Güncel

"Tosuncuk Kiev'de" iddiası!.. Çiftlik Bank 132 bin 222 kişiyi dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın Ukrayna'nın başkenti Kiev'de olduğu iddia edildi.
AK Partili eski başkana 'teselli' ataması! Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde başkanlık koltuğunu CHP’li Mehmet Ali Yılmaz’a kaptıran AKP’li eski başkan ve pratisyen doktor Adil Çelik, Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevine atandı. Uzman doktorun olduğu hastaneye başhekimlik olarak Çelik’in atanması tepkilere neden oldu.
Yaşar Büyükanıt'ın eşi vefat etti Genelkurmay Eski Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın eşi Filiz Büyükanıt hayatını kaybetti.
Bakan Pakdemirli: "Ispanak en güvenli gıda" Bakan Pakdemirli, rutin olarak hal ve pazarlardan sürekli numunelerin alındığını ve ıspanak konusunda çok sıkı denetim yapıldığını kaydetti.
Süreli sözleşmeli personelin de yüzü güldü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla yıllardır kadro, maaş ve sosyal güvencesi bulunmayan süreli sözleşmeli personelin (SSP) sorunları da çözülüyor. Çalışmalar kapsamında 10 bin çalışanın sosyal hakları iyileşecek.
PKK için çember daraldı Türk Silahlı Kuvvetleri ile İçişleri Bakanlığı tarafından, bölgede ve kuzey Irak’ta başlatılan “Kıran” ve “Pençe” harekâtıyla PKK için çember daraldı.
Kanal İstanbul’da düğmeye basıldı Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünde 28 Kasım’da yapılacak İnceleme Değerlendirme Komisyonu (İDK) toplantısı ile ÇED raporu masaya yatırılacak.