Güncel

Milletvekilleri sınıfta kaldı! Çoğu hukukçu 200 milletvekili, ara bulucu olmak için Adalet Bakanlığı sınavına girdi; hiçbiri barajı aşamadı.
İBB Meclisi'nde taklit gerginliği! İBB Meclisi'nde Kanal İstanbul tartışmaları üzerine söz alan İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'nun kendisini taklit etmesine bozulan Ekrem İmamoğlu, "Kınıyorum, hiç sempatik değildi" sözleriyle çıkıştı.
Milli jet hamlesi Türkiye’nin de aralarında bulunduğu beş ülke, İslam dünyasının güncel meselelerini gündeme getirmek ve çözüm bulmak amacıyla Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da bir araya gelecek.
41 milyona millet bahçesi! Mersin İŞKUR önünde kilometrelerce kuyruk var ama “Kaynak yok'' diye iptal edilen ihale yeniden yapıldı.
Emekliye en az 2.641 TL!.. 2 milyon memur emeklisine Ocak’ta yüzde 4 zamma ilaveten yüzde 0.71 enflasyon farkı çıktı. En düşük maaş buna göre 2 bin 641 irlaya yükselirken, Aralık enflasyonuna göre fark artacak ya da azalacak.
Ceza indirimine Ceren freni! Ceren Özdemir’in vahşice katledilmesinden sonra AK Parti’de bazı suçlarla ilgili ceza indirimi öngören infaz paketini rafa kaldırma eğilimi ortaya çıktı.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun acı günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Ali Gündüz hayatını kaybetti.