Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 13.30'da Beştepe'de MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşecek.
İdlib'de TSK gözlem noktasına saldırı!
İdlib'de TSK gözlem noktasına saldırı! Ruslar'ın ateşkes ilan edildiğini söylediği saatlerde İdlib'in güneydoğusunda bulunan 10 No'lu TSK gözlem üssüne havan topuyla saldırı düzenlendi.
Deniz Baykal 2 yıl sonra canlı yayına katıldı
Deniz Baykal 2 yıl sonra canlı yayına katıldı CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 2 yıl sonra canlı yayın programına katıldı.
Deniz Baykal 2 yıl sonra canlı yayı
Deniz Baykal 2 yıl sonra canlı yayı
Kredi kartı asgari ödemelerinde değişiklik
Kredi kartı asgari ödemelerinde değişiklik Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), banka kartları ve kredi kartları hakkındaki yönetmeliğinde değişikliğe gitti. Daha önce limiti 15 bin lira üzerinde bulunan kredi kartlarının yüzde 35 ve 40 olan asgari ödeme oranlarını yüzde 30'a düşürdü.
Binali Yıldırım: "Şaşırtma yapmak istedim"
Binali Yıldırım: "Şaşırtma yapmak istedim" AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, ATV'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Mardin ve Bingöl kırsalında 4 terörist etkisiz hale getirildi
Mardin ve Bingöl kırsalında 4 terörist etkisiz hale getirildi İçişleri Bakanlığı, Mardin ve Bingöl kırsallarında toplam 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.