Medya

Deniz Zeyrek’ten Diyanet'e 'haram' çıkışı! Diyanet İşleri Başkanlığı, internet sitesinde İslamiyet’te midye, kalamar, yengeç, ıstakoz, karides gibi deniz canlıların yenilmesiyle ilgili fetva yayımladı.
Fatih Altaylı'dan Doğu Perinçek'e 'Taliban' tepkisi! Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde ABD'nin Afganistan'dan çekilmesiyle beraber, Taliban'ın kontrolü ele geçirmesinden sonra Cumhuriyet Kadınları Derneği ve Doğu Perinçek'in Taliban'a verdiği desteği sert bir dille eleştirdi.
Yasak aşkını "Dayım" diye tanıtarak eve aldı Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen "Vazgeçme" programına konuk olan İsa Güzel isimli şahıs anlattıklarıyla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına çevirdi.
Fatih Altaylı'dan çok sert 'göç' yazısı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Türkiye'ye yönelik yapılan göçleri köşesine taşıdı.
Ulusal Kanal’da Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır sözler! Ulusal Kanal’da yayınlanan ‘Yalancının Mumu’ isimli programda CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun İngiltere tarafından Türkiye’nin mülteci üssü yapılacağı iddiasına dayanarak yaptığı paylaşımlar eleştirildi ve ağır sözler sarf edildi.
Fatih Altaylı havuz medyasına ateş püskürdü! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, İngiltere Savunma Bakanı Wallace'ın Türkiye ve Pakistan'da mülteci merkezleri kurulacağını açıklamasının ardından başlayan tartışmaları ve iktidar çevresinin açıklamalarını köşesine taşıdı.
Didem Arslan Yılmaz hakkında suç duyurusu Van Barosu, Kürtçe konuşmak isteyen konuğunu yayından alan Didem Arslan Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu.