Medya

Netflix Türkiye’de ofis açma kararı aldı Dizi ve film prodüksiyonu ve internet üzerinden yayınlama platformu Netflix, Türkiye'de ofis açma kararı aldığını duyurdu.
Fatih Altaylı'dan Habertürk'e ceza tepkisi Usta gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı bugünkü yazısında, "RTÜK FETÖ’cüdür diyemem ama böyle bir kararı ancak ve ancak Türkiye’yi karalamak isteyen FETÖ’cüleri sevindirir." ifadesini kullandı.
Fatih Altaylı'dan KYK borçlarına Suriyeli tepkisi! Habertürk TV’de Fatih Altaylı KYK borçlarıyla ilgili "Suriyeli" hatırlatması yaptı...
A Spor'da skandal Diagne yorumu! A Spor ekranlarında yayınlanan "Sabah Sporu" programında yorumcu Emre Bol, Galatasaray'ın siyahi futbolcusu Mbaye Diagne ile ilgili skandal bir yoruma imza attı...
Gazeteci Yurdakul Fincancıoğlu'na son görev Türk basınının usta kalemlerinden Yurdakul Fincancıoğlu bugün son yolculuğuna uğurlanacak.
Fatih Portakal yeni stüdyosundan fotoğraf paylaştı Gazeteci Fatih Portakal Youtube yayınlarını gerçekleştireceği stüdyosundan fotoğraf paylaştı.
İzleyicinin yorumu Fatih Altaylı'yı öfkelendirdi Habertürk'te "Teke Tek Bilim" programında izleyicinin "Mars'a gittiniz mi ki hayat var diyorsunuz" sorusu sonrası Fatih Altaylı oldukça öfkelendi.