Video Galeri

Prof. Dr. Şener Üşümezsoy'dan 'Büyük İstanbul depremi' açıklaması
Prof. Dr. Şener Üşümezsoy'dan 'Büyük İstanbul depremi' açıklaması Düzce'de dün sabah saatlerinde 5.9 büyüklüğünde deprem İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya, Zonguldak ve Eskişehir'de hissedildi.
Ebru Gündeş Rassan'ın ihanetine mi uğradı?
Ebru Gündeş Rassan'ın ihanetine mi uğradı? Kendisinden 19 yaş küçük iş insanı ile aşk yaşayan ve Dubai'de evlilik teklifi aldığı iddia edilen Ebru Gündeş'in Kuzey Iraklı sevgilisiyle yollarını ayırdığı söyleniyordu.
Deprem paniği kameraya böyle yansıdı
Deprem paniği kameraya böyle yansıdı Sabaha karşı 04.09’da meydana gelen Düzce merkezli 6.0 şiddetinde depremde panikleyen üniversite öğrencisi pencereden aşağıya düştü.
TGRT Haber Spikeri depreme canlı yayında yakalandı
TGRT Haber Spikeri depreme canlı yayında yakalandı TGRT Haber spikeri Ersel Hoşkara, depreme canlı yayında yakalandı. O anlar kameraya böyle yansıdı.
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor"
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor" Şarkıcı Hadise'nin dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından "Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar" isyanının ardından bu sabah bazı medya mecraları ve gazetelerde Hadise ile Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab arasında geçtiği söylenen mesajlar yayınlandı.
NTV spikeri depreme canlı yayında yakalandı!
NTV spikeri depreme canlı yayında yakalandı! Sabah saatlerinde Düzce'de meydana gelen depremin yaşandığı anlara NTV'nin spikeri canlı yayında yakalandı.
Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw aşkı neden bitti?
Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw aşkı neden bitti? Kendisinden 19 yaş küçük iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşayan Ebru Gündeş'in, Dubai'de evlilik teklifi aldığı söylenmişti.