Yaşam

Yüksek kilolardan kurtulmak mümkün
Yüksek kilolardan kurtulmak mümkün Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Volkan Kınaş, yüksek kiloya sahip kişiler için uygulanan laparoskopik (kapalı) mide küçültme ameliyatı hakkında bilgi vererek, “Mide küçültme ile birlikte fazla kiloların yüzde 60 oranındaki büyük bir bölümünden kurtulmak mümkün” dedi.
Cep telefonu patladı, ev kullanılamaz hale geldi!
Cep telefonu patladı, ev kullanılamaz hale geldi! Denizli’de telefon patlaması sonucu çıkan yangın 4 çocuklu aileyi evsiz bıraktı. Yatak odasında başlayan ve kısa sürede tüm daireyi saran alevler evi harabeye çevirdi. Dairelerinin borcunun yeni bittiğini söyleyen anne hayırseverlerden yardım bekliyor.
Aydın Doğan acı haberle sarsıldı
Aydın Doğan acı haberle sarsıldı Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın ablası Hikmet Ataman, Bodrum’da bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
İş insanı Engin Yakut, Bebek Otel'de yaşananları anlattı
İş insanı Engin Yakut, Bebek Otel'de yaşananları anlattı İş insanı Engin Yakut, iki Arap misafiri ile Muzaffer Yıldırım’ın işlettiği Bebek Otel’in kafesinde yaşanan olayın ardından bu sabah Beyaz TV'de yayınlanan "Beyaz Magazin" programında yaşananları anlattı.
Bebek Otel'de başörtülülere karşı ayrımcılığa soruşturma!
Bebek Otel'de başörtülülere karşı ayrımcılığa soruşturma! İstanbul’da bulunan Bebek Otel’deki akıl almaz ayrımcılık uygulaması ile ilgili şikayetin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.
Pendik'teki çöp evden 4 kamyon atık çıktı!
Pendik'teki çöp evden 4 kamyon atık çıktı! Pendik Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından Ahmet Yesevi Mahallesi’nde tespit edilen çöp evden 4 kamyon evsel atık çıktı. Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü işbirliğinde temizlenen ev ilaçlanarak dezenfekte edildi. Son 2 yılda bu şekilde 10 çöp ev tahliye edildi.
Cani babaya ağırlaştırılmış müebbet hapis
Cani babaya ağırlaştırılmış müebbet hapis Hatay’ın İskenderun ilçesinde öz oğlunu elektrikli süpürgenin demir borusu ile döverek öldüren babaya ağırlaştırılmış müebbet hapis verildi. Yılmaz, 2 çocuğuna da işkence yaptığı için ayrıca 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.