Yaşam

Corona'da tuhaf zikzak! Corona virüste son bir haftalık süreçte yatay duraksamaya geçen yoğun bakım ve entübe hasta sayısından sonra vaka artış hızı da önce düşüşe, iki günlük yükselişe, son iki gündür yeniden düşüşe geçti. Uzmanlar “20-21 Nisan’daki yükseliş 10 Nisan’dan kaynaklı” tespiti yapıyor.
Bağışıklık sistemi daima güçlü olmalı Corona virüsle mücadelenin yolu bağışıklığı güçlü tutmaktan geçiyor. İşte bağışıklığınızın zayıfladığını ortaya koyan sinyaller...
Kahramanmaraş'ta köpek tartışması kanlı bitti! Kahramanmaraş’ta Emrah Akdağ, evde beslediği çoban köpeğinin araçlara zarar verdiğini söyleyen dayısı Ali Ekşi ve teyzesinin oğlu Fetullah Ekşi’yi av tüfeğiyle öldürdü.
Eşinin mirasını hastaneye bağışladı Hayırsever Yüksel Keser, eşinden miras kalan arsanın satışından elde edilen 2 milyon 250 bin lirayı, GAÜN Çocuk Hastanesi’ne bağışladı.
Corona salgını online nikaha engel olmadı İstanbul'da yaşayan işletme mühendisi Pınar Gürkan (35) ve tekstil mühendisi Mutlu Toksöz (38) çifti, Corona virüs salgını nedeniyle internet ortamında kına gecesi organizasyonu düzenledi.
AVM'ler Mayıs'ta açılacak! Ülkemizde koronavirüs salgını nedeniyle kapalı olan AVM’ler 8 - 15 Mayıs arasında kademeli şekilde açılmak için hazırlık yapıyor.
Pideye zam yok, kuyruğa önlem var! Ramazanın gözdesi ‘pide’ için hazırlıklar tamam. Bu yıl İstanbul’da Ramazan pidesinde zam yok.