Güncel

Cem Uzan Türkiye’ye karşı bir dava daha kazandı
Cem Uzan Türkiye’ye karşı bir dava daha kazandı Fransa'nın başkenti Paris'te yaşayan iş adamı ve eski siyasetçi Cem Uzan temyiz mahkemesinde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) karşı bir dava daha kazandı.
MHP'den Meral Akşener'e çok sert yanıt
MHP'den Meral Akşener'e çok sert yanıt MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve MHP’nin yayın organı Türkgün gazetesi, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’i hedef aldı.
Instagram’ın çökmesiyle ilgili CIA’dan enteresan tweet!
Instagram’ın çökmesiyle ilgili CIA’dan enteresan tweet! Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı CIA, sosyal medyanın sevilen uygulaması Instagram'ın çökmesi sonrası Twitter'dan bir mesaj yayınladı.
CHP'li 83 yaşındaki eski vekile dolandırıcılık şoku!
CHP'li 83 yaşındaki eski vekile dolandırıcılık şoku! Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in Özel Kalem Müdürlüğünü de yapan CHP 15. dönem İzmir Milletvekili ve eski Alaçatı Belediye Başkanı Remzi Özen, iddialara göre dolandırıcıların kurbanı olarak 2 milyon lira parasını kaptırdı.
FETÖ'ye büyük operasyon
FETÖ'ye büyük operasyon 2009 Polis Koleji Giriş Sınavı'na yönelik FETÖ soruşturması kapsamında, haklarında gözaltı kararı verilen 30 zanlıdan 12'si gözaltına alındı.
Trump'ın ölümü halinde başkan kim olur?
Trump'ın ölümü halinde başkan kim olur? Dün ABD Başkanı Donald Trump’ın öldüğü iddiaları hızla yayılırken, Trump’ın ya da görevdeki bir başka başkanın hayatını kaybetmesi ya da görevini yerine getirememesi durumunda başkanlık koltuğuna kimin geçeceği merak uyandırdı.
Ekrem İmamoğlu 'o fotoğraf' hakkında ne söyledi?
Ekrem İmamoğlu 'o fotoğraf' hakkında ne söyledi? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medyada çok konuşulan odasında dua ettikleri fotoğrafa ilişkin açıklama yaptı.