Yaşam

Botoksu tahtından edecek besin bulundu!
Botoksu tahtından edecek besin bulundu! Bazı insanların mesafeli yaklaştığı kokoreç, içerdiği vitamin ve minerallerle sağlığı koruyor. Kısırlığı bitiren kokoreç, kadınları gençleştiriyor. Kırışıklık oluşumunu engelliyor. Vücuda güç veriyor..
Mevsim geçişlerine dikkat!
Mevsim geçişlerine dikkat! Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi’nden Dr. İsmail Taylan, mevsim geçişlerinde yaşanan rahatsızlıklarla ilgili bilgiler verdi.
Instagram sürekli olarak değişim içinde
Instagram sürekli olarak değişim içinde Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram yeni bir özelliği test ediyor. Son olarak ortay çıkan sızıntıya göre Instagram takipçileri artık gruplara ayrılacak.
Boşanma davasında damat ile kayınbaba yumruklaştı
Boşanma davasında damat ile kayınbaba yumruklaştı Kayseri’de çekişmeli boşanma davasında damat ile kayınbaba arasında mahkeme salonunda yumruklu kavga çıktı, polis iki şahsı adli işlem yapılmak üzere karakola götürdü.
Emine Bulut davasında karar çıktı!
Emine Bulut davasında karar çıktı! Kırıkkale'de eşi Emine Bulut’u kızının gözleri önünde katleden Fedai Varan bugün ikinci kez hakim karşısına çıktı.
Adres sormak için kamyondan inen sürücü canından oldu
Adres sormak için kamyondan inen sürücü canından oldu Gaziantep'te karayolunda park ettiği kamyonundan adres sormak için inen sürücüye yoldan geçen bir araç çarptı. Ağır yaralanan sürücü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Ege Denizi'nde göçmen hareketliliği!
Ege Denizi'nde göçmen hareketliliği! Sahil Güvenlik ekipleri, Ege Denizi’nden yasa dışı yollarla yurt dışına kaçmaya çalışan toplamda 378 göçmeni operasyonla yakaladı.