Yaşam

Ayşe Altuntaş cinayetinde çelişkili savunma Ayşe Altuntaş’ı öldürdüğü iddiasıyla ağır müebbet hapsi istenen Mehmet Taşdelen, ilk duruşmaya çıktı. Emniyette cinayeti itiraf eden zanlı, “Altuntaş’ın elinden almaya çalışırken silah patladı” dedi.
İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek? Beklenen soğuk hava dalgası yurda ulaştı ve özellikle yurdun kuzeybatısında birçok şehir karla kaplandı. Karlı hava dalgasının İstanbul’da bugün öğlen saatlerinde etkili olması bekleniyordu ancak sistem erken giriş yaptı ve gece saatlerinden itibaren kar yağışı başladı.
Milyoner avukatlar vergi rekortmeni oldu! Hukuk fakülteleri her yıl 20 bin mezun veriyor. Sayının bu kadar çok olması geliri düşürse de yıllık kazancı 100 milyon liraya yakın olan avukatlar var. İşte vergi rekortmeni olan avukatlar...
Süt yapan besinler ve yanlış bilinenler Hamileliğin akabinde hemen gelen ve bebek için son derece önemli olan emzirmenin bilmediğimiz birçok incelikleri var. Bebeğinizi en sağlıklı şekilde emzirmek için; yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenmek çok önemli.
Affettiği kocası Melek'in katili oldu! 29 yaşındaki Melek Güler, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan ve bir süre önce affettiği eşi tarafından öldürüldü.
Çocuğunuz horluyorsa dikkat! Çocuklarda horlama, sağlığı ve yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bir problem…
Formula 1 şampiyonuna bisiklet sürerken otomobil çarptı! Formula 1’in tecrübeli pilotlarından dünya şampiyonu sürücü Fernando Alonso, İsviçre’de bisikletiyle spor yaparken kaza geçirdi.