Güncel

AKP’li belediyenin 150 milyon liraya mal olan otoparkı elde kaldı Trabzon'un Ortahisar ilçesine önceki dönem Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçü zamanında temeli atılan ve kamulaştırma ile birlikte yaklaşık 150 milyon liraya mal olan katlı otopark elde kaldı.
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle yaşanan yeni can kaybını, vaka ve hasta sayısını açıkladı.
Yunanistan Batı Trakya Türklerinin huzurunu kaçırmak için her yola başvuruyor! İmzaladığı anlaşmaların arkasında durmamayı huy haline getiren Yunanistan, AİHM kararlarını görmezden gelerek Batı Trakya Türklerinin haklarına karşı faaliyetlerini sürdürüyor.
MSB acı haberi duyurdu: '2 asker şehit, 3 asker yaralı' Milli Savunma Bakanlığı, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde, arama-tarama faaliyeti sonrası yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını açıkladı.
Ordu'da halkın parasıyla yapılan botanik park çöplük oldu 20 milyon liraya mal edilen ve 1 yıl sonra ‘şehir hastanesi kurulacak’ denilerek yıkılan bahçe 3 yıldır atıl durumda. Demokrat Parti’li Enginyurt, “Halkın parasını böyle harcıyorlar “ dedi.
Sedat Peker'den yeni ses kaydı iddiası! Sedat Peker, yeni ses kaydı ve WhatsApp yazışmalarını ifşa edeceğini söyledi.
Mehmet Ceyhan: Biontech aşısındaki antikor miktarını artırmak zorunda kalabilir Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Belki de Biontech/Pfizer aşısındaki antikor miktarını artırmak zorunda kalacak" dedi.