Video Galeri

Ferhat Göçer'in kırdığı pot üzerine Burcu Kıratlı masayı terk etti!
Ferhat Göçer'in kırdığı pot üzerine Burcu Kıratlı masayı terk etti! Sinan Akçıl ile sahneye çıkan Ferhat Göçer, Burcu Kıratlı'nın karşısında Akçıl'ın eski sevgilisi Hadise ve İzel'den bahsedince gerginlik yaşandı. Kıratlı oturduğu masayı terk ederek tepki gösterdi.
Nagehan Alçı’nın, Süleyman Soylu’ya sorduğu soru gündem oldu
Nagehan Alçı’nın, Süleyman Soylu’ya sorduğu soru gündem oldu Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı.
Zuhal Topal: "Senin 40 mevlidine de geleceğim"
Zuhal Topal: "Senin 40 mevlidine de geleceğim" Sıdıka isimli ileri yaştaki bir yarışmacının evine konuk olan sunucu Zuhal Topal akıl almaz bir gafa imza attı...
Spor yorumcusu canlı yayında fenalık geçirdi!
Spor yorumcusu canlı yayında fenalık geçirdi! Futbol yorumcusu Haldun Domaç, Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maçının ardından A Spor ekranlarında maçı yorumladığı canlı yayında bayıldı.
Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı ekrana döndü
Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı ekrana döndü Boşnaklara yönelik sözleriyle tepki toplayan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'de yayınlanan "Derin Futbol" programıyla ekranlara geri döndü.
Sıla - Hazer Amani çifti görüntülenmemek için uğraş verdi
Sıla - Hazer Amani çifti görüntülenmemek için uğraş verdi Bodrum Antik Tiyatro'da konser veren Sıla Gençoğlu’nu, sevgilisi Hazer Amani yalnız bırakmadı. Konser alanına gelmeyen Amani, ünlü şarkıcıyı kulisten dinlemeyi tercih etti.
Evli futbolcu sarışın güzelle yakalandı!
Evli futbolcu sarışın güzelle yakalandı! Alman model Nicole La Rive ile evli olan ve bir çocuk babası futbolcu Ömer Şişmanoğlu, önceki gece sarışın bir kadınla eğlendi.