Medya

Cem Küçük'ten ilginç Bülent Arınç tespitleri
Cem Küçük'ten ilginç Bülent Arınç tespitleri Cem Küçük, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olmasını değerlendirdiği yazısında ilginç tespitlerde bulundu.
Akit yazarından Nihat Hatipoğlu'na eleştiri!
Akit yazarından Nihat Hatipoğlu'na eleştiri! Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu, iftar ve sahur saatlerinde dinî programlar yapan Nihat Hatipoğlu'nun programını isim vermeden eleştirdi.
Şule Zeybek'e 'Sarı Basın Kartı' şoku!
Şule Zeybek'e 'Sarı Basın Kartı' şoku! Deneyimli isim Şule Zeybek, sosyal medya hesabından açıklama yaptı...
Nagehan Alçı’dan itiraf: "Tarafsız değilim"
Nagehan Alçı’dan itiraf: "Tarafsız değilim" Habertürk yazarı Nagehan Alçı, 23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçiminde yeniden aday gösterilen Ekrem İmamoğlu ile gerçekleştirdikleri programa dair bir yazı kaleme aldı.
Necef Uğurlu: "Oğuz Haksever, Atılgan Bayar ve Herşey Bize İmamoğlu’nu hatırlatıyor"
Necef Uğurlu: "Oğuz Haksever, Atılgan Bayar ve Herşey Bize İmamoğlu’nu hatırlatıyor" "... İmamoğlu’nun ismini kullanmamaya özen gösteren bir AKP ile karşı karşıyayız, Ekrem İmamoğlu’ndan CHP adayı diye bahseden Mehmet Metiner yanlız değil elbette, İmamoğlu’ndan bahsederlerse onun reklamını yapacakları varsayımı çok çocuksu!"
Oğuz Haksever, Atılgan Bayar ve...
Oğuz Haksever, Atılgan Bayar ve...
Abdullah Şevki'nin kitabında tüyler ürperten cümleler!
Abdullah Şevki'nin kitabında tüyler ürperten cümleler! Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle basılan, Abdullah Şevki'nin yazdığı Zümrüt Apartmanı'ndaki pedofili içeren satırlar tepki çekti.