Yaşam

Uzun süre televizyon izlemek kan pıhtılaşması riskini artırıyor Yeni bir araştırmaya göre; orta yaşta aşırı derecede TV izlemek kan pıhtılaşma riskini artırabilir. Uzmanlar her yarım saatte bir durup vücudu esnetmek gerektiğini söylüyor.
AFAD uyardı: "Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın" Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Balkanlar üzerinden gelmesi beklenen soğuk ve yağışlı havanın bugünden itibaren yurt genelinde etkili olacağını duyurdu.
Galatasaray eski başkanı Selahattin Beyazıt vefat etti Galatasaray'ın eski başkanlarından Selahattin Beyazıt, 91 yaşında hayatını kaybetti.
KADES kurtardı! Baskına gelen kocasından KADES'le kurtuldu. Adana'da ayrılma aşamasında olan M.S., karısı S.S.'nin kaldığı babaevini bastı. KADES uygulaması üzerinden yardım isteyen kadının imdadına polisler yetişti.
Bir haftalık buz devri bu gece başlıyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre bu geceden itibaren Türkiye aşırı soğukların etkisi altına girecek. Tüm Türkiye'de sıcaklıklar ciddi şekilde düşecek, karlı ve soğuk hava dalgası gelecek hafta sonuna kadar etkisini kaybetmeyecek.
Prof. Dr. Ahmet Demirel'e 10 günde 10 milyon TL dolandırıcılık şoku! İstanbul Bebek'te ikamet eden emekli profesörü 10 günde 10 milyon TL dolandırdılar...
İDO ve BUDO’da sefer iptalleri Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri iptal edildi.