Yaşam

17 saat içinde 4 acıyı omuzladı! Manavgat’ta yaşayan Musa Elmas’ın bir kazayla ailesi yok oldu. 5 kişinin yaralandığı kazadan sonra 17 saat içinde peş peşe 4 ölüm haberi geldi. Elmas’ın babası, eşi, oğlu ve annesi hayatını kaybetti.
Yunus Kahraman: "Katil olmadığıma eminim!" İzmir'de iki kadının öldürülmesi olayının yanı sıra, 19 aydır kayıp olan ve öldürüldüğü düşünülen bir kadınla ilgili olarak da tüm delillerin işaret etiği Yunus Kahraman, önceki gün hakim karşısına çıktı.
Kansızlığa limon! Antioksidan deposu limon, böbrekleri koruyor. Böbreklerde taş oluşumunu engelliyor.
Fazla sivilce prostat habercisi Önemsenmeyen sivilceler, prostat kanseri habercisi olabiliyor.
Apple iyice gözden düştü! REM People tarafından yapılan araştırmaya göre marka sadakatinin en yüksek olduğu ürün grupları akıllı telefon ve tabletler oldu.
Talihsiz Zeliha'nın 'Sesimi duyun' haykırışı! Boşandığı eşi tarafından ölümle tehdit edilen Aydınlı Zeliha Erdemir, yaptığı 46 şikayete rağmen sonuç alamayınca yardım çığlığını sosyal medyadan duyurmaya çalıştı.
Küçük Mert’in ölümünde ihmaller zinciri Talihsiz çocuğun sağlık ocağında oksijen verilip hastaneye sevk edildiği ortaya çıktı! Şırıngalı çikolatanın kapağının boğazına kaçmasıyla ölen Mert’in epilepsi nöbeti geçirdiği sanılmış...