Yaşam

Sabahları daha iyi uyanmak için 4 faktör
Sabahları daha iyi uyanmak için 4 faktör Yeni bir araştırmada bilim insanları sabahları daha iyi ve dinç uyanmak için gerekli 4 faktörü ortaya çıkardı. Araştırma ekibi, bu faktörlerin, sabahları güne daha iyi bir başlangıç ​​yapmak isteyen kişilere bir dereceye kadar yardımcı olabileceğini söylüyor.
Flaş! Meteoroloji'den 16 kent için "turuncu" ve "sarı" alarm!
Flaş! Meteoroloji'den 16 kent için "turuncu" ve "sarı" alarm! Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre yarın yurt genelinde sağanak yağış beklenirken, Adana için "turuncu", Antalya, Bitlis, Elazığ, Malatya, Siirt, Şanlıurfa, Batman, Adıyaman, Bingöl, Diyarbakır, Mersin, Mardin, Tunceli, Van ve Düzce için "sarı" uyarıda bulunuldu.
Erdal Sakız cinayetinde sıcak gelişme!
Erdal Sakız cinayetinde sıcak gelişme! Müge Anlı canlı yayınında Erdal Sakız cinayetinde sıcak gelişme yaşandı.
Ayten öğretmen hasta öğrencilere ışık oluyor
Ayten öğretmen hasta öğrencilere ışık oluyor Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi İlköğretim Okulu'nda öğretmenlik yapan Ayten Verep, amansız hastalıklarla mücadele eden öğrencilerine umut ışığı oluyor.
Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın sağlık durumu nasıl?
Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın sağlık durumu nasıl? Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın dün yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.
Prof. Dr. Şener Üşümezsoy'dan 'Büyük İstanbul depremi' açıklaması
Prof. Dr. Şener Üşümezsoy'dan 'Büyük İstanbul depremi' açıklaması Düzce'de dün sabah saatlerinde 5.9 büyüklüğünde deprem İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya, Zonguldak ve Eskişehir'de hissedildi.
Kripto para borsası FTX ile ilgili karar
Kripto para borsası FTX ile ilgili karar Mali Suçları Araştırma Kurulu'nun (MASAK) inceleme başlattığı kripto para borsası FTX hakkında açılan soruşturma sonucunda, şirket sorumlusu Sam Bankman-Fried ve diğer ilgililerin mal varlıklarına el konuldu.