Video Galeri

Defne Samyeli: "Allah çirkin şansı versin demeye başladım" 'Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü'ne konuk olan Defne Samyeli çocuklarından bahsetti.
Demet Akalın: "13 aydır yalnız yatıyorum" Deniz Seki, Işın Karaca ve Cansu Kurtçu ile birlikte "2.Sayfa" programına konuk olan Demet Akalın, evliliğiyle ilgili bir soruya son derece ilginç bir yanıt verdi.
Demet Akalın'dan Ece Erken'e sert gönderme Demet Akalın konuk olduğu canlı yayında sunucu Ece Erken'e sert göndermede bulundu.
Doğu Perinçek'in sözleri İsmail Saymaz'ı çıldırttı CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İsmail Saymaz'ı FETÖ'ye kol kanat germekle suçlayınca stüdyo karıştı.
Fox muhabirinin 'şehit' sorusu Erdoğan'ı kızdırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fox muhabirinin Libya'daki şehit sayısıyla ilgili sorusuna kızdı.
Arda Kural'dan gürültü koparacak itiraflar! Geçtiğimiz yıllarda psikonevroz teşhisi konulan ve bir süre tedavi gören Arda Kural, setlere geri döndü.
Ece Erken'den yasak aşk iddiasına yanıt Ünlü sunucu Ece Erken, hakkında çıkan aşk haberlerinin ardından avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğunu itiraf etti.