Güncel

Otogar İSPARK'a devredildi!
Otogar İSPARK'a devredildi! 1 saati ücretsiz olacak otoparkı 5 yıl süreyle İSPARK işletecek...
Burgaz-İstanbul arası 3 saate iniyor!
Burgaz-İstanbul arası 3 saate iniyor! Bulgaristan ile Türkiye arasında bir dostluk hamlesi daha hayata geçiriliyor.
PKK'ya darbe üstüne darbe!
PKK'ya darbe üstüne darbe! İç Güvenlik Operasyonları kapsamında 1 0cak-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında PKK’ya yönelik şehirlerde ve kırsalda toplam 65 bin 556 operasyon düzenledi. Bu operasyonlarda 165’ı ölü, 116’sı sağ, 176’sı teslim olmak üzere toplam 457 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.
"Halk TV fezlekesi"nde sıcak gelişme
"Halk TV fezlekesi"nde sıcak gelişme CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal hakkında düzenlenen "Halk TV fezlekesi" ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı...
Yunanistan'da öldüren fırtına!
Yunanistan'da öldüren fırtına! Yunanistan'ın Halkidiki bölgesinde şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle 6 turist hayatını kaybetti, en az 30 kişi de yaralandı.
Sokak hayvanları için teklif
Sokak hayvanları için teklif AK Teşvikiye Hayvanseverler Platformu Başkanı Nebile Muhsin, sosyal medyada hayvanseverlerin sömürüldüğüne dikkat çekerek TBMM Hayvan Haklarının Korunması Komisyonuna ‘fon’ tavsiyesinde bulundu.
Milletvekilleriyle buluşmada 'Züğürt Ağa' diyaloğu!
Milletvekilleriyle buluşmada 'Züğürt Ağa' diyaloğu! Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde 3. grup milletvekilleriyle kahvaltıda buluştu. Bu kez Denizli’den Sivas’a kadar harf sırasına göre illerin milletvekilleri davetliydi.