Medya

Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'na şok tepki
Fatih Portakal'dan Ekrem İmamoğlu'na şok tepki Ordu Havalimanı'nda VIP bölümüne girmesi engellenen Ekrem İmamoğlu, bu emri valinin verdiğini söyleyerek, çok sert tepki göstermişti. FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, İmamoğlu'nun sözlerini eleştirdi...
A Haber'e vapurda 'Ekrem İmamoğlu' şoku
A Haber'e vapurda 'Ekrem İmamoğlu' şoku Hükümete yakın A Haber, İstanbul’da, Adalar vapurunda çekim yaptığı sırada yolcular tarafından “İmamoğlu'na mazbatayı ver” sloganlarıyla protesto edildi.
Ekrem İmamoğlu'na televizyon tuzağı mı kuruluyor?
Ekrem İmamoğlu'na televizyon tuzağı mı kuruluyor? Bugün Oda TV'de bir köşe yazısı kaleme alan Sabahattin Önkibar, Ekrem İmamoğlu'na Binali Yıldırım'la katılacağı televizyon programında tuzak kurulacağını iddia etti.
Fatih Altaylı yazdı: "Bayramda kaza palavrası"
Fatih Altaylı yazdı: "Bayramda kaza palavrası" "... Tam aksine denetimler arttığı, trafik yoğunlaştığı için kazalar azalıyor bayramlarda."
Almula Merter Churm Londra’da okurlarıyla buluşacak
Almula Merter Churm Londra’da okurlarıyla buluşacak ‘Dokuz Ay On Gün’ isimli kitabıyla annelik sürecini kaleme alan yazar Almula Merter Churm, Avrupa turnesinin ilk ayağı olan Londra’da okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
Fatih Altaylı YSK'yı yerden yere vurdu!
Fatih Altaylı YSK'yı yerden yere vurdu! Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan gündeme dair ciddi, çarpıcı ve konuşulacak tespitler...
Necef Uğurlu Yazdı: "Yanlış Anlaşılmazsa Bir İki Rica"
Necef Uğurlu Yazdı: "Yanlış Anlaşılmazsa Bir İki Rica" "... Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel ve Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun ayrıldılar ayrılacaklar haberleri rekabet halinde fakat bu saatten sonra sokak artık ‘Aaa boşanacaksanız boşanın, ne bok yerseniz yiyin’ der hale geldi."