Video Galeri

Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan oyuncu Özlem Savaş ses getirecek bir açıklamada bulundu.
Erkan Özerman: "Azra Akın elden kaçırma korkusu yüzünden Kıvanç'a iftira attı" Organizatör Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın hakkında söylediği "Azra, Kıvanç'ı elden kaçırma korkusu ile iftira attı" sözleri nedeniyle davalık oldu.
Pelin Akil beğeni almak uğruna zatürre olmayı göze aldı Pelin Akil mayoyla karların içine atlayarak "Uzun zamandır yapmak istediğim challenge? (meydan okuma) Or Zatürre?" dedi.
Trendyol işçileri iş bıraktı Ülkedeki genel fiyatlar ve hayat pahalılığı hızla artmaya devam ederken Trendyol Express işçileri maaşlarında sadece yüzde 11’lik zamma tanık oldu.
Müge Anlı'ya canlı yayında Sinan Akçıl sürprizi "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına bu sefer müzisyen Sinan Akçıl damga vurdu.
Cüneyt Arkın: "Benim parçam gitti, hatıralarım gitti" Cüneyt Arkın, Fatma Girik'in ardından gözyaşlarına boğuldu: “Şu an bağıra bağıra ağlamak istiyorum. O benim can yoldaşımdı. O mavi bakışları, ilk bakışları… En cesur insandı. O kadar alçakgönüllü, öylesine zarif, ince, dünyalar güzeli bir hanımefendiydi o.”
Uğur Dündar, Ebubekir Şahin'e çağrıda bulundu Uğur Dündar RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e ateş püskürdü: "Öyle aba altından sopa göstermekle bizi ürkütemezsiniz!"