Video Galeri

Kaleci Kurtuluş Yurt'un eşi canlı yayında konuştu Kaleci Kurtuluş Yurt'un eşi Arzu Yurt, canlı yayında konuştu.
Ufuk Bayraktar'ın olaylı gecesi Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın dün gece önce habercilere saldırdığı ardından da hakaret ettiği iddia edildi.
Habertürk canlı yayınına damga vuran 'sallama' kavgası! Sinan Oğan ve Yaşar Hacısalihoğlu arasında canlı yayında 'Sallamakla olmuyor' kavgası yaşanırken Oğan, Cumhuriyet Mitingleri göndermesinde bulundu.
Zaza Enden eşine küfür eden Murat Övüç'ü tokatladı Daha önce “Kadın erkeğin bir adım arkasında durmak zorunda” sözleriyle kadınlara yönelik şiddeti teşvik eden Murat Övüç, bu kez sosyal medyaya düşen bir video ile gündemde.
Yunus Bülbül canlı yayında özür diledi KKTC’de özel bir kanalda bir programa katılan sanatçı Yunus Bülbül, ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur tarafından öldürüldüğünü ileri sürdü. Bülbül'e büyük tepki yağdı.
Kaya Çilingiroğlu'ndan 'Terbiyesiz' çıkışı Son zamanlarda gazetecilere karşı sergilediği agresif tavırlarla gündeme gelen Kaya Çilingiroğlu yine ağzını bozdu.
TRT spikerini bayıltan 30 Ağustos yayını! TRT Haber’in 30 Ağustos Zafer Bayramı özel yayınları sahada devam ederken, spiker Nilgün Balkaç yüksek sıcaklık nedeniyle yayın sırasında baygınlık geçirdi.