Medya

Ahmet Hakan’a THY kıyağı iddiası!
Ahmet Hakan’a THY kıyağı iddiası! Ahmet Hakan’ın THY hakkında çıkan iddialara tepki göstermesinin ardından, Airport Haber Genel Yayın Yönetmeni Ali Kıdık çok sert çıktı.
İsmail Küçükkaya'dan gündem yaratacak yanıt!
İsmail Küçükkaya'dan gündem yaratacak yanıt! Ortak yayında moderatörlük yapan İsmail Küçükkaya, formatın sıkıcı olduğuna dair eleştirilere "Bana ait değildi. Bu bana tebliğ edilen bir görevdi. Sorumluluklarımız vardı" diye yanıt verdi.
Didem Arslan Yılmaz'dan 'ortak yayın' yorumu!
Didem Arslan Yılmaz'dan 'ortak yayın' yorumu! Gazeteci Didem Arslan Yılmaz, dün İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nu karşı karşıya getiren açık oturumla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
İsmail Küçükkaya'dan ortak yayın sonrası ilk açıklama!
İsmail Küçükkaya'dan ortak yayın sonrası ilk açıklama! İsmail Küçükkaya, soruları kimseye vermediğini belirtti ve "Ancak genel bir çerçeve çizmek gerekiyordu. Ama mesela bir sınav düşünün. Öğretmen soruları vermez ama şuralara şuralara çalışın der. Ben de öyle yaptım" dedi.
Uğur Dündar’dan ‘İmamoğlu-Yıldırım yayını’ değerlendirmesi
Uğur Dündar’dan ‘İmamoğlu-Yıldırım yayını’ değerlendirmesi Binali Yıldırım'ın moderatör olarak önerdiği ilk gazeteci Uğur Dündar'dan, Türkiye'yi ekran başına kilitleyen ortak yayın için ilk değerlendirme geldi.
İsmail Küçükkaya’ya 'ortak yayın' eleştirisi!
İsmail Küçükkaya’ya 'ortak yayın' eleştirisi! İBB Başkan adaylarından Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasındaki ortak yayının moderatörü İsmail Küçükkaya'nın yönetimi için eleştiriler yapıldı.
Gülşen ve Edis ikilisinden sürpriz düet
Gülşen ve Edis ikilisinden sürpriz düet Yazın düeti Gülşen ve Edis ikilisinden geliyor...