Video Galeri

Ahu Tuğba'dan 'Boynuzlandım' itirafı!
Ahu Tuğba'dan 'Boynuzlandım' itirafı! İtiraflarıyla olay olan Ahu Tuğba "O kadar çok boynuzlandım ki Çin'e köprü olur" diyerek herkesi şaşırttı.
Temel Kankıran'ın avukatından konuşulacak açıklamalar
Temel Kankıran'ın avukatından konuşulacak açıklamalar Temel Kankıran'ın avukatı, Ceren Kaplakarslan olayı ile ilgili ilk kez duyacağınız açıklamaları "Söylemezsem Olmaz" programında dile getirdi...
Bircan Bali: "Kubilay Aka'nın totosu kalktı"
Bircan Bali: "Kubilay Aka'nın totosu kalktı" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcusu Bircan Bali, Kubilay Aka hakkında yorum yaparken"Bu çocuğun totosu kalktı" şeklinde bir ifadede bulundu.
Mehmet Ali Erbil uslanmaz çıktı!
Mehmet Ali Erbil uslanmaz çıktı! Geçen yıl ölümden dönen 62 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, önceki akşam kendisinden 40 yaş küçük aşkıyla görüntülendi.
Demet Şener'den konuşulacak açıklamalar
Demet Şener'den konuşulacak açıklamalar Demet Şener gündem olan Ömer Kutluay - Cenk Küpeli paylaşımına dair sorulara yanıt verdi.
Asena Atalay ve Cemre Kemer'den muhabire şok tepki!
Asena Atalay ve Cemre Kemer'den muhabire şok tepki! Bir alışveriş merkezinde görüntülenen yakın dostlar şarkıcı Cemre Kemer ve futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay; Caner Erkin ile ilgili soru yönelten muhabire şok eden bir tepki gösterdi.
Beren Saat'in DJ Maga'yla yeni görüntüleri!
Beren Saat'in DJ Maga'yla yeni görüntüleri! Beren ve Saat ve aşk yaşadığı iddia edilen DJ Maga'nın tatil kareleri ortaya çıktı.