Yaşam

Meteoroloji’den kritik uyarı Meteoroloji, hava sıcaklığının kuzey, iç ve doğu kesimlerde hafta ortasına kadar 4 ila 10 derece azalarak mevsim normallerinin altına düşeceğini belirtti.
Dokuz adımda sağlıklı beslenme! Pandemide bir yandan Covid-19’dan, bir yandan da kronik hastalıklardan korunmada sağlıklı beslenmenin rolü büyük.
Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla hakkında flaş gelişme! 36 yaşındaki Ayşe Dırla hakkında ‘Uyusturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama’ suçundan 15 yıldan 30 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
İcra yalanıyla dolandıran çift yakayı ele verdi! İstanbul Fatih’te icraya düşmeden araba alacağını söyleyerek dolandırıcılık yapan çift, yakayı ele verdi. Dolandırdığı onlarca vatandaşın mahallede çifti araştırması sonrası ortaya çıkan durum ardından mağdurlar şikayetçi oldu.
Mısır'dan okumak için geldi, kabusu yaşadı! Mısır'dan İstanbul'a eğitim görmek için gelen genç kadın, eğitim merkezinde tanıştığı arkadaşının istismar ve gaspına maruz kaldı.
Duygu Çelikten cinayetinde katilin ifadesi acılı aileyi çıldırttı! Antalya'da Duygu Çelikten’i bıçaklayarak öldüren Veli Ünver ile cesedi 10 bin lira karşılığı toprağa gömen Serhat ağabeyi Doğukan Özcan ve cesedin gömülmesine aracılık eden Mahsun Demiralp’in yargılanmasına devam edildi.
Doğan Cüceloğlu'nun ani ölümünde sır perdesi aralanıyor! Ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu, aort damarının yırtılması sonucu 83 yaşında hayata gözlerini kapamıştı. Doğan Cüceloğlu’nun ölümüyle ilgili başlatılan soruşturmada ise yeni bir detay ortaya çıktı.