Video Galeri

CHP'li Erdal Aksünger, MHP'li ismin üzerine yürüdü! Haber Global’de Senem Toluay Ilgaz’ın sunduğu “Neden” programında kavga çıktı.
'Rasim Ozan Kütahyalı param yok, açım diye ağladı' iddiası! Veryansın TV YouTube kanalında Erdem Atay'ın sunduğu programa konuk olan Bosna Sancak Derneği Başkanı Erdoğan Erden, Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili şok iddialarda bulundu.
"Aldatan kadın mısınız?" sorusuna Pınar Altuğ'dan sert tepki! Pınar Altuğ, Haber Global ekranlarında yayınlanan "40" programına konuk olarak katıldı.
Fatih Altaylı'dan KYK borçlarına Suriyeli tepkisi! Habertürk TV’de Fatih Altaylı KYK borçlarıyla ilgili "Suriyeli" hatırlatması yaptı...
A Spor'da skandal sözler! A Spor ekranlarında yayınlanan "Sabah Sporu" programında yorumcu Emre Bol, Galatasaray'ın siyahi futbolcusuyla ilgili skandal bir yoruma imza attı...
İzleyicinin yorumu Fatih Altaylı'yı öfkelendirdi Habertürk'te "Teke Tek Bilim" programında izleyicinin "Mars'a gittiniz mi ki hayat var diyorsunuz" sorusu sonrası Fatih Altaylı küplere bindi.
AKP’li belediye Demet Akalın ve Alişan için corona yasağını deldi Şanlıurfa'ya giden şarkıcı Demet Akalın ve Alişan için AKP'li belediye restoranlara getirilen müşteri kabul etme yasağını deldi.