Yaşam

33 aranma 130 yıl kesilmiş cezası olan genç kadın yakalandı!
33 aranma 130 yıl kesilmiş cezası olan genç kadın yakalandı! İstanbul'da işledikleri suçların ardından mahkemeler tarafından haklarında kesinleşmiş hapis cezaları bulunan ve aranmaları olan kişilere yönelik eş zamanlı operasyon yapıldı.
Aleyna yaşam savaşı veriyor, alkollü sürücü serbest!
Aleyna yaşam savaşı veriyor, alkollü sürücü serbest! İstanbul Esenyurt'ta metrobüsten indikten sonra evine döndüğü sırada aşırı hız yapan bir otomobilin çarptığı 21 yaşındaki Aleyna Nur Gökçe, yaşam savaşı veriyor.
Dikkat! Öğle saatlerinden itibaren yağış var!
Dikkat! Öğle saatlerinden itibaren yağış var! Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre bugün İç Anadolu ve Karadeniz'in bazı illerinde sis ve pus etkili olacak. Öğle saatlerinden itibaren de Orta ve Doğu Karadeniz'de yer yer sağanak yağış görülecek.
Muğla'da sabah saatlerinde korkutan deprem
Muğla'da sabah saatlerinde korkutan deprem AFAD verilerine göre; Muğla'nın Datça ilçesinde saat 05.08'de 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Gülmek bizi nasıl etkiliyor?
Gülmek bizi nasıl etkiliyor? Gülmenin hem fiziksel hem de ruhsal sağlığa ilaç gibi geldiğini belirten Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Derya Uludüz, ‘‘Özellikle beyin ve kalp sağlığınız için yüzünüzden tebessümü eksik etmeyin’’ dedi…
NASA'nın 50 milyar dolarlık roketi için üzücü gelişme
NASA'nın 50 milyar dolarlık roketi için üzücü gelişme NASA tarafından 17 yıldır geliştirilen SLS roketi, geçtiğimiz günlerde yaşanan Nicole Kasırgası nedeniyle hasar aldı.
Ev sahiplerine 'korsan kiralama' şoku
Ev sahiplerine 'korsan kiralama' şoku Ev sahiplerinin ardından kiracılar da fırsatçılık yapmaya başladı. Bazı uyanıklar, düşük fiyattan kiraladıkları evi öğrenci ve turistlere pahalıya veriyor. Böylece kirayı bedavaya getirirken üzerine de para kazanıyorlar.