Yaşam

Gaziantep'te bir evde çökme meydana geldi!
Gaziantep'te bir evde çökme meydana geldi! Gaziantep’te eski bir evde meydana gelen çökmede ilk belirlemelere göre 6 kişi yaralandı.
Mersin'deki bankacı cinayetinde şok eden detaylar
Mersin'deki bankacı cinayetinde şok eden detaylar Mersin'de geçtiğimiz yıl kasım ayında ayrılmak üzere olduğu kocası tarafından öldürülen bankacı Cemile Ertürkoğlu'nun vahşice bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.
Çanakkale'de 3,7 şiddetinde deprem
Çanakkale'de 3,7 şiddetinde deprem Çanakkale’nin Biga ilçesinde 3,7 şiddetinde deprem meydana geldi.
Emine Bulut cinayeti infial yarattı!
Emine Bulut cinayeti infial yarattı! Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), hastanede hayatını kaybetmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıktı.
Beşiktaş'ta denize giren şahıs boğularak can verdi
Beşiktaş'ta denize giren şahıs boğularak can verdi İstanbul Beşiktaş iskelesinde arkadaşıyla denize girdikten sonra dalgalara kapılarak kaybolan şahıs bulundu. Kaybolduktan sonra boğulan Bayram Demir’in cesedi 4 saat sonra sahil güvenlik dalgıçlarınca çıkarıldı.
Avcılar’da öğrenci evindeki yangın paniğe neden oldu
Avcılar’da öğrenci evindeki yangın paniğe neden oldu İstanbul Avcılar’da, 5 katlı binanın en üst katındaki dairede henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangının fark edilmesiyle vatandaşların tahliye edilmesiyle binadaki yangın itfaiye tarafından söndürüldü.
Estetik artık 'sır' olmaktan çıktı!..
Estetik artık 'sır' olmaktan çıktı!.. Uluslararası bir çalışma, geçmiş yıllarda sadece kadınların başvurduğu ve yaptırdıklarını sakladıkları estetik uygulamaların, günümüzde rahatlıkla anlatılabildiğini ortaya koydu.