Video Galeri

Ersan Şen ile Cem Küçük birbirine girdi
Ersan Şen ile Cem Küçük birbirine girdi Habertürk TV'de yayınlanan Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net programında Ersan Şen ile Cem Küçük ekonomi tartışması yaparken birbirine girdi. Ersan Şen 'Utan Cem artık yeter' dedi.
Pınar Eliçe sahnede ağlayan Hadise hakkında bombayı patlattı!
Pınar Eliçe sahnede ağlayan Hadise hakkında bombayı patlattı! Ünlü şarkıcı Hadise'nin konserinde gözyaşı dökmesi gündem olmuştu.
İş insanı Cihan Ekşioğlu'na suikast girişimi!
İş insanı Cihan Ekşioğlu'na suikast girişimi! İstanbul Beykoz Konaklarında geçtiğimiz hafta silahları ateşlenmeye hazır, iki suikastçı yakalandı.
İkinci kez boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan 'düğün' haberi geldi!
İkinci kez boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan 'düğün' haberi geldi! Bir barışık bir ayrı çift futbolcu Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci geçtiğimiz aylarda ikinci kez evlenmişti.
Neslihan Atagül'den herkesi gülümseten video
Neslihan Atagül'den herkesi gülümseten video Sevilen oyuncu Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini gülümsetti.
Demet Akalın sahnede yere kapaklandı!
Demet Akalın sahnede yere kapaklandı! Uşak’ın kurtuluşunun 100.senesi için Uşak’ta sahne alan şarkıcı Demet Akalın, şarkı söylemek için sahneden inip geri çıkmak istediği sırada ayağı takılarak yere düştü.
Konserde baygınlık geçiren İzel'den sağlık durumuyla ilgili açıklama
Konserde baygınlık geçiren İzel'den sağlık durumuyla ilgili açıklama 31 yıl sonra bir araya gelen İzel-Çelik-Ercan'ın konserinde talihsiz anlar yaşanmıştı. Geçtiğimiz cuma akşamı grubun Fethiye'de verdiği konserde İzel sahnede fenalaşmıştı. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi.