Yaşam

Öğretmenden küçük çocuğa sakızlı işkence
Öğretmenden küçük çocuğa sakızlı işkence İstanbul'da 11 yaşındaki A.İ. İstanbul'da bulunan özel bir öğretim kurumunda eğitim görüyordu.
Mevsimine göre beslenmek önemlidir
Mevsimine göre beslenmek önemlidir Mevsimine göre tercih ettiğimiz besinler, mevsim koşullarına göre bağışıklık sistemimizi de destekler. Ayrıca daha ekonomik ve lezzetlidir
Yüksek kilolardan kurtulmak mümkün
Yüksek kilolardan kurtulmak mümkün Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Volkan Kınaş, yüksek kiloya sahip kişiler için uygulanan laparoskopik (kapalı) mide küçültme ameliyatı hakkında bilgi vererek, “Mide küçültme ile birlikte fazla kiloların yüzde 60 oranındaki büyük bir bölümünden kurtulmak mümkün” dedi.
Cep telefonu patladı, ev kullanılamaz hale geldi!
Cep telefonu patladı, ev kullanılamaz hale geldi! Denizli’de telefon patlaması sonucu çıkan yangın 4 çocuklu aileyi evsiz bıraktı. Yatak odasında başlayan ve kısa sürede tüm daireyi saran alevler evi harabeye çevirdi. Dairelerinin borcunun yeni bittiğini söyleyen anne hayırseverlerden yardım bekliyor.
Aydın Doğan acı haberle sarsıldı
Aydın Doğan acı haberle sarsıldı Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın ablası Hikmet Ataman, Bodrum’da bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
İş insanı Engin Yakut, Bebek Otel'de yaşananları anlattı
İş insanı Engin Yakut, Bebek Otel'de yaşananları anlattı İş insanı Engin Yakut, iki Arap misafiri ile Muzaffer Yıldırım’ın işlettiği Bebek Otel’in kafesinde yaşanan olayın ardından bu sabah Beyaz TV'de yayınlanan "Beyaz Magazin" programında yaşananları anlattı.
Bebek Otel'de başörtülülere karşı ayrımcılığa soruşturma!
Bebek Otel'de başörtülülere karşı ayrımcılığa soruşturma! İstanbul’da bulunan Bebek Otel’deki akıl almaz ayrımcılık uygulaması ile ilgili şikayetin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.