Yaşam

Çalışanların terk ettiği huzurevindeki tüm yaşlılar öldü! Corona virüs salgınından en çok etkilenen Avrupa ülkelerinden birisi olan İspanya’da askerler terk edilmiş huzurevlerine girdi ve yaşlı insanların cesetlerini yataklarında buldu.
Beyoğlu Melis Eczanesi’nde ikinci ölüm İstanbul Beyoğlu’ndaki 50 yıllık Melis Eczanesi’nin sahibi İhsan Giray’ın ölümünün ardından aynı eczanede kalfa olarak çalışan Ekrem Özdemir de hayatını kaybetti. Giray'ın corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiği yanında çalışanların da karantinaya alındığı iddia edilmişti.
Mustafa Cengiz'in test sonucu belli oldu Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi sonucu belli oldu.
Corona virüsten ölen genç Dilek hakkında açıklama! CHP 24'üncü dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal'ın İstanbul'da yaşayan 33 yaşındaki yeğeni Dilek Tahtalı Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.
İzmirliler Alsancak'ta yaşanan vahşeti konuşuyor 53 yaşındaki Nuray Vural, kimliği belirsiz kişiler tarafından 20’den fazla bıçak darbesiyle öldürüldü.
Sıcak hava Corona virüsü yok edecek mi? ABD'de yapılan bir araştırma, hava sıcaklığı ile Corona virüs arasındaki bağlantıyı gözler önüne serdi.
Takside tacize rekor ceza! Taksisinde uyuyakalan genç avukatı taciz eden taksi şoförüne, üst sınırdan ceza verildi. 10.5 yıl hapse çarptırılan şoförün cezasında indirim yapılmadı.