Yaşam

Kira tartışmasında ev sahibi katledildi
Kira tartışmasında ev sahibi katledildi İzmir Konak’ta, kiracı Ali Rıza Düşünekli ile ev sahibi Necim Ökmen arasında ‘kira ödemesi’ yüzünden başlayan tartışma büyüdü. Evden pompalı tüfeğini alan Düşünekli, Ökmen’i kurşun yağmuruna tuttu.
Evli çiftten İstanbul'da iğrenç şantaj!
Evli çiftten İstanbul'da iğrenç şantaj! Birlikte olduğu kadının gizlice müstehcen görüntülerini çekerek şantajla para isteyen Y.K. ve eşi hakkında soruşturma başlatıldı.
Diş çürüğüne aloe vera
Diş çürüğüne aloe vera Aloe veranın hiç bilmediğiniz faydalarına şaşıracaksınız...
Ahmet Ercan: "İstanbul'da 2 deprem olacak!"
Ahmet Ercan: "İstanbul'da 2 deprem olacak!" CNN TÜRK ekranlarında Cem Seymen'in konuğu olan deprem uzmanı Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan "İstanbul'da iki deprem bekliyorum. Depremlerin bir yasası var. Bir yerde belli büyüklükte bir deprem olduysa gelecekte de olacaktır." dedi.
Depresyona karşı elma
Depresyona karşı elma Beslenme ve depresyon arasında güçlü bir bağ bulunur...
Her 4 gençten biri cep telefonu bağımlısı
Her 4 gençten biri cep telefonu bağımlısı İngiltere'de yapılan bir araştırma her dört çocuk ya da gençten birinin cep telefonu bağımlısı olduğunu ortaya koydu. Bağımlılığın ayrıca akıl sağlığı üzerinde de olumsuz etkisi olduğu kaydedildi.
İzmir'de iş adamının sır ölümü
İzmir'de iş adamının sır ölümü İzmir Bornova’da yaşayan iş adamı Aydın Aydınşen, dün akşam evde eşi ve çocuğunun da bulunduğu sırada yaşamına son verdi. Eşi Gülay Aydınşen tarafından kablo ile asılı vaziyette bulunan iş adamı, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı.