Güncel

İstanbul'da bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak! İstanbul'da bugün, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Yürüyüşü" etkinlikleri kapsamında bazı yollar trafiğe kapatılacak.
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş yaz okulu kararı! Milli Eğitim Bakanı Özer, bu yaz itibarıyla bilim ve sanat merkezlerinde 2'nci sınıftan 12'nci sınıfa kadar tüm öğrenciler için yaz okulu açılacağını bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "dijital faşizm" mesajı Türk Devletleri Medya Toplantısı'na video mesaj gönderen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dikkat çeken ifadeler kullandı. Dijital faşizm konusuna değinen Erdoğan, milyarlarca insanın doğru ve tarafsız haber alma hakkını engelleyen bir tehdit unsuru haline geldiğini söyledi.
‘Uygun fiyatlı’ marketten 249 milyon TL zarar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın alışveriş yapıp “Fiyatlar gayet uygun” dediği Tarım Kredi Kooperatifi Pazarlama ve Marketçilik şirketinin geçen yıl zarar ettiği ortaya çıktı.
Soma'daki maden faciasının acısı 8 yıldır dinmiyor Manisa'nın Soma ilçesinde 301 madencinin hayatını kaybettiği maden faciasının 8.'nci yıl dönümünün şehit madenci yakınlarının acıları dinmedi. Şehit madenci aileleri Soma Maden Şehitliği’ni ziyaret ederek acı ve hüznü tekrar yaşadı.
Birleşik Arap Emirlikleri lideri yaşamını yitirdi Birleşik Arap Emirlikleri Lideri Halife bin Zayid en-Nehyan'ın yaşamını yitirdiği duyuruldu.
Yabancılara Türk vatandaşlığı için konut ve emeklilik sistemi kararı Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelik değişikliği ile en az 400 bin dolar döviz tutarında taşınmaz satın alınması durumunda Türk vatandaşlığına hak kazanılabilecek.