Güncel

S-400 teslimatında dokuzuncu uçak Mürted'e indi
S-400 teslimatında dokuzuncu uçak Mürted'e indi Rusya'dan alınan S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi'nin Türkiye'ye teslimatı sürüyor. Bugün dokuzuncu kargo uçağı Ankara'ya iniş yaptı.
Millî Eğitim’den müfredat temizliği
Millî Eğitim’den müfredat temizliği MEB’in raporunda yer alan bilgilere göre bin 54 kitapta defalarca tarama yapılarak; 500’e yakın ders kitabında 30 binden fazla irili ufaklı düzeltme gerçekleştirildi.
Tereddüt etmeden şehadete koştular
Tereddüt etmeden şehadete koştular Kimi 15 yaşındaydı kimi torun sahibi. Kiminin yeni bebeği olmuştu kimi doğum bekliyordu. Kiminin kendi kanserdi kiminin evladı. Her biri ardında acı hikâyeler bıraktı. İşte 15 Temmuz şehitleri ve acı hikâyeleri...
Üç yıl sonra aynı yerde
Üç yıl sonra aynı yerde FETÖ’nün ihanet kalkışmasında Atatürk Havalimanı’nda tankın altına yatan Metin Doğan ile o tarihi anı fotoğraflayarak dünyaya duyuran İHA Foto Muhabiri İsmail Coşkun üç yıl sonra bir araya geldi.
Hakkari'den acı haber: 3 asker şehit oldu
Hakkari'den acı haber: 3 asker şehit oldu İçişleri Bakanlığı, Hakkari merkez kırsalında devam eden operasyonlarda 3 jandarma personelinin şehit olduğunu 1 jandarma astsubay çavuşun yaralandığını duyurdu.
Pençe Harekatı'nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 64 oldu
Pençe Harekatı'nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 64 oldu Hakurk bölgesinde başarıyla devam eden Pençe Harekâtında bir mağarada 3 terörist cesedi bulundu. Böylece, Pençe Harekâtında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 64 terörist oldu.
Kandil'e bir adım kaldı
Kandil'e bir adım kaldı Iraklı üst düzey heyetinin Ankara ziyaretinin ardından TSK, PKK’ya ikinci ‘Pençe’ darbesini vurdu. Kandil’in kapısı olarak değerlendirilen Hakurk’ta terör inleri yerle bir edildi.