Yaşam

Sedanur Şen'in odasındaki sır ölümde yeni gelişme İstanbul Maltepe'de Sedanur Şen'in otel odasında uyuşturucu madde kullandırıp ölümüne neden olunduğu iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı.
GAYRİMENKUL'E YATIRIM ALTIN VE DÖVİZİ GERİDE BIRAKTI Türkiye’de gayrimenkul satışları yatay seyrini sürdürürken, yabancıya olan satışta geçen yıla göre yüzde 65 oranında artış yaşandı.
Cami yangınına soruşturma: Kadın şüpheli aranıyor İstanbul Kadıköy'deki Faik Paşa Camii'nde dün akşam çıkan yangın sonrası bir kadın hakkında 'kasten yangın çıkarma' iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Şüphelinin bulunmasına yönelik çalışmalar da sürüyor.
Abla-kardeşin 33 yıllık çığlığı! Vedat Schlienbecker ve ablası, 33 yıl önce anneleri tarafından İzmir’deki bir caminin avlusuna bırakıldı. Önce yetimhaneye yerleştirilen iki kardeş bir yıl geçmeden Alman bir çifte evlatlık olarak verildi.
Damat kayınvalideye abayı yaktı! İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir boşanma hikâyesi yaşanıyor.
Covid-19 sonrası kalbinize dikkat! Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Polat Canbolat, ‘Covid-19’a yakalanıp, iyileştikten sonra çarpıntı, göğüs ağrısı ve nefes darlığı gibi şikayetleriniz devam ediyorsa doktora başvurun’ uyarısında bulundu.
Trans kadın doktor Larin Kayataş, genel ahlak gerekçesiyle meslekten men edildi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra zorunlu hizmet için atandığı hastanedeki ilk iş gününde CİMER’e şikayet edilen trans kadın doktor Larin Kayataş, ‘Genel ahlak’ gerekçesiyle meslekten men edildiğini duyurdu.