Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: "Suudi turist gelecek" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suudi kardeşlerimizin Türkiye'ye gelişi artacaktır. Bunu Muhammed Selman ile yaptığımız görüşmede de ele aldık. Ben turizm mevsiminin çok çok önemli geçeceğine inanıyorum" diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bayram mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Tüm okurlarımızın Ramazan Bayramı'nı tebrik eder; sağlık ve esenlik dolu günler temenni ederiz..
ABD üssüne roketli saldırı Irak'ın Anbar vilayetinde ABD güçlerinin konuşlu olduğu Ayn el-Esed Askeri Üssü'ne roketli saldırı düzenlendiği bildirildi.
Siyasete atılan Dr. Mehmet Öz'e büyük şok! Cumhuriyetçiler adına Pennsylvania eyaletinin senatörlüğüne aday olan medyatik doktor Mehmet Öz ile ilgili çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı... Columbia Üniversitesi hiçbir açıklama yapmadan sessizce Dr. Mehmet Öz'ü internet sitelerinden kaldırdı.
İstanbul'da Taksim’e çıkan yollar kapandı İstanbul Valiliği tarafından 1 Mayıs tedbirleri kapsamında alınan karar doğrultusunda, saat 06.00'dan itibaren Taksim Meydanı'na çıkan yollar kapatıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzonspor'a tebrik mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu Şampiyonu olan Trabzonspor'u tebrik etti.