Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Burası İstanbul, konstantinopol değil"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Burası İstanbul, konstantinopol değil" Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Burası İstanbul, konstantinopol değil, burayı böyle görmek isteyenlere karşı 22 günümüz var”
100 bin kişi bırakılacak
100 bin kişi bırakılacak Adalet Bakanlığı verilerine göre Türkiye’de Mayıs sonu itibarıyla 294 kapalı ceza infaz kurumu,75 müstakil açık ceza infaz kurumu, 4 çocuk eğitimevi,9 kadın kapalı, 8 kadın açık, 7 çocuk kapalı ceza infaz kurumu olmak üzere toplam 397 ceza infaz kurumu bulunuyor.
3 ilçe ve bir belde sandık başında
3 ilçe ve bir belde sandık başında Mahallî İdareler Ara Seçimleri ile Yüksek Seçim Kurulunca (YSK) 31 Mart’taki seçimlerin iptaline karar verilen 3 ilçe ve bir belde belediye başkanlığı yenileme seçimleri bugün yapılacak.
Çukurca kırsalında çatışma!
Çukurca kırsalında çatışma! Hakkari'nin Çukurca ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.
Duruşmalar artık videoya alınacak
Duruşmalar artık videoya alınacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Yargı Reformu Strateji Belgesi’nde dikkat çeken ayrıntılar yer aldı.
İnegöl'de DAEŞ operasyonu: 10 gözaltı
İnegöl'de DAEŞ operasyonu: 10 gözaltı Bursa'nın İnegöl ilçesinde Bursa ve İnegöl Emniyet Ekipleri'nce sahur vakti DAEŞ operasyonu yapıldı. Yapılan operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı.
Yeni evlenene 8 bin lira
Yeni evlenene 8 bin lira Binali Yıldırım, İstanbul için yeni projelerini ‘’Aileler, Gençler ve İstanbul İstihdam Paketi’’ olarak üç ana başlık altında paylaştı.