Yaşam

Döviz bürosunda milyonluk vurgun 13 yıllık döviz bürosu çalışanı Mehmet Calban, 1 milyon dolarla kaçtı. Saklandığı evde yakalanan Calban ile soyguna yardımcı oldukları belirlenen 5 kişi tutuklandı.
Sosyal mesafesiz sosyal yardım kuyruğu! Gaziantep'te de tam kapanma uygulamasına rağmen, sosyal yardım paralarını almak isteyenler yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.
'20’li yaşlar challenge' ile ilgili ciddi uyarı! Sosyal medyada trend haline gelen “20’li yaşlar challenge”la yüzünüzü çaldırmayın. Ünlülerin de dahil olduğu ve 20’li yaşlardaki hallerini paylaştıkları bu akım konusunda uzmanlar, “Bu şekilde veri toplanıyor” diye uyarıyor.
Şok!.. Gates çiftini ihanet mi ayırdı? ABD’li 65 yaşındakki milyarder Bill Gates ile üç çocuğunun annesi, 27 yıllık eşi 56 yaşındaki Melinda Gates, boşanmaya hazırlanıyor. Bill Gates’in 130 milyar dolarlık servetini, boşanma nedeniyle eşiyle yarıya yarıya paylaşılacağı konuşuluyor.
Zeytinburnu’nda bina çöktü İstanbul Zeytinburnu'nda daha önce boşaltılan 5 katlı bir bina çöktü.
1 milyonluk boşanmada şaşırtan gelişme İş adamı Kamil Barlın, eşi Nesrin Barlın’dan 2012’de boşanmış, mahkeme Barlın’ın aylık 12 bin lira nafaka ödemesine hükmetmişti. Nesrin Barlın 9 yıl sonra nafakanın 70 bin liraya çıkarılması için mahkemeye başvurdu.
Yurtiçi Kargo’da sendikalı olduğu için işten atıldı! Yurtiçi Kargo’da kurye olarak çalışan Süleyman Eken, sendikalı olduğu gerekçesiyle işten çıkarılan arkadaşının davasında şahitlik yaptığı için işten çıkarıldığını öne sürdü.