Video Galeri

Erol Mütercimler: "CHP'nin içinde fırtınalar kopuyor"
Erol Mütercimler: "CHP'nin içinde fırtınalar kopuyor" Erol Mütercimler, Nevzat Çiçek ve İpek Özbey; Sözcü Televizyonu'nda ekrana gelen "Karşı Karşıya" programında sıcak gündemi değerlendirdi.
Berrak Tüzünataç'tan sosyal medyada ilginç paylaşım
Berrak Tüzünataç'tan sosyal medyada ilginç paylaşım Siyah ışıltılı tulumuyla kalça dansı yapan oyuncu Berrak Tüzünataç, poposunu küçük bulan bir takipçisine yanıt verdi.
Bülent Ersoy'un Zeki Müren açıklaması büyük tepki çekti
Bülent Ersoy'un Zeki Müren açıklaması büyük tepki çekti Bülent Ersoy, 1996'da vefat eden sanat dünyamızın erişilmez yücelikteki asil kralı Zeki Müren ile ilgili tepki çeken açıklamalarda bulundu. Ersoy'un Müren hakkında kullandığı çirkin ifadeler tepki çekti.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme izleyenleri ekrana kilitledi
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme izleyenleri ekrana kilitledi Kerem Karakaya'nın ölümünün sorumlusu Didem Arslan Yılmaz'da aranıyor...
Zahide Yetiş'in yayını ses getirdi! Songül için yardım telefonları susmadı-2
Zahide Yetiş'in yayını ses getirdi! Songül için yardım telefonları susmadı-2 Ekranın deneyimli ismi Zahide Yetiş büyük bir televizyonculuk başarısına imza attı.
Zahide Yetiş'in yayını ses getirdi! Songül için yardım telefonları susmadı-1
Zahide Yetiş'in yayını ses getirdi! Songül için yardım telefonları susmadı-1 Ekranın deneyimli ismi Zahide Yetiş büyük bir televizyonculuk başarısına imza attı.
Neslim Güngen eşi tarafından aldatıldığını itiraf etti
Neslim Güngen eşi tarafından aldatıldığını itiraf etti Ünlü sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen, eşi tarafından aldatıldığını itiraf etti ve o anları ağlayarak anlattı