Medya

Yılmaz Özdil: "Elde kalan son bir avuç çekirdeksiz kuru üzüm"
Yılmaz Özdil: "Elde kalan son bir avuç çekirdeksiz kuru üzüm" Usta kalem Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü mesajı...
Fatih Altaylı’dan muhalefete "yanlış aday" uyarısı!
Fatih Altaylı’dan muhalefete "yanlış aday" uyarısı! Altılı masanın cumhurbaşkanı adayı ile ilgili bir yazı kaleme alan Fatih Altaylı, “Yanlış adayla gidilecek bir seçimin kaybedilmesi halinde CHP diye bir parti kalmayacaktır” değerlendirmesinde bulundu.
Önce paylaşıp sonra silen İsmail Saymaz tepki çekti
Önce paylaşıp sonra silen İsmail Saymaz tepki çekti Halk TV yazarı İsmail Saymaz, ASAL Araştırma’nın gerçekleştirdiği seçim anketini paylaşıp kısa bir süre sonra da paylaşımını sildi. Saymaz’ın bu hareketi sosyal medyada gündem oldu.
Yılmaz Özdil yazdı: "Newton neden Türk değildi?"
Yılmaz Özdil yazdı: "Newton neden Türk değildi?" Usta kalem Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Tuba Emlek 'Mercek' programını sonlandırdığını duyurdu
Tuba Emlek 'Mercek' programını sonlandırdığını duyurdu Ekranın usta ismi Tuba Emlek, "Mercek" programını Tele1 TV’de sonlandırma kararı aldığını açıkladı.
Yılmaz Özdil yazdı: "Enflasyon yüzde 181"
Yılmaz Özdil yazdı: "Enflasyon yüzde 181" Usta kalem Yılmaz Özdil'in bugün Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan yazısı...
Hande Fırat isyan etti: "Yettiniz artık..!
Hande Fırat isyan etti: "Yettiniz artık..! Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, FETÖ'cülerin kendisini hedef alan haberlerine isyan etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Fırat, "yettiniz artık!" dedi.