Yaşam

Haftada en az iki kez kuru baklagil tüketin!
Haftada en az iki kez kuru baklagil tüketin! Havaların soğumayasıyla sıcak ve yoğun tat veren yiyeceklerin tüketim ihtiyacı artıyor. Kuru baklagiller grubu olarak adlandırılan kuru fasulye, nohut, mercimek gibi yiyecekler ise metabolizmamızı hızlandırıyor.
Şifa kaynağı çimen suyu!
Şifa kaynağı çimen suyu! Çimen suyu A, B, B12, C, E ve K vitaminleri ile bakır, demir, magnezyum ve iyot içeriyor. Bu sayede bağışıklığı güçlendiriyor ve sağlığa olan faydalarıyla dikkat çekiyor.
Yaya geçidinde yavaşlamayan minibüs çocuğa çarptı!
Yaya geçidinde yavaşlamayan minibüs çocuğa çarptı! Gaziantep’in İslahiye ilçesinde yaya geçidinde yavaşlamayan minibüs 7 yaşındaki çocuğa çarptı.
Serdar Bilgili Coca Cola’nın 5. Cadde’deki binasını satın aldı
Serdar Bilgili Coca Cola’nın 5. Cadde’deki binasını satın aldı Türk iş adamı Serdar Bilgili ile ortağı Michael Shvo, Coca Cola’nın 5. Cadde’deki binasını satın aldı… Ortaklar, bu tarihi yapı için 995 milyon dolar ödedi.
İstanbul'da 3.8 büyüklüğünde deprem!
İstanbul'da 3.8 büyüklüğünde deprem! İstanbul Silivri'de saat 14.03'te deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 3,8 olarak duyurdu.
Artvin'de sel felaketi!
Artvin'de sel felaketi! Artvin'in Borçka ilçesinde gece boyu etkili olan şiddetli yağışlar sel ve su baskınlarına neden oldu
Deprem, sigorta talebini patlattı!
Deprem, sigorta talebini patlattı! Silivri merkezli depremde herkes önce yakınlarını sonra sigorta şirketlerini aradı. Hem DASK’ın ALO 125 hem de şirketlerde poliçe sayısı yüzde 30 arttı...