Yaşam

Hafta sonu için yağmur ve kar uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıya göre hafta sonu yağışlar devam edecek. Kar ve yağmur birçok şehri etkilemeyi sürdürecek.
Güzel yıldız Corona virüse yenildi!.. Brezilyalı model Valentina Boscardin, Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Anne Boscardin, üzüntüsünü "Hayatımın aşkına büyük bir acıyla veda ediyorum" sözleriyle dile getirdi.
İşten çıkarıldı, doğum gününde canına kıydı! Muğla'da 24 yaşındaki Göksenil Feyza Çanoğlu, evinin önündeki tenteye kendisini asarak intihar etti. Arkadaşları, bir süre önce eşinden boşanan genç kadının doğum gününde işten çıkarıldığı için bunalıma girdiğini söyledi.
Omicron varyantını hafife almayın! Yeni bilimsel verilerin Omicron ile ilgili iyimser tahminleri bozduğunu belirten Biyolog Prof. Dr. Barbaros Çetin, “Pandemide yeni bir zorlu döneme girebiliriz. Korunma tedbirlerine çok dikkat edilmeli” dedi.
İlk kez buluştuğu kişiyle karantinada mahsur kaldı Çin'de bir kadın, hükümetin ani karantina kararı sonrası, ilk kez görüştüğü ve yemek için buluştuğu 'kör randevu'su ile aynı evde mahsur kaldı. Kadının sosyal medyaya yüklediği videolar kısa sürede gündem oldu.
Uzmanlar uyardı: "Omicron herkese bulaşacak" Covid-19'un Omicron varyantı dünyada vaka sayılarının patlama yapmasına neden olurken, ABD'de geçen hafta ölüm oranlarının yüzde 40 artması endişe yarattı. Beyaz Saray Danışmanı Anthony Fauci "Omicron hemen hemen herkese bulaşacak” dedi.
ELİTE NATUREL HİSSESİNDE ŞÜPHELİ İŞLEM GÖRÜLDÜ, SPK CEZAYI AFFETMEDİ! Yönetim Kurulu Başkan Vekiliğini işadamı Çağrı Eşmekaya'nın yaptığı Elite Naturel hisselerinde şüpheli işlem görülünce SPK cezayı kesti...