Yaşam

Şule Çet için plazada 'biyolojik leke' aranacak
Şule Çet için plazada 'biyolojik leke' aranacak Ankara’da üniversite öğrencisi Şule Çet’in (23), plazanın 20’nci katından atıldığı iddiasıyla görülen davanın son celsesinde, Prof. Dr. Çağlar Özdemir'in hazırladığı raporda, halıfleks üzerinde kan, tükürük ya da sperm gibi biyolojik izlerin bulunduğu ileri sürüldü.
Türkiye ulaşımda tek karta geçiyor
Türkiye ulaşımda tek karta geçiyor Yıl sonuna kadar kullanıma sunulması beklenen Türkiye Kart ile birlikte vatandaşlar metrodan otobüse, vapurdan metrobüse tüm ulaşım araçlarına tek bir kartla binebilecek.
Kız arkadaşını yaraladıktan sonra intihar etti
Kız arkadaşını yaraladıktan sonra intihar etti Afyonkarahisar’da bir genç, kavga ettiği kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti.
Sosyal medya kullanımı estetik ameliyata teşvik ediyor
Sosyal medya kullanımı estetik ameliyata teşvik ediyor Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım, sosyal medya kullanımının estetik ameliyatına teşvik ettiğini söyledi.
Nehir bebek yaşama tutunmak için ilik nakli bekliyor
Nehir bebek yaşama tutunmak için ilik nakli bekliyor Elazığ’da kemoterapi tedavisi gören HLH hastası 6 aylık Nehir bebek, hayata tutunmak için ilik nakli bekliyor. Kendisiyle birlikte eşi ve kardeşlerinin iliklerinin naklinin uymadığını belirten anne, "Büyük bir kampanya başlatılsa Nehir’de kurtulsa gerçekten çok mutlu oluruz" dedi.
Metil alkolden 16 günde 17 kişi öldü!
Metil alkolden 16 günde 17 kişi öldü! Adana ve Mersin’de metil alkolden zehirlenen 2 kişi tedavi gördükleri hastanede hayatını kaybetti. 16 günde Mersin, Adana ve Niğde’de, metil alkol zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı 17’ye yükseldi.
Lüks araçla birlikte 60 bin lira da kül oldu!
Lüks araçla birlikte 60 bin lira da kül oldu! Kuzey Marmara otoyolu Çekmeköy mevki'inde seyir halinde olan lüks araç bir anda yanmaya başladı.