Video Galeri

Bahar Candan Başak Çokan'dan özür diledi AL SANA HABER’in yorumcularından Gazeteci Başak Çokan ile canlı yayında tartışan Bahar Candan, Çokan’ın yayın sırasında epilepsi nöbeti geçirmesine sebep olmuş ve mesele hastanede son bulmuştu.
Oylum Talu'nun gafı sosyal medyada yankı buldu Habertürk sunucusu Oylum Talu, Prof. Dr. Taşansu Türker’i ağırladığı anlarda şaşırtıcı bir hataya imza attı. Yaşananların ardından Talu’nun sözleri ve hareketleri ise dikkat çekti.
Ayçiçek yağı için birbirlerini ezdiler! Başkent Ankara'dan gelen yağ izdihamı görenleri hayrete düşürdü.
55 milyon liralık rekor vurgun İş kadını tele dolandırıcıların tuzağına düştü, 55 milyon lirasını kaptırdı.
Epilepsi krizi geçiren Başak Çokan hastaneye kaldırıldı Seyhan Soylu’nun moderatörlüğünü üstlendiği "Al Sana Haber" programında Bahar Candan ile gazeteci Başak Çokan arasında tartışma çıktı. Tartışma esnasında epilepsi nöbeti geçiren Çokan, apar topar hastaneye kaldırıldı.
Gülşen kıskananları çatlatıyor! Sanat dünyamızın son döneme damga vuran sanatçısı Gülşen kıskananları orta yerinden çatlatıyor...
Sisi ve Ebru Polat 1000 dolar iddiasına girdi! Magazin gündemine yön veren "Al Sana Haber" programında Seyhan Soylu ile Ebru Polat, bu pazar için iddiaya girdi.