Yaşam

Yeşil çayın ilk kez duyacağınız faydaları Antioksidan deposu yeşil çayın hiç bilmediğiniz faydaları...
Pıhtıdan sonra tansiyona dikkat! Tek tedavisi ameliyat olan tansiyon, akciğer ve bacak damarının pıhtı ile tıkanmasından sonra gelişiyor.
Tweet atmayanın hesabı silinecek! Sosyal paylaşım platformu Twitter, altı ay ya da daha uzun süre aktif olarak kullanılmayan hesapları sileceğini duyurdu.
Baki Can için zaman azalıyor Aydın'da ameliyat olabilmesi için 100 bin lira gereken Baki Can Sarsılmaz'ın 9 Aralık'ta yapılacak ameliyatına henüz para toplanamadı. Aydın Valiliği'nin onayı ile başlatılan kampanyaya yeterli desteğin gelmemesi aileyi çaresiz bıraktı.
Baba-kızın ‘çifte ilik’ mutluluğu! Acı bir kaderi yaşayan Aydınlı baba-kız, çifte mutluluk yaşıyor. Baba Yılmaz Çelen’in ardından kızı Ebru’ya da ilik bulundu.
Kadınlara 'kilometre ayarı' veren Nurettin Yıldız'a takipsizlik! Kamuoyunda büyük tepki toplayan olaya ilişkin Avukat Begüm Gürel'in Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunması üzerine ilahiyatçı Yıldız hakkında “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme” suçundan soruşturma başlatılmıştı.
Boğaz gıcıklanmasına elma sirkesiyle çözüm! Boğazdaki gıcıklanma rahatsızlık verici bir durumdur. Boğaz gıcıklanması yutkunurken, konuşurken vs. durumlarda olumsuz etkiler bırakır.