Güncel

Ekrem İmamoğlu: "Montajlanan konuşmamın tamamını yayınlıyorum"
Ekrem İmamoğlu: "Montajlanan konuşmamın tamamını yayınlıyorum" Ekrem İmamoğlu'nun Habertürk canlı yayınında yaptığı açıklamaların bu bölümü, montaj yapılarak bir kumpas videosunu dönüştürülü. İşte İmamoğlu'na sorulan sorunun ve verilen yanıtın 'tam' hali.
İmamoğlu’ndan genç esnafa: "Videonu
İmamoğlu’ndan genç esnafa: "Videonu
Adalet Bakanı Gül'den reform vurgusu
Adalet Bakanı Gül'den reform vurgusu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ekonomik, hukuki ve demokratik anlamda reformların yapacağı bir döneme girildiğini belirterek "Cumhurbaşkanımız 30 Mayıs'ta yargı reformunu kamuoyuyla paylaşacak” dedi.
Binali Yıldırım: "İmamoğlu'yla canlı yayına bir şartla çıkarım"
Binali Yıldırım: "İmamoğlu'yla canlı yayına bir şartla çıkarım" Cumhur İttifakı'nın AK Partili İstanbul Adayı Binali Yıldırım, CHP'li rakibi Ekrem İmamoğlu'yla ortak yayına çıkma çağrısıyla ilgili "Tek bir şartla çıkarım. Sadece İstanbul'u konuşacağız" dedi.
Irak Kuzeyi Hakurk bölgesine operasyon
Irak Kuzeyi Hakurk bölgesine operasyon Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ın Hakurk bölgesine karadan ve havadan operasyon başlatıldığını bildirdi.
FETÖ şüphelisi 40 askerden 17'si tutuklandı
FETÖ şüphelisi 40 askerden 17'si tutuklandı Bursa TEM ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortak çalışmalarıyla FETÖ bağlantılı oldukları tespit edilen 40 şüpheli askerden 17'si çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken 23 tanesi adli kontrol şartıyla serbest kaldı.
Japonya’da bıçaklı dehşet
Japonya’da bıçaklı dehşet Japonya'da bıçakla çevredekilere saldıran bir saldırgan 2 kişinin ölümüne neden oldu. 16 kişinin yaralandığı olayın ardından kendini de bıçaklayan saldırgan öldü.