Video Galeri

Hülya Avşar'dan 'öcü'lü peçe açıklaması! Hülya Avşar dün akşam eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile kızı Zehra'yla Babalar Günü yemeği yedi.
İstanbul'daki dev hortum dehşeti kamerada İstanbul Büyükçekmece'de gölün üzerinde ayrıca Çatalca ve Hadımköy'de hortum oluştu. Hortumu gören ve cep telefonları ile kaydeden vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı.
A Haber muhabiri canlı yayında yaralandı İstanbul Beşiktaş’ta fırtına ve dolu anlarını canlı yayında aktaran A Haber muhabiri aldığı darbe sonucu hafif şekilde yaralandı.
Şeyma Subaşı: "İbiza'dan başka bir yere gitmem" Bodrum'da UçanKuş muhabirinin sorularına yanıt veren Şeyma Subaşı, Bodrum'da mutlu olduğunu ifade ederken; yurt dışı uçuşları açılır açılmaz soluğu İbiza'da alacağını ifade etti.
Kaya Çilingiroğlu: "İttirme oğlum, ne yapıyorsun?" Babalar Günü yemeği çıkışında alkollü olduğu gözlenen Kaya Çilingiroğlu, kendisine soru yönelten muhabirleri tersledi.
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç arasında sular durulmuyor Boşanma davaları süren Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın dakikalarca kavga edip bağrışmaları dikkat çekti. Annelerinden ayrılmak istemeyen çocukların feryatları yürekleri yaktı.
Canlı yayında "Marksizm" tartışması! Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında “Marksizm” tartışması yaşandı.