Güncel

"Halk TV fezlekesi"nde sıcak gelişme
"Halk TV fezlekesi"nde sıcak gelişme CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal hakkında düzenlenen "Halk TV fezlekesi" ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı...
Yunanistan'da öldüren fırtına!
Yunanistan'da öldüren fırtına! Yunanistan'ın Halkidiki bölgesinde şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle 6 turist hayatını kaybetti, en az 30 kişi de yaralandı.
Sokak hayvanları için teklif
Sokak hayvanları için teklif AK Teşvikiye Hayvanseverler Platformu Başkanı Nebile Muhsin, sosyal medyada hayvanseverlerin sömürüldüğüne dikkat çekerek TBMM Hayvan Haklarının Korunması Komisyonuna ‘fon’ tavsiyesinde bulundu.
Milletvekilleriyle buluşmada 'Züğürt Ağa' diyaloğu!
Milletvekilleriyle buluşmada 'Züğürt Ağa' diyaloğu! Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde 3. grup milletvekilleriyle kahvaltıda buluştu. Bu kez Denizli’den Sivas’a kadar harf sırasına göre illerin milletvekilleri davetliydi.
Mehmet Şimşek'ten Ali Babacan sorusuna flaş yanıt!
Mehmet Şimşek'ten Ali Babacan sorusuna flaş yanıt! Ekonomiden sorumlu eski bakanlardan ve eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, eski ekonomi bakanlarından ve parti kurması beklenen Ali Babacan ile birlikte hareket edebileceği şeklinde yer alan yorumlara ilişkin soruya cevap verdi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Suç duyurusunda bulunacağım"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Suç duyurusunda bulunacağım" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Günboyu gazetesinde kendisi hakkında yayımlanan köşe yazısının tamamen yalan, dedikodu ve iftiradan ibaret olduğunu söyledi, yazıyı yazan ve yayımlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.
Angela Merkel üçüncü kez titreme nöbeti geçirdi
Angela Merkel üçüncü kez titreme nöbeti geçirdi Finlandiya Başbakanı Antti Rinne'yi resmi karşılama töreninde Almanya Başbakanı Angela Merkel, titrerken üçüncü kez görüntülendi.