Yaşam

Sakarya’da fuhuş operasyonu: 67 gözaltı
Sakarya’da fuhuş operasyonu: 67 gözaltı Sakarya'da eğlence mekanlarına 300 polisin katılımı ile düzenlenen fuhuş operasyonunda 61 yabancı uyruklu kadın ile 6 organizatör gözaltına alındı. 6 organizatörden 5'i tutuklanırken, 61 kadından 4'ünde HIV virüsüne rastlandı.
Cübbeli Ahmet Hoca ifade verdi
Cübbeli Ahmet Hoca ifade verdi Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından açılan dava kapsamında Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verdi.
Yolcu otobüsünde akıllara durgunluk veren olay!
Yolcu otobüsünde akıllara durgunluk veren olay! Van'da Erciş-İstanbul seferini yapan yolcu otobüsüne binen kişi, uyuyan bir yolcunun cep telefonunu çaldı. Yolcunun uyanması ile telefonun çalındığı ortaya çıkarken, hırsızlık anı otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.
Alevilere hakaret eden öğretmene hapis cezası
Alevilere hakaret eden öğretmene hapis cezası Bursa Osmangazi’deki Hürriyet Anadolu Lisesi’nde 10'uncu sınıf öğrencilerine ders anlattığı sırada, Aleviler hakkında nefret söylemlerinde bulunan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni M.C.'ye hapis cezası verildi.
Tavandan kopan parça 2 aylık bebeğin üzerine düşecekti!
Tavandan kopan parça 2 aylık bebeğin üzerine düşecekti! İstanbul Kavacık’ta bulunan özel bir hastanede iki aylık bir bebeğin ve ebeveynlerinin üzerine tavandan kopan alçılar parça halinde düştü. Bebek, ebeveynlerinin refleksiyle yara almadan kurtuldu. Aile, ihmal suçlamasıyla hastaneden manevi tazminat talebiyle dava açtı.
Aziz Yıldırım Nijerya'da davalık oldu!
Aziz Yıldırım Nijerya'da davalık oldu! Joseph Yobo ile eski başkanı Aziz Yıldırım, Nijerya'da davalık oldu. Joseph Yobo'nun açtığı dava sonunda Nijerya Yüksek mahkemesi, Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın denizcilik şirketi Dearsan Shipyard ve damadı Murat Gordi'nin hesaplarına para transferini 'geçici' olarak yasakladı.
Meteoroloji'den yağmur ve fırtına uyarısı! Bu iller dikkat
Meteoroloji'den yağmur ve fırtına uyarısı! Bu iller dikkat Ege, Batı Akdeniz, Doğu Karadeniz ile İç Anadolu'nun batısı yağmurlu diğer bölgeler parçalı bulutlu bir gün geçirecek. İç Anadolu'nun kuzeyi ile Orta Karadeniz'de kuvvetli lodos etkili olmayı sürdürecek.