Yaşam

Ceren Özdemir cinayetinde kahreden gerçek! Türkiye'yi yasa boğan 20 yaşındaki balerin Ceren Özdemir'in katilinin 14 yıl önce yine Ordu'da bir çocuğu öldürdüğü, 2017 yılında cezaevinden firar ettiği, daha sonra yakalanarak cezaevine konulmasına rağmen 1 Aralık'ta tekrar firar ettiği ortaya çıktı. Katilin ilk ifadesi de ortaya çıktı.
Soğuk algınlığı, grip ve bronşite iyi gelen besinler! Soğuk algınlığı, grip ve bronşit, havaların soğumasını bekliyor.
Sedef hastalığı kalbin düşmanı! Tedavi edilmeyen sedef, kalp sağlığını bozuyor. Zeytinyağı ve elma sirkesi, hastalığın neden olduğu kaşıntıyı önlüyor.
Google kurucularından ayrılık kararı! Google'ın kurucuları arasında yer alan Larry Page ve Sergey Brin, Alphabet şirketinin icra kurulu başkanlığı (CEO) ve başkanlığı görevlerinden ayrılacaklarını duyurdu.
Şule Çet davasında beklenen karar çıktı! Ankara’da 20. kattan şüpheli şekilde düşerek hayatını kaybeden Şule Çet’in ölümüne ilişkin davanın altıncı duruşması başladı. Davada Çağatay Aksu cinayetten müebbet hapis cezasına ve 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Diğer sanık Berk Akand da toplam 18 yıl 9 ay hapis cezası verdi.
Acılı abla, kardeşinin izini sürüyor! İki yıl önce çalıştığı gemiden esrarengiz şekilde kaybolan Kadir Köroğlu’nun ablası, “Kardeşim gemide görmemesi gereken kaçak yolcuları gördüğü için öldürüldü” diyor
Başörtülü öğretmene saldırıya 4 yıl hapis İstanbul Beşiktaş’ta başörtülü resim öğretmenine saldırıp tokat atan şüpheli Berrak K. hakkında “kasten yaralama” ve “halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçlarından 4 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.