Yaşam

23 yaşındaki Veli'den acı haber geldi
23 yaşındaki Veli'den acı haber geldi Küçükçekmece Gölü'nde bir erkek cesedi bulundu. Vefa Köse'ye ait olduğu belirlenen cesedi teşhis eden yakınları sinir krizi geçir
Leonardo da Vinci'nin çözemediği gizem sonunda çözüldü!
Leonardo da Vinci'nin çözemediği gizem sonunda çözüldü! Bilim insanları, yüzyıllardır insanların kafasını karıştıran bir fizik gizemini çözmüş görünüyor.
Samanyolu'nun son görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı
Samanyolu'nun son görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı Samanyolu'nun yeni ve net bir görüntüsü, yaklaşık iki düzine patlayan yıldızın kalıntılarını içeren bir galaksi "mezarlığını" ortaya çıkardı.
Sarıyer sahilinin içler acısı görüntüsü
Sarıyer sahilinin içler acısı görüntüsü Sarıyer Sahili'nde kıyıya vuran çöp yığını ve denizanaları endişe yarattı. Yürüyüş yapan bir vatandaş çirkin görüntünün fotoğrafını çekti.
Mısır yüklü TIR’da 5 milyon liralık kaçak cep telefonu ele geçirildi
Mısır yüklü TIR’da 5 milyon liralık kaçak cep telefonu ele geçirildi Osmaniye'de polisin durdurduğu mısır yüklü TIR’da yapılan aramada, piyasa değeri yaklaşık 5 milyon lira olan gümrük kaçağı 283 akıllı cep telefonu ele geçirildi; 2 kişi gözaltına alındı.
Gece yarısı 'ucuzluk' izdihamı yaşandı
Gece yarısı 'ucuzluk' izdihamı yaşandı Diyarbakır'da açılışa özel indirim yapan bir çeyiz mağazasının önünde toplananlar, ucuz ürün alabilmek için izdiham oluşturdu. Polis, kalabalığı elektriği kestirerek dağıttı.
'Sahte engelli raporu' operasyonunda 21 tutuklama
'Sahte engelli raporu' operasyonunda 21 tutuklama İzmir merkezli 18 ilde sahte engelli raporu hazırladığı tespit edilen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan ve emniyetteki işlemleri tamamlanan 51 şüpheli, adliyeye sevk edildi.