Video Galeri

Baklavacı magandalar tahliye oldu, hamile kadın gözyaşı döktü
Baklavacı magandalar tahliye oldu, hamile kadın gözyaşı döktü Magandaların saldırısına uğrayan hamile kadın tahliye kararı sonrası gözyaşı döktü...
Hülya Avşar havuzdan çıktı, denize daldı
Hülya Avşar havuzdan çıktı, denize daldı Sosyal medya hesabından paylaştığı havuz videoları ile dikkatleri üzerine çeken Hülya Avşar bu defa deniz videosu paylaşımını takipçilerinin beğenisine sundu.
Mehmet Akif Alakurt'un son skandalı bardağı taşırdı!
Mehmet Akif Alakurt'un son skandalı bardağı taşırdı! Önce kadınlarımızı aşağılamıştı şimdi de hem şanlı bayrağımıza, hem vatanımıza hem de Atamıza hakaret etti.
Yaşama tutunması için 225 bin lira gerekli
Yaşama tutunması için 225 bin lira gerekli Tuğba Bozkurt doğuştan kalp hastasıydı. Doktorlar en fazla 7 yıl daha yaşayacağını söyledi ancak o azmi sayesinde bir çok ameliyat geçirip 36 yaşına kadar geldi. Tam da sevinç gözyaşları dökerken hastalığının nüksettiğini öğrendi.
Sertab Erener sahnede yuvarlandı
Sertab Erener sahnede yuvarlandı Önceki akşam Ayvalık'ta konser veren Sertab Erener, zeminde bulunan halıya takılarak düştü. Erener, görüntüleri kendi sosyal medya hesabında paylaşarak yetkililere sitem etti.
Hadise’den Reynmen paylaşımı
Hadise’den Reynmen paylaşımı Şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından Reynmen'in şarkısına playback yaptı, sergilediği dansla yürek hoplattı. Hadise'nin paylaştığı videoyu 2 milyondan fazla kişi izledi.
Seray Sever'den canlı yayında tepki çeken sözler!
Seray Sever'den canlı yayında tepki çeken sözler! Uzun bir süre sonra ekranlara geri dönen Seray Sever, sunuculuğunu yaptığı programda Hakan Hatipoğlu'nun "Gülmek bile lüks oldu" demesi üzerine "Fasulye pahalıysa yemeyeceksin, ucuz sebze yiyeceksin" dedi. Seray'ın sözleri karşısında partneri bile tepkisiz kaldı.