Medya

Yılmaz Özdil yazdı: "Böyle başa böyle tarak" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Yılmaz Özdil: "40 yıldır gazeteciyim, böyle çaresizlik görmedim" Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, orman yangınlarıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Yangın bölgesini dolaştım, 40 yıldır gazeteciyim, böyle çaresizlik görmedim" dedi.
RTÜK’ten medyaya orman yangını uyarısı! Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığı, medya kuruluşlarına orman yangınlarının haberleştirilmesi hakkında bir yazı gönderdi.
Fatih Altaylı’dan dikkat çeken 'yardım' çıkışı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, günlerdir süren yangınlarla birlikte çıkan ‘yardım’ tartışmalarına ilişkin olarak dikkat çeken bir noktaya parmak bastı ve “Başka ülkelere yardım etmek, zor gününde yanında olmak ayıp ve kötü bir şey ise biz niye yapıyoruz?” diye sordu.
İsmail Saymaz: "İtibarın cayır cayır yanıyor" İsmail Saymaz, Halk TV'de katıldığı televizyon programında orman yangınlarında havadan müdahalenin yetersin kalmasına çok sert tepki gösterdi.
Yılmaz Özdil yazdı: "Keyif çayı" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Fatih Altaylı "Çok sevdiğim çaydan…" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmaris’te yangın felaketinin olduğu bölgeye gitmiş ve konuşmasının ardından vatandaşlara çay dağıtmıştı.