Video Galeri

Ece Üner'den, Kim Kardashian'a ayar! Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian'ın, Azerbaycan - Ermenistan çatışmalarındaki açıklamalarına yanıt verdi.
Belkıs Akkale: "Saraya gitmem, gidersem lanet olsun bana" Türk Halk müziği sanatçısı Belkıs Akkale'nin Halk Tv canlı yayınındaki sözleri sosyal medyayı salladı. Belkıs Akkale, "Halkın haber alma hakkına sansür konulurken ben Saray’a gidemem" dedi.
RTÜK bu ahlaksızlığa ne diyecek? ATV ekranlarında Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen programa konuk olan Ferdi Karakuş ve eşi Esra Karakuş'un hikayesi ekran başındakilerin ağızlarını açık bıraktı.
Yıldırım Mayruk’tan veda defilesi Modanın duayen ismi Yıldırım Mayruk bu gece düzenlediği defileyle mesleğine veda etti.
Sacit Aslan Harika Avcı gerçeğini anlattı Son yıllarda maddi zorluklar yaşadığı yönünde haberlerle gündeme gelen Harika Avcı'nın hayatında bilinmeyen ve en önemli gerçeği canlı yayında Sacit Aslan açıkladı.
Mehmet Metiner'in canlı yayında donduğu anlar! AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen Mehmet Metiner, katıldığı canlı yayında Mısır'ın Yeşilköy'e kadar geldiğini söyledi. Metiner'in sözlerini düzelten Şaban Sevinç "Mısır değil Rusya" ifadelerini kullanınca, Metiner yaklaşık 10 saniye boyunca ekrana baktı.
Maske takmayan Meltem Cumbul maskeli muhabirden rahatsız oldu! Bir dönemin ünlü oyuncusu Meltem Cumbul, önceki gün köpeğini gezdirirken görüntülendi.