Yaşam

İstanbul'da yağmur etkili oluyor
İstanbul'da yağmur etkili oluyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Marmara Bölgesi için Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava ile ilgili yaptığı uyarının ardından gece saatlerinde İstanbul'da başlayan yağmur, etkisini sürdürüyor.
Meteoroloji'den çok kuvvetli sağanak ve lodos uyarısı!
Meteoroloji'den çok kuvvetli sağanak ve lodos uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre 54 il için sarı kodlu uyarı yapıldı.
Bilim insanları önerdi: "Başkalarının terini koklayın"
Bilim insanları önerdi: "Başkalarının terini koklayın" Araştırmacılar ter kokusunun kaygı bozukluğuyla ilişkisini araştırırken ilginç bir öneri geldi.
Ramazanda midede şişkinlik, ekşime ve yanma yaşayanlara öneriler!
Ramazanda midede şişkinlik, ekşime ve yanma yaşayanlara öneriler! Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Tülin Kendir Koçak, ramazan ayında yaşanan beslenme değişikliklerinin mide ve bağırsak problemlerine neden olabileceği konusunda uyarılarda bulundu.
Sırlı olayların yaşandığı evde eşyalar tek tek kayboluyor!
Sırlı olayların yaşandığı evde eşyalar tek tek kayboluyor! Eşyaların ortadan kaybolduğu evdeki gizem çözüldü...
İftar yemeğinde 1 oğlunu öldürdü, 1 oğlu ve torununu yaraladı!
İftar yemeğinde 1 oğlunu öldürdü, 1 oğlu ve torununu yaraladı! Gaziantep'te, eşini ve kayınbiraderini öldürdüğü için cezaevinde olan ve kısa süre önce tahliye edilen Mehmet Kaçan (65), bağ evine iftar yemeğine davet ettiği 1 oğlunu öldürdü, 1 oğlu ile 1 torununu ise yaraladı.
Balıklarla ilgili şaşırtan araştırma!
Balıklarla ilgili şaşırtan araştırma! Balıkların birbirlerinin korkularını hissedebildiği keşfedildi.