Magazin

Türkücü Yusuf Harputlu'ya hapis cezası Mağaza çalışanı iki kadını darp eden türkücü Yusuf Harputlu, 9 ay hapse mahkum edildi. Ünlü türkücü, 5 yıl içinde başka suç işlediği için cezası ertelenmedi.
Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftinin bebekleri doğdu İngiltere takımlarından Arsenal'de forma giyen ünlü futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, ilk bebeklerini kucağına aldı. Çift kızlarına, "Eda" ismini verdi.
Hadise ve Kaan Yıldırım'ı Benek ayırdı! Corona virüs salgınının başladığı günden beri birlikte karantinada olan popçu Hadise ile oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım, ayrıldı…
Merve Oflaz: "Hastalandım ama..." Oyuncu Merve Oflaz, önceki gün köpeği ile Bebek'te görüntülendi.
Şeyma Subaşı'nın karantina süresi doldu Birkaç hafta önce sevgilisi Guido Senia ile yurt dışından Türkiye'ye gelen Şeyma Subaşı, 14 gün kuralına uymayarak bir partiye katılmıştı. Tepkiler üzerine evinde karantinaya giren Subaşı, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Sinem Ünsal: "Nazlı bana çok şey öğretti" 'Mucize Doktor' dizisinde hayat verdiği naif, düşünceli doktor "Nazlı" karakteri ile tanınan ve büyük bir kitle tarafından sevilen Sinem Ünsal merak edilenlerini anlattı.
Yenenler çiftine karantina yaramadı! Haziran 2019'da dünyaevine giren Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, Ekim 2019'da oğulları Kuzey'i kucaklarına almıştı.