Video Galeri

Haluk Levent: "Kızılay'dan gıda da aldık"
Haluk Levent: "Kızılay'dan gıda da aldık" Haluk Levent, bu sabah Fox TV’de katıldığı canlı yayında başında olduğu Ahbap’ın bölgeye götürdüğü yardımlar ve Kızılay’dan alınan çadırlarla ilgili detayları paylaştı.
Bircan Bali ünlü ismin paylaşımına burun kıvırdı!
Bircan Bali ünlü ismin paylaşımına burun kıvırdı! Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Bircan Bali'nin hedefinde Oğuzhan Uğur'un ardından yeni bir isim var.
Mustafa Keser'in havuza düştüğü anın görüntüsü ortaya çıktı
Mustafa Keser'in havuza düştüğü anın görüntüsü ortaya çıktı Aydın'ın Kuşadası ilçesinde depremzedelere moral gecesinde sahneye doğru yürürken ayağı zemine takılan Mustafa Keser, dengesini kaybedip havuza düştü. Keser, üzerine değiştirdikten sonra sahneye çıktı.
İçinde canlı hayvanların olduğu bilinen bina yıkılıyor!
İçinde canlı hayvanların olduğu bilinen bina yıkılıyor! Diyarbakır'daki ağır hasarlı Galeria İş Merkezi ve üstündeki sitenin yıkımına başlandı.
Oya Başar Sözcü TV'de program yapacak
Oya Başar Sözcü TV'de program yapacak Genel müdürlük koltuğuna usta gazeteci Yılmaz Özdil’in oturduğu Sözcü TV, 1 Mart’ta yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kızılay Nerede" diye soran CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.
Depremzede Necati Bey deprem sonrası ayrı düştüğü kızıyla buluştu
Depremzede Necati Bey deprem sonrası ayrı düştüğü kızıyla buluştu Atv'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında bugün izleyicileri gözyaşlarına boğan bir kavuşma yaşandı.