Video Galeri

Baba-Oğul arasında neler oluyor?
Baba-Oğul arasında neler oluyor? Usta şarkıcı Selçuk Ural ve oğlu Hakan Ural arasındaki buzlar eridi mi? 'Soyadımı geri istiyorum' dediği iddia edilen Selçuk Ural ve 'Babalar Günü' mesajı olay olan Hakan Ural arasında neler oluyor?
Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın mutfağında
Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın mutfağında Kısa bir süre önce sevgilisi Seda Sevin ile yollarını ayıran Kaya Çilingiroğlu'nun bu görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.
Davut Güloğlu'ndan Reynmen ve Sıla açıklaması
Davut Güloğlu'ndan Reynmen ve Sıla açıklaması Şarkıcı Davut Güloğlu, "Beyaz Magazin" mikrofonuna konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Nostaljik haber: Kırbaçlı Defne Samyeli
Nostaljik haber: Kırbaçlı Defne Samyeli Eski Haber Spikeri Defne Samyeli'nin yıllar önce Show TV'de bir şov programı sunduğunu biliyor muydunuz?..
Reynmen’den kendisini eleştirenlere seviyesiz cevap
Reynmen’den kendisini eleştirenlere seviyesiz cevap Yeni şarkısı Ela ile müzik listesine damga vuran sosyal medya fenomeni Reynmen, olarak tanınan Yusuf Aktaş YouTube tıklanma oranına inanmayan sanatçılara küfür etti.
Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti
Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti Kocaeli’nin Gebze ilçesine bir genç kızın halk otobüsten inmeye çalışırken düşerek hayatını kaybettiği kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Yönetmen Kutluğ Ataman'dan tartışma yaratacak Gezi Parkı yorumu
Yönetmen Kutluğ Ataman'dan tartışma yaratacak Gezi Parkı yorumu Katıldığı programda tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan yönetmen Kutluğ Ataman, "Gezi'de 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diye yürüyenler acaba bugün kendilerine 'Biz aslında Fethullah Gülen'in askerleriymişiz' diyorlar mı?" dedi.