Güncel

Ucuz kredili büyümeye fren! MB ve BDDK’nın kararları yeni bir dönem başlattı. Kamu bankaları artık bol keseden ucuz kredi veremeyecek. Kredi faizleri yükselecek, kredili tüketim azalacak, ekonomi yavaşlayacak, işsizlik artacak.
Vladimir Putin'in gizlenen bir kızı mı var? Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in eski temizlik çalışanı Svetlana Krivonogikh ile ilişkisinden Yelizaveta Vladimirovna adlı bir kızının olduğu iddiasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
Başkan Çervatoğlu: "Bu tabelayı indirmeyiz" Rize Fındıklı’da Millet Bahçesi’nin adını “100’üncü Yıl Atatürk Parkı” diye değiştirdikleri gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan Başkan Çervatoğlu, “Tabelayı indirmeyiz. Zor kullanırlarsa direniriz” dedi.
Kemal Albayrak: "Yargı bir intikam aracı haline geldi" AKP’nin kurucu vekillerinden Kemal Albayrak, başlıktaki tespiti yaptı ve ekledi: Hukuk, demokrasi dediler, oligarşiye yöneldiler.
Prenses Anne yasak aşkı uğruna takma isim kullanmış! Prenses Anne’in evliyken polis korumasıyla yaşadığı aşk, diziye konu olunca tekrar gündeme geldi. Prensesin o dönem evli polis sevgilisini ararken “Bayan Wallis” adını kullandığı ortaya çıktı. Gizli aşkın tarafları buluşmak için de “Ülkede bir gün” cümlesinden oluşan parolayı kullanıyormuş.
Türkiye, Yunanistan ve Brezilya'da Corona kâbusu! Corona virüsü salgınında vaka sayısı 62 milyonu geçerken son 24 saat içerisinde birçok ülkede hem vaka hem de ölüm sayısında rekor artış yaşandı... Brezilya'da 51.922 insanda corona virüsü tespit edilirken, Türkiye ve Yunanistan'da Covid-19'dan ölüm rekorları kırıldı.
Koronavirüs salgınında can kaybı 13558'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 185 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.