Güncel

O fotoğraf yeniden yerine asılacak!
O fotoğraf yeniden yerine asılacak! İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin seçilmiş Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun makam odasına astırdığı ve İmamoğlu'nun mazbatasının elinden alınıp kayyum atandıktan sonra yerinden indirilen Atatürk fotoğrafı sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.
İl Seçim Kurulu, İstanbul seçim sonuçlarını açıkladı
İl Seçim Kurulu, İstanbul seçim sonuçlarını açıkladı İstanbul İl Seçim Kurulu, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde birleştirme tutanaklarından alınan verilerle hazırlanan kesin olmayan sonuçları açıkladı.
Nihal Olçok'tan AK Parti mesajı!
Nihal Olçok'tan AK Parti mesajı! Nihal Olçok, dün yinelenen ve Ekrem İmamoğlu'nun galibiyetiyle sonlanan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimiyle ilgili olarak kişisel Twitter hesabında bir paylaşımda bulundu.
AK Parti'den 10 maddede seçim yorumu
AK Parti'den 10 maddede seçim yorumu AK Parti kulislerinde yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ile Türkiye’de demokrasinin ne kadar ileri seviyelere geldiğinin görüldüğü belirtilerek “Seçimi tekrarlatıyorlarsa kesin kazanacaklar” algısının çürüdüğü konuşuluyor.
Ekrem İmamoğlu'nun zaferi tarihe geçti
Ekrem İmamoğlu'nun zaferi tarihe geçti Binali Yıldırım'a 9 puan fark atarak İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, 35 yıllık rekoru da egale etti.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: "Artık partizanlık bitecek"
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: "Artık partizanlık bitecek" Tekrarlanan İBB Başkanlık Seçimi'ni tarihi bir farkla kazanan CHP'li Ekrem İmamoğlu, Seyrantepe'deki CHP Seçim Koordinasyon Merkezi'nde yaptığı ilk açıklamanın ardından Beylikdüzü'nde mahşeri bir kalabalıkla karşılandı.
Tarihi zaferin ardından Ekrem İmamoğlu'ndan ilk açıklama
Tarihi zaferin ardından Ekrem İmamoğlu'ndan ilk açıklama Türkiye'de bir ilki başararak (31 Mart ve 23 Haziran) 85 günde iki kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan CHP adayı Ekrem İmamoğlu teşekkür konuşması yaptı.