Yaşam

Emine Bulut'un katil zanlısı hakim karşısına çıktı
Emine Bulut'un katil zanlısı hakim karşısına çıktı Kırıkkale'de 10 yaşındaki kızının yanında eski eşi Emine Bulut'u bıçaklayarak öldüren Fedai Varan'ın (43) duruşması Kırıkkale 1. Ağır Ceza Mahkemesinde başladı.
Yaşanan dehşeti işaret diliyle anlattı!
Yaşanan dehşeti işaret diliyle anlattı! İstanbul’da 2 ay önce ormanda boğazı kesilip, yakılarak öldürüldüğü ortaya çıkan sağır ve dilsiz Elgeni’nin katil zanlısı, Adana’da yakalandı. Elgeni gibi sağır ve dilsiz olan D.B. işaret diliyle “Cinayeti sevgilim işledi” dedi.
Çatıdan atlamak isteyen kadını polis son anda kurtardı!
Çatıdan atlamak isteyen kadını polis son anda kurtardı! Bartın’da atlamak için 3 katlı evin çatı katından atlamak isteyen kadın alt kattaki balkonda bekleyen polisler tarafından son anda kurtarıldı.
İşte Meteoroloji'nin son tahminleri
İşte Meteoroloji'nin son tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Orta ve Doğu Karadeniz Kıyıları ile Artvin çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Artvin'in kuzey ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
Gizli kamera koyup çalışanları ve müşterileri kaydetmiş!
Gizli kamera koyup çalışanları ve müşterileri kaydetmiş! Yalova'da bir fotoğraf stüdyosu sahibi, kadın çalışanları ve müşterilerini iş yerine yerleştirdiği gizli kamerayla soyunurlarken videoya çekti. Görüntüleri arşivleyen sapık adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Mide küçültme ameliyatı yaptırırken dikkat!
Mide küçültme ameliyatı yaptırırken dikkat! Doç. Dr. Toygar Toydemir, mide küçültme ameliyatı hakkında bilgiler verdi.
Hatalı duruş bel ve boyun fıtığına yol açıyor!
Hatalı duruş bel ve boyun fıtığına yol açıyor! Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Eyüp Genç, uzun yıllar hatalı pozisyonlarda iş görmek ve duruş bozukluklarının bel fıtığına yol açtığını söyledi.