Video Galeri

Ordulu vatandaş 380 bin TL dolandırıldı!
Ordulu vatandaş 380 bin TL dolandırıldı! Ordu’da ikamet eden 57 yaşındaki Haydar Göltaş, telefonda kendisini jandarma komutanı olarak tanıtan şüpheli tarafından ‘Peşinde dolandırıcılar var’ denilerek 380 bin TL dolandırıldı.
Özge Ulusoy'un babasının hayatını kaybettiği kazada yeni detaylar
Özge Ulusoy'un babasının hayatını kaybettiği kazada yeni detaylar 20 gün önce babası Haydar Ulusoy'u acı bir kazada kaybeden Özge Ulusoy'un adalet savaşı sürerken "Beyaz Magazin" programında çarpıcı yorumlar yapıldı.
Sosyal medyada tepki çeken sözler!
Sosyal medyada tepki çeken sözler! Fatih Ahlak ve Maneviyat Derneği'nden bir hocanın "Cariye" konusu ile ilgili videosu tartışmalara neden oldu.
"Yalı Çapkını" dizisiyle ilgili şaşırtan gelişme ortaya çıktı
"Yalı Çapkını" dizisiyle ilgili şaşırtan gelişme ortaya çıktı Her hafta yüksek reyting sağlayan dizinin başarısı Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in de ününe ün kattı.
Özge Ulusoy acı kazanın ardından içini döktü
Özge Ulusoy acı kazanın ardından içini döktü 20 gün önce babası Haydar Ulusoy'u acı bir kazada kaybeden Özge Ulusoy, Kanal D Haber'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Hadise yeni yıla yeni aşkıyla mı girecek?
Hadise yeni yıla yeni aşkıyla mı girecek? Şarkıcı Hadise'nin 2023 yılına sürpriz aşkıyla Kıbrıs'ta gireceği iddia edildi.
Kubilay Aka Mert Ramazan Demir ile ilgili sessizliğini bozdu
Kubilay Aka Mert Ramazan Demir ile ilgili sessizliğini bozdu Kubilay Aka ve Mert Ramazan Demir arasında gerçekleştiği söylenen büyük kavga hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ederken; Aka'dan flaş bir açıklama geldi.