Yaşam

İhale şantajcısı İrfan Güneş tutuklandı
İhale şantajcısı İrfan Güneş tutuklandı İhale alamayan ve adı sık sık tehdit şantajla maddi çıkar sağladığına ilişkin soruşturmalara karışan Günfalt İnşaat sahibi İrfan Güneş bu defa da haraç alamadığı iş insanının mekanını kurşunlattı. Tetikçiler ifadelerinde kendilerini İrfan Güneş’in tuttuğunu itiraf ettiler.
İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu vefat etti
İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu vefat etti Nakşibendi Tarikatı’nın İsmailağa Cemaat lideri Mahmut Ustaosmanoğlu 93 yaşında hayatını kaybetti.
Antibiyotiğe dirençli tifo bütün dünyaya hızla yayılıyor
Antibiyotiğe dirençli tifo bütün dünyaya hızla yayılıyor Bilim insanları antibiyotiğe direnç gösteren ve her yıl 100 binden fazla insanın ölümüne sebep olan bir virüsün hızla yayıldığını ortaya çıkardı.
Lüks araçların farklarını çalan 'Far faresi' yakalandı
Lüks araçların farklarını çalan 'Far faresi' yakalandı İstanbul Kartal, Kadıköy, Ataşehir, Sancaktepe, Pendik, Maltepe ve Çekmeköy ilçelerinde lük araçların farlarını söküp çalan şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalandı.
Milyonluk gasp olayının iddianamesi tamamlandı
Milyonluk gasp olayının iddianamesi tamamlandı İstanbul Ataşehir'de bulunan SAS Holding'in yönetim kurulu üyesi Sibel Koçan'ın başından vurularak öldürülmesi ve yöneticilerden Süleyman Aydın'ın intihar ederek hayatını kaybettiği, 3 milyon 300 bin TL'lik gasp olayına ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
Hafta sonu sağanak yağış var!
Hafta sonu sağanak yağış var! Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan tahminlere göre yurtta kendini gösteren yağışlar hafta sonu etki alanını artıracak. Yağışların hafta sonu İstanbul'da da kendini göstermesi bekleniyor.
İyot takviyesi sağlığınızı bozabilir
İyot takviyesi sağlığınızı bozabilir Pandemiyle birlikte iyot damlaları ve tabletlerinin sıkça kullanılmaya başladığına dikkat çeken Keskin, “Bu destekler bağışıklığa faydalı olduğu düşüncesiyle alınıyor. Ancak hipotroidi ve hipertiroidi gibi sorunlara yol açabiliyor” dedi.