Video Galeri

İsmail Türüt'ün sahur programındaki sözleri RTÜK'e taşındı! Kanal 7'de “Sahur Vakti” isimli programına katılarak, "İktidarda CHP olsa vatandaşların yarısı ölmüştü" diyen İsmail Türüt'ün bu sözleri Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) gündemine taşındı.
Acun Ilıcalı estetik operasyon mu geçirdi? Acun Ilıcalı hakkında merak edilenlere yanıt verdi.
Bergüzar Korel'in ablasından yeni açıklamalar Bergüzar Korel'in ablasından yeni açıklamalar...
117 kişinin öldüğü gün yüzü güldü! Ahmet Hakan'ın, korona virüsle ilgili yayınlanan ve 117 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği belirtilen verileri "Valla yüzümüz gülüyor. Rakamlar çok iyi geldi bugün" şeklinde yorumlaması büyük tepki topladı.
Can Ataklı'dan Ekrem İmamoğlu'na sert tepki Tele 1 ekranlarında "Gün Başlıyor" programını hazırlayıp sunan Can Ataklı, Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yolunu yapmadığı için eleştirilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert tepki gösterdi.
Cem Yılmaz'dan Kemal paylaşımı Komedyen Cem Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda oğlu Kemal'in görüntülerini paylaştı.
18 Dakika'da Nezaket ve Nezaketsizlik! Usta gazeteci Merdan Yanardağ uzun zamandır birlikte program yaptığı Prof. Dr. Emre Kongar'ı süre konusunda uyarınca herkesi şaşırtan bir tepkiyle karşılaştı.