Güncel

İşte iddiaların odağındaki Bodrum Paramount Otel 2012’de Atilla Uras tarafından 110 dönümlük araziye inşa edildi. 2017’de turizmci Turan Avcı ile başlayan zincirleme el değiştirme, 2020’de Sezgin Baran Korkmaz’a kadar sürdü.
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı, Corona virüs salgını nedeniyle yaşanan yeni can kaybını, vaka ve hasta sayısını açıkladı.
Yasemin Uras: "CİHAN EKŞİOĞLU DEVLETİN TANKIYLA OTELİMİZE GİRDİ" Sedat Peker'in açıklamalarıyla gündeme gelen Paramount Otel'e ilişkin açıklamalarda bulunan otelin kurucusunun kızı Yasemin Uras, yeni iddialarda bulundu.
Süleyman Özışık'tan Bakan Soylu'yu kızdıracak Sedat Peker hamlesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun hakkında suç duyurusunda bulunmasından sonra sessizliğe bürünen Hadi Özışık'ın kardeşi Süleyman Özışık'tan Soylu'yu kızdıracak flaş hamle geldi.
CHP Antalya İl Başkanı: "Patara Plajı’na çöktüler" CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, Patara Plajı'ndaki kum hırsızlığını kayıt altına almak isteyen muhafaza memurunun görevden alınmasına sert tepki gösterdi.
Ortalama düğün maliyeti 150 bin TL! Dövizdeki artışlar, salgında yüksek talep ve arz sıkıntısı, son 12 ayda küçük ev aletlerine, beyaz eşyaya, züccaciyeye ve mobilyaya yüzde 30-75 arası fiyat artışı olarak yansıdı. Hizmet sektöründe de fiyatlar fırladı. Evlenecek çiftler ortalama bir düğüne 150 bin TL ayırmak zorunda...
Sağlık Bakanı Koca: "BioNTech’i artık aile hekimleri de yapacak" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, BioNTech aşısının artık aile hekimleri tarafından da yapılabileceğini duyurdu.