Yaşam

İş adamı Selim Sayılgan'ın 7 yıla kadar hapsi istendi Bursalı ünlü iş insanı Selim Sayılgan'ın yargılandığı davada gelişme...
Altında dev sahtecilik! Piyasaya sahte altın süren şebekenin nasıl çalıştığı ortaya çıktı. Çetenin finansörleri tarafından sağlanan para ile alınan altınların atölye ve imalatçılar tarafından ayarı düşürülüyor. Ayarı düşürülen altınlar, yurt çapında dağıtıcılara verilerek kuyumculara bozduruluyor.
İş adamı Demir Sabancı'ya ölüm tehdidi 9 Ocak 1996'da terör örgütü DHKP-C militanları tarafından Sabancı Merkezinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özdemir Sabancı'nın oğlu ünlü iş adamı Demir Sabancı, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Kar İstanbul'u esir aldı Hafta sonundan itibaren kendini göstermeye başlayan kar yağışı İstanbul'da en büyük etkiyi bugün oluşturdu, ara sokaklarda trafik durma noktasına gelirken bazı ana arterlerde de büyük yoğunluk oluştu.
Doğan Cüceloğlu evinde ölü bulundu Psikolog Doğan Cüceloğlu evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı
Bakan Akar 13 vatandaşın nasıl şehit edildiğini açıkladı Gara operasyonuyla ilgili Meclis'i bilgilendiren Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, alıkonulan 13 vatandaşın hava hücüm harekatı başlatıldığında şehit edildiğini söyledi.
Kapalı olan restoran ve kafelerle ilgili gelişme Koronavirüs salgını nedeniyle restoran ve kafeler uzun bir süredir yalnızca paket servis ve gel-al hizmeti verebiliyor. Sağlık Bakanlığı'nın "Yerinde Karar" uygulamasıyla yeniden açılacak olan kafe ve restoranlara kapalı alanlarda oturmak için 45 dakika süre şartı ve müşteri kapasite sınırı geliyor.