Medya

'Beyaz Futbol' programında olaylı ayrılık!
'Beyaz Futbol' programında olaylı ayrılık! "Beyaz Futbol" programı yorumcularından Gökmen Özdenak'la ilgili flaş bir gelişme yaşandı.
Müge Anlı yarışma programı sunacak
Müge Anlı yarışma programı sunacak ATV'nin sevilen sunucusu Müge Anlı'dan sürpriz atak...
Fatih Portakal'dan Erdoğan'lı canlı yayın mesajı!
Fatih Portakal'dan Erdoğan'lı canlı yayın mesajı! Gazeteci Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğündeki canlı yayını Twitter'dan değerlendirdi.
Ahmet Hakan’a THY kıyağı iddiası!
Ahmet Hakan’a THY kıyağı iddiası! Ahmet Hakan’ın THY hakkında çıkan iddialara tepki göstermesinin ardından, Airport Haber Genel Yayın Yönetmeni Ali Kıdık çok sert çıktı.
İsmail Küçükkaya'dan gündem yaratacak yanıt!
İsmail Küçükkaya'dan gündem yaratacak yanıt! Ortak yayında moderatörlük yapan İsmail Küçükkaya, formatın sıkıcı olduğuna dair eleştirilere "Bana ait değildi. Bu bana tebliğ edilen bir görevdi. Sorumluluklarımız vardı" diye yanıt verdi.
Didem Arslan Yılmaz'dan 'ortak yayın' yorumu!
Didem Arslan Yılmaz'dan 'ortak yayın' yorumu! Gazeteci Didem Arslan Yılmaz, dün İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nu karşı karşıya getiren açık oturumla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
İsmail Küçükkaya'dan ortak yayın sonrası ilk açıklama!
İsmail Küçükkaya'dan ortak yayın sonrası ilk açıklama! İsmail Küçükkaya, soruları kimseye vermediğini belirtti ve "Ancak genel bir çerçeve çizmek gerekiyordu. Ama mesela bir sınav düşünün. Öğretmen soruları vermez ama şuralara şuralara çalışın der. Ben de öyle yaptım" dedi.