Magazin

Tarık Emir Tekin: "Fevkalade mutluyum"
Tarık Emir Tekin: "Fevkalade mutluyum" Şarkıcı Şevval Sam ile eski futbolcu Metin Tekin’in oğulları Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz gün sevgilisi Defne Anisoğlu ile birlikte Akmerkez’de görüntülendi.
Hande Yener 'Lavabo tıkandı' dedi
Hande Yener 'Lavabo tıkandı' dedi Şarkıcı Hande Yener, önceki gün Akmerkez'de ortaya çıktı. Bir kozmetik mağazasında makyaj yaparken objektiflere yansıdı.
Uyuşturucudan ceza alan Pucca'ya Escobar'ın oğlundan olay hamle
Uyuşturucudan ceza alan Pucca'ya Escobar'ın oğlundan olay hamle Pablo Escobar'ın oğlu, babası hakkında attığı tweette uyuşturucuya özendirme suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası alan yazar Pucca'yı Instagram'dan takip etmeye başladı.
İddialar doğruysa büyük skandal!
İddialar doğruysa büyük skandal! Bu iddialar doğruysa magazin dünyası fena karışacak! Ünlü bir spor kulübü başkanı ile beyaz perde ve ekranların güzel yıldızının çok konuşulacak fırtınalı aşkı...
Derin Talu'nun sade güzelliği
Derin Talu'nun sade güzelliği Güzel yıldız Defne Samyeli'nin küçük kızı Derin Talu, hafta sonu alışveriş için geldiği Kanyon'da objektiflere yansıdı.
Gökçe Bahadır Alaçatı'da objektiflere yansıdı
Gökçe Bahadır Alaçatı'da objektiflere yansıdı Oyunculuğun yanı sıra çıkardığı müzik albümü ile büyük beğeni toplayan Gökçe Bahadır, önceki gün Alaçatı'da görüntülendi.
Megastar Tarkan'ın ses korkusu!
Megastar Tarkan'ın ses korkusu! Haziran’da tiroid nodülü nedeniyle ameliyat olup Almanya’ya giden ünlü şarkıcı Tarkan, sürecin nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyor.