Video Galeri

Süleyman Soylu'dan Nagehan Alçı'ya tepki!
Süleyman Soylu'dan Nagehan Alçı'ya tepki! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk'teki tartışma programına bağlandı.
Erkan Tan kabullenemedi, Ordu Valisi'ni göreve çağırdı
Erkan Tan kabullenemedi, Ordu Valisi'ni göreve çağırdı Yüksek Seçim Kurulu'nun tartışmalı "İstanbul seçimi yenilensin" kararının ardından seçimi büyük farkla kazanan Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu'nun zaferini A Haber sunucusu Erkan Tan kabulenemedi. Tan önceki yayınlarında İmamoğlu'na yönelik 'Oğlum' hitabıyla tepki toplamıştı.
Ali İhsan Varol seçimden sonra sert çıktı!
Ali İhsan Varol seçimden sonra sert çıktı! Sunucu Ali İhsan Varol en sonunda patladı. Varol, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım üzerinden, sunuculuğunu yaptığı yarışma programının montajlanmış görüntülerini internete yayan kullanıcılara isyan etti.
Enis Fosforoğlu'na veda
Enis Fosforoğlu'na veda Sinema ve tiyatro oyuncusu Enis Fosforoğlu, önceki akşam geçirdiği kalp krizi sonucu 71 yaşında hayatını kaybetti.
MHP canlı yayında Nagehan Alçı'ya sert tepki gösterdi!
MHP canlı yayında Nagehan Alçı'ya sert tepki gösterdi! MHP’nin Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Habertürk canlı yayınına gönderdiği notla Nagehan Alçı’ya tepki gösterdi.
Cenk Küpeli'den 'İstenmeyen gelin' iddiasına yanıt
Cenk Küpeli'den 'İstenmeyen gelin' iddiasına yanıt Demet Şener ile sürpriz bir şekilde hayatını birleştiren Cenk Küpeli'nin anne ve babasının düğüne katılmaması dedikoduları beraberinde getirmişti.
İsmail Küçükkaya'dan Binali Yıldırım çıkışı!
İsmail Küçükkaya'dan Binali Yıldırım çıkışı! İsmail Küçükkaya, dün oy verme işlemi sırasında "Bilerek bilmeyerek eğer bir İstanbullu kardeşimize rakiplerimize bir yanlış yaptıysak haksızlık yaptıysak helallik istiyorum" diyen Yıldırım hakkında, "Hakkımı helal etmiyorum, kendisini Allah'a havale ediyorum" dedi.