Yaşam

Tüyler ürperten üvey baba dehşeti!
Tüyler ürperten üvey baba dehşeti! Ukrayna'da üvey baba 10 yaşındaki kız çocuğunu bıçakladı, 3 yaşındaki erkek çocuğunu ise kuyuya attı.
İstanbul'da akıllara durgunluk veren soygun!
İstanbul'da akıllara durgunluk veren soygun! İstanbul’da, kafede işe giren biri kadın iki kişi, ilk mesai günü kapıya kamyon dayayıp işyerini boşalttı. Kafe sahibi “Geri teslim için 10 bin TL istediler” dedi.
İstanbul'da iki korkutan kaza!
İstanbul'da iki korkutan kaza! Maltepe ve Üsküdar’da meydana gelen iki ayrı trafik kazasında biri kadın 3 kişi yaralandı. Yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
Rize’de kaybolan 6 kişiden iyi haber
Rize’de kaybolan 6 kişiden iyi haber Aralarında 12 yaşında çocuğunda bulunduğu 6 kişilik grubun sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.
Gebelikte aşırı kusmaya dikkat!..
Gebelikte aşırı kusmaya dikkat!.. Gebelik sürecinde normal karşılanan bulantı ve kusma başka hastalıkların habercisi olabiliyor...
Minik Alperen’e teşhis için 5 bin lira gerekiyor
Minik Alperen’e teşhis için 5 bin lira gerekiyor Aydın geçirdiği nöbetler yüzünden bir ay yoğun bakımda yatan 16 aylık Alperen'e kesin teşhis konulabilmesi için gen testi yapılması gerekiyor. Maddi durumu yetersiz olan ailesi ise Alperen'e yapılacak test için 5 bin lira yardım bekliyor.
Av. Jale Soydan: "Tehdit eden erkeğe elektronik kelepçe takılsın"
Av. Jale Soydan: "Tehdit eden erkeğe elektronik kelepçe takılsın" İzmir'de 2015 yılında, eski kocası tarafından 8 kurşunla vurulduktan sonra ağır yaralanan avukat Jale Soydan, hem ideallerinden vazgeçmedi hem de şiddet uğrayan kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları artırdı.