Yaşam

Trabzonspor’un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu
Trabzonspor’un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu Trabzonspor’un olağanüstü gerçekleşen genel kuruluna tek aday olarak katılan Ertuğrul Doğan, bordo mavili kulübün 18’inci başkanı oldu.
Sirkeci'de bulunan 119 yıllık Vlora Han artık bir harabe!
Sirkeci'de bulunan 119 yıllık Vlora Han artık bir harabe! Sirkeci'de bulunan ve İstanbul'un en eski iş hanlarından biri olan 119 yıllık Vlora Han'ın bakımsızlığı ve dökülen dış cephesi dikkat çekti.
10 gündür haber alınmayan çiftten kadın ölü, eşi baygın bulundu!
10 gündür haber alınmayan çiftten kadın ölü, eşi baygın bulundu! Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde kendilerinden 10 gündür haber alınamayan Cevriye Berberoğlu (72) evinde ölü, eşi Selim Berberoğlu (80) baygın olarak bulundu.
Rönesans Rezidans'taki kızı ve torununa ulaşılamadı
Rönesans Rezidans'taki kızı ve torununa ulaşılamadı Hatay'ın Antakya ilçesinde yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği, 250 daireden oluşan Rönesans Rezidans'ta yaşayan öğretmen Biray Beşerikli (35) ile kızı Nazende Dila Açıkgöz’den (6) deprem gününden beri haber alınamıyor.
Yozgat'ta istinat duvarı çöktü, 11 otomobil enkaz altında kaldı!
Yozgat'ta istinat duvarı çöktü, 11 otomobil enkaz altında kaldı! Yozgat'ta iki apartman arasındaki istinat duvarı, park halindeki otomobillerin üzerine çöktü. Enkaz altında kalan 11 otomobil kullanılamaz hale geldi.
Adıyaman'da ağır hasarlı bina kendiliğinden çöktü!
Adıyaman'da ağır hasarlı bina kendiliğinden çöktü! Adıyaman'da, ağır hasarlı olduğu için kimsenin yaşamadığı 4 katlı bina, büyük bir gürültüyle kendiliğinden çöktü.
Meteoroloji kuvvetli yağış, çığ tehlikesi ve toz taşınımına karşı uyardı!
Meteoroloji kuvvetli yağış, çığ tehlikesi ve toz taşınımına karşı uyardı! Meteoroloji, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu, Tunceli, Bingöl ve Şanlıurfa çevreleri için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu.