Güncel

Kabine bugün toplanıyor
Kabine bugün toplanıyor Kabine Toplantısı bugün saat 15.00'te Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak. Toplantıda vergi ve SGK borçlarının yapılandırılması, Anayasa değişikliği teklifi ve İsveç'teki provokatif eylemlerin masada olması bekleniyor.
Çin’de otoyola çığ düştü!
Çin’de otoyola çığ düştü! Çin’in Tibet Özerk Bölgesi’nde otoyola çığ düşmesi sonucu 28 kişi hayatını kaybetti.
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski’den 'gıda krizi' çağrısı!
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski’den 'gıda krizi' çağrısı! Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, ulusa sesleniş konuşmasında gıda krizine dikkat çekerek, “Gıda pazarını mahveden saldırganlığı durdurmak için dünyanın daha fazla kararlılığa ve daha fazla işbirliğine ihtiyacı var” dedi.
Diyarbakır'da 'Eren Abluka Sonbahar-Kış-24 Operasyonu' başlatıldı
Diyarbakır'da 'Eren Abluka Sonbahar-Kış-24 Operasyonu' başlatıldı İçişleri Bakanlığı, Diyarbakır'da 645 personelin katılımıyla 'Eren Abluka Sonbahar-Kış-24 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Bahşiş Operasyonu' başlatıldığını duyurdu. Operasyonun ilk gününde 1 havan mühimmatı ile 144 kilogram toz esrar ele geçirildiği belirtildi.
Göç İdaresi Başkanlığı: "1536 düzensiz göçmen yakalandı"
Göç İdaresi Başkanlığı: "1536 düzensiz göçmen yakalandı" Göç İdaresi Başkanlığı, 13-19 Ocak tarihleri arasında 1536 düzensiz göçmen yakalandığını, 2 bin 391 düzensiz göçmenin sınır dışı edildiğini duyurdu. 19 bin 842 yabancının da sınır dışı işlemlerinin devam ettiği belirtildi.
İsveç Konsolosluğu önünde Kur'an-ı Kerim'in yakılması protesto edildi
İsveç Konsolosluğu önünde Kur'an-ı Kerim'in yakılması protesto edildi İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakma eylemine izin verilmesi, Beyoğlu'ndaki İsveç Başkonsolosluğu önünde protesto edildi. Konsolosluk önünde toplanan grup tekbir getirerek İsveç bayrağı yaktı. Grup, daha sonra Kur'an-ı Kerim okuyarak dua etti.
İsveç'te Kuran-ı Kerim yakıldı: Türkiye'den sert tepkiler
İsveç'te Kuran-ı Kerim yakıldı: Türkiye'den sert tepkiler Aşırı sağcı politikacı Rasmus Paludan, bugün Türkiye’nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Kuran-ı Kerim yaktı.