Yaşam

Bodrum'da miras kavgası kanlı bitti! Muğla Bodrum'da miras kavgasında Şafak Kaya, eşi ve çocuğunun yanında yeğeni tarafından vurularak öldürüldü. Zanlı Mehmet Kaya Köse, Yokuşbaşı'nda yakalandı.
Yeni yılda ne yemeli, ne içmeli? Yeni yıl yemeğimiz nerede olursa olsun; evde, dışarda, arkadaşımızda, hiç fark etmez, temel besin ihtiyaçlarımızı alalım.
Acılı anne: "Adalete güvenim tam" Doktor kızı Gülnur Yılmaz’ın babası tarafından 20 kurşunla öldürülmesinin ardından konuşan acılı anne Gülden Yılmaz, “O caniye indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet istenmesini memnuniyetle karşıladım” dedi.
Ses kısıklığını hafife almayın! Çoğunlukla üşütmeye, fazla bağırmaya ya da sigaraya bağlanan ses kısıklığının tiroit kanserinin habercisi olabileceğini unutmamak gerekiyor.
Kabızlığa karadut suyu! Karadut suyu her derde deva çıktı...
Wikipedia 2.5 yıl sonra açılıyor! Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) hak ihlâli kararı sonrası Wikipedia 2.5 yıl sonra yeniden açılacak. Bilgi Tkenolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) erişim engelini kaldırmak için AYM'nin gerekçeli kararını bekliyor.
Kahveyle yağların erisin! Sohbetlere eşlik eden kahve, yağlara savaş açıyor.