Medya

Erol Mütercimler: "Halkın iradesi iktidarın otoriter baskısını yendi"
Erol Mütercimler: "Halkın iradesi iktidarın otoriter baskısını yendi" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Türk milleti devlete sahip çıktı"
Erol Mütercimler: "Türk milleti devlete sahip çıktı" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Didem Arslan Yılmaz 'Bodrumlu Gamze' cinayetini de çözdü
Didem Arslan Yılmaz 'Bodrumlu Gamze' cinayetini de çözdü Objektif ve saygın yayıncılığından ödün vermeyen "Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme"de aylarca konuşulan Gamze Sakallıoğlu cinayetinde dava sonuçlandı.
Erol Mütercimler: "Seçim güvenliği kuşkulu... Kurum mu İmamoğlu mu?"
Erol Mütercimler: "Seçim güvenliği kuşkulu... Kurum mu İmamoğlu mu?" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Fatih Elibol'un yeni kitabı 'Holistik Varoluş' raflardaki yerini aldı
Fatih Elibol'un yeni kitabı 'Holistik Varoluş' raflardaki yerini aldı "Çoğu insan mutluluk arayışında. Ancak mutluluğa ulaşmak, karmaşık ve zorlu bir süreç" diyen MCC Fatih Elibol, birçok kişinin dış koşulları değiştirmeye çalışarak mutluluğu bulacağını düşündüğünü, ancak bu yaklaşımın genellikle hayal kırıklığıyla sonuçlandığını belirtti.
Fatih Altaylı'dan YÖK'ün aldığı o karara tepki: "Müthiş bir kötülük"
Fatih Altaylı'dan YÖK'ün aldığı o karara tepki: "Müthiş bir kötülük" Fatih Altaylı'dan YÖK'ün denklik kararına tepki geldi. “Müthiş bir kötülük” diyen Fatih Altaylı, yaşanabilecek sonuçları sıraladı.
"Gazze'deki̇ Fi̇li̇sti̇nli̇leri̇n Türki̇ye’ye tahli̇yesi̇ planlanıyor"
"Gazze'deki̇ Fi̇li̇sti̇nli̇leri̇n Türki̇ye’ye tahli̇yesi̇ planlanıyor" Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk'ten ses getirecek satırlar...