Güncel

Evlenen çiftlere büyük destek!
Evlenen çiftlere büyük destek! Yetim kız çocuklarına evlenirken 24 maaş çeyiz parası ödenirken, çeyiz hesabı ile de çiftler 18 bin liraya varan devlet katkısı alabiliyor.
Almanya'da askeri helikopter düştü
Almanya'da askeri helikopter düştü Almanya'da bir askeri helikopter düşmesi sonucu ilk belirlemelere göre bir kişi hayatını kaybetti.
KKTC hükümeti: “Düşen S-200”
KKTC hükümeti: “Düşen S-200” Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Özel Tatar ve Başbakan Yardımcısı Dışişleri Bakanı Kudret Özersay özel gündem ile toplamasının ardından açıklamalarda bulundu. Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı ve GKK Komutanı da toplantıda hazır bulundu.
Ergenekon davasında örgüt suçundan tüm sanıklara beraat
Ergenekon davasında örgüt suçundan tüm sanıklara beraat Ergenekon davasında kararını açıklayan mahkeme, tüm sanıkların ‘Örgüt kurma veya yönetme’, ‘Örgüt üyeliği’ suçlarından beraatine karar verdi. Mahkeme, Cumhuriyet Gazetesi'ne bomba atılması ve Danıştay saldırısından dolayı Alparslan Arslan’ı ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya İmparatoru Naruhito ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya İmparatoru Naruhito ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokyo’da Japonya İmparatoru Naruhito’yu İmparatorluk Sarayı'nda ziyaret etti.
Libya'da rehin alınan 6 Türk serbest
Libya'da rehin alınan 6 Türk serbest Libya'da Hafter Güçleri tarafından alıkonulan 6 Türk vatandaşı serbest bırakıldı.
Bülent Arınç’ın paylaşım rekorları kıran konuşması
Bülent Arınç’ın paylaşım rekorları kıran konuşması Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine getirilen Bülent Arınç’ın maaşının 18 bine çıkarıldığı iddiası sosyal medyada olay oldu. Arınç’ın eski bir konuşması paylaşım rekorları kırıyor.