Yaşam

İlber Ortaylı'dan Corona virüs tepkisi! Ünlü tarih profesörü İlber Ortaylı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüsün ülkemizdeki ilk vakalarını açıklamasının ardından insanların market raflarını boşalıp gıda stoklamasını eleştirdi ve "Türk ahlakına yakışmayan bir hareket" yorumunda bulundu.
Mubariz Mansimov gözaltına alındı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen bir soruşturma kapsamında Palmali Grubu’nun kurucusu ünlü iş adamı Azeri kökenli Mubariz Mansimov Gurbanoğlu gözaltına alındı.
Umreden gelenler karantinaya alındı Umreden dönen vatandaşlar, yapılan sağlık taramasının ardından boşaltılan öğrenci yurduna yerleştirilerek, 14 günlüğüne gözlem altına alındı.
Panik virüsten daha tehlikeli! Prof. Dr. Hüsnü Erkmen: "Uzmanların tavsiyelerine uyarak gerekli tedbirleri aldıktan sonra normal hayatınıza devam edin. Aşırı korku hata yapmaya sebep oluyor."
Dikkat!.. Telefonunuzda Corona taşımayın! Virüs alma korkusu dijital ve teknolojik cihazların temizliğini de gündeme getirdi.
Bill Gates Microsoft'tan istifa etti! 1987 yılında daha henüz 31 yaşındayken dünyanın en genç milyarderi olan Microsoft'un kurucusu Bill Gates, yardım faaliyetlerine daha fazla zaman ayırmak için şirketin yönetim kurulundan istifa etti.
Enginar kan yapar Vitamin deposu enginarın ilk kez duyacağınız faydaları...