Yaşam

Açıkta baharat kavgası büyüdü
Açıkta baharat kavgası büyüdü Tarım ve Orman Bakanlığının yayımladığı baharat tebliğ taslağı üzerinde tartışmalar sürüyor.
Okulda yapay zekâ
Okulda yapay zekâ Kodlama ve yapay zekâ orta öğretime giriyor. “Yarını Kodlayanlar” projesi ile bugüne kadar 60 ilde 43 binden fazla çocuğa kodlama eğitimi veren Vodafone, Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile 2019-2020 eğitim öğretim yılında 81 ilde 100 bin öğrenciye daha ulaşacak.
Halis Toprak’ın Londra’daki malikanesi sırlarla dolu!
Halis Toprak’ın Londra’daki malikanesi sırlarla dolu! Türk işadamı Halis Toprak’ın Londra’daki malikanesinin adı, İngiltere’de sırlar evine çıktı! İngiliz basını, Toprak’ın 2008’de sattığı evde birçok Rus ajanın planlar yaptığını yazdı.
Ömer Lütfü Topal davası zaman aşımına uğradı
Ömer Lütfü Topal davası zaman aşımına uğradı Kumarhaneler kralı Ömer Lütfü Topal’ın öldürüldüğü suikast faili meçhul kaldı. 23 yıldır delil bulunamayınca dosya kapandı.
Katlanabilir telefonun onarım ücreti cep yakıyor
Katlanabilir telefonun onarım ücreti cep yakıyor Huawei, katlanabilir telefonu Mate X modelinin onarım ücretlerini açıkladı.
Dehşet veren olayda tüyler ürperten ifade
Dehşet veren olayda tüyler ürperten ifade Zanlıdan, kızından uzak durmasını istediğini söyleyen Hacer Sarı, “Apartman kapısını kapatırken karşımda gördüm. Konuşmama bile fırsat vermedi” dedi.
'Eğlence gecesi'nin sonu çok kötü bitti!
'Eğlence gecesi'nin sonu çok kötü bitti! Çocukluk arkadaşı olan Onur, Ahmet ve Ünal’ın hayalinde eğlence dolu bir gece vardı. Ama eğlenmek için seçtikleri yol karanlıktı. Günlük kiralık evde sentetik uyuşturucunun üzerine bir de alkolle karıştırdıkları enerji içeceklerini içip sızan 3 gençten Ünal bir daha uyanamadı, Onur ise komada...