Medya

Taha Akyol'un oğluna büyük şok! Telefon dolandırıcılarının son kurbanı, Karar Gazetesi yazarı Taha Akyol'un oğlu oldu.
İşte, istismarcı şeyhin tam ifadesi 12 yaşındaki çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklanan Fatih Nurullahismiyle tanınan Uşşaki tarikatı lideri Eyyüp Fatih Şağban'ın ifadesi ortaya çıktı.
RTÜK'ten kanallara ceza yağdı RTÜK, Fox TV ana haber bültenini bırakan Fatih Portakal’ın ardından, bu kez yeni sunucu Selçuk Tepeli’ye ceza verdi.
Hidayet Türkoğlu’ndan Rasim Ozan’a zehir zemberek sözler! Boşnaklara yönelik ifadeleri nedeniyle Beyaz TV'deki programdan gönderilen ancak tekrar kanalda işe başlayan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hideyet Türkoğlu'ndan zehir zemberek bir açıklama geldi.
Ece Sükan ve Uğur Güven'in arası düzeldi Ünlü model ve stil danışmanı Ece Sükan ile iş adamı Uğur Güven, barış çubuklarını tüttürmeyi başardı.
‘Pati Buldular’ projesi can dostları bulmaya devam ediyor Müge Anlı’nın kaybolan evcil hayvanları sahiplerine kavuşturmak için hayata geçirdiği ‘Pati Buldular’ projesi, can dostlarını kaybeden vatandaşlara umut oluyor. Proje sayesinde bugüne kadar 500’e yakın hayvan sahiplerine kavuşturulurken, sadece İzmir’de 410 evcil hayvanın arandığı öğrenildi.
"Arıza" dizisindeki sahne, Vanlıların tepkisini çekti Show TV’de yayınlanan ‘Arıza’ dizisinde geçen bir diyalogda, Van ilinden ‘dağ başı’ olarak bahsedilmesi sosyal medyada tepkilere yol açtı.