Güncel

Esad rejiminin Dışişleri Bakanı Velid Muallim hayatını kaybetti Suriye'nin Dışişleri Bakanı Valid al-Muallim'in yaşamını yitirdiği açıklandı.
Koronavirüs salgınında can kaybı 11507'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 89 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Ivanka Trump kendine uygun bir iş bakıyor! ABD’de Trump’ın başkanlığı kaybetmesiyle kızı Ivanka ve damadı da Beyaz Saray’daki danışmanlık görevlerinden oldular. Zengin bir eser koleksiyonu olan Ivanka Trump’ın yeni iş alanı olarak sanat sektörünü seçeceği, görüşmeler yaptığı belirtildi.
Corona virüs aşısında bir sevindiren açıklama daha! Corona virüs salgınının yeniden tırmanışa geçtiği bugünlerde tüm dünyaya umut olan aşının Türk doktor çift Uğur Şahin ile Özlem Türeci'den yine sevindiren bir açıklama geldi.
Zengin seyyahlar Kapalı Maraş'ta buluştu Dünyanın zengin seyyahları 2020 yılının son sıra dışı buluşması için KKTC-Kapalı Maraş bölgesini tercih etti. ETIC üyesi Prof. Kural’ın KKTC Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı özel izinle gelen 12 sıra dışı seyyah ulaşımı en zor ve en riskli yerlere giderek dünya barışına katkı sağlamayı amaçlıyor.
Koronavirüs salgınında can kaybı 11418'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 92 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Gürsel Tekin'in sağlık durumu nasıl? CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.