Video Galeri

Pınar Eliçe: "Özcan çocuğunun annesini cezaevine sokmak istiyor"
Pınar Eliçe: "Özcan çocuğunun annesini cezaevine sokmak istiyor" Pınar Eliçe'den eski eşi Feyza Aktan ile davaları süren Özcan Deniz'e sert eleştiri geldi.
Müge Anlı'nın programında kavga çıktı!
Müge Anlı'nın programında kavga çıktı! Atv ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı bu sabah milyonları şoke eden skandal bir kavgaya sahne oldu.
Hülya Avşar'dan Hafsanur Sancaktutan'a gönderme
Hülya Avşar'dan Hafsanur Sancaktutan'a gönderme Hafsanur Sancaktutan'ın, "Dünyayla Benim Aramda" dizisinde canlandırdığı iddialı sahneler çok konuşulmuştu.
Pınar Eliçe'den Hande Erçel'e sert sözler: "Ölü balık gibi bakıyor"
Pınar Eliçe'den Hande Erçel'e sert sözler: "Ölü balık gibi bakıyor" Rol aldığı diziler kadar özel hayatı da yakından takip edilen oyuncu Hande Erçel, oyunculukta güzelliğin değil kabiliyetin önemli olduğunu söylemişti.
Hadise'nin yüzüğüyle ilgili son dakika haberi
Hadise'nin yüzüğüyle ilgili son dakika haberi Mehmet Dinçerler ve Hadise boşanma aşamasındayken en çok konuşulan konu Hadise'ye takılan ve değerinin üç milyon TL olduğu söylenen yüzüktü.
Serenay Sarıkaya Roman havası oynadı, sosyal medya yıkıldı
Serenay Sarıkaya Roman havası oynadı, sosyal medya yıkıldı Netflix'in düzenlediği gecede göz kamaştıran Serenay Sarıkaya, sahnede Roman havası oynayarak mest etti.
5 yıla kadar hapsi istenen Banu Alkan "Beyaz Magazin"e konuştu
5 yıla kadar hapsi istenen Banu Alkan "Beyaz Magazin"e konuştu Banu Alkan’ın seslendirdiği "Beyaz Orkide" isimli şarkının nakaratındaki sesin kendisine ait olduğunu söyleyen Nicole Peachey, ünlü sanatçıdan şikayetçi oldu.