Güncel

Bakan Koca'dan flaş açıklamalar Kritik Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulunuyor.
EPDK'dan ses getirecek karar Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrik sektöründe ses getiren önemli bir karar aldı.
İstanbul'da tabur gözetleyen IŞİD’li terörist yakalandı İstanbul'da Yenibosna İnzibat Tabur Komutanlığı'nı ağaca çıkarak gözetlerken yakalanan kişi, IŞİD'li terörist çıktı.
Dünya Sağlık Örgütü'nden kritik uyarı: "Bilmediğimiz veriler var" Salgından en çok etkilenen sektörlerden biri turizm. Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler, yurt dışına çıkışın anahtarı olması beklenen ‘aşı pasaportu’ konusunu tartışıyor.
Kemal Kılıçdaroğlu halkın derdini dinlemek için yola çıkıyor CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Mart ayında vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinlemek için yurt gezisine başlayacak. Partisinin vekil çıkaramadığı 24 kente gidecek. İlk durağı Aksaray.
Kafe ve restoranlarla ilgili flaş karar! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz hafta açıkladığı, 1 Mart'tan itibaren başlayacak kademeli normalleşme adımlarına kilitlendi.
İstanbul'da lebalep Halk Ekmek kuyruğu Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Erdoğan’ın büyüdüğü Kasımpaşa’da Halk Ekmek kuyruğunu çekti. Ve şu yorumu yaptı: "Cumhurbaşkanı’nın isabetli ifadesi ile lebalep ekmek kuyruğu, lebalep yoksulluk."