Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransız dergiye suç duyurusu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransız dergiye suç duyurusu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransız Le Point dergisi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Adil Öksüz’ün sır 15 günü!
Adil Öksüz’ün sır 15 günü! İhanet girişiminin sivil imamı Öksüz, Üsküdar’da iki farklı FETÖ hücre evinde 15 gün saklandı. 5 ayrı mahrem imamın gözetiminde, başka bir adrese kaçırılırken gözden kayboldu.
Ahmet Misbah Demircan bakan yardımcısı oldu
Ahmet Misbah Demircan bakan yardımcısı oldu Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Ahmet Misbah Demircan’ın atanmasına ilişkin atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten çok önemli açıklamalar
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten çok önemli açıklamalar AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD ve Rusya ile yapılan mutabakatların ardından önemli açıklamalarda bulundu.
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Fransa’da
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Fransa’da TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Avrupa Parlamento Başkanları Konferansı’na katılmak üzere Fransa’ya geldi.
Kontrol altına alınan bölgelere dönüş zamanı
Kontrol altına alınan bölgelere dönüş zamanı Soçi mutabakatıyla Suriye krizinin çözümü konusunda yeni aşmaya geçildi. Anayasa için ilk adım 29 Ekim’de atılacak, kontrol altına alınan bölgelerde ise dönüşler için çalışmalar sürüyor.
Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti binası mühürlendi
Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti binası mühürlendi Ahmet Davutoğlu'nun kasım ayında tabelasını asmaya hazırlandığı yeni partisi için İstanbul Bahçelievler’de kiraladığı ofis katındaki tadilat ve mimari tasarım çalışmaları, AKP’li Bahçelievler Belediyesi tarafından izinsiz olduğu gerekçesiyle mühürlendi.