Yaşam

Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti
Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti Kocaeli’nin Gebze ilçesine bir genç kızın halk otobüsten inmeye çalışırken düşerek hayatını kaybettiği kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Adnan Oktar sözde 'mehdi'liğini hahamlar vasıtasıyla yaymak istemiş!
Adnan Oktar sözde 'mehdi'liğini hahamlar vasıtasıyla yaymak istemiş! Adnan Oktar Suç Örgütü'nün İsrail, mason locaları ve tapınak şövalyeleri ile olan irtibatı deşifre oldu.
FaceApp’in bilinmeyen yüzüne dikkat!
FaceApp’in bilinmeyen yüzüne dikkat! Yaşlılığımızı gösteren FaceApp’in göstermediği yüzünde neler var?
Talihsiz kadının cesedini mantar toplayan vatandaş buldu
Talihsiz kadının cesedini mantar toplayan vatandaş buldu Kartal’daki Aydos Ormanı'nda mantar toplayan vatandaş tarafından 40’lı yaşlarda bir kadına ait ceset bulundu.
Şule Çet için plazada 'biyolojik leke' aranacak
Şule Çet için plazada 'biyolojik leke' aranacak Ankara’da üniversite öğrencisi Şule Çet’in (23), plazanın 20’nci katından atıldığı iddiasıyla görülen davanın son celsesinde, Prof. Dr. Çağlar Özdemir'in hazırladığı raporda, halıfleks üzerinde kan, tükürük ya da sperm gibi biyolojik izlerin bulunduğu ileri sürüldü.
Türkiye ulaşımda tek karta geçiyor
Türkiye ulaşımda tek karta geçiyor Yıl sonuna kadar kullanıma sunulması beklenen Türkiye Kart ile birlikte vatandaşlar metrodan otobüse, vapurdan metrobüse tüm ulaşım araçlarına tek bir kartla binebilecek.
Kız arkadaşını yaraladıktan sonra intihar etti
Kız arkadaşını yaraladıktan sonra intihar etti Afyonkarahisar’da bir genç, kavga ettiği kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti.