Yaşam

Alkolsüz sirke kolonyası tarifi Virüslere karşı evinizde kendi kolonyanızı kendiniz yapmaya ne dersiniz?
Türk halkı e-Ticaret alışkanlıklarını değiştirdi Corona virüs sebebiyle dışarı çıkmayan Türk halkı e-Ticaret alışkanlıklarını değiştirdi. e-Ticaret verileri insanların nasıl vakit geçirdiklerinin de göstergesi oldu.
Fenerbahçe Spor Kulübü'den Corona virüs açıklaması! Fenerbahçe, kulüp bünyesinde 1'i sporcu olmak üzere 4 kişinin Corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Galatasaray’da 3. Corona virüs vakası! Galatasaray’da tedbir amaçlı olarak hastanede tedavi altına alınan Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın COVID-19 testi pozitif çıktı.
Uzmanından dezenfektan uyarısı: "Zehirleyebilir" Koronavirüse karşı kişisel hijyenin önemli olduğu çağrılarının ardından en çok kullanılan ürünlerden biri de dezenfektanlar oldu.
İspirt ölümleri Corona salgınıyla yarışıyor! “Corona virüse iyi geliyor” denilerek satılan “İspirt” isimli saf alkol ve sahte içki, bir çoğu Türkmenistan uyruklu 44 kişinin yaşamına mal oldu. Gözaltına alınan 46 kişiden 10’u tutuklandı.
Başörtülü kıza hakarete 9 ay hapis İzmir'de, 2 yıl önce başörtülü Sümeyra C.'ye (27) tehdit ve hakarette bulunan Fahrullah A.'ya tehditten 9 ay hapis cezası, hakaretten ise 3 bin 140 lira adli para cezası verildi.