Medya

Didem Arslan Yılmaz'dan olay Ahmet Hakan ifşası!
Didem Arslan Yılmaz'dan olay Ahmet Hakan ifşası! Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun ile Habertürk sunucusu Didem Arslan arasında kavga patlak verdi. Ahmet Hakan'ın çirkeflikle itham ettiği Didem Arslan'dan kapak niteliğinde yanıt geldi.
Habertürk TV'de panik anları!..
Habertürk TV'de panik anları!.. Türkiye’nin en önemli televizyonlarından Habertürk’ün Taksim'deki binasını ziyarete giden anaokulu öğrencileri talihsiz bir kaza geçirdi.
Faruk Bildirici: "Okuru aptal yerine koyuyorlar!"
Faruk Bildirici: "Okuru aptal yerine koyuyorlar!" Faruk Bildirici, hem internet gazetelerinde hem de basılı gazetelerde emekli maaşlarına ilişkin haberleri taradı, "tık avcılığı" nedeniyle okurun aptal yerine konduğunu yazdı.
Ayşe Kulin'in "Gece Sesleri" kitabına tepki!
Ayşe Kulin'in "Gece Sesleri" kitabına tepki! Sosyal medya günlerdir kitaplarda yer alan pedofili ifadelerle çalkalanıyor. Önce Abdullah Şevki isimli yazarın Zümrüt Apartmanı isimli kitabı, sonra da Elif Şafak'ın 'Mahrem' kitabı gündeme bomba gibi düştü. Ayşe Kulin'in Gece Sesleri isimli kitabında da pedofiliyi çağrıştıran ifadeler tepki çekti.
Necef Uğurlu Yazdı: "Gerçeği, dizisine hoşgörü, kitaba tepki!"
Necef Uğurlu Yazdı: "Gerçeği, dizisine hoşgörü, kitaba tepki!" "... ‘Zümrüt Apartmanı’ kitabına bir tepki bir tepki, peki bu tepki uzun sürmüş bir vicdan ihmalininin azabında mı bu kadar şiddetli, iş yakıp yıkmaya neredeyse linç etmeye vardı. "
Kadri Gürsel yeniden cezaevine giriyor
Kadri Gürsel yeniden cezaevine giriyor Kadri Gürsel, İstinaf Mahkemesi’nin cezayı onaylamasının ardından yeniden hapse giriyor.
Elif Şafak'ın 'Mahrem' kitabında tepki çeken satırlar!
Elif Şafak'ın 'Mahrem' kitabında tepki çeken satırlar! Pedofiliyi öven sözde yazar Abdullah Şevki'nin çocuk istismarını öven ifadelerinin ardından benzer satırları ünlü yazar Elif Şafak'ın da kaleme aldığı iddia edildi.