Yaşam

Komşu ile ortak internet kullanmak suç mu?
Komşu ile ortak internet kullanmak suç mu? Artan fiyatlar nedeniyle birçok kişi interneti ortak olarak kullanıyor. Peki interneti komşu ile ortak kullanmak suç mu?
Prizde şarj aleti bırakmak elektrik harcar mı?
Prizde şarj aleti bırakmak elektrik harcar mı? Günümüzde artık her evde en az birkaç tane şarj edilen cihaz bulunuyor. Hatta öyle ki akıllı saatler, bilgisayarlar ve süpürge gibi ev aletlerini de dahil edersek onlarca cihaz kullandığımızı fark ediyoruz. Üstelik bu cihazların her biri için ayrı adaptörler ve şarj aletleri kullanabiliyoruz.
Mars'ta tonlarca çöp birikti
Mars'ta tonlarca çöp birikti Mars’a fırlatılan uzay araçları ardında pek çok parça bırakıyor. Bunların sonucunda ise Mars’ta tonlarca çöp birikti.
Instagram'ın 'Hikayeler' bölümünde olay değişiklik!
Instagram'ın 'Hikayeler' bölümünde olay değişiklik! Popüler sosyal medya platformu Instagram, Hikayeler için kullanışlı bir değişikliğe gidiyor.
E-Posta göndererek veri çalan çeteye 7 ilde operasyon!
E-Posta göndererek veri çalan çeteye 7 ilde operasyon! Diyarbakır merkezli 7 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen “Veri Avı Operasyonu”nda 10 kişi yakalandı. Kişisel verileri bilişim sistemini bozarak hukuka aykırı biçimde elde ettikleri belirlenen 6 kişi, çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Bugün hava nasıl olacak?
Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara ve İç Anadolu'nun doğusuyla, Bolu hariç Karadeniz Bölgesi'nde, Doğu Anadolu'nun büyük bölümünde sağanak yağış bekleniyor.
Spotify, yeni bir özellikle geliyor
Spotify, yeni bir özellikle geliyor Küresel olarak en çok kullanılan müzik uygulamalarından biri olan Spotify, uzun zamandır yeni bir özellik üzerinde çalışıyordu. Bu da pek çok kullanıcının büyük bir eksik olarak gördüğü sesli kitap özelliği oldu. Şirket, merakla beklenen yeni özelliğini sonunda kullanıma sunduğunu duyurdu.