Video Galeri

Ankara'da işçilere küfreden daire başkanının görevine son verildi
Ankara'da işçilere küfreden daire başkanının görevine son verildi Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Tatlısu, iddiaya göre belediye çalışanı olan bir kişiye önce telefonda, sonra da yüz yüze küfür ve tehditler savurdu. Tatlısı'nun o anları sosyal medyada büyük tepki çekti.
Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e sürpriz kutlama
Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e sürpriz kutlama Oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medya hesabından eşi Neslihan Atagül'ün 31. yaş gününü kutladı.
Beyaz Futbol'da gergin anlar yaşandı
Beyaz Futbol'da gergin anlar yaşandı Rasim Ozan Kütahyalı ile kavga eden Ahmet Çakar stüdyoyu terk etti.
Fatih Altaylı'dan bomba Emre Belözoğlu açıklaması: "Bir kişiyi öldürdü"
Fatih Altaylı'dan bomba Emre Belözoğlu açıklaması: "Bir kişiyi öldürdü" Ünlü gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı, Youtube kanalında yaptığı programda eski futbolcu Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'nun, trafik kazasında bir kişiyi öldürdüğünü söyledi.
Skandal iddia: Kilolu oldukları için plaja alınmadılar
Skandal iddia: Kilolu oldukları için plaja alınmadılar Rezervasyonu olan genç kadınlar "kilolu" oldukları için İzmir Çeşme'de lüks plaja alınmadıklarını iddia etti.
Erol Mütercimler'den çarpıcı değerlendirmeler
Erol Mütercimler'den çarpıcı değerlendirmeler Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, konuk olduğu Sözcü TV'de siyaset gündemine dair yorumlarda bulundu.
"Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" ekrana bomba gibi dönüyor
"Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" ekrana bomba gibi dönüyor Show TV'nin milyonları ekran başına kilitleyen programı "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" geri dönüyor. Dördüncü sezonuna 'Merhaba' diyecek olan "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" 21 Ağustos Pazartesi seyircisiyle buluşuyor.