Güncel

Bir asker şehit oldu
Bir asker şehit oldu Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Piyade Uzman Çavuş Sinan İnak şehit oldu.
İstiklal Caddesi bombacısı teröristten PKK/YPG itirafı
İstiklal Caddesi bombacısı teröristten PKK/YPG itirafı İstanbul Taksim'de 6 kişiyi hayattan kopartan İstiklal Caddesi bombacısı Ahlam Albashır, terör örgütü PKK/YPG'ye nasıl katıldığını anlattı.
Prof. Dr. Bengi Başer, CHP'ye katıldı
Prof. Dr. Bengi Başer, CHP'ye katıldı AKP'nin simge şarkısı olan 'Beraber yürüdük biz bu yollarda’' parçasının söz yazarı Aşkın Tuna’nın ardından, pandemi sürecindeki açıklamaları ile dikkat çeken Prof. Dr. Bengi Başer de CHP’ye katıldı.
Bombalı teröriste evi kiralayan şüpheli gözaltına alındı
Bombalı teröriste evi kiralayan şüpheli gözaltına alındı İstiklal Caddesi'nde 6 kişinin hayatını kaybettiği kanlı terör saldırısını gerçekleştiren terörist Ahlam Albashir'e evi kiralayan Ferhat Habeş de adliyeye sevk edildi. "Hacı" kod adlı teröristin ev sahibi Ferhat Habeş'e talimatları ilettiği öğrenildi.
İlk Evim, İlk İş Yerim'de yeni kuralar 11 ilde çekilmeye başlıyor
İlk Evim, İlk İş Yerim'de yeni kuralar 11 ilde çekilmeye başlıyor İlk Evim, İlk İş Yerim projesinin ilk kuraları sonucunda 21 bin 893 konutun hak sahipleri belli oldu. Kura çekimin ikinci etabı da 11 ilde bugün Kilis ve Muş ilerinde başlıyor.
Başörtüsü teklifi çarşamba Meclis'te
Başörtüsü teklifi çarşamba Meclis'te AK Parti'nin hazırladığı başörtüsü ile ilgili anayasa değişikliği teklifinde son viraj...
Taksim İstiklal'deki terör saldırısının failleri için hesap vakti
Taksim İstiklal'deki terör saldırısının failleri için hesap vakti Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki hain ve kalleş terör saldırısını gerçekleştiren kadın terörist Ahlam Albashir (23) ve gözaltına alınan diğer suç ortaklarının adliyeye sevki başladı.