Magazin

Cannes dönüşü sahneye çıkan Merve Dizdar gözyaşlarına boğuldu
Cannes dönüşü sahneye çıkan Merve Dizdar gözyaşlarına boğuldu Cannes Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" kazanan Merve Dizdar, Alice Müzikali'nde çıktığı ilk gösteride alkış yağmuruna tutulunca duygulandı.
Keanu Reeves 21 yıl sonra grubuyla yeniden sahneye çıktı
Keanu Reeves 21 yıl sonra grubuyla yeniden sahneye çıktı Keanu Reeves, 20 yılın ardından ilk konserlerini vermek üzere 'Dogstar' ile yeniden bir araya geldi. 'Dogstar', 2023 BottleRock müzik festivalinde sahne aldı.
Linet'in konseri renkli anlara sahne oldu
Linet'in konseri renkli anlara sahne oldu Sevilen sanatçı Linet; Mersin ve Adana'da sevenleriyle buluştu.
Müge Boz: "Filmlerim geri planda kaldı"
Müge Boz: "Filmlerim geri planda kaldı" Zarif oyuncu Müge Boz, basketbolcu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina ile birlikte Kuruçeşme'de görüntülendi.
Yeşilçam yıldızının torunu Aslışah Alkoçlar'dan tutku dolu paylaşım
Yeşilçam yıldızının torunu Aslışah Alkoçlar'dan tutku dolu paylaşım 2021'de evlenen sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile iş insanı Kaan Demirağ'dan tutku dolu aşk pozu geldi.
Merve Dizdar Dior yerine İzmirli genç girişimci kadınların kıyafetini giydi
Merve Dizdar Dior yerine İzmirli genç girişimci kadınların kıyafetini giydi Aldığı ödülle ülkemize büyük bir gurur yaşatan Merve Dizdar, kapanış töreninde seçtiği kıyafetle de "Kız kardeşlerim" dediği kadınlara destek olduğu ortaya çıktı.
Tolga Sarıtaş aşkını haykırdı: "İlişkimiz güzel gidiyor"
Tolga Sarıtaş aşkını haykırdı: "İlişkimiz güzel gidiyor" Oyuncu Tolga Sarıtaş ve sevgilisi Zeynep Mayruk, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.