Güncel

Numan Kurtulmuş: "Bu bir VIP krizi değil devlete saldırıdır"
Numan Kurtulmuş: "Bu bir VIP krizi değil devlete saldırıdır" AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Ordu-Giresun Havalimanı VIP salonuna yaşanan olayın ‘VIP krizi’ gibi basit bir ifadeyle geçiştirilemeyeceğini belirterek, “Olay açıkça devlete, Türkiye Cumhuriyetine ve devletin valisinin şahsına saldırıdır” dedi.
Yıldırım ve İmamoğlu'nun karşı karşıya geleceği kanal belli oldu
Yıldırım ve İmamoğlu'nun karşı karşıya geleceği kanal belli oldu 31 Mart'taki yerel seçimi kazanan ancak mazbatası elinden alınan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile AKP'nin adayı Binali Yıldırım, TRT ekranlarında karşı karşıya gelecek.
ABD, Türk pilotlara F-35 eğitimi vermeme kararı aldı
ABD, Türk pilotlara F-35 eğitimi vermeme kararı aldı ABD’nin F-35 eğitimi için ilave Türk pilotlarını kabul etmeme kararı aldığı bildirildi.
CHP Milletvekili Kazım Arslan vefat etti
CHP Milletvekili Kazım Arslan vefat etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Kazım Arslan, ailesiyle birlikte tatil için gittiği Antalya'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.
Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'n
Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'n
Meslek standartları sil baştan
Meslek standartları sil baştan Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) istidamın artmasında önemli rol oynayan meslek standartlarında kurum ve kuruluşlara kolaylık sağlamak amacıyla yeni bir adım attı.
Trump'tan tansiyonu yükseltecek açıklama
Trump'tan tansiyonu yükseltecek açıklama Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşen ABD Başkanı Donald Trump, “İran konusunda farklı fikirlerimiz olduğunu düşünmüyorum. Macron da onların nükleer silahlara sahip olduğunu görmek istemiyor” dedi.