Yaşam

Deri kralına 'kasetli şantajda' 2. perde! Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği eski başkanı Musa Evin, savcılığa eski çalışanı Ergün Yapıcı hakkında ‘elinde kasetim var’ diyerek şikayette bulundu. Savcılık dilekçesinde, Evin’e ait olduğu öne sürülen görüntülerin eşine de gönderilmeye çalışıldığı kaydedildi.
Prof. Dr. Cinel: "Vatandaşlar artık daha çok korkmalı" Türk Yoğun Bakım Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Cinel, 13 Eylül Dünya Sepsis Günü öncesinde gazetecilerle bir araya geldi.
Pandemide diş eti iltihabı neden risklidir? Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Osman Gümrü, “İltihaplı diş etlerindeki bakteriler vücutta dolaşıp solunum yetmezliği riskini artırır” dedi ve uyarılarda bulundu...
Bir mağdur daha var iddiası! Uşşaki tarikatı lideri olarak bilinen ve Fatih Nurullah takma adını kullanan Eyüp Fatih Şağban'ın taciz ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun savcılık ifadesine Habertürk ulaştı.
İstanbul'un göbeğinde akıllara durgunluk veren olay! İstanbul’da alışveriş yapmak için dışarıya çıkan genç kadın sokakta kendisini takip eden bir kişinin sözlü tacizine maruz kaldı. Yardım çığlıkları atan genç kadına mahalleli polisi arayarak yardım edince sapık gözaltına alındı.
Uşak'ta genç müteahhite kanlı pusu! Uşak’ın Eşme ilçesinde taş ocağı şantiyesinden evine gittiği sırada pusuya düşürülen 42 yaşındaki müteahhit Yahya Alemdar’ın aracı kurşun yağmuruna tutuldu. Otomobilinde ağır yaralanan Alemdar, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.
Devletten ödenek alamadı, Bodrum'daki hastane hayalete dönüştü! Türkiye'nin ve Dünya'nın en önemli turizm cennetlerinden biri olarak gösterilen Bodrum'da eski hastanenin ihtiyaca yetersiz kalması üzerine yapımı kararlaştırılan 150 yataklı yeni hastane inşaatı hayalete dönüştü.