Video Galeri

Yağmur Aşık canlı yayında isyan etti
Yağmur Aşık canlı yayında isyan etti Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuk olan Yağmur Aşık, gözyaşlarıyla "Evlatlarımı geri verin" diyerek isyan etti.
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha!
Oğuz Haksever'den bir canlı yayın kazası daha! Mayıs ayında canlı yayına yansıyan 'Yassıada' sözleriyle gündem olan Oğuz Haksever, bir canlı yayın kazası daha yaşadı.
Yağmur Aşık sinir krizi geçirdi
Yağmur Aşık sinir krizi geçirdi Emre Aşık, geçtiğimiz gün bakıcısından şiddet gören kızının videosundan sonra açtığı davada 3 çocuğunun velayetini aldı. Çocukları evden alınan Yağmur Aşık ise sinir krizi geçirdi.
Seda Akgül'den Burak-Fahriye çifti hakkında olay sözler!
Seda Akgül'den Burak-Fahriye çifti hakkında olay sözler! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Seda Akgül'den, Fahriye Evcen - Burak Özçivit hayranlarını kızdıracak yorumlar geldi.
Bülent Arınç’ın paylaşım rekorları kıran konuşması
Bülent Arınç’ın paylaşım rekorları kıran konuşması Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine getirilen Bülent Arınç’ın maaşının 18 bine çıkarıldığı iddiası sosyal medyada olay oldu. Arınç’ın eski bir konuşması paylaşım rekorları kırıyor.
Güven Bana'da Müge Anlı'yı çıldırtan yarışmacı!
Güven Bana'da Müge Anlı'yı çıldırtan yarışmacı! Farklı bir formatla sevenlerinin karşısına çıkan usta televizyoncu Müge Anlı'nın, sunduğu yarışma programı Güven Bana'da, iki yarışmacının "Cumhuriyet" sorularını bilememesi sosyal medyaya damga vurdu.
Abdülkadir Selvi: "Erkan Tan'dan Erdoğan da rahatsız"
Abdülkadir Selvi: "Erkan Tan'dan Erdoğan da rahatsız" Katıldığı canlı yayında A Haber Sunucusu Erkan Tan ile ilgili konuşan Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Tan'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rahatsız olduğunu söyledi.