Güncel

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yangınlarla ilgili açıklama! Yangın söndürme çalışmalarını Marmaris'te takip eden CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, ülke genelinde devam eden yangınlara ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüğünü duyurdu.
Marmaris'teki yangından acı haber! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınında, bir vatandaşın hayatını kaybettiğini açıkladı.
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle yaşanan yeni can kaybını, vaka ve hasta sayısını açıkladı.
Merhum Turan Güneş’in eşi Nermin Güneş hayatını kaybetti! Kıbrıs Barış Harekatı'nın şifresi olan 'Ayşe tatile çıksın' sözündeki Ayşe'nin annesi, merhum Turan Güneş'in eşi Nermin Güneş hayatını kaybetti.
Yangın fırtınası Kütahya, Alanya, Didim ve Bodrum’a da sıçradı Türkiye’nin dört bir yanında peş peşe yangın haberleri geliyor...
İstanbul'da renk turuncudan sarıya döndü İstanbul'da Covid-19 aşı uygulaması tüm hızıyla sürüyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün saat 12.30 itibarıyla İstanbul'da 1.doz aşıda yüzde 65'in geçildiğini söyledi.
Mültecilerle ilgili iddialar Süleyman Soylu'yu kızdırdı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin tartışmalı göçmen politikasına ilişkin Habertürk yazarı Nagehan Alçı'ya konuştu.