Medya

Rasim Ozan medyaya döndü, Boşnaklar ayaklandı! Boşnaklar sosyal medya üzerinden Güneş Gazetesi'ne tepki gösterdi.
Fatih Altaylı yazdı: "Pist" Sabiha Gökçen Havalimanı pistinin uzun zamandır iyi olmadığının bilindiğini söyleyen Fatih Altaylı, 2. pistin yapılamamasını eleştirerek bir de uyarıda bulundu.
Ender Uslu'nun vefatı üzüntü yarattı Türkiye'de özel radyoculuğun en önemli köşe taşlarından biri olan Ender Uslu 69 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Hüseyin Hakkı Kahveci'den sosyal medyayı sallayan kampanya! Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, Facebook hesabından önemli kampanyayı duyurdu....
Hasan Cemal talihsiz bir kaza geçirdi! Gazeteci Hasan Cemal hafta sonu düştüğünü ve ayağının kırıldığını duyurdu. Ameliyat olan Hasan Cemal iyileşme süreci boyunca yazılarına ara verdiğini belirtti.
Rıdvan Dilmen'den AK Partili bakanlara sert tepki! Trabzonspor- Fenerbahçe maçının ardından AK Partili isimlerin yaptığı açıklamalara tepki gösteren Rıdvan Dilmen, “Sayın bakan çıkıp Trabzonspor şampiyon olacak derse saygı duyamam kusura bakmasın” açıklamasında bulundu.
Müge Anlı'dan sosyal medya uyarısı Usta gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı; hayatlarımıza müdahale eden sosyal medyanın zararlarına karşı uyardı.