Video Galeri

AKP'liler ile İYİ Partililer birbirine girdi! Yumruklar havada uçuştu!
AKP'liler ile İYİ Partililer birbirine girdi! Yumruklar havada uçuştu! Antalya'nın Aksu ilçesinde AKP'li Belediye Başkanı Halil Şahin ile İYİ Parti Grup Sözcüsü Ramazan Özen arasında başlayan tartışma sonrası arbede çıktı. Gerginlik, Şahin'in makam odasına taşındı. İki partinin meclis üyeleri arasında yumruklu kavga yaşandı.
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin canlı yayında beyin kanaması geçirdi
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin canlı yayında beyin kanaması geçirdi İzmir'in CHP'li Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, yerel bir internet televizyonda katıldığı canlı yayın sırasında rahatsızlandı. Beyin kanaması geçiren Engin hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.
Tanyeli ve Petek Dinçöz 20 yıl sonra barıştı
Tanyeli ve Petek Dinçöz 20 yıl sonra barıştı Tanyeli'nin zor günlerinde yanında olan yakınlarından biri de 20 yıldır görüşmediği akrabası şarkıcı Petek Dinçöz oldu.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, 'Mağduruz' diyen kadınları azarladı
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, 'Mağduruz' diyen kadınları azarladı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Otosansit ile Değirmenönü mahallelerini birbirine bağlayan Balıklıdere Köprüsü’nün açılış töreninde, evleri ve arazileri proje kapsamında kalan ve düşük değer nedeniyle mağdur edildiklerini haykıran iki kadın tarafından protesto edildi.
'Dönence' dizisinin başrol oyuncuları fena yakalandı
'Dönence' dizisinin başrol oyuncuları fena yakalandı "Dönence" dizisindeki set aşkını dizinin Foça'daki hayranları belgeledi.
Tişörtsüz spor yapan erkekleri mahalleli güvenliğe şikayet etti!
Tişörtsüz spor yapan erkekleri mahalleli güvenliğe şikayet etti! Yüksek sıcaklıklardan dolayı spor yaptıkları sırada tişörtlerini çıkaran bir grup erkek güvenlik güçlerine şikâyet edildi. Erkek sporcular kendilerini şikayet eden kişiye tepki gösterdi.
Jandarmayı kovalayan Mahmut Tanal için harekete geçildi
Jandarmayı kovalayan Mahmut Tanal için harekete geçildi Jandarmayı, "Fişleme yapamazsınız. Bu üniformaya yazık günah. Eşkıya gibi hareket edemezsiniz" deyip kovalayan CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal için İçişleri Bakanlığı harekete geçti.