Yaşam

Babadağ’dan uçan paraşütçü düştü Muğla'nın Fethiye ilçesindeki ünlü yamaç paraşütü alanı Babadağ'da tekli atlayış yapan bir kişi Kirme mevkiinde düşerek yaralandı.
1. sınıf öğrencisinde corona çıktı, öğretmeni ve 30 arkadaşı karantinada Bursa'nın Yenişehir ilçesi Akçeşme İlkokulu'nda 1. sınıfa başlayan bir öğrencinin corona testi pozitif çıktı. Sınıftaki 30 öğrenci ve 1 öğretmen tedbir amaçlı karantina altına alındı.
Ünlü beyin cerrahı siber saldırganların hedefi oldu! Ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Derya Uludüz, siber saldırganların hedefi oldu.
Bülent Cihantimur'a estetik yaptıran iş kadını hayatını kaybetti! Ukrayna menşeli Newlife isimli tüp bebek merkezi kurucusu 42 yaşındaki Ukraynalı iş kadını Zera Asanova, vücut estetiği yaptırmak için geldiği İstanbul'da hayatını kaybetti.
2030’a kadar demans hastalarının sayısı artacak Dünya Sağlık Örgütü tarafından yayımlanan yeni rapor, demans ile ilgili bilinmeyen gerçekleri ortaya koydu. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, hasta sayısının 2030'da 78 milyona, 2050 yılında ise 139 milyona ulaşması bekleniyor.
Bülent Eczacıbaşı, silahlı adamlarıyla şantiye bastı! Türkiye’nin cennet tatil beldesi Bodrum, Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve eşi Oya Eczacıbaşı’nı konuşuyor...
SPK'dan Faik Ulutaş ve iki isme şok ceza! SPK, Mensa yöneticileri Faik Ulutaş, Mustafa Felekoğlu ve Ahmet Kestek'e toplamda 680 bin 885 lira para cezası kesti.