Yaşam

Narın hiç bilmediğiniz faydası Menopoza ilaç gibi nar...
Bir kadının kaçırdığı 14 yaşındaki kıza ne oldu? Atv'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında tüyler ürperten olayda bugün bir gelişme yaşandı.
10 yıl önce yaralayan kocası bu kez öldürdü! Balıkesir’de yaşayan Gülistan Özcan, ayrılmak istediği kocasının bıçaklı saldırısında öldü. Özcan, daha önce de eşi tarafından bıçaklanmıştı. Ağılda hayvanlarıyla ilgilenip eve dönen Ergün Özcan, tartıştığı eşini tekrardan bıçakladı. Hastaneye kaldırılan kadın ise kurtarılamadı.
Manisa için deprem beklenmiyor Prof. Dr. Naci Görür, “Manisa ve yakınlarında çok büyük deprem üretecek faylar yok” derken, Prof. Dr. Hasan Sözbilir ise, “Depremler bitecek” dedi. Görür, ancak çok büyük depremlerin beklenmediğini söyledi.
Gözü dönmüş katiller tutuklandı! Muğla’da yaşayan Hasan Balaban, 3 milyon lirayı aşkın mirası için karısının tuttuğu kiralık katil tarafından öldürüldü.
Sinir ilaçlarında ciddi artış var! Son 3 yılda hastanelerin psikiyatri kliniklerine yaklaşık 8 milyon kişi başvurdu. Antidepresanları da kapsayan sinir sistemi ilaçlarında büyük artış gözlendi.
14 Şubat dolandırıcılarına dikkat! 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Böyle günlerde romantik temalı online dolandırıcılıklar zirve yapıyor.