Güncel

Valilere yeni lüks araç için ihale açıldı Yayınlanan tasarruf genelgelerine rağmen valilikler lüks araç alımından vazgeçmiyor.
Memur ve emekliye ek zam TBMM’de kabul edildi Memur ve emekliye ek zammını da içeren Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı.
‘Tosuncuk’ mal varlıklarının değerinin tespitini istedi Binlerce kişiyi kar vaadiyle dolandırdığı gerekçesiyle yargılanan Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın, mal varlıklarının değerinin tespitini isteyerek, "Benim yaptığım hesaplara göre 200 milyon TL’nin üzerinde mal varlığım var" dedi.
Belçika’da kaybolan çocuğun cesedi Hollanda’da bulundu! Belçika'da Çarşamba gününden bu yana kayıp olan 4 yaşındaki Dean Verberckmoes adlı çocuğun cansız bedeni Hollanda'da bulundu.
Avrupa'da Omicron'un önüne geçilemiyor! Orta Avrupa'da 5 ülkede toplam tespit edilen günlük vaka sayısı 975 bini geçti. Fransa ve İtalya en yüksek vaka tespit edilen ülkeler olurken, Covid-19'dan en fazla can kaybı İngiltere'de oldu.
Fatma Şahin'in 'Sıkıntı ne?' tepkisi gündem oldu Gaziantep'te etkili olan kar yağışı ve fırtına ulaşımı durma noktasına getirdi, vatandaşlar evlerine gidemedi. Kar küreme çalışmalarını yerinde inceleyen AKP'li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in görevliye "Sıkıntı ne?" diye sorması sosyal medyada gündem oldu.