
90 bin mahkûma virüs tahliyesi Yeni İnfaz Kanunu’yla birlikte 90 bin civarındaki hükümlü, koronavirüs salgını sebebiyle cezalarının bir bölümünü evinde çekecek.
Corona virüsten ölüm sayısı 214'e yükseldi! Sağlık Bakanlığı koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısının 214'e yükseldiğini açıkladı.
Meclis doktorunun Corona virüs test sonucu pozitif çıktı TBMM Hastanesi'nde görevli bir doktorda ateş ve boğaz ağrısı belirtilerinin görülmesi üzerine ikinci kez yapılan koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.
Ekrem İmamoğlu’ndan İstanbul için acil çağrı! İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk TV’de gazeteci Ayşenur Arslan’ın sorularını yanıtladı.
1.000'er TL nakdi destek ile ilgili detaylar açıklandı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un duyurduğu 2 milyon 111 haneye 1.000'er TL nakdi destek ile ilgili detaylar açıklandı.
İzmirlilere hem hakaret hem de beddua etti! Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın annesi Zekiye Çomaklı İzmirlilere hakaretler yağdırdı.