Yaşam

Dayakçı babası gibi Tuğba da yargılanacak!
Dayakçı babası gibi Tuğba da yargılanacak! Sosyal medyada kızını dövdüğü görüntüleri paylaşılan Muzaffer A. ve kızı Tuğba A. hakkında iddianame hazırlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede baba-kız müşteki şüpheli olarak yer aldı.
Genç kızın ölümüne neden olan sürücü yakalandı
Genç kızın ölümüne neden olan sürücü yakalandı Nevşehir’de üniversite öğrencisine çarparak kaçan otomobilin sürücüsü yakalandı.
Genç Kardelen'den kahreden haber!
Genç Kardelen'den kahreden haber! Aydınlı 22 yaşındaki Kardelen Çetin, üniversite eğitimi görmek için gittiği Kıbrıs'ta geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
Öldüren düğün dansı!
Öldüren düğün dansı! İzmir Konak'ta düğün gününün sabahında 24 yaşındaki eniştesi Tugay Keser'i başına ve vücudunun çeşitli yerlerine 11 el ateş ederek öldüren gelinin erkek kardeşi ifadesiyle şaşırttı.
Cinayetin altından ‘yasak aşk’ çıktı!
Cinayetin altından ‘yasak aşk’ çıktı! Denizli'nin Buldan ilçesinde 5 yıl önce öldürülen Hacı Veli Taşdöğen'in, eşi Ayşe Taşdöğen ile yasak aşk yaşayan akrabası Arif Taşdöğen tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
Yaşlı adam cinsel istismardan tutuklandı
Yaşlı adam cinsel istismardan tutuklandı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde 62 yaşındaki bir adam, cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.
İstanbul’da şafak vakti narkotik operasyonu
İstanbul’da şafak vakti narkotik operasyonu İstanbul’da şafak vakti yapılan narkotik operasyonunda önceden belirlenen 33 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda önceden belirlenen adreslerde yapılan aramalarda 31 kişi gözaltına alındı.