Güncel

Berat Albayrak: "Öksürünce sıkıntıya girecek bir ekonomimiz yok"
Berat Albayrak: "Öksürünce sıkıntıya girecek bir ekonomimiz yok" Bakan Albayrak “Eskisi gibi öksürünce sıkıntıya girecek bir ekonomimiz yok. Harekât süresince kur ve borsada hareketliliğin sınırlı kalacağını düşünüyoruz” diye konuştu.
Terör örgütü sempatizanları, Belçika’da gurbetçilere saldırdı
Terör örgütü sempatizanları, Belçika’da gurbetçilere saldırdı Belçika’nın Liege kentinde toplanan terör örgütü sempatizanları, kendilerini Türk bayraklarıyla protesto eden gurbetçilere saldırdı. Saldırı sonucu 2 Türk'ün ağır şekilde yaralandığı açıklandı.
Rasulayn kontrol altında!
Rasulayn kontrol altında! MSB, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında devam eden başarılı operasyonlar neticesinde Fırat’ın doğusundaki Rasulayn meskun mahalinin kontrol altına alındığını açıkladı
MSB: “ABD’nin gözlem noktasına herhangi bir atış söz konusu değildir”
MSB: “ABD’nin gözlem noktasına herhangi bir atış söz konusu değildir” Milli Savunma Bakanlığı, meşru müdafaa kapsamında karşılık verilerek atışların yapıldığı terör mevzilerinin ABD’nin gözlem noktasına 1 km uzaklıkta olduğunu ve ABD’nin gözlem noktasına ise herhangi bir atışın ise söz konusu olmadığını bildirdi.
Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 415’e ulaştı!
Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 415’e ulaştı! Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekâtı açıklaması.
BBC'den harekatla ilgili skandal manipülasyon!
BBC'den harekatla ilgili skandal manipülasyon! İngiliz BBC’nin Suriye sınırından bildirdiği haberde, Türkiye’nin Suriye’ye saldırdığı belirtilirken, Barış Pınarı Harekatı bir işgal operasyonu olarak nitelendirildi.
TSK acı haberi duyurdu
TSK acı haberi duyurdu Barış Pınarı Harekatı bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle çıkan çatışmada bir asker şehit oldu.