Yaşam

Genç Sevginur yaşam mücadelesi veriyor Ankara Keçiören’de polis memuru eşi M.A. tarafından başından silahla vurularak ağır yaralanan Sevginur Aktaş, tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (GATA) yoğun bakımda uyutuluyor.
Ürünlerinden at eti çıktı, kendilerini böyle savundular! Vatandaşlara at eti sattığı tespit edilen İstanbul’daki iki işletme hala faaliyetlerini sürdürüyor.
Aleyna Çakır ve Emine Yörükoğlu'nun kaderi aynı oldu Ankara’da dairesinde ölü bulunan Aleyna Çakır ile eşi tarafından öldürülen Emine Yanıkoğlu’nun arkadaş oldukları ortaya çıktı. Çakır’ın cenaze törenine katılan Yanıkoğlu’nun, üvey annesine “Aleyna’ya olan, yarın bana olur” dediği öğrenildi.
Beyoğlu'nda acı ölüm! Beyoğlu Boğazkesen Caddesi’ndeki bir otelde dün akşam saatlerinde üzerinde iç çamaşırı bulunan yarı çıplak İngiliz Anthony Macdowall (35), 7. katta bulunan bir dairenin penceresinden dışarı çıkarak yan pencereye geçmek istedi.
Bill Gates'in babası hayatını kaybetti Microsoft kurucusu Bill Gates'in babası William Henry Gates II, 94 yaşında hayatını kaybetti.
İstanbul, Corona virüsün pençesine düştü! Covid-19 salgınındaki yeni vaka sayısı her geçen gün artarken, bu artış İstanbul’un en önemli sağlık kuruluşlarından olan İstanbul Tıp Fakültesi ile Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne yansıdı.
Aydın'da çok acı olay Aydın'ın Bozdoğan ilçesinde bir çocuk annesi 27 yaşındaki Emir Dikmen, kayınvalidesi ile tartıştıktan sonra kendini eşarbıyla ağaca asarak intihar etti.