Yaşam

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Ahmet Hamoğlu vefat etti Beşiktaş'ın eski yöneticisi, ünlü iş insanı Ahmet Hamoğlu, birkaç gün önce düştüğü Hırvatistan'da tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hamoğlu'nun cenazesinin Türkiye'ye getirilmesi bekleniyor.
Horlama ne zaman tehlikelidir? Herkesin ara sıra horlayabileceğini, bunun çoğu zaman sağlığa ciddi bir zararı olmadığını belirten Prof. Dr. Uludüz “Ancak nedeni uyku apnesi ise ciddiye alınmalıdır” dedi.
23 yaşındaki Ömer'in sır ölümü İstanbul Kağıthane 4. Levent'te meydana gelen olay dün öğlen saatlerinde yaşandı.
Hava durumu aniden değişecek, soğuklar geri geliyor! Yurtta beklenen hava durumuna ilişkin son dakika haberleri geldi. Meteorolojiden yapılan açıklamada, hafta sonu hava sıcaklıklarının 4 derece kadar artacağı ifade edilirken, önümüzdeki günler için ise soğuk hava uyarısı geldi.
İzmir'de korkutan deprem! AFAD verilerine göre Ege Denizi'nde İzmir'in Çeşme ilçesi açıklarında 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'in bir çok ilçesinde hissedilen depremde herhangi bir hasar meydana gelmedi.
Bilim insanlarından Omicron uyarısı ve araştırması 2019'un son haftalarında Çin'de ortaya çıktıktan sonra bütün dünyada panik yaratan corona virüsü salgını Omicron varyantıyla yeni bir boyuta ulaştı. Corona virüsünün en çok mutasyona uğramış türü olan Omicron varyantıyla ilgili dikkat çekici bir araştırma yapıldı.
Kendisine 6 yıldır torun vermeyen oğlu ve gelininden davacı oldu Torun isteyen anne ile baba, kendi çocukları ve gelinlerine tazminat davası açtı. Öte yandan davanın ilk duruşmasının 17 Mayıs günü gerçekleşeceği bilgisi edinildi.