Video Galeri

Muazzez Ersoy canlı yayında TRT'ye saydırdı! TRT Müzik kanalında her hafta ‘Sevgilerimle’ isimli program yapan sanatçı Muazzez Ersoy, canlı yayında mikrofonun sesinin iyi gelmediğini ve bunun kasıtlı yapıldığını iddia ederek isyan etti.
AKP’li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı peygamber ilan etti AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, bir nikah töreninde AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan peygamber gibi bahsetti.
Genç kız isyan etti: "Sokağa da çıkmayalım mı?" Minibüste saçlarıyla oynayan kişiyi videoya çekerek sosyal medyada yayınlayan İzmirli genç kız, "Ben neden tacize uğramak zorundayım. Şoföre söyledim, yalnızca araçtan indirdi" diyerek isyan etti.
Şarkıcı Güllü Fethiye’de karakolluk oldu Fethiye’nin Çalış semtinde karavan ve çadırcılar için ayrılan özel alanda camping işletmeciliği yapan şarkıcı Güllü, beraberinde kızı ve yardımcısıyla birlikte 6 aydır kendisinden saha borcunu ödemesini isteyen mal sahiplerinin mekanını bastı.
Türkiye’ye sığınan Afgan gazeteciden skandal sözler Afgan ‘gazeteci’ Sunatullah Saadat olduğu iddia edilen kişi hem Türk milletine hem de Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a ağır hakaretler savurdu.
Kibariye'den masa örtülü tedbir Şarkıcı Kibariye, Kuşadası'nda bir otelde sahne aldı. Rüzgar nedeniyle zaman zaman elbisesinin etekleri uçuşan şarkıcı zor anlar yaşadı.
Kenan İmirzalıoğlu: "Denize girmemize rağmen içimiz soğumadı" Bir çok ünlü isim orman yangınlarının kontrol altına alınması için vatandaşlar ile birlikte sahada mücadele verirken; Kenan İmirzalıoğlu denize girmesine rağmen içinin soğumadığını söyledi.