Güncel

Amerika'da Zarrab ve Halkbank'a teröre destek davası açıldı
Amerika'da Zarrab ve Halkbank'a teröre destek davası açıldı Suriye ve Afganistan'da terör saldırılarında ölen ya da yaralanan Amerikalı asker ve aileleri adına, ABD’de Halkbank ve Reza Zarrab’a tazminat davası açıldı.
Filenin Sultanları 2'de 2 yaptı
Filenin Sultanları 2'de 2 yaptı A Milli Kadın Voleybol Takımı, Japonya'da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri B Grubu ikinci maçında Bulgaristan'ı 3-0 yenerek 2'de 2 yaptı.
İzmir'de yangına müdahale eden bir helikopter baraja düştü
İzmir'de yangına müdahale eden bir helikopter baraja düştü İzmir'in Menderes ilçesindeki orman yangınına müdahale etmek için Tahtalı Barajı'ndan su almaya çalışan ve içinde 4 personelin olduğu öğrenilen yangın söndürme helikopteri baraja düştü.
Avrupa'ya açılan sınır kapılarında, son 5 yılın yolcu giriş-çıkış rekoru kırıldı
Avrupa'ya açılan sınır kapılarında, son 5 yılın yolcu giriş-çıkış rekoru kırıldı Türkiye'de, yaz tatillerini geçiren gurbetçilerin büyük bölümü, Avrupa'da yaşadıkları ülkelere dönerken, 2023 yılında Trakya'daki sınır kapılarından yapılan yolcu giriş ve çıkışları, son 5 yılın en yüksek rakamlarına ulaştı.
Kredi kartıyla 2 haftada 368.8 milyar TL harcama!
Kredi kartıyla 2 haftada 368.8 milyar TL harcama! Banka ve kredi kartı ile yapılan harcamalar artmaya devam ediyor. 25 Ağustos-8 Eylül arasındaki 2 haftada toplam harcama, 2022'nin aynı dönemine göre yüzde 125.2 artarak 368.8 milyar liraya ulaştı.
Okulda kırtasiye masrafına kantin zamları eklendi
Okulda kırtasiye masrafına kantin zamları eklendi Kırtasiye maliyetlerini yüklenen veliler, okulların açılmasıyla kantin zamlarıyla karşı karşıya kaldı. Peynirli sandviç 50 liraya satılırken, aylık masaf 540 TL’den başlıyor.
FETÖ’den ihraç edilen profesör hakkında şok iddialar
FETÖ’den ihraç edilen profesör hakkında şok iddialar Peş peşe gelen çocuk tacizi iddiaları savcılığı şüphelendirdi. Olayın arkasından, ketamin, telkin ve FETÖ’den ihraç edilen profesör çıktı.