Güncel

Ekrem İmamoğlu: "Veremeyeceğimiz hesabımız yok" İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Hesap vereceğimiz an gelirse de çıkar veririz. Yeter ki adil sorgulamalar, araştırmalar olsun. Teftiş edilmek bizim için gereklidir, zaruridir yeter ki adil olsun” dedi.
İBB Swissotel arazisini satışa çıkarıyor İstanbul Büyük­şehir Belediyesi (İBB), 2032 yılında üst kullanım hakkı kiralama süresi do­lacak, 65 bin met­rekarelik Swissotel The Bosphorus arazisini satmaya hazırlanıyor.
Bayram şekerini yüzde 40 zamlı yiyeceğiz Hayat pahalılığından belini doğrultamayan vatandaş bayramı zamlı şekerlerle kutlayacak. Bu yıl bayram şekeri alışverişinin % 40’lık zamlı fiyatlarla 850 milyon liraya ulaşması bekleniyor.
Türkiye Büyük Millet Meclis'i 102. yaşını kutluyor Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 102'nci açılış yıl dönümü törenlerle kutlanacak. İlk tören Meclis'te düzenleniyor. Törende, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un Atatürk Anıtı'na kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.
Stoklayıp, çürütüp halkı zehirliyorlar Fiyatı yükseltmek için stokçuluk yapanlar, ürünlerin çürüyeceğini hesaba katmadı. Marketlerin tezgâhları, stokçuların çürük ve filizlenmiş ürünleriyle doldu. Çürük soğan ve patateste türeyen “solanin” maddesi, zehirleyerek de büyük risk saçıyor!
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun 23 Nisan 1920 günü bir milletin kaderi değişti. Kurucu Meclis dualarla açıldı. Milletin iradesi ve ulusun egemenliği 102 yıl önce bütün dünyaya ilan edildi.
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı