Medya

Fatih Altaylı yazdı: "Kadınlar buna nasıl oy veriyor!" "... Bu pis cinayeti yaşam tarzına bağlıyor ve normalleştiriyor. Utanmadan, arlanmadan."
Nagehan Alçı'yı çıldırtan hatırlatma! Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu "Türkiye’nin Nabzı" programında FETÖ tartışması çıktı...
Buket Aydın sosyal medya hesabından açıkladı! Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinden istifa eden ve ekranlara ne zaman döneceği merak edilen Buket Aydın, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den flaş açıklama RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, sosyal medya veya farklı mecralarda hakkında yapılan tehdit ile hakaretleri savcılığa verdiğini duyurdu.
Fatih Altaylı yazdı: "Evlat canından cömertlik" "... AK Partili bir hanımefendi kendi canı ile yetinmedi 'Çocuklarımın ömrünü de size versin' dedi. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu söylemden hiç ama hiç memnun kalmadığını zannediyorum."
Yılmaz Özdil'den canlı yayında bomba açıklama! Gazeteci Yılmaz Özdil Sözcü Gazetesi'ni bırakması karşılığında 5 milyon dolar teklif edildiğini açıkladı.
Hüseyin Hakkı Kahveci'nin ses getiren kitabı: 'Atatürk’ün Katilleri' Hüseyin Hakkı Kahveci: "... Dünya üzerinde onlarca ülkede heykel, anıt, cadde ve sokak isimleri Mustafa Kemal Atatürk ismiyle resmileştirilmiş. Biz ise mümkün olduğunca ismini silerek, kendi içimizde olanlarla boğuşuyoruz."