Yaşam

İzmir'de 5.1 büyüklüğünde deprem Ege Denizi'nde İzmir'in Urla ilçesi açıklarında saat 07.00'da 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
İş insanı Erdal Acar ile babası hakkında suç duyurusu Beykoz'da 4 yıl önce çıkan silahlı bir çatışmada hayatını kaybeden iş insanı Oktay Üzüm'ün ailesi, iş insanı Erdal Acar ile babası İsmet Acar hakkında kendilerini dolandırdıkları ve ölümle tehdit ettikleri iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.
KVKK, Yemeksepeti hakkında inceleme başlattı Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK), müşterilerinin bilgileri çalındığı iddia edilen Yemeksepeti ile ilgili resen inceleme başlattı. Şirketin ‘herhangi bir veri hırsızlığının tespit edilemediği’ yönündeki açıklaması da incelenecek.
Sağanak yağışların ardından kar geliyor! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu tahminlerine göre bugün yurdun batı kesimlerinde etkili olacak sağanaklar yarın tüm yurda yayılacak. Hafta ortasında ise sıcaklıklar iyice düşecek, birçok şehirde kar görülecek.
Gaziantep'teki çifte cinayetten yasak aşk çıktı Gaziantep’te, Harun Özyer ve arkadaşı İbrahim Canmaya’nın cesetleri, bir çukura gömülü halde bulunmuştu. Katliamın, Özyer’in yasak aşk yaşadığı kadının yakınları tarafından gerçekleştirildiği belirlendi.
Yazar Ece Ergönenç'in platonik âşık kâbusu Yazar Ece Ergönenç'in hayatı, platonik âşık Hamza Ş. yüzünden adeta kâbusa döndü. Yardım çağrısında bulunan Ergönenç, "Samuray kılıçlı katil gibi anormal sözleri var" dedi.
21 yaşındaki Umut'un hayallerini yıkan kaza Aydın'da arkadaşının sürdüğü motosiklet kazasında kolu dirseğinden kopan 21 yaşındaki Umut Soner Kara hayata döndürüldü, ancak çok geç kalındığı için kolu yerine dikilemedi. Astsubaylık sınavını kazanan genç, koluyla birlikte hayalini de yitirdiğini öğrenince yıkıldı.