Yaşam

İzmir Buca'da akıl almaz cinnet! İzmir Buca’da ilkokul öğretmeni İrfan Temelli, boşanma sürecinde olduğu emekli bankacı eşi Meryem Temelli’yi, 8 yaşındaki çocuklarının önünde öldürdü. Temelli, korkunç cinayetin andından 5’inci kattan atlayarak canına kıydı.
Bodrum'da kafe ruhsatıyla disko açan 40 işletmeye ceza Muğla Bodrum'da korona virüsüyle mücadele için kapatılan bazı işletmelerin kafe ruhsatıyla eğlence faaliyetlerine devam ettiği belirlendi.
Deri kralına 'kasetli şantajda' 2. perde! Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği eski başkanı Musa Evin, savcılığa eski çalışanı Ergün Yapıcı hakkında ‘elinde kasetim var’ diyerek şikayette bulundu. Savcılık dilekçesinde, Evin’e ait olduğu öne sürülen görüntülerin eşine de gönderilmeye çalışıldığı kaydedildi.
Prof. Dr. Cinel: "Vatandaşlar artık daha çok korkmalı" Türk Yoğun Bakım Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Cinel, 13 Eylül Dünya Sepsis Günü öncesinde gazetecilerle bir araya geldi.
Pandemide diş eti iltihabı neden risklidir? Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Osman Gümrü, “İltihaplı diş etlerindeki bakteriler vücutta dolaşıp solunum yetmezliği riskini artırır” dedi ve uyarılarda bulundu...
Bir mağdur daha var iddiası! Uşşaki tarikatı lideri olarak bilinen ve Fatih Nurullah takma adını kullanan Eyüp Fatih Şağban'ın taciz ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun savcılık ifadesine Habertürk ulaştı.
İstanbul'un göbeğinde akıllara durgunluk veren olay! İstanbul’da alışveriş yapmak için dışarıya çıkan genç kadın sokakta kendisini takip eden bir kişinin sözlü tacizine maruz kaldı. Yardım çığlıkları atan genç kadına mahalleli polisi arayarak yardım edince sapık gözaltına alındı.