Medya

Yılmaz Özdil'den iktidara sert gönderme AKP ile MHP’nin sunduğu sosyal medyaya ilişkin kanun teklifi yasalaştı. Bundan sonra Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara denetimler arttı. Yılmaz Özdil, söz konusu düzenlemeyle ilgili bir yazı kaleme aldı.
Uğur Dündar'dan bomba Ali Erbaş paylaşımı! Ayasofya'da kılınan Cuma namazının hutbesinde Atatürk'e lanet okuyan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın FETÖ firarisi Adil Öksüz'ün doktora jürisinde imzası olduğu ortaya çıktı.
RTÜK’ün cezası mahkeme tarafından durduruldu RTÜK’ün Halk TV’ye verdiği 5 günlük ekran karartma cezasına ilişkin açılan davada Ankara 3. İdare Mahkemesi, cezanın yürütmesinin durdurulmasına karar verdi.
Didem Arslan'ın programına Müge Anlı'dan önemli transfer Didem Arslan Yılmaz'ın Show TV’de sunmaya hazırlandığı "Vazgeçme" programına "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programından önemli bir transfer gerçekleşti.
Saygı Öztürk yazdı: "Bu beddua kime?" Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın Ayasofya’nın açılışında sarf ettiği sözler tartışma yaratırken “Erbaş'ın bu kini, bedduası kendisine yakışsa da o makama yakışmaz” diyen Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk, "Bu beddua kime?" diye sordu.
'Gerçeğin Peşinde' programında şaşırtan değişiklik! Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği, hafta içi her gün Star ekranlarında İnci Ertuğrul'un sunumuyla izleyicisiyle buluşan "Gerçeğin Peşinde" programında flaş bir değişiklik yaşandı.
Erol Mütercimler ve Metehan Demir'in yeni programı "Sabit Değişken" Teori uzmanı, yazar, asker, araştırmacı; Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Erol Mütercimler, 16 Ağustos'ta Metehan Demir ile tv100'de yepyeni bir programa başlıyor.