Video Galeri

Emir Sarıgül ve Buket Aydın Bebek'te görüntülendi Emir Sarıgül ve Buket Aydın, Bebek'te yürüyüş yaparken Uçankuş TV kamerasına yakalandı.
Habertürk canlı yayınında 'kabak' ve 'fare' kavgası Habertürk'te yayınlanan, Veyis Ateş'in sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programında Mete Yarar ve Deniz Zeyrek arasında çok sert bir tartışma yaşandı.
Kerem Bürsin'den Hande Erçel'e eğlenceli kutlama Kerem Bürsin, Hande Erçel'le çektiği bir videoyu Instagram hesabından yayınlayarak "İyi ki varsın, iyi ki doğdun" mesajını not düştü.
Semra kaynana: "Ata'nın acısı hep taze" Katıldığı evlilik yarışması yayınlandığı dönemlerde fenomen bir isim olan Semra Yücel, bu sabah katıldığı yayında söz merhum oğlu Ata'dan açılınca gözyaşlarına boğuldu.
Fatih Ertürk annesinin vefat haberini canlı yayında aldı Halk TV’de 'Günün Raporu' programını sunan Fatih Ertürk, canlı yayın esnasında annesinin vefat ettiği haberini aldı.
Ebru Şallı: "Hayata tutunmaya çalışıyorum" Ebru Şallı A Para'da Sinan Özedincik ve Funda Karayel’in sunduğu "Günaydın Hafta Sonu"na konuk oldu.
Nur Sürer'den Hülya Koçyiğit'e olay sözler Sinema oyuncusu Nur Sürer, ünlü oyuncuların hükümetin politikalarını destekleyen açıklamalarına ilişkin bir soruya verdiği yanıtta Hülya Koçyiğit ile ilgili açıklamalarda bulundu.