Yaşam

İTÜ'den Doğa Koleji açıklaması İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İTÜ Vakfı'nın Doğa Koleji'nin satın alınmasına yönelik müzakerelerinin olumlu yönde devam ettiğini, gerekli bilgilendirmenin kısa zaman içinde yapılacağını açıkladı.
Aydınlılar Mehmet Ögretmen için seferber oldu Lösemi hastası öğretmen Mehmet Demen ve diğer kanser hastaları için bağış kampanyası düzenlendi. Vatandaşların yanı sıra çok sayıda kurum kuruluş temsilcileri de bağış kampanyasına destek verdi.
17 saat içinde 4 acıyı omuzladı! Manavgat’ta yaşayan Musa Elmas’ın bir kazayla ailesi yok oldu. 5 kişinin yaralandığı kazadan sonra 17 saat içinde peş peşe 4 ölüm haberi geldi. Elmas’ın babası, eşi, oğlu ve annesi hayatını kaybetti.
Yunus Kahraman: "Katil olmadığıma eminim!" İzmir'de iki kadının öldürülmesi olayının yanı sıra, 19 aydır kayıp olan ve öldürüldüğü düşünülen bir kadınla ilgili olarak da tüm delillerin işaret etiği Yunus Kahraman, önceki gün hakim karşısına çıktı.
Kansızlığa limon! Antioksidan deposu limon, böbrekleri koruyor. Böbreklerde taş oluşumunu engelliyor.
Fazla sivilce prostat habercisi Önemsenmeyen sivilceler, prostat kanseri habercisi olabiliyor.
Apple iyice gözden düştü! REM People tarafından yapılan araştırmaya göre marka sadakatinin en yüksek olduğu ürün grupları akıllı telefon ve tabletler oldu.