Güncel

2 milyon dijital materyal tamam!
2 milyon dijital materyal tamam! FETÖ’cü cuntacıların üzerlerinden, evlerinden veya iş yerlerinden çıkan dijital materyallerin incelenmeleri 2020 yılında tamamlanacak.
Muharrem İnce: "Hasta değildim çekilmeyi düşündüm"
Muharrem İnce: "Hasta değildim çekilmeyi düşündüm" Didem Arslan Yılmaz'ın "Aday olmamayı düşündünüz mü?" sorusuna, "Düşündüm" yanıtını veren İnce'den dikkat çeken açıklamalar...
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun Şimdiye kadar birçok özel günde logosunu o özel güne özgün olarak değiştiren Google, birçok ülkede kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü için de bir doodle hazırladı.
Apartmanda hayvanlara dokunulmazlık
Apartmanda hayvanlara dokunulmazlık “Kat Mülkiyeti Kanunu gerekçe gösterilerek hayvan beslenemeyeceği hususunu ortadan kaldıracağız. Kişilerin yaşadıkları dairelerde hayvanlarla ilgili konuya kimse müdahale edemeyecek.”
Sosyal yardımlara 275 milyar kaynak
Sosyal yardımlara 275 milyar kaynak Türkiye 2023'e güçlü adımlarla ilerlerken, üç yıllık dönemde aile ve çocuk yardımından evlenecek gençlere çeyiz desteğine, sosyal konut projelerinden yurt yapımına kadar birçok alanda sosyal yardımlara yaklaşık 275 milyar liralık kaynak aktarılacak.
Emekliye Ocak'ta 401 TL zam!
Emekliye Ocak'ta 401 TL zam! Ocak'ta emeklilerin maaşları da ek ödemeleri de artacak.
Rahmi Turan açıkladı, Muharrem İnce'den yanıt geldi!
Rahmi Turan açıkladı, Muharrem İnce'den yanıt geldi! Sözcü yazarı Rahmi Turan, Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen ismin Muharrem İnce olduğunu açıkladı.