Yaşam

Menemenin şöhreti sınırları aştı!..
Menemenin şöhreti sınırları aştı!.. Menemenin ünü sınırları aştı! ABD’li ünlü yemek programcısı Joan Nathan, geleneksel lezzetimizi New York Times gazetesi için kaleme aldı. “Bu lezzete hayran kaldım. Mutlaka deneyin” ifadesini kullandı.
Galatasaray 52 bin taraftar ile bir adım önde!
Galatasaray 52 bin taraftar ile bir adım önde! Süper Lig’in 2019-2020 sezonunda 12 ilden 18 takım 11 stadyumda mücadele edecek. Bu statlar içerisinde en fazla seyirci kapasitesine sahip stadyum ise Galatasaray’ın maçlarını oynadığı 52 bin 223 seyircili Türk Telekom Stadyumu.
Sancaktepe’de korkutan patlama!
Sancaktepe’de korkutan patlama! Sancaktepe'de bir dairede patlama meydana geldi. Patlamada dairede bulunan bir kişi yaralanırken, vatandaşlar patlamanın şiddeti nedeniyle deprem olduğunu sandı. Polis, patlamanın nedenini araştırıyor.
17 Ağustos depremini yaşayan vatandaşlar o günü anlattı
17 Ağustos depremini yaşayan vatandaşlar o günü anlattı Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20. Yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında deprem gününü ve sonrası yaşamış vatandaşların görüşlerini aldı.
İşte evde kolayca uygulayacağınız formüller
İşte evde kolayca uygulayacağınız formüller Anne sütüne en yakın süt olarak bilinen keçi sütü, sağlık açısından oldukça faydalıdır. Bire bir oranında su katılarak bebeklere verilebilir.
Kahve Alzheimer'ın düşmanı
Kahve Alzheimer'ın düşmanı Yaş ilerledikçe unutkanlıkla birlikte ortaya çıkan, hafıza ve konuşma gibi durumlarda sorunlara neden olan Alzheimer'ın görülme sıklığı giderek artıyor.
Kocaeli’nde yollar beyaza büründü!
Kocaeli’nde yollar beyaza büründü! Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde yola dökülen sabun, yağmur yağışı sonrasında köpürdü. Köpükle kaplanan yolu gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, ekipler köpüğün temizlenmesi için çalışma başlattı.