Magazin

Özge Ulusoy'un bu paylaşımında bir servet var!
Özge Ulusoy'un bu paylaşımında bir servet var! Çanta ve takılarına yaptığı harcamalarla adından söz ettiren Özge Ulusoy, lüks tutkusunu gözler önüne sermekten de çekinmiyor.
"Tozlu Yaka" dizisinde büyük kriz!
"Tozlu Yaka" dizisinde büyük kriz! NTC Medya’nın FOX için çektiği “Tozlu Yaka” dizisi geçen yaz sezonunda gördüğü ilgi üzerinde bu sezonda da devam ediyor.
Oyuncu Aytaç Uşun evlendi
Oyuncu Aytaç Uşun evlendi 'Çukur' dizisinde canlandırdığı 'Meke' karakteriyle tanınan Aytaç Uşun, yoga eğitmeni Şirin Kılavuz ile dünya evine girdi.
Merakla beklenen "Prestij Meselesi" filmi sete çıktı
Merakla beklenen "Prestij Meselesi" filmi sete çıktı Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmi "Prestij Meselesi" dün sete çıktı.
"Kızılcık Şerbeti" sürpriz isimleri buluşturdu
"Kızılcık Şerbeti" sürpriz isimleri buluşturdu Show TV'nin iddialı dizisi "Kızılcık Şerbeti" dizisinin çekimleri başladı.
İbrahim Çelikkol'dan bomba yaratan aşk pozu
İbrahim Çelikkol'dan bomba yaratan aşk pozu Mihre Mutlu'dan boşandıktan sonra adı uzun süredir meslektaşı Birce Akalay ile anılan İbrahim Çelikkol, iddiaları her seferinde "Çok iyi dostuz" diye yalanlamıştı.
Ece Ronay'dan konuşulacak Mehmet Ali Erbil açıklaması
Ece Ronay'dan konuşulacak Mehmet Ali Erbil açıklaması Mehmet Ali Erbil’in, klibinde rol aldığı fenomen ve şarkıcı Ece Ronay’a attığı iddia edilen mesajlar uzun süre konuşulmuştu. Taraflar birbirlerinden farklı suçlarda suç duyurusunda bulunarak davacı olmuştu.