Video Galeri

Afganistan'dan kaçarken uçaktan düştükleri iddia edildi Taliban'ın Afganistan'ı ele geçirmesi sonrasında halk arasında panik ve korku büyüyor...
Alişan sahnede gözyaşlarını tutamadı Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından ilk kez Kıbrıs'ta sahneye çıkan Alişan, duygusal anlar yaşadı. "Kardeşim olmadan ilk defa Kıbrıs'a geldim." diyen ünlü şarkıcı, gözyaşlarına boğuldu.
Hadise ve Mehmet Dinçerler el ele yakalandı! Kaan Yıldırım'la ayrıldıktan kısa bir süre sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, İstanbul'da bir mekandan çıkarken sevgilisiyle el ele görüntülendi. Hadise görüntülenince sevgilisini bırakıp koşar adım arabaya gitti.
Şarkıcı Irmak Arıcı’dan tükürük rezaleti Şarkıcı Irmak Arıcı, trafikte tartıştığı sürücünün yüzüne defalarca tükürdü.
Muazzez Ersoy canlı yayında TRT'ye saydırdı! TRT Müzik kanalında her hafta ‘Sevgilerimle’ isimli program yapan sanatçı Muazzez Ersoy, canlı yayında mikrofonun sesinin iyi gelmediğini ve bunun kasıtlı yapıldığını iddia ederek isyan etti.
AKP’li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı peygamber ilan etti AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, bir nikah töreninde AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan peygamber gibi bahsetti.
Genç kız isyan etti: "Sokağa da çıkmayalım mı?" Minibüste saçlarıyla oynayan kişiyi videoya çekerek sosyal medyada yayınlayan İzmirli genç kız, "Ben neden tacize uğramak zorundayım. Şoföre söyledim, yalnızca araçtan indirdi" diyerek isyan etti.