Yaşam

Diş hekimlerinden 'kürdan' uyarısı!
Diş hekimlerinden 'kürdan' uyarısı! Samsun Dişhekimleri Odası Başkanı Alper Dilek, özellikle Kurban Bayramı’nda diğer günlere göre daha fazla zarar gören ağız ve dişlerinin korunması için kürdan kullanımı yerine arayüz fırçalar ya da diş ipi kullanımı önerisinde bulundu.
Antalya’da nem düştü, sıcaklık 40 dereceye dayandı!
Antalya’da nem düştü, sıcaklık 40 dereceye dayandı! Hava sıcaklığının 39 derece, nem oranının yüzde 19 ölçüldüğü Antalya'da, yerli ve yabancı tatilciler, serinlemek için sahilleri doldurdu.
1,5 yıl önce kızını kaçırdığı şahıs tarafından öldürüldü!
1,5 yıl önce kızını kaçırdığı şahıs tarafından öldürüldü! Giresun'un Bulancak ilçesinde bir kişi 1,5 yıl önce kızını kaçırdığı şahıs tarafından pompalı tüfek ve tabanca ile vurularak öldürüldü.
Milas’ta sabah kontrol altına alınan yangın yeniden başladı
Milas’ta sabah kontrol altına alınan yangın yeniden başladı Muğla’nın Milas ilçesi Tuzabat Mahallesi yakınlarında sabah saatlerinde kontrol altına alınan orman yangını, öğleden sonra yeniden aktif hale geldi. Giderek büyüyen yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.
Bodrum'da çıkan orman yangınında alevler köylere ulaştı
Bodrum'da çıkan orman yangınında alevler köylere ulaştı Muğla'nın Bodrum ilçesi Mumcular Mahallesi'nde çıkan orman yangınında alevler köylere ulaştı. Rüzgarın etkisiyle hızla büyüyen yangına havadan ve karadan müdahale sürüyor.
Attığı taşla otomobildeki kadını yaralayan şahıs tutuklandı!
Attığı taşla otomobildeki kadını yaralayan şahıs tutuklandı! Samsun'da, attığı taşın seyir halindeki otomobilin camını kırarak içindeki kadının başına isabet etmesiyle ağır yaralanmasına sebep olan zanlı polis tarafından yakalandı ve mahkemece tutuklandı.
Şok! Konya'da oyuncak ayıdan bomba çıktı!
Şok! Konya'da oyuncak ayıdan bomba çıktı! Konya'nın Ereğli ilçesinde, oyuncak ayının içine gizlenmiş bilyeyle güçlendirilmiş 500 gram patlayıcı ele geçirildi. Olayla ilgili Yabancı uyruklu 8 kişi gözaltına alındı.