Güncel

Koronavirüs salgınında can kaybı 23997'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 165 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Gıda zammında dünya lideriyiz Tarımda dışa bağımlılığı her geçen gün artan Türkiye, gıda fiyatlarında yıllık yüzde 20.6’ya ulaşan artışla OECD ülkeleri arasında şampiyon oldu.
Cumhurbaşkanlığı'na iki yeni saray Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile üniversitelerin 2021 yılında yapacağı yatırımlara ödenek izni veren 2021 Yılı Yatırım Programı açıklandı.
Vakıflar dosyasından dudak uçuklatan rakamlar çıktı! AKP döneminde İBB’nin bazı dernek ve vakıflara yaptığı 164 mil-yon liralık harcama usulsüz bulundu. İBB Ensar ve TÜRGEV’in aralarında bulunduğu bazı vakıfların kullandığı 29 taşınmazın kira ve faturalarını ödemiş.
Yusuf Hakan Özbilgin tutuklandı! MİT ve Emniyet'in ortak operasyonu sonucu Savunma Sanayii Başkanlığına (SSB) ait projeleri sızdırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ve daha önce İnsansız ve Akıllı Sistemler Dairesi Proje Müdürlüğü yapan Yusuf Hakan Özbilgin tutuklandı.
Almanya’da Corona aşısı sonrası can kaybı! Dünyada yaklaşık 30 yıldır çeşitli hastalıklara karşı uygulanan ve pek de başarılı sonuçlar vermeyen mRNA aşısının corona virüsüne uygulanmasının ardından başlayan ölümler, Avrupa ülkelerinde tartışma yarattı.
Donald Trump’ın oteline 20 Ocak önlemi ABD’de seçilmiş Başkan Joe Biden’in yemin töreni öncesi ülkenin farklı noktalarında saldırı olabileceği ihtimaline karşı Donald Trump’ın New York’taki otelinin çevresinde güvenlik önlemleri artırıldı.