Yaşam

Öfkeli koca terör estirdi! İstanbul'da kıskançlık krizine giren Erhan G. (36), akla hayale gelmeyecek yöntemle korku dolu anlar yaşattı.
Ümitcan Uygun'a ağır müebbet talebi Ankara’nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu’nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hazırlanan iddianamede tutuklu şüpheli Ümitcan Uygun (27) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edildi.
Avukat Yusuf Erikel cephesinden önemli haber Saygın kişiliği, objektif ve net tavrıyla tanınan Ergenekon avukatı Yusuf Erikel cephesinden önemli haber.
Maskeler çıktı, grip vakaları arttı Covid-19 önlemlerinin gevşemesiyle birlikte bu yıl grip vakalarında da artış yaşandığını belirten Uslu, “Maske takmayanlar virüse davetiye çıkartıyor” dedi.
Skandalların ardından Facebook'tan yeni hamle: 7 seçenek var Facebook tamamen "metaverse" üzerine gidiyor ve yeni odağını yansıtmak için adını bile değiştireceği belirtiliyor. Haber platformu Verge'in haberine göre, şirketin ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) yaptığı başvurular yeni isimiyle ilgili bazı ipuçları veriyor.
Pfizer ve BioNTech aşısında başarı sağlandı Dünya çapında 4.9 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olan corona virüsüne karşı Pfizer/BioNTech'in geliştirdiği aşının 3'üncü dozunun sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı.
Genç avukatın soyadı zaferi Avukat Aslı Pasinli, ‘Soyadım kimliğimdir, evlenince kaybolmamalı’ diyerek açtığı davayı kazandı ve eşinin soyadını kimliğinden sildirdi. Pasinli’nin soyadı mücadelesine, eşi Şiraz Baran da destek verdi...