Güncel

Müsilaja karşı midye çiftliklerinin sayısı artırılacak Deniz salyasına karşı Marmara Denizi’nde midye yetiştirilen çiftliklerin artırılacağını söyleyen Bakan Pakdemirli, "Proje çalışmaları başlatıldı" dedi.
"Erken uyarı sistemi bir an önce kurulsun" çağrısı Karadeniz’de bazı derelere kurulan Taşkın Tahmini ve Erken Uyarı sisteminin, tüm bölgede en kısa sürede faaliyete geçirilmesi istendi.
CHP’li başkanın başını yakan paylaşım! İzmir Tire’de yapılacak silisyum içerikli mermer ocağına tepki göstermek için farklı bir yöntem tercih eden CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar ve ilçe yönetimi görevden alındı.
Dolarda rekor üstüne rekor! Dün akşam 9'u aşarak rekor kıran dolar/TL'de bu sabah 9,04'lük yeni zirve görüldü. Geçen ay faiz indirim mesajı verilmeden hemen önce kur 8,30 seviyesindeydi.
Sayıştay'dan 'iskele peşkeşi' raporu Sayıştay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kendisine ait iskeleleri tur şirketlerine, 25 yıl vadeyle ihalesiz olarak kiraladığını, onların da bunları 3. şahıslara devrettiğini belirledi...
Prens Charles'ın 50 yıllık klasik otomobili şarap ve peynirle çalışıyor İngiltere'de tahtın ilk sıradaki varisi Prens Charles, çevreye olan duyarlılığını 21. doğum gününde annesinin hediye ettiği Aston Martin'le gösterdi. Prens Charles'ın klasik otomobili yapılan değişikliğin ardından şarap ve peynir atıklarıyla çalışıyor.
Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in yeğeni Hakan Güler evinde ölü bulundu Eski Bakan Muammer Güler'in yeğeni Hakan Güler, Ankara'nın Etimesgut ilçesi Bağlıca Mahallesindeki evinde eşi Betül Güler tarafından ölü bulundu.