Yaşam

UNIROBOTICS ön anlaşmalarla modern orduların yeni gözdesi haline gelmeye başladı
UNIROBOTICS ön anlaşmalarla modern orduların yeni gözdesi haline gelmeye başladı UNIROBOTICS Genel Müdürü Ömür Baç, “Bu fuar ile birlikte birçok ön anlaşma, stratejik ortaklığa imzasını atarak önümüzdeki dönemde yapacağı satışların ilk adımını attı ve modern orduların yeni gözdesi haline gelmeye başladı” dedi.
Tamir için gittiği evde, aile üyelerine saldırdı!
Tamir için gittiği evde, aile üyelerine saldırdı! Aydın'da, televizyon tamircisi Mehmet G., tamir için gittiği evde Hulusi Duran, Nakşiye Duran (60), Hatice G. (37) ile Beyza G.'yi (6) çekiç ile yaraladı. Olay sonrası kaçmaya çalışan Mehmet G., mahalle sakinleri tarafından yakalanarak jandarma ekiplerine teslim edildi.
Sıcaklık mevsim normallerinin 7 derece üzerine çıkıyor: Bugüne dikkat!
Sıcaklık mevsim normallerinin 7 derece üzerine çıkıyor: Bugüne dikkat! Yurt genelinde sıcaklıkların normalin üstüne çıkması beklenirken, Meteoroloji, bazı bölgeler için de kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
‘Geneis Yaz Sohbetleri’ genetik uzmanlarını Bodrum’da bir araya getirdi
‘Geneis Yaz Sohbetleri’ genetik uzmanlarını Bodrum’da bir araya getirdi Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi Geneis, “Geneis Yaz Sohbetleri” konulu paneli Bodrum’da düzenledi.
Türk Telekom Vitamin LGS’yle 30 öğrenci LGS’den tam puan aldı
Türk Telekom Vitamin LGS’yle 30 öğrenci LGS’den tam puan aldı Türk Telekom iştiraki Sebit’in öğrencilerin Liselere Geçiş Sistemi’nde (LGS) başarılı olmaları için geliştirdiği eğitim çözümü Vitamin LGS, kişiselleştirilmiş çalışma programıyla öğrencilerin sınava hazırlanmasına destek verdi.
Pet ürünleri platformu, 10 yıllık karnesini açıkladı
Pet ürünleri platformu, 10 yıllık karnesini açıkladı 640 bin üyesine evcil hayvan ürünü ulaştıran e-ticaret platformu Petlebi, 10 yıllık karnesini açıkladı.
Bitget Token ‘En İyi Performans Gösteren Tokenlar’ arasında gösterildi
Bitget Token ‘En İyi Performans Gösteren Tokenlar’ arasında gösterildi Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, Bitget Token’in (BGB) Forbes tarafından en iyi performans gösteren ilk 10 kripto para biriminden biri olarak gösterildiğini paylaştı.