Yaşam

Eşiyle tartıştı, 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı!
Eşiyle tartıştı, 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı! Diyarbakır’da işsiz olduğu gerekçesiyle eşiyle tartışan bir kişi, 6 katlı apartmanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.
Kaybolan yüzük bir felaket getirdi!
Kaybolan yüzük bir felaket getirdi! Kahramanmaraş'ta kaybolan yüzüğün aranması sırasında akarsu üzerindeki çardağın çökmesi sonucu işletme sahipleriyle vatandaşlar arasında çıkan taşlı, sopalı ve satırlı kavgada 1'i çocuk 12 kişi yaralanarak hastanelik oldu.
Babasını arayarak cinayeti itiraf etti!
Babasını arayarak cinayeti itiraf etti! Antalya’da boşanan annesinin yanına giden abla ile onu eve almak istemeyen kardeş arasında çıkan bıçaklı kavga ölümle sonuçlandı.
Engelleri ortadan kaldıran aşk
Engelleri ortadan kaldıran aşk İstanbul'da yaşayan 30 yaşındaki Erhan Naynal, aşık olduğu 27 yaşındaki bedensel engelli Tuğçe Çolak'la evlenmek için iş yerini kapatıp Elazığ'a yerleşti, düzenlenen düğün töreniyle de hayaline kavuştu.
Bayramlaşmak istediği tanıdığına çarparak ölümüne neden oldu!
Bayramlaşmak istediği tanıdığına çarparak ölümüne neden oldu! Mersin'in Erdemli ilçesinde bir otomobilin sürücüsü, bayramlaşmak için yanında durmaya çalıştığı tanıdığına çarparak ölümüne neden oldu. Uçuruma yuvarlanan otomobilin sürücüsü ise yaralandı.
Onlarca kişiye bayram tatilini zehir ettiler!
Onlarca kişiye bayram tatilini zehir ettiler! İstanbul’da kiraladıkları ofise “Kiralık araç” yazısı asan dolandırıcılar, 400 kişiden 3’er bin lira kaparo toplayıp kaçtı. Şüphelilerden 4’ü yakalanırken 2 kişi aranıyor.
Bugün hava durumu nasıl olacak?
Bugün hava durumu nasıl olacak? Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun genelinde yağış beklenmiyor. Kuzeydoğu kesimleri ile Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.