Güncel

Hakkari'de askeri araca saldırı
Hakkari'de askeri araca saldırı Hakkari'de askeri araca teröristlerce düzenlenen alçak saldırıda iki askerimiz şehit oldu, bir askerimiz de yaralandı.
Otogar İSPARK'a devrediliyor!
Otogar İSPARK'a devrediliyor! Megakent İstanbul'un şehirlerarası ulaşımdaki en büyük durağı olan Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Şehitler Otogarı, bakımsızlık ve korku tünellerinden farksız alt katlarıyla yıllardır tartışma konusu.
İşte emekliye zamlı ek ödeme tablosu
İşte emekliye zamlı ek ödeme tablosu Temmuz zammıyla birlikte milyonlarca emeklinin hem maaşı hem de ek ödemesi arttı. Yüzde 5 ek ödemeden yararlanmak için maaş sınırı da bin 289 liraya kadar yükseldi. Bu durumda emeklinin gelir artışı 280 lirayı buldu. Milyonlarca emekli zamlı maaşlarına gelecek hafta kavuşacak.
Terör örgütüne yaz temizliği
Terör örgütüne yaz temizliği TSK ve MİT’in koordinasyonunda yapılan başarılı operasyonlarla sözde üst düzey PKK’lıların etkisiz hâle getirilmesi örgüt tabanında paniğe sebep oldu.
Bakanlık'tan tepkiler sonrası Sıla kararı
Bakanlık'tan tepkiler sonrası Sıla kararı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bakanlığın yaz konserleri programına şarkıcı Sıla'nın da dahil edilmesi üzerine başlayan tartışmaların ardından Twitter'dan açıklama yaptı. Bakan Ersoy, Temmuz konser programının revize edileceğini bildirdi.
Ali Babacan AKP'den istifa etti!
Ali Babacan AKP'den istifa etti! 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte yeni parti kurma hazırlıklarını sürdüren eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Babacan, kurucusu AKP'den 18 yıl sonra istifa etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş S-400 açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş S-400 açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, S-400 savunma sistemlerinin teslimatına ilişkin olarak, “Şu anda yolculuk hazırlığı davam ediyor, Yükleme çalışmaları sürüyor" dedi.