Yaşam

İş adamı Murat Dedeman yoğun bakımda
İş adamı Murat Dedeman yoğun bakımda Şubat ayında ablası Nazire Dedeman Çağatay’ı kaybeden Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, yoğun bakımda tedavi görüyor.
Yazın en sağlıklı tatlısı: Dondurma
Yazın en sağlıklı tatlısı: Dondurma İçinde yeterli miktarda süt olduğu için sütün yapısında bulunan sağlıklı besin maddelerini içerir. Bu tür dondurmaları; süt, peynir, yoğurt gibi kalsiyum kaynağı olarak düşünebiliriz.
Cildine bak, hastalığını gör
Cildine bak, hastalığını gör Bazı rahatsızlıkların ciltten sinyal verdiğini belirten Dr. Ata Nejat Ertek, konu ile ilgili bilgiler verdi.
Google yeni bir sosyal medya platformu kuruyor
Google yeni bir sosyal medya platformu kuruyor Google yeni bir sosyal medya platformu üzerinde çalıştığını açıkladı. Google+'ın kapatılmasından sonra internet arama devi ShoeLace isimli bir platform kuracak.
Garsonu öldüren gence müebbet hapis
Garsonu öldüren gence müebbet hapis Bursa'nın Mudanya ilçesinde bir restoranda çalışan garsonu bıçaklayarak öldüren sanık müebbet hapis cezasına mahkum edildi.
Endonezyalı gelinin acı kaderi
Endonezyalı gelinin acı kaderi Giresun’un Espiye ilçesinde dün meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Endonezyalı Rina Stivwati Ay’ın 3 ay önce internet üzerinden tanıştığı Mustafa Ay ile evlendiği öğrenildi.
İstifa eden işçiye ihbar tazminatı yok!
İstifa eden işçiye ihbar tazminatı yok! Yargıtay 22. Hukuk Dairesi, milyonlarca işçiyi yakından ilgilendiren bir karara imza attı.