Video Galeri

İtalyan vatandaşı, yoğun bakımda yaşadıklarını anlattı Corona virüs salgınından en fazla etkilenen ülkelerden biri olan İtalya’da 2 binden fazla kişi yaşamı yitirdi. Yoğun bakım servisinde vatandaşın söyledikleri ise tüyler ürpertti.
Hangi sarışın güzel masada bırakıldı? Ekranın meşhur sarışın güzelinin hoşlandığı erkekle buluşması hayli hazin bitmiş...
Ali Rıza Demircan'dan tepki çeken Corona virüs sözleri! İlahiyatçı yazar Ali Rıza Demircan'ın Veyis Ateş'in sunduğu Habertürk Ana Haber'de Corona virüs salgınıyla ilgili kullandığı sözler sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.
Bilim Kurulu üyesinden çarpıcı açıklamalar Sağlık Bakanlığı’na bağlı Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi ve Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Alpay Azap, katıldığı bir programda enfekte olan bir kişinin üç-beş gün içinde 625 kişiye koronavirüsü bulaştırabileceğini söyledi
Ahmet Çakar Corona virüsten ölenlerin sayısı açıkladı Beyaz TV’de Ertem Şener’in sunduğu Derin Futbol programında Ahmet Çakar, ‘Benim devlet içerisindeki bağlantılarım ve doktor olmam nedeniyle bunu üzülerek söylüyorum’ diyerek koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısını açıkladı.
Türk Tabipler Birliği Başkanı'ndan korkutan sözler Tele 1'de ekrana gelen "Kulis" programına konuk olan Türk Tabipler Birliği Merkez Konsey Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman “Büyük bir kentimizde koronavirüs vaka sayısı patladı.” açıklamasında bulundu.
Burak Akkul karantinada olduğunu duyurdu "Çok Gezenti" isimli bir program yapan Burak Akkul, Twitter hesabında yayınladığı video ile 5 gündür eşiyle birlikte karantinada olduğunu duyurdu.