Yaşam

Bugün hava nasıl olacak?
Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Takla atan otomobil karşı şeritteki aracın üstüne düştü!
Takla atan otomobil karşı şeritteki aracın üstüne düştü! İstanbul Sancaktepe'de bir otomobil, refüje çarpıp takla attıktan sonra karşı yönden gelen aracın üstüne düştü.
Şok!.. İş adamının cesedi kıyıya vurdu!
Şok!.. İş adamının cesedi kıyıya vurdu! Ailesinin 3 Ağustos tarihinde kayıp başvurusunda bulunduğu iş adamı Tanju Tor’dan kötü haber geldi. İzmir’in Selçuk ilçesi Pamucak Sahili’nde bulunan erkek cesedinin, Tor’a ait olduğu belirlendi.
Antalya'da korkutan orman yangını kontrol altına alındı
Antalya'da korkutan orman yangını kontrol altına alındı Antalya'da dün gece saat 11:00 sıralarında başlayan ve sabah saatlerinde kontrol altına alınabilen orman yangınında 30 hektarlık alan ile tarım alanları ve zeytin ağaçladı zarar gördü.
HAVAİST servis otobüsü devrildi!
HAVAİST servis otobüsü devrildi! İstanbul Çatalca Yolu, Büyükçekmece Tepecik Mevkii'nde HAVAİST servis otobüsü devrildi. Kazada bir kişi ölürken; kaza yerine çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi.
Hayalinden vazgeçmedi, 38 kiloyla anne oldu!
Hayalinden vazgeçmedi, 38 kiloyla anne oldu! Kronik akciğer hastası Nihal Karaoğlu, ilkokula giden bir çocuğun kilosuna sahipti. Doktorlar “Hamileliği önermiyoruz” dese de pes etmedi, hayaline kavuştu.
Diş hekimlerinden 'kürdan' uyarısı!
Diş hekimlerinden 'kürdan' uyarısı! Samsun Dişhekimleri Odası Başkanı Alper Dilek, özellikle Kurban Bayramı’nda diğer günlere göre daha fazla zarar gören ağız ve dişlerinin korunması için kürdan kullanımı yerine arayüz fırçalar ya da diş ipi kullanımı önerisinde bulundu.