Güncel

Hayatını kaybeden başkanın yerine seçilen yeni başkan kalbine yenildi
Hayatını kaybeden başkanın yerine seçilen yeni başkan kalbine yenildi Gümüşhane'nin Keklit ilçesi Söğütlü Belde Belediye Başkanı Rıza Arslan (67), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Bakan Kirişci: "Az su tüketen bitkilerin ekilmesine öncelik verilecek"
Bakan Kirişci: "Az su tüketen bitkilerin ekilmesine öncelik verilecek" Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü'nde 'Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu' ve 'Havza Yönetim Merkez Kurulu' toplantılarına katıldı.
SGK cumartesi günü de hizmet verecek
SGK cumartesi günü de hizmet verecek Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), yapılan borçlanma başvurularının yoğunluğu nedeniyle yarın Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri ve Sosyal Güvenlik Merkezleri'nin açık olacağını duyurdu.
Karaköy Katlı Otoparkı'nda yıkım başladı
Karaköy Katlı Otoparkı'nda yıkım başladı Karaköy Katlı Otoparkı'nda yıkım çalışmaları başladı. Çalışmayı takip eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bu proje ortak akıl ve fikir birliği yapıldığında ne kadar güzel sonuçlar elde edildiğinin de bir göstergesi. Şu anda yıkım başladı, yıkımla beraber toplamda 2 buçuk yıllık bir iş planı var" dedi.
Çanakkale'de DEAŞ ve FETÖ operasyonunda 5 tutuklama
Çanakkale'de DEAŞ ve FETÖ operasyonunda 5 tutuklama Çanakkale'de polis ekiplerince, terör örgütleri DEAŞ ve FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 13 şüpheliden 5'i tutuklandı.
İçişleri Bakanlığı: "Yılbaşında 490 bin 435 personel görev yapacak"
İçişleri Bakanlığı: "Yılbaşında 490 bin 435 personel görev yapacak" İçişleri Bakanlığı, yılbaşı gecesinin huzur ve güven içinde geçirilmesi için yarın başlayacak denetimlerin 1 Ocak'ta sona ereceğini ve 3 gün boyunca toplam 490 bin 435 personelin görev yapacağını duyurdu.
8 ildeki DEAŞ operasyonunda 24 şüpheliye gözaltı
8 ildeki DEAŞ operasyonunda 24 şüpheliye gözaltı İçişleri Bakanlığı, 26-28 Aralık tarihleri arasında 8 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda, 24 şüphelinin gözaltına alındığını duyurdu.