Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan miting yapmayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan miting yapmayacak 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri için çalışmalar devam ederken; AK Parti’nin kampanya ve miting programları da belli oldu.
Süleyman Soylu’dan ABD’ye mesaj
Süleyman Soylu’dan ABD’ye mesaj İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bağcılar Meydan’da yaptığı konuşmada, "Doğu ve Güneydoğu’da nasıl PKK’nın varlığını oradan kaldırmak istiyorsak görevimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adayı üzerinden İstanbul’a PKK’nın sızmasını engellemektir" dedi.
Çipras hükümeti resmen istifa etti
Çipras hükümeti resmen istifa etti Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, resmen istifa etti. Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, erken seçim yapılana kadar Çipras’ın geçici Başbakanlık yapmasına karar verdi.
FETÖ’nün ‘Alternatif Dershanelerine’ şafak vakti baskın
FETÖ’nün ‘Alternatif Dershanelerine’ şafak vakti baskın Adana’da Fetullahçı terör örgütünün eğitim kurumlarına yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 56 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
Yüksekova'da inşaat işçilerine hain saldırı
Yüksekova'da inşaat işçilerine hain saldırı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yol inşaatında çalışan işçilere yönelik terör örgütü mensuplarınca yapılan saldırıda 2 işçi şehit oldu.
New York’ta helikopter gökdelenin çatısına düştü
New York’ta helikopter gökdelenin çatısına düştü ABD’nin New York şehrinde bir helikopter 54 katlı bir gökdelenin çatısına düştü. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken çevredeki tüm binalar boşaltıldı.
Pençe Harekâtı'nda imha edilen mağara ve sığınak sayısı 100'e ulaştı
Pençe Harekâtı'nda imha edilen mağara ve sığınak sayısı 100'e ulaştı Milli Savunma Bakanlığı, Pençe Harekâtı'nda imha edilen mağara ve sığınak sayısının 100'e ulaştığını açıkladı.