Güncel

Koronavirüs salgınında can kaybı 6564'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 53 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Yalova Eski Belediye Başkanı'na tutuklama istemi Yalova Belediyesi Eski Başkanı Vefa Salman’ın tutuklanması istendi. Yalova 2. Ağır Ceza Mahkemesi Savcısı, Yalova Belediyesi Eski Başkanı Vefa Salman’ın tutuklanmasını talep etti.
Dergahlar ve derneklerle Türkiye’yi kuşattılar! Fatih Nurullah 2000 yıldan bu yana Halveti Uşşaki tarikatının şeyhliğini yapıyor. Halveti Uşşaki tarikatında pek çok ibadet zikir ile birlikte yapılıyor. Tarikata ait olduğu bilinen Nurani TV’nin Youtube kanalı üzerinden bu zikirler yayınlanıyor.
İtalya Eski Başbakanı Berlusconi hastaneye kaldırıldı! Geçtiğimiz günlerde Corona virüse yakalandığı açıklanan İtalya eski Başbakanı Berlusconi'nin, önlem olarak hastaneye kaldırıldığı ifade edildi
Süleyman Soylu: "LGBT derneklerine de saldıracaklardı" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, DEAŞ’ın sözde Türkiye Emiri Mahmut Özden’in yakalanması ile ilgili son dakika açıklamalarda bulundu.
Bakan Koca'nın Yıldırım'ı ziyaret etmesi sosyal medyada olay oldu Daha önceki paylaşımlarında korona virüse yakalananları ziyaret eden vatandaşları "Virüsü yaymayın" diye uyaran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, testi pozitif çıkan Binali Yıldırım'ı ziyaret etti.
Koronavirüsün alarm verdiği Ankara'da neler oluyor? Vaka sayısında bütün illeri geride bırakarak en öne yerleşen Ankara, 6 kamu hastanesinin kapatılması yüzünden sıkıntıya girdi.