Yaşam

Altın fiyatları rekor kırdı! Son dönemin en gözde yatırım araçlarından biri olan altın, haftanın son iş gününe de yükselişle başladı. Dün 520 liranın üstüne çıkarak rekor kıran gram altın, bugün 529 liraya kadar yükseldi.
WhatsApp'a "kaybolan mesaj" özelliği geldi! Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp uygulaması, SnapChat uygulaması ile hayatımıza giren kaybolan paylaşımın bir benzerini, gönderilen mesajlar için geliştirdi.
Tacizci jinekolog oğlunun kız arkadaşını bile taciz etmiş! Hastalarına 'nitelikli cinsel saldırıda' bulunduğu gerekçesiyle 23 yıl hapis cezası alan jinekolog Prof. Dr. Fecri Sevilen, şimdi de oğlunun kız arkadaşına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanıyor.
İstanbul'daki 'toplanma alanı' korku uyandırdı! İstanbul’daki toplanma yerlerinin yanından geçmek istemezsiniz! Kilometrekareye 3 bin kişinin düştüğü İstanbul’da, depremden sonra gidilecek 1876 adet nokta belirlendi. Ama çoğuna gitmek cesaret ister.
Hande Çinkitaş cinayeti zaman aşımına 2 ay kala çözüldü! İstanbul’da 20 yıl önce bıçak ve çekiç darbeleriyle öldürülen 12 yaşındaki Hande Çinkitaş cinayetinde zaman aşımına 2 ay kala yeni DNA izi bulundu. Çinkitaş’ın babası Nezih Çinkitaş ile üvey annesi Şehnaz Çinkitaş tutuklandı.
Ege’de 4.5 büyüklüğünde deprem AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Ege'de 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
LÖSEV’den farkındalık çağrısı! LÖSEV, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda lösemi hastalığıyla mücadele eden çocuklara destek olmak ve farkındalık oluşturmak adına çağrıda bulunarak, herkesi '#LÖSEVdeherçocukkahraman' etiketli paylaşımlar yapmaya davet ediyor.