Yaşam

Twitter'ın yeni özelliği, kavgaları önleyecek! Twitter tarafından yapılan açıklamaya göre henüz test aşamasında olan özellikle, gergin ilerleyen sohbetlerde kullanıcılara iletişimde saygılı ve farklı fikirlere açık olunması gerektiği hatırlatılacak. Buna göre Twitter, kullanıcılara belirli telkinlerde bulunacak.
SPK, hangi holding yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunacak? Sermaye Piyasası Kurulu, Salix Yatırım Holding yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunacak. Kurul kararına göre şirket idari para cezası da ödeyecek.
Dünyaca ünlü Zodiac Katili’nin kimliği ortaya çıktı ABD tarihinin en azılı seri katillerinden biri olarak bilinen ve Zodiac Katili lakabıyla tanınan kişinin kimliği ortaya çıktı.
Göbek yağı kalbi etkiliyor Karın içindeki organları çevreleyen yağ tabakasının, kalp ve damar sistemi için tehlikeli olduğunu ispatlayan bir çalışma, beli normalden 14 cm kalın olanlarda kalp krizi riskinin yüzde 40 arttığını gösterdi.
Aleyna Ağgül'ün ölümüyle ilgili flaş gelişme! Iğdır'da 30 Eylül günün intihar ederek hayatını kaybeden 18 yaşındaki Aleyna Ağgül'ün ölümünden önce not bırakarak hedef gösterdiği Gökhan Argın tutuklandı.
Cinsel saldırı şüphelisinin evinden 30 milyon liralık koleksiyon çıktı! Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde cinsel saldırı suçundan yakalanan bir adamın evinde değeri 3 milyon Euro'yu bulan Nazi dönemi eşyaları çıktı.
Ünlü kahin, Corona virüsün bitiş tarihini verdi Kehanetleri bir bir tutan ünlü kahin Nicolas Aujula, koronavirüsün bitiş tarihini verdi.