Yaşam

Doğan Cüceloğlu evinde ölü bulundu Psikolog Doğan Cüceloğlu evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı
Bakan Akar 13 vatandaşın nasıl şehit edildiğini açıkladı Gara operasyonuyla ilgili Meclis'i bilgilendiren Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, alıkonulan 13 vatandaşın hava hücüm harekatı başlatıldığında şehit edildiğini söyledi.
Kapalı olan restoran ve kafelerle ilgili gelişme Koronavirüs salgını nedeniyle restoran ve kafeler uzun bir süredir yalnızca paket servis ve gel-al hizmeti verebiliyor. Sağlık Bakanlığı'nın "Yerinde Karar" uygulamasıyla yeniden açılacak olan kafe ve restoranlara kapalı alanlarda oturmak için 45 dakika süre şartı ve müşteri kapasite sınırı geliyor.
Kar yağışı ve kuvvetli rüzgar bir arada! Türkiye'yi etkisi altına alan Sibirya soğukları yurdun büyük bölümünde kar yağışına neden oluyor. İstanbul'da yer yer yoğunlaşan kar yağışı bugün ve yarın da devam edecek, kuvvetli kuzey rüzgarlarıyla soğuk daha fazla hissedilecek.
Kapalı dükkana 10 yıllık elektrik faturası Yapıldığından bu yana hiç açılmayan dükkana geriye dönük 10 yıllık elektrik faturası gönderildi. Kullanılmayan elektrikten TRT’ye de para gitti.
Taciz iddiasıyla yargılanan cami imamı emekli edildi Elazığ’da cami imamı olarak görev yapan ve 16 yaşındaki Y.S’ye 6 yıl boyunca taciz ettiği iddiasıyla yargılanan 51 yaşındaki H.K., emekli edildi.
Beş havalimanında kira ertelemesi TAV Havalimanları, DHMİ tarafından Antalya, Ankara, Gazipaşa, İzmir ve Bodrum havalimanlarının işletme hakkı sürelerinin ikişer yıl uzatıldığını ve kira ödemelerinin 2024 yılına ertelendiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda açıkladı.