Yaşam

Ali Koç corona virüse yakalandı Fenerbahçe Spor Kulübü, başkan Ali Koç'un Covid-19 testinin pozitif sonuçlandığını açıkladı.
Şampiyona yolunda feci kaza Çorum’daki güreş şampiyonasına gitmek üzere Batman’dan yola çıkan sporcuları taşıyan minibüs Amasya’da şarampole yuvarlandı. Feci kazada antrenör İbrahim Halil Kay yaşamını yitirdi, 15 sporcu yaralandı.
Corona oldu, yardım istedi, ilgisizlik öldürdü! Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yalnız yaşayan Rita Erzurumluyan Covid olduktan sonra kendisiyle ilgilenecek, bilgilendirecek bir yetkili bulamadı. Durumu ağırlaşınca kaldırıldığı Kuşadası Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.
Covid-19 vakalarında çocuk ve gençlerde endişe yaratan sıçrama ABD'de 50 yaşın altındaki vaka sayılarının adeta patlama yapması ülkeyi harekete geçirdi... Yetkililer özellikle çocuk ve ergenlerde vaka sayılarının önlenemez şekilde arttığına dikkat çekti.
Aynı anda hem grip hem de corona virüsü tespit edildi! Corona virüsü salgınına karşı sıkı önlemlerin alınmasına karşın vaka sayılarının son dönemde arttığı İsrail'de bilim dünyasını endişelendiren bir olay yaşandı. Uzmanlar ilk "grip/corona" vakasının hamile bir kadında çıktığını açıklandı.
Hırsızlar hava yastıklarına dadandı! Otomobil hırsızlarının bir dönem çalarak sattıkları radyo ve kasetçaların yerini hava yastığının aldığı ortaya çıktı.
Lionel Messi Corona virüse yakalandı Paris Saint-Germain, Arjantinli yıldız Lionel Messi'nin corona virüse yakalandığını duyurdu.