Güncel

Ekmek teknesi kapanan 2 milyon çalışan zorda! İkinci karantina dönemine ağır bir yara ile giriş yapan işletmeler ve milyonlarca çalışan, hem açlık hem de iflas riski ile karşı karşıya. Sektör temsilcileri yeni kapanma döneminde ayakta kalabilmek için Avrupa’dakine benzer şekilde yeni bir paket bekliyor.
Yeni tedbirler yarın başlıyor! Covid-19 salgını için yeni tedbirler alındı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan kararlarla yeni tedbirler yarın (20 Kasım) saat 20.00’den itibaren geçerli olacak.
Rusya: "Virüs Sibirya’da mutasyon geçirdi" Rusya’da Corona virüsü salgınında vaka ve ölü sayıları artmaya devam ederken, virüsün Sibirya’da mutasyon geçirdiği açıklandı.
Koronavirüs salgınında can kaybı 11820'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 116 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Eğer bu listedeyseniz, yasaklardan muafsınız! İçişleri Bakanlığı’nın valiliklere gönderdiği genelgede, Covid-19 tedbirleri doğrultusunda sokağa çıkma kısıtlamasından muaf sayılacak kişiler de tek tek sıralandı.
Yıldırım Akbulut hastaneye kaldırıldı Eski başbakan ve TBMM Başkanı Yıldırım Akbulut kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Fatih Sultan Mehmet'te halat değişimi İstanbul Boğazı’nın iki yakasını birleştiren 3 köprüden biri olan Fatih Sultan Mehmet’te, bakım onarım çalışması trafiği hızlandı.