Yaşam

Arkadaşlarıyla vakit geçiren genç odada ölü bulundu
Arkadaşlarıyla vakit geçiren genç odada ölü bulundu Olay yerine çok sayıda polis ekibiyle birlikte olay yeri inceleme polisleri de geldi. Cansız bedenin bulunduğu odayla birlikte ev ve apartman çevresinde detaylı çalışma yapan ekipler şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlattı.
Beylikdüzü’nde eski koca dehşeti: 3 ölü
Beylikdüzü’nde eski koca dehşeti: 3 ölü İstanbul Beylikdüzü’nde bir kişi, bir hafta önce boşandığı eski eşini aracın içinde doktorla görünce dehşet saçtı. Silahlı şahıs eski eşini ve yanındaki doktoru öldürdükten sonra silahı kafasına dayayarak intihar etti.
Sürdürülebilir kilo yönetimi
Sürdürülebilir kilo yönetimi Fazla kilodan kurtulmak, sağlıklı vücut ağırlığını yakalamak ve korumak akıllıca ve sağlık getirisi yüksek bir başarı.
Hipertansiyonda erken teşhis hayat kurtarıyor
Hipertansiyonda erken teşhis hayat kurtarıyor Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Nurtaç Özer, hipertansiyonda erken teşhisin hayati önem taşıdığını söyledi.
Damat cinayetinde kayınvalide gelinini suçladı
Damat cinayetinde kayınvalide gelinini suçladı Düğününün ertesi günü öldürülen Tugay Keser’in annesi Canan Arıcakum, "Oğlumun öldürülmesinde gelinimin etkisi var, şikayetçiyim" dedi.
Gençlerin acı kaderi!..
Gençlerin acı kaderi!.. Kahramanmaraş’ta, iki kardeşin kullandığı motosikletler kafa kafaya çarpıştı. Kazada iki kardeş ölürken, arkalarında oturan iki kuzenleri de ağır yaralandı.
Tanınmış iş adamı sevgilisini karnından vurup intihar etti
Tanınmış iş adamı sevgilisini karnından vurup intihar etti Aydın'ın Kuşadası ilçesinde kendisinden ayrılmak isteyen emlakçı sevgilisi Hülya Biçer'in (50) villasına giden tanınmış iş adamı Nuri Başarır (57), Biçer'i silahla karnından vurdu.