Yaşam

Dolandırdığı mağdurlara 'enayi' diyen sanığa 14 yıl hapis cezası!
Dolandırdığı mağdurlara 'enayi' diyen sanığa 14 yıl hapis cezası! Adana'da gazeteye verdiği iş ilanıyla 5 bin kişiyi dolandırdığı ileri sürülen ve yakalanınca "Bu kadar enayi varsa ben ne yapayım" diyerek kendini savunan sanık, 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Instagram yeni özelliğini duyurdu!
Instagram yeni özelliğini duyurdu! Ünlü sosyal medya uygulaması Instagram, yeni bir özelliğe daha kavuştu.
İş adamından eşine korkunç tuzak!
İş adamından eşine korkunç tuzak! Yurt dışında yaşayan ve boşanmak isteyen iş adamı, İstanbul'da yaşayan karısını öldürmek için kiralık katil tuttu.
Okula giden öğretmenler kaza yaptı!
Okula giden öğretmenler kaza yaptı! Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde içerisinde göreve giden iki öğretmenin bulunduğu otomobil tıra arkadan çarptı. Kazada 1 öğretmen hayatını kaybederken, 1 öğretmen de ağır yaralandı.
Üniversite öğrencilerine otomobil çarptı!
Üniversite öğrencilerine otomobil çarptı! Afyonkarahisar’da yolun karşısına geçmeye çalışan üniversite öğrencilerine otomobil çarptı. Kazada 2 öğrenci yaralanırken, öğrencilerden 1'i kendini bırakıp; yaralanan diğer arkadaşının durumunu sordu.
Eşinin sevgilisini kurşunlayan kadına 9 yıl hapis!
Eşinin sevgilisini kurşunlayan kadına 9 yıl hapis! İzmir'de kendisini aldatan eşi Bülent Eroğlu'nun sevgilisi Cansu Koşak'ı 3 kurşunla vurarak ağır yaralayan ve 22 yıla kadar hapsi istenen taksi durağı sahibi Nebahat Eroğlu (30), olayın teşebbüs aşamasında kalmasından dolayı 14 yıl hapis cezası aldı.
Meteoroloji'nin kuvvetli yağış uyarısına dikkat!
Meteoroloji'nin kuvvetli yağış uyarısına dikkat! Yağışların akşam saatlerinden itibaren Edirne, Kırklareli, Tekirdağ'ın batı ilçeleri ile gece saatlerinden itibaren Kıyı Ege'de kuvvetli olması bekleniyor.