Yaşam

Şarkıcı Seçil'in ifadesi şoke etti
Şarkıcı Seçil'in ifadesi şoke etti İstanbul Sancaktepe’de, mantar toplayan bir vatandaşın, ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış bir erkeğe ait cansız bedeni bulmasının ardından izler, soruşturma başlatıldı.
Denizde büyük panik, balıkçılar son anda kurtarıldı!
Denizde büyük panik, balıkçılar son anda kurtarıldı! Ordu'da, batma tehlikesi geçiren teknedeki balıkçıları, bölgedeki diğer balıkçılar kurtardı.
Kendisini polis olarak tanıtarak 1 milyon TL dolandırdı!
Kendisini polis olarak tanıtarak 1 milyon TL dolandırdı! Çankırı'da kendisini emniyet mensubu olarak tanıtan şüpheli, telefonla aradığı kişiyi yaklaşık 1 milyon TL dolandırdı.
Arap Süleyman'ın arazisine 700 mirasçı!
Arap Süleyman'ın arazisine 700 mirasçı! Antalya kent merkezinde 5 milyar dolar değerinde 4 bin dönüme yakın arazinin üçte bir hisse sahibi Arap Süleyman'ın mirasına ilişkin dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporunda, kendini hak sahibi gösteren 2 bin 500 kişiden 700 kadarının gerçek mirasçı olduğu belirlendi.
Meteoroloji'den sağanak ve lodos uyarısı!
Meteoroloji'den sağanak ve lodos uyarısı! 10 il için sarı kodlu uyarı verilirken; Marmara ve Ege lodosla birlikte sağanak yağışların etkisi altında. Kıyı Ege ile birlikte Çanakkale ve Balıkesir çevrelerinde kuvvetli sağanak bekleniyor. Akşam saatlerinde ise İstanbul ve çevresinin yağmurlu olacağı tahmin ediliyor.
Android kullanım oranları belli oldu
Android kullanım oranları belli oldu Android 13'ün çıkmasıyla birlikte Google, Android kullanım oranları istatistiklerini güncelledi.
Eldeki renk değişimleri tümör habercisi olabilir!
Eldeki renk değişimleri tümör habercisi olabilir! Medipol Mega Üniversite Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümünden El Cerrahisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Kadir Uzel, el tümörlerine karşı önemli uyarılarda bulundu.