Video Galeri

Etiler'de görüntülenen Selami Şahin küplere bindi: "Çekemezsin, yasak!"
Etiler'de görüntülenen Selami Şahin küplere bindi: "Çekemezsin, yasak!" Etiler'deki ünlü bir AVM'nin karşısında ofisi olan müzisyen Selami Şahin hakkında yoldan geçen kadınları ofisine davet ettiği haberleri çıkmıştı.
Tüm e-Devlet Verileri Afişe Oldu! 85 Milyonun Bilgileri İnternette
Tüm e-Devlet Verileri Afişe Oldu! 85 Milyonun Bilgileri İnternette Tüm e-Devlet verileri afişe oldu! 85 milyon vatandaşın, TC, telefon, adres ve tapu bilgileri internette bir sitede yayınlandı.
İsmail Saymaz Prof. Dr. Ersan Şen'i fena köşeye sıkıştırdı!
İsmail Saymaz Prof. Dr. Ersan Şen'i fena köşeye sıkıştırdı! Sözcü Tv'de Serap Belovacıklı moderatörlüğünde ekrana gelen Sokağın Sözü programında gazeteci İsmail Saymaz ile Prof. Dr. Ersan Şen tartışması gündem oldu.
Belediye otobüsündeki kavga kameraya yansıdı
Belediye otobüsündeki kavga kameraya yansıdı Ankara'da, belediye otobüsünde iki grup arasında çıkan kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.
Özge Özpirinçci sevimli kızı Mercan'la pazar keyfi yaptı
Özge Özpirinçci sevimli kızı Mercan'la pazar keyfi yaptı 2021 yılının sonunda kızları Mercan'ı kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, büyük sevinç yaşamıştı.
Pınar Eliçe'den olay Umut Evirgen - Demet Özdemir yorumu: "Demek ki tanıyor"
Pınar Eliçe'den olay Umut Evirgen - Demet Özdemir yorumu: "Demek ki tanıyor" Demet Özdemir bikinili pozunu paylaştı, Umut Evirgen'den yorum gecikmedi. "Sana helal olsun" diyen Umut Evirgen ne demek istedi?
Fatih Portakal'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: "Korkak, basiretsiz"
Fatih Portakal'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: "Korkak, basiretsiz" Ünlü televizyoncu Fatih Portakal, sosyal medya kanalında "Kemal Kılıçdaroğlu benim gözümde basiretsiz ve korkak bir liderdir. Demokrasi, sevgi, aşk dili falan bunların hepsinin yalan olduğunu görüyoruz. Yazık ya. Saf mıyım ben, ya safım ya aptalım." dedi.