Yaşam

İş dünyasının ünlülerin mezun olduğu Aston American University'si fake mi?
İş dünyasının ünlülerin mezun olduğu Aston American University'si fake mi? Twitter'da bir kullanıcının dile getirdiği iddialarda bir binası bile olmayan Aston American University ve benzeri okullarda eğitim gören kimi kimselerin bu sahte diplomalarla Türkiye'de üst düzey mevkilere geldiği belirtiliyor...
Multimilyarderler şimdilerde parayı nereye yatırıyor?
Multimilyarderler şimdilerde parayı nereye yatırıyor? Grönland'ı kaplayan buz tabakasının hızla erimesi dünyanın en zengin isimlerini harekete geçirdi.
'Uyanıklar' neden Bill Gates'in Bodrum'daki yatının etrafını sardı?
'Uyanıklar' neden Bill Gates'in Bodrum'daki yatının etrafını sardı? Marmaris'in ardından rotasını yeniden Bodrum'a çeviren ve şimdilerde Yalıkavak'ta demirli olan 107 metre uzunluğunda ve 16 metre genişliğindeki "Lana", bölgede çıkan dedikodular üzerine adeta kuşatma altına alındı.
Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış uyarısı
Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış uyarısı Marmara, Batı Karadeniz, Ege'nin iç kesimleri, Akdeniz'in batısı ve iç kesimleri ile Doğu Karadeniz gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.
Sulama kanalı yine can aldı!
Sulama kanalı yine can aldı! Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçesinde sulama kanalında akıntıya kapılan Akçakaleli gençlerden üzücü haber geldi.
Balıklı Rum Hastanesi'nin yanan çatısı 3 ayda yapılacak!
Balıklı Rum Hastanesi'nin yanan çatısı 3 ayda yapılacak! Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Kostantin Yuvanidis, yanan binanın ilk olarak çatısının yapılacağını belirterek “Çalışmalar 3-6 ay arasında tamamlanacak” dedi.
Rekabet Kurumu'ndan Nuh'un Ankara Makarnası firmasına soruşturma!
Rekabet Kurumu'ndan Nuh'un Ankara Makarnası firmasına soruşturma! Rekabet Kurumu, Nuh'un Ankara Makarnası firması hakkında, rekabeti önleyiciyi faaliyetlerde bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlattı.