Güncel

Corona virüs salgınının ekonomik etkileri Corona virüs salgını dünyayı etkisi altına almaya başladığından bu yana ekonomistler salgının etkilerinin ekonomik verilere çok geçmeden yansıyacağını söylüyordu.
Aytaç Yalman’ın eşi ve korumasına virüs böyle bulaşmış! Corona virüsten hayatını kaybeden eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın hastaneye gitmesi uyarılarına rağmen evde tedavi olma ısrarı sonucu koruması ve eşi de Corona virüse yakalandı.
İngiltere Başbakanı Corona virüse yakalandı! İngiltere Başbakanı Boris Johnson'a yapılan Corona virüs testi pozitif çıktı. Johnson'ın karantinaya alındığı ancak hükümete liderlik etmeye devam edeceği bildirildi.
Corona virüs nedeniyle 23 Nisan da kutlanmayacak Milli mücadelenin 100’üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı koronavirüs nedeniyle kutlanmayacak.
Türkiye'de Corona virüs toplam 75 can aldı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 16 kişinin daha hayatını kaybettiğini bildirdi.
Bakan Soylu: "Hayatın yüzde 80'i durdu" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'de alınan tedbirler sonucu hayatın yüzde 80'i şu an durmuş durumda. Sağlık sistemi ile kamu düzeninin ayakta kalması önemli" dedi.
Türkiye'de Corona virüs toplam 59 can aldı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip Corona virüs (Kovid-19) nedeniyle 15 kişinin daha hayatını kaybettiğini bildirdi.