Yaşam

Sahte doktor Banu Mülhim bu defa yırtamadı! Banu Mülhim sahte Cerrahpaşa Tıp Fakültesi diploması hazırlayarak Bakırköy'de Güzellik Fabrikası isminde güzellik merkezi açtı, yüzündeki lekeleri tedavi ettirmek isteyen Kıymet Kaya'nın karın bölgesinden liposuction yöntemiyle yağ alarak yüzüne enjekte etti ve Kaya'nın yüzünü tanınmaz hale getirdi.
Ritz Carlton Oteli'ni karıştıran kişi ünlü avukat mı? The Ritz-Carlton’ın altında yer alan bölümde sinema gecesi düzenlendi. Otelin rezidans bölümünde oturan bir ev sahibi, etkinlikten rahatsız olup film izleyenlerin üzerine su dökünce ortalık karıştı.
Bitki körlüğü sağlığımızı tehdit ediyor Kronik hastalıkların birçoğu doğadan uzaklaşmakla başladı. Kendini doğanın bir parçası gibi hissetmek-ki aslında bu bir gerçek, bizler doğanın bir parçasıyız- yani aslımıza dönmek, özellikle psikolojimizi sağlam tutmak açısından çok önemli.
REKABET KURUMU TRENDYOL'A SORUŞTURMA AÇILMASINA KARAR VERDİ Rekabet Kurumu, Trendyol ve aynı ekonomik bütünlük içinde yer alan diğer teşebbüsler hakkında rekabeti engelleme gerekçesiyle soruşturma açılmasına karar verdi.
Göztepe'nin eski futbolcusu koronavirüse yenildi Süper Lig takımlarından Göztepe'nin eski futbolcularından 67 yaşındaki Doğan Küçükduru, Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.
ACCE LUXURY HOMES YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ DİLBER KONUT SEKTÖRÜNÜ DEĞERLEDİRDİ Gayrimenkul sektöründe hareketlilik devam ederken, yüksek faiz oranları vatandaşların ev sahibi olması zora sokuyor.
Kocasını aldatan kadını "günlük" ele verdi Karısının tuttuğu günlükte bir başkasıyla yaşadığı ilişkiyi fark eden koca, ilgili sayfaları delil dosyasına koydu. Açtığı boşanma davasını kazandı.