Güncel

Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle yaşanan yeni can kaybını, vaka ve hasta sayısını açıkladı.
Rusya lideri Putin’den cinsiyet değiştirme tepkisi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, cinsiyet değiştirmeyle ilgili yaptığı açıklamalarda Batı toplumunu suçladı.
Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan "baldız fetvası" açıklaması Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, birtakım medya mecralarında, 2015 yılında basılan bir kitapta geçen ifadelerin bağlamından koparılarak ve çarpıtılarak Diyanet İşleri Başkanlığı ile ilgili insaftan, vicdandan, gerçeklikten yoksun paylaşımlar yapıldığı belirtildi.
Reza Zarrab'ın yeni kız arkadaşı, yeni hayatı! Son olarak 8 Aralık 2017’de New York’ta Halkbank davasının ‘yıldız tanığı’ olarak ifade veren ve o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Reza Zarrab'ın nerede olduğu ortaya çıktı.
Vatandaşlar yağ kuyruğuna girdi Yumurta, patates, soğan, benzin kuyruğu derken Anadolu'da şimdi de yağ kuyrukları oluşmaya başladı...
Barut fabrikasında patlama: Ölü ve yaralılar var Rusya'daki bir barut fabrikasında bir yangın meydana geldi. Rus haber ajansları, en az 5 kişinin ölmüş olabileceğini aktarırken 10 kişinin ise kayıp olduğu kaydedildi.
İspanya Kralı Carlos hakkında gündeme düşen iddia! Ülkeden kaçmak zorunda kalan İspanya Kralı Juan Carlos ile ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.