Magazin

Matild Manukyan'ın mirasında 37 kişiye kötü haber! Merhum Matild Manukyan’ın milyonlarca liralık mirasına ortak olmak için 37 kişinin açtığı dava reddedildi.
Sıla-Davut Güloğlu davasında karar belli oldu Sıla Gençoğlu, 15 Temmuz darbe girişimin ardından Yenikapı'da toplananlarla ilgili sözlerine karşılık hakaretle cevap veren Davut Güloğlu'na dava açmıştı. Mahkeme, Güloğlu'nun 4 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu neşeli ve mutlu Geçtiğimiz ay ilk bebekleri Lalin'i kucaklarına alan ünlü çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Nişantaşı'nda doktor kontrolü çıkışı objektiflere yansıdı.
Milyarder John Getty ölü bulundu ABD’li milyarder Paul Getty’nin torunu ve 5.4 milyar dolarlık servetin vârislerinden John Getty bir otel odasında ölü bulundu. John Getty’nin kızı Ivy Getty babasının öldüğünü Instagram’da “Hayatımdaki en önemli adamı kaybettim” sözleriyle duyurdu.
Ayça Bingöl Yıldız Kenter'in anısına sahneye çıktı Oyuncu Ayça Bingöl, merhum tiyatro duayeni Yıldız Kenter'in anısına sahnelenen ‘Ben Anadolu' oyunuyla Zorlu'da izleyicinin karşısına çıktı.
Begüm Birgören 'Çifte kumrular' dedirtti Ünlü oyuncu Begüm Birgören yakışıklı eşiyle mutlu günler geçiriyor...
Oktay Kaynarca ve Yavuz Bingöl'ün sürpriz buluşması Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ve Yavuz Bingöl, son günlerde artan kadına şiddete dikkat çekmek için kolları sıvadı.