Yaşam

Soygunculara 50 kamerayla takip! İstanbul’da bir marketi soyduktan sonra kaçan ve 2 taksi değiştiren hırsızlar, kaçış güzergahları 50 farklı kameradan alınan görüntüyle tespit edilerek yakalandı.
Önümüzdeki 4 hafta Türkiye için çok kritik! Pekin Büyükelçisi Emin Önen, Çin’den seslendi: "Burada yaşadığımız tecrübeden yola çıkarsak, Türkiye’nin önündeki 3-4 hafta gerçekten çok kritik. Evde kalmamız bu süreci ne kadar hızlı atlatabileceğimizle doğru orantılı."
Piyasa işi maskeden uzak durun Yetkililer hasta kişiler dışındakilerin maske takmasına gerek yok dese de, sağlıklı kişiler de virüsten korunmak için günlük hayatta maske takıyor. Ancak sokakta dolaşan pek çok kişide, üzeri desenli renkli kumaştan üretilmiş ya da siyah tıbbi olmayan maskelere rastlamak mümkün.
Fenerbahçe'den flaş Corona virüs açıklaması Fenerbahçe Spor Kulübünden son dakika açıklaması...
3 marka online satışlarına da son verdi! Giyim markaları fiziki mağazalarının yanında online mağazalarını da Coronavirüs sebebiyle kapatmaya başladı. Mavi ve LC Waikiki'nin ardından Twigy de bu gece yarısı satışlarını durduracağını açıkladı
Yalancı 'Corona' belirtilerine aman dikkat! Acıbadem Fulya Hastanesi Uzman Psikolog Sena Sivri, okuduğumuz haberler, sosyal medya, iletişim kanallarında maruz kaldığımız yanlış ve korkutucu bilgilerin stres düzeyini artırdığını söyledi.
Corona virüsün çaresi asırlık verem aşısı mı? Yayınlanan yeni bir rapora göre, asırlık tüberküloz aşısı koronavirüsten koruyabilir. New York Post gazetesinin Bloomberg kaynaklı haberine göre, Avustralya'daki hastanelerde yaklaşık 4.000 sağlık çalışanına 6 aylık bir denemenin parçası olarak verem aşısı uygulanacağı bildirildi.