Video Galeri

Yılmaz Özdil'in tweetleri Uğur Dündar'ı çok kızdırdı! Sözcü gazetesi yazarları Yılmaz Özdil ile Uğur Dündar arasında gerginlik yaşandı. Yılmaz, Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili attığı ARTI 1 imalı tweet, usta gazeteci Uğur Dündar'ı çıldırttı.
Ünlü kadın spor sunucusu kötü yakalandı İtalya'da EURO 2020 için yapılan programda spor sunucusu Paola Ferrari, canlı yayında yayıncı kuruluşa zor anlar yaşattı.
Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz görüşmesinin ses kaydı yayınlandı! Ahmet Şık, firari Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği belirtilen ve Habertürk'ten istifa eden Veyis Ateş ve Korkmaz arasındaki konuşmanın ses kaydını yayımladı.
Meyhane önündeki 'tebliğciler' gündem oldu! İstanbul'da kendilerine 'tebliğciler' diyen sakallı ve cübbeli bazı kişilerin içki servisi yapılan meyhane ve tekelleri dolaşarak önünde açıklama yapmaları gündem yarattı.
Veyis Ateş’in yıllar önceki ‘kader’ yorumu Sedat Peker'in iddiaları ile gündeme gelen ve firari Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro rüşvet istediği iddia edilen Veyis Ateş'in 2017 yılında verdiği röportajda kullandığı sözler sosyal medyada gündem oldu.
Uğur Dündar Sedat Peker'e teşekkür etti Usta gazeteci Uğur Dündar KRT TV’de katıldığı programda Sedat Peker’e teşekkür etti.
Sevimli Karan'dan ilk röportaj Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti oğulları Karan'la bir AVM'de kameralara takıldı. Karan sürekli anne diye seslenince Burak Özçivit bozuldu. Oğluna "Baba de oğlum" dedi.