Güncel

Erdoğan ve Trump'tan G20'de samimi poz
Erdoğan ve Trump'tan G20'de samimi poz Erdoğan, Trump’la yapılan görüşmede yaptırım görüntüsünün oluşmadığını söyledi. Cumhurbaşkanı S-400’lerin bitmiş bir anlaşma olduğunu ve yakında teslim edileceğini belirtti.
İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Yıldırım’a kahve daveti
İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Yıldırım’a kahve daveti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP, İYİ Parti ve İstanbul Gönüllüleri yöneticileri ile bir araya geldi.
Hakkari'de 1 şehit
Hakkari'de 1 şehit Hakkari'nin Doğanlı mezrasında çıkan çatışmada yaralanan asker şehit oldu.
AK Parti'de gençlik alarmı
AK Parti'de gençlik alarmı MYK üyeleri, “Gençlerle ilgili bir açılım yapamadık. Giderek bizden uzaklaşıyorlar” görüşünü dile getirdi, 2023’e yönelik herkesi kucaklayacak politikalar geliştirilmesini istedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Şansölyesi Merkel ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Şansölyesi Merkel ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi'nde Almanya Şansölyesi Angela Merkel'le yaklaşık yarım saat süren bir görüşme gerçekleştirdi.
Ekrem İmamoğlu'ndan İBB'ye ilk atamalar
Ekrem İmamoğlu'ndan İBB'ye ilk atamalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı'nın yardımcılarıyla birlikte istifa etmesinin ardından atamalar yapıldı.
FSM Köprüsü'nde 17 Ağustos'a kadar bakım çalışması var
FSM Köprüsü'nde 17 Ağustos'a kadar bakım çalışması var Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde yapılacak bakım çalışmaları nedeniyle 17 Ağustos'a kadar Avrupa-Asya istikametindeki 4 şeridin ulaşıma kapatılarak, gidiş ve gelişlerin 2'şer şeritten devam edeceğini açıkladı.