Yaşam

Prof. Dr. Mithat Melen Corona virüse yenik düştü! Geçtiğimiz günlerde COVID-19’a yakalanan eski başbakanlardan Ferit Melen'in oğlu Prof. Dr. Mithat Melen kaldırıldığı hastanede vefat etti.
Enişteden kargolu şantaj Eşinden ayrılmak isteyen genç kadın akrabalarının ısrarlarına rağmen boşanma konusunda ciddi olunca eniştesi tarafından şantaja maruz kaldı.
Tunceli'de korkutan deprem Merkez üssü Tunceli- Pülümür ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Covid-19 İstanbul'da oldukça tehlikeli bir boyut kazandı! Prof. Dr. Murat Karaman başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde pandeminin endişe verici boyutlarda olduğunu belirterek “Bu yüzden sağlık hizmetleri de aksıyor” dedi...
13 kadının cani katili Corona virüsten öldü! İngiltere’de “Tanrı beni fahişeleri öldürmekle görevlendirdi” diyerek 1975 - 80 yılları arasında 13 kadını çekiç, bıçak ve tornavidayla öldüren, 7 kadını da öldürme girişiminde bulunan Peter Sutcliffe’in Corona virüsten öldüğü açıklandı.
İstanbul'daki lüks otelde dehşet İstanbul'da lüks bir otelde düzenlenen düğün organizasyonunda görevli 22 yaşındaki Kübra C.'yi taciz ettiği öne sürülen organizasyon şirketinin sahibi Mustafa Y. hakkında 25.5 yıla kadar hapis talep edildi.
Adnan Oktar için istenen ceza belli oldu! Adnan Oktar organize suç örgütü davasına ilişkin mütalaada, Adnan Oktar'ın 150 yıldan 1365 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi. Savcı, mütalaasında Adnan Oktar yapılanmasını 'Suç örgütü' olarak nitelendirdi.