Medya

İsmail Kılıçarslan: "Kara gavurların cezası dinimizde katledilmek!" Yeni Şafak Gazetesi yazarı İsmail Kılıçarslan, bugünkü köşesinde Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine ilişkin dikkat çekici ifadeler kullandı.
"Şimdiki Zaman" bu akşam KRT ekranlarında sizlerle Gürkan Hacır, Uğur Dündar, Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz ve Elfin Tataroğlu "Şimdiki Zaman" Programıyla KRT TV'de....
Fatih Altaylı'dan Hilal Kaplan'a sert sözler TV5’te Hasan Basri Akdemir ile Mustafa Deniz’in sunduğu “4. Güç” programına katılan Fatih Altaylı, Habertürk’ü ve kendisini hedef alan Hilal Kaplan’a çok sert sözlerle eleştiride bulundu.
Fatih Altaylı'dan Hilal Kaplan'a çok sert sözler Habertürk yönetimini FETÖ’cülükle suçlayan Hilal Kaplan’a Fatih Altaylı'dan çok sert tepki geldi.
Habertürk spikeri sosyal medyada oryantal dans yaptı Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu, Instagram’da bir süredir yayınladığı sıradışı videolarla dikkatleri çekiyor.
Elfin Tataroğlu yazdı: "Muammer Aksoy: Cumhuriyet’in Aksaçlı Bilgesi" Aydınlanma uğruna mücadele eden bir savaşçı, ilkeli bir akademisyen, yılmaz bir hukukçu, anti-emperyalist, yurtsever bir siyasetçi... Dostlarının tabiriyle “saçları ak, yüreği delikanlı, bir onur abidesi, bağımsızlık öğretmeni”…
Fatih Altaylı zincir marketleri topa tuttu! Gıda alışverişine çıkanlar marketlerde ödeme yaparken isyan ediyor. Özellikle ayçiçek yağı, zeytinyağı, yumurta ve süt ürünlerinde yapılan zamlar büyük tepki çekiyor.