Video Galeri

Zehra Gülüç, başarısıyla ilgili ilk kez konuştu! Son zamanların en çok dinlenen şarkısı “Cennetten Çiçek”in sahibi Zehra Gülüç, elde ettiği başarıyı Star Ana Haber’e anlattı.
CHP'li Başarır'dan Süleyman Özışık'a: "Aklın yok ki alay edeyim!" CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır ile Gazeteci Süleyman Özışık arasındaki tartışma ilginç bir sözle tamamlandı.
Demet Akalın pot kırdı, Esra Balamir kahkaha attı! Demet Akalın; kendisine soru yönelten basın emekçisine her zaman ki üslubuyla çok eleştirilen bir yanıt verdi.
Cennetten Çiçek'in zarif sesinin büyük heyecanı "Cennetten Çiçek" şarkısıyla herkesi sollayarak yazın hit şarkısını seslendiren Zehra'nın büyük heyecanı.
Bergüzar Korel'in acı piştisi Kısa bir süre önce ikinci kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu Bergüzar Korel, arkadaşı Beyza Şekerci Hepileri ile tatilde buluştu. Hepileri ile aynı mayoyu giyen Korel, esprili bir video paylaşarak, "Hiçbir pişti bu kadar acı olmamıştı" ifadelerini kullandı.
Erol Köse'den Ozan Güven'e destek çıkan Emel'e tepki! Ozan Güven'in adının karıştığı tüyler ürperten darp olayında şarkıcı Emel Müftüoğlu; Ozan Güven'e destek çıkınca Erol Köse'nin tepkisini çekti.
Sacit Aslan Özdemir Erdoğan'ın sözleri için neler dedi? Sacit Aslan, Özdemir Erdoğan'ın merhum sanat güneşi Zeki Müren beyefendi hakkında tepki çeken sözlerine ilişkin konuştu.