Yaşam

Kız kardeşini döverek otobüsten indirilen ağabey tutuklandı
Kız kardeşini döverek otobüsten indirilen ağabey tutuklandı Aksaray’da kız kardeşini ailesi ile birlikte döverek otobüsten indiren ağabey tutuklanırken, diğer 5 aile ferdi adli kontrolle serbest bırakıldı.
Hawaii’de uçak faciası: 9 ölü
Hawaii’de uçak faciası: 9 ölü ABD'nin Hawaii eyaletinde çift motorlu bir uçak düştü. Kazada 9 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.
2 kişinin ölümüne neden olan maganda kalp krizi geçirdi
2 kişinin ölümüne neden olan maganda kalp krizi geçirdi Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde nişan merasiminde havaya ateş açıldığı sırada maganda kurşununun isabet etmesi sonucu biri 17 yaşında 2 kişi hayatını kaybetti. Havaya ateş açan magandanın ise kalp krizi geçirdiği öğrenildi.
Adnan Oktar Suç Örgütü'ne çatı iddianame
Adnan Oktar Suç Örgütü'ne çatı iddianame İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik soruşturmada sona geldi. Örgüt hakkında 'çatı iddianamesi' hazırlandığı ve 250'ye yakın şüpheliye 31 ayrı suçlama yöneltildiği öğrenildi.
Fethiye'de Otelde Cinayet: 1 Ölü
Fethiye'de Otelde Cinayet: 1 Ölü Muğla'nın Fethiye ilçesinde, otel müşterilerinin önünde çıkan kavgada bıçaklanan kişi hayatı kaybetti.
İşte makyajda son trendler
İşte makyajda son trendler No make up ile uygulaması dışında kalan teknolojik ürünleri katmanlar halinde cilde uygulamak ve bu işlemi fark edilmez şekilde yapmak bu sezon öne çıkıyor.
Yaz sıcakları beyin kanamasına yol açabilir
Yaz sıcakları beyin kanamasına yol açabilir Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Çokluk, "Özellikle sıcaklığın 32 dereceyi ve nem oranının yüzde 67'yi geçtiği havalarda daha dikkatli olunmalı. Güneş ışınlarının yeryüzüne dik olarak geldiği 10.00-16.00 saatleri arasında dışarıya çıkılmamalı." dedi.