Magazin

Beli çıkan oyuncu Belçim Bilgin'den son dakika haberi! Kapadokya'dan İstanbul'a dönerken kaza geçiren ve beli çıkan oyuncu Belçim Bilgin'in sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesi...
Ezgi Mola'dan Safiye'ye hüzünlendiren veda Ezgi Mola, iki sezondur "Masumlar Apartmanı" dizisinde canlandırdığı 'Safiye' karakterine veda etti.
Trabzonspor'un genç yıldızı aşka geldi Miss Fashion TV 2020 Turkey birincisi oyuncu ve şarkıcı Elif Yılmaz, yeni yılda aşk dilemişti.
Gurur Aydoğan'dan duygulandıran Oya Aydoğan paylaşımı Yeşilçam'ın sevilen oyuncularından biri olan Oya Aydoğan, 2016 yılında aort damarı yırtılması nedeniyle hayatını kaybetmişti. Aydoğan'ın vefatının üzerinden 6 yıl geçti.
Tugay Mercan ve Deniz Baydar'ın 'hızlı' aşkı Tugay Mercan, kendisi gibi oyuncu olan kız arkadaşı Deniz Baydar ile birlikte İstinyePark'taydı.
Ümit Aslan - Ceren Hindistan çekişmesi bitmiyor İş adamı Ümit Aslan, Aile Mahkemesi'ne başvurarak eski sevgilisi oyuncu Ceren Hindistan'ın reklam için sürekli kendisini hedef aldığını, gerçek dışı beyanlarda bulunarak ticari hayatı ve itibarını zedelediği iddiasıyla 1 ay tedbir uzaklaştırma kararı aldırdı.
Derici'lerin boşanma davasında işler karıştı Şarkıcı İrem Derici'nin babası, reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici'ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı iddia ederek 1 milyonluk boşanma davası açtı.