Yaşam

Talihsiz Selda'nın son sözleri yürek burktu!
Talihsiz Selda'nın son sözleri yürek burktu! Babasının yaktığı Selda Yellibulut’a müdahale eden hemşire ve hastabakıcı konuştu. Genç kızın son sözleri, “Çok ağrım var, pişmanım. İyileşir miyim ölür müyüm?” oldu
Dikkat!.. Kadınlarda kalp krizi riskini tetikliyor!
Dikkat!.. Kadınlarda kalp krizi riskini tetikliyor! ABD'de yapılan araştırmaya göre, günlük kalori miktarının büyük bölümünü akşam 18.00'den sonra alan kadınlarda kalp damar hastalıklarına yakalanma riski artıyor.
Hemoroid hayatı kabusa çeviriyor!
Hemoroid hayatı kabusa çeviriyor! Hemoroid, neden olduğu ağrıyla hayatı kabusa çeviriyor. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Faruk Özkul, hemoroid şikayetlerinden kurtulmak için bol su içilmesini öneriyor.
Üniversiteli Mert'in ölümünde büyük şüphe!
Üniversiteli Mert'in ölümünde büyük şüphe! İstanbul'da geçen yıl evinde ölü bulunan Metalurji Mühendisliği son sınıf öğrencisi Mert Zerin'in de siyanür zehirlenmesine bağlı olarak hayatını kaybettiği iddia edildi.
Aydın'da doğum günü katliamı
Aydın'da doğum günü katliamı Muhammet Gürsoy, doğum gününü kutlama bahanesiyle sevgilisi Merve’yi ve arkadaşı Ekim’i parka çağırdı. Böylece işlediği çifte cinayete kolayca ‘namus meselesi’ diyebilecekti. Öyle de oldu, “Aldattı, öldürdüm” dedi.
Çalışmayan metabolizmayı hızlandırmak sizin elinizde
Çalışmayan metabolizmayı hızlandırmak sizin elinizde Metabolizmanızın hızlı olması şans mı yoksa yaşam şeklimiz sonunda elde ettiğimiz bir kazanç mı?
Uyuşturucu ve sahte içkiyle gelen ölüm
Uyuşturucu ve sahte içkiyle gelen ölüm Aydın'da arkadaşlarıyla eğlenirken fenalaşan ve hastaneye götürülürken hayatını kaybeden 28 yaşındaki Mehmet Bozkurt'un uyuşturucu ve sahte içki kurbanı olduğu ortaya çıktı.