Medya

Erhan Çelik: "Ekrem Dumanlı'yı dinlemedim"
Erhan Çelik: "Ekrem Dumanlı'yı dinlemedim" Erhan Çelik, Ankara Adliyesi’nde soruşturma savcısı Adem Akıncı’ya şüpheli olarak yaklaşık 4 saat ifade verdi.
Nagehan Alçı: "Süleyman Soylu aradı, söz verdim"
Nagehan Alçı: "Süleyman Soylu aradı, söz verdim" Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Kuzey Iraklı kafilede yer alan bir kişinin Uzungöl'de IKBY bayrağı ile fotoğraf çektirmek istemesi ile başlayan olayları değerlendirdi. Alçı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisini aradığını ve önemli bilgiler verdiğini kaydetti.
Akit'ten Netflix'e "eşcinsellik" tepkisi!
Akit'ten Netflix'e "eşcinsellik" tepkisi! Yeni Akit gazetesi, dünyanın en çok kazanan dizi-film platformlarından Netflix'i hedef aldı.
Ahmet Nesin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkacağını açıkladı
Ahmet Nesin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkacağını açıkladı Gazeteci Ahmet Nesin, yarın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkacağını açıkladı. Nesin, Özgür Gündem davasından beraat etmesine rağmen pasaport alamadığını ifade etti.
Fatih Altaylı yazdı: "Zülfü Livaneli neden orada?"
Fatih Altaylı yazdı: "Zülfü Livaneli neden orada?" "... Kulağa fena gelmiyor. Sanatçı bir Cumhurbaşkanı."
Azra Kohen, 'Fi' dizisine ateş püskürdü
Azra Kohen, 'Fi' dizisine ateş püskürdü Yazar Azra Kohen, Fi dizisinin, kitabıyla hiçbir benzerliğinin bulunmayacak hale getirildiğini belirtti ve kendisi için utanç verici olduğunu dile getirdi.
DMAX kanalında bikinili kadınları buzladılar!
DMAX kanalında bikinili kadınları buzladılar! ABD'li Discovery Grubuna ait DMAX ekranlarında akıl almaz sansür dikkatlerden kaçmadı. "Gizli Suları Keşfet" programında genç kadınların bikinileri sanki çıplakmış gibi buzlanarak yayınlandı.