Güncel

Darp edilen kadın çalışan konuştu
Darp edilen kadın çalışan konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Yargı reformu stratejisi' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Yargı reformu stratejisi' açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Yargı Reformu Stratejisi Programı'nda konuşuyor.
Genco Erkal'dan flaş Ekrem İmamoğlu paylaşımı!
Genco Erkal'dan flaş Ekrem İmamoğlu paylaşımı! Usta tiyatrocu Genco Erkal, sosyal medya hesabından yaptığı Ekrem İmamoğlu paylaşımıyla çok konuşuldu. Genco Erkal, İmamoğlu ile fotoğrafını paylaşıp 'Kolumu koparıyordu, canımı zor kurtardım.' diyerek İmamoğlu'na yapılan eleştirileri ti'ye aldı.
Yunanistan polisinin ‘göçmen zulmü' devam ediyor
Yunanistan polisinin ‘göçmen zulmü' devam ediyor Edirne’de, Türkiye-Yunanistan sınır hattında kaçak göçmenlerin ‘geri itme’ dramı devam ediyor. Yunan polisi tarafından elektrikli şokla etkisiz hale getirildikten sonra plastik mermi sıkılan ve sopalarla öldüresiye dövülen göçmenler, Meriç Nehri'ne atıldı.
Patrondan çalışanlarına “Ayağa kalk
Patrondan çalışanlarına “Ayağa kalk
Askerlik yasası seçim sonrasına!
Askerlik yasası seçim sonrasına! Bedelliyi kalıcı hâle getiren, askerlik süresini altı aya düşüren teklifin görüşmeleri, muhalefetin itirazları üzerine ertelendi.
İdlib'e saldırılar sürüyor
İdlib'e saldırılar sürüyor Esad rejiminin ve Rus uçaklarının İdlib’in çeşitli bölgelerine olan yoğun bombardımanı sonucu yaşamını yitirenlerin sayısının 11’den 16’ya yükseldiği öğrenildi.