Yaşam

İngiliz ajanın son görüntüleri ortaya çıktı! İngiliz ajan James Gustaf Edward Le Mesurier'in ölümündeki sırrı aydınlatacak önemli görüntüler ortaya çıktı. Eşi ve kendisine 2’şer paket sigara alan ajanın intihar edecek ruh hali taşımadığı düşünülüyor.
Romatizmaya portakal!.. Kokusuyla bile enerji veren portakal, kış aylarında en sevilen meyvelerin başında geliyor.
'Feryadımı duyun! Emine Bulut gibi ölmek istemiyorum!' Eşi tarafından şişle saldırıya uğrayan ve yüzüne 9 dikiş atılan Sahibe Güvercin: "Uzaklaştırma kararına rağmen bana defalarca şiddet uyguladı. Büyük oğluma da beni dövdürtüyor. Kanlar içinde polise gidiyorum ama korkumdan şikayetçi olamıyorum. Öldürülmeden sesimi duyun" şeklinde konuştu.
Kızıyla barıştı ama eşiyle başı dertte! Yatsan’ın eski sahiplerinden Sinan Güleç, 1 milyon dolara yapay böbrek aldığı ve istediği parayı verdiği hasta kızı Nur Güleç ile arasındaki buzları eritti. Ama bu kez de boşanacağı karısı Gülten Güleç, 80 milyonluk malvarlığının yarısına göz dikti.
8 milyonumuz bağımlı Türkiye’de bağımlılık korkutucu boyutlara ulaştı. Ülkemizde 2 milyon alkol, 2 milyon sanal kumar, 3 milyon teknoloji ve 1 milyon 300 bin uyuşturucu madde bağımlısı bulunuyor.
Bağışıklığınızı besinlerin yardımıyla güçlendirin Kış aylarında yoğun grip ve soğuk algınlıklarının kol gezdiği zamanları hasta olmadan geçirmek için bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz.
Dişleriniz onlara emanet Denovadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde Dr Hakan Yılmaz ve Dr Vedat Bankaoğlu hastalarına en iyi hizmeti sunuyor...