Video Galeri

Eylem Tok ve oğlunun nasıl kaçtığı ortaya çıktı
Eylem Tok ve oğlunun nasıl kaçtığı ortaya çıktı Türkiye'nin konuştuğu kaza ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Gazeteci Emrullah Erdinç’in Youtube kanalında yayınladığı videoda kazadan sonra 17 yaşındaki T.C’yi kaçırmak için nasıl bir koşuşturmanın yaşandığı yeni görüntülerle gözler önüne serildi.
Didem Arslan Yılmaz 'Bodrumlu Gamze' cinayetini de çözdü
Didem Arslan Yılmaz 'Bodrumlu Gamze' cinayetini de çözdü Objektif ve saygın yayıncılığından ödün vermeyen "Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme"de aylarca konuşulan Gamze Sakallıoğlu cinayetinde dava sonuçlandı.
Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması
Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, ünlü aktörün sağlık durumuna ilişkin bilgi verdi.
Zahide Yetiş 16 yaşında alıkonulan Şahin'i kurtardı!
Zahide Yetiş 16 yaşında alıkonulan Şahin'i kurtardı! Başarılı sunucu Zahide Yetiş'in sunumuyla "Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak" programı hafta içi her gün 13.30’da Star’da izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.
Murat Ünalmış, Murat Kurum adına kapısına bırakılan hediyeleri çöpe attı
Murat Ünalmış, Murat Kurum adına kapısına bırakılan hediyeleri çöpe attı Oyuncu Murat Ünalmış, AKP İBB Başkanı adayı Murat Kurum adına kapısına bırakılan hediyelere çok sinirlendi.
Kate Middleton'un görüntüleri yapay zeka ürünü mü?
Kate Middleton'un görüntüleri yapay zeka ürünü mü? İngiltere tahtının varisi Galler Prensi William'ın eşi Prenses Kate Middleton'dan Ocak ayından beri haber alınamıyordu.
Acılı baba Özer Aci'den peş peşe çarpıcı iddialar
Acılı baba Özer Aci'den peş peşe çarpıcı iddialar Eylem Tok'un oğlu T.C.'nin yaptığı kaza sonucu Oğuz Murat Aci'yi hayattan kopardığı olayda yeni gelişmeler yaşandı. Acılı baba Özer Aci, kazadan birkaç ay önce T.C.'nin art arda hız kamerasına takıldığını ve ceza yediğini söyledi.