Medya

Orhan Uğuroğlu'nun derin kederi! Çok sayıda yakınını kaybetti!
Orhan Uğuroğlu'nun derin kederi! Çok sayıda yakınını kaybetti! Kahramanmaraş'ta yaşanan 2 büyük depremin ardından 10 kent enkaz altında kaldı. Çok sayıda yurttaş hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenler arasında Yeniçağ Gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu'nun Kahramanmaraş'taki akrabaları da yer aldı.
Merdan Yanardağ'a yurtdışı yasağı
Merdan Yanardağ'a yurtdışı yasağı TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ” Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ” suçlamasıyla ifade verdi.
Turkcell CEO'su depremden günler sonra açıklama yaparken bağlantı sorunu yaşadı
Turkcell CEO'su depremden günler sonra açıklama yaparken bağlantı sorunu yaşadı Turkcell Operasyon Merkezi'nden Cüneyt Özdemir'in yayınına bağlanan Turkcell CEO'su, bağlantı sorunları yaşadı.
Haluk Levent'ten AHBAP'ı ve kendisini küçümseyen Turgay Güler'e yanıt
Haluk Levent'ten AHBAP'ı ve kendisini küçümseyen Turgay Güler'e yanıt Ülke TV'de yayınlanan programda Turgay Güler, depremzedelere yardım için kampanya başlatan AHBAP Derneği’ni ve derneğin başkanı Levent'i hedef aldı.
Erol Mütercimler: "Felaket var, Devlet yok"
Erol Mütercimler: "Felaket var, Devlet yok" Türk yazar, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında çarpıcı yorumlarda bulundu.
Gökhan Zan gözyaşlarını tutamadı: "Bir Antakyalı olarak yalvarıyorum"
Gökhan Zan gözyaşlarını tutamadı: "Bir Antakyalı olarak yalvarıyorum" Eski futbolcu Gökhan Zan, gözyaşları içerisinde yardım çağrısı yaparak "Yalvarıyorum, Hatay çok kötü durumda, yardım yok, sesimiz olun!" ifadelerini kullandı.
Sosyal medyada deprem felaketini kutlayan müptezel tepkiye neden oldu
Sosyal medyada deprem felaketini kutlayan müptezel tepkiye neden oldu Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı günden güne artarken, sosyal medyada canlı yayın açan bir şahsın deprem felekatini sevinçli bir şekilde duyurduğu anlar tepkiye neden oldu.