Yaşam

Önce eski eşini sonra kendini vurdu!
Önce eski eşini sonra kendini vurdu! Yozgat'ın Sorgun ilçesinde boşandığı eşini evinin önünde vurarak öldüren şahıs ardından intihar etti.
Engelli kız ve babasını bayıltana kadar dövdüler!
Engelli kız ve babasını bayıltana kadar dövdüler! Mardin’in Artuklu ilçesinde yaşayan Rıfat Dinç ve engelli kızının, 31 Mart yerel seçimlerinde muhtar adayı olan akrabaları tarafından, ‘Bana niye oy vermedin’ denilerek darp edildiği iddia edildi.
İstanbul'un göbeğinde keserli saldırı!
İstanbul'un göbeğinde keserli saldırı! İstanbul Teşvikiye’de, rahatsızlık verdiği için çıkmasını istediği müşterinin, ağır küfür etmesi üzerine kafeteryanın sahibi müşterisine keserle saldırdı.
'Ölüyorum' diyen yaşlı kadın hayatını kaybetti!
'Ölüyorum' diyen yaşlı kadın hayatını kaybetti! Aydın'da geçtiğimiz günlerde "Hastayım, ölüyorum" diyerek yardım isteyen, ancak evinden çıkıp ambulansa binmeye ikna edilemeyen 59 yaşındaki Yüksel Beyoğlu yerleştirildiği huzurevinde yaşamını yitirdi.
Spor salonu kurşun yağmuruna tutuldu
Spor salonu kurşun yağmuruna tutuldu İzmir'in Karabağlar ilçesinde dün akşam saatlerinde Sport Station isimli fitness ve spor salonu kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı. Saldırganlar olay yerinden araçla kaçarken, salona 5 kurşun sıkılarak düzenlenen saldırıda mucize eseri yaralanan olmadı.
Motosiklet tutkunu doktor yaşam savaşı veriyor
Motosiklet tutkunu doktor yaşam savaşı veriyor İzmirli ünlü üroloji doktoru Ersin Bal, Uzundere Otobanı’nda motosikletle seyir halindeyken akıl almaz bir kaza geçirdi. Önündeki kamyonun jant kapağı fırlayıp çarpınca yere düşüp sürüklenen Bal, ağır yaralandı.
"Demirören Grubu orayı satıyor" iddiası!...
"Demirören Grubu orayı satıyor" iddiası!... Demirören Grubu’na ait Kemer Country Club’la ilgili yine çok konuşulacak bir iddia gündemde.