Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleriyle buluşacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleriyle buluşacak Cumhurbaşkanı, 13 Kasım’da Beyaz Saray’da Trump ile 3-4 Aralık’ta ise NATO zirvesi kapsamında Almanya, Fransa ve İngiltere liderleriyle Suriye konulu dörtlü zirvede buluşacak.
Ekrem İmamoğlu "Kahramanın Yolculuğu" kitabı için ne dedi?
Ekrem İmamoğlu "Kahramanın Yolculuğu" kitabı için ne dedi? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu ile kampanya direktörü Necati Özkan arasında tartışmaya sebep olan 'Kahramanın Yolculuğu' kitabı hakkında açıklama yaptı.
Dikkat!.. Geçmişe dönük iade alınabilir!
Dikkat!.. Geçmişe dönük iade alınabilir! Yasalar belli şartlarda ekonomik açıdan zorda olanları vergi anlamında koruyor. Emlak Vergisi de bu kapsamda. Hatta bu muafiyeti bilmeden ödeme yapanlar geçmişe dönük 5 yıllık talepte bulunabiliyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bülent Arınç'a tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bülent Arınç'a tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan, "KHK faciadır" diyen Bülent Arınç'a tepki göstererek, "Arınç'ın KHK faciadır" sözünü esefle karşıladım. Yapacağımız toplantıda bunu konuşacağız." dedi.
Nazlı Ilıcak ve Altan kardeşlerin tahliye kararı komutanları kızdırdı
Nazlı Ilıcak ve Altan kardeşlerin tahliye kararı komutanları kızdırdı Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'ın tahliye edilmesine, Mehmet Altan için de beraat kararı çıkmasına FETÖ'nün Balyoz kumpasında hapis yatan komutanlar sert tepki gösterdi.
Ahmet Zeki Üçok'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı!
Ahmet Zeki Üçok'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı! Eski Hava Kuvvetleri Komutanlığı Başsavcısı, emekli Albay Ahmet Zeki Üçok, Bülent Arınç'ın KHK ile ilgili sözlerine tepki göstererek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı yaptı.
Anıtkabir Ekim ayında rekor kırdı
Anıtkabir Ekim ayında rekor kırdı Vatandaşlar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladığımız Ekim ayında Ulu Önder Atatürk’e koştu.