Güncel

İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanı hastaneye kaldırıldı
İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanı hastaneye kaldırıldı İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanı hakim Ziya Bülent Öner, dün akşam saatlerinde evinde kalp spazmı geçirdi. Hastanede tedavi altına alınan Üner'in yerine İl Seçim Kurulu Başkanlığına kıdemli üye hakim Nilgün Uçar'ın vekalet edeceği öğrenildi.
İstanbul'da sandıklar kapandı
İstanbul'da sandıklar kapandı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için oy verme işlemi 17.00 itibariyle sona erdi.
İstanbul'da oy verme işlemi başadı
İstanbul'da oy verme işlemi başadı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminde görevli sandık görevlileri "sandık yemini" etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Eyüp Sultan türbesini ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Eyüp Sultan türbesini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gece saatlerinde Eyüp Sultan türbesini ziyaret etti. Türbe ziyareti esnasında Kuran-ı Kerimi dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra vatandaşlar ile bir araya geldi.
Bin 100 lira sosyal yardım beklentisi
Bin 100 lira sosyal yardım beklentisi Kamu işçisi toplu sözleşme görüşmelerinde ilk yıl için 500, ikinci yıl 600 lira olmak üzere bin 100 lira yardım yapılmasını istiyor. Memurlara verilen 410 liralık aile ve çocuk yardımının yanı sıra ilk yıl için 500, ikinci yıl için de 600 lira giyim yardımı talep ediliyor.
ABD Başkanı Trump'tan şoke eden açıklama!
ABD Başkanı Trump'tan şoke eden açıklama! ABD Başkanı Trump, dün gece İran'da 3 farklı yere saldırı düzenleyeceklerini ancak saldırıdan 10 dakika önce vazgeçtiklerini açıkladı. Trump, İran'a müdahale konusunda acelesi olmadığını söyledi.
Ekrem İmamoğlu'ndan Sabah Gazetesi'nin haberine tepki
Ekrem İmamoğlu'ndan Sabah Gazetesi'nin haberine tepki İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Sabah gazetesinin kendisiyle ilgili yaptığı habere değindi ve "Bu sabah da benim diplomamla ilgili haber yapmışlar ama altını çizelim; olan diplomamla ilgili" dedi.