Magazin

Yılların oyuncusu hakkında mide bulandıran iddia! Dünyaca ünlü oyuncu Gerard Depardieu bir kez daha cinsel taciz iddialarıyla karşı karşıya. Depardieu, 2018'de evinde 20'li yaşlarındaki bir kadın oyuncuya tecavüz etmekle suçlanıyor.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncusundan sürpriz nikah "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" disizinde rol alan oyuncu Gözde Okur, dün akşam memleketi İzmir'de nikah masasına oturdu.
Merve Şarapçıoğlu - Berk Oktay savaşı sürüyor! Eski eşler Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay arasındaki sular durulmuyor.
Hadise'den örnek bağış Geçtiğimiz günlerde ‘Aşka Kapandım' adlı üç şarkılık yeni çalışmasını çıkaran Hadise, anlamlı bir harekete imza attı.
Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal ayrıldı İki yıl önce "Kimse Bilmez" dizisinin setinde tanışan oyuncu Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal çifti ilişkilerini sonlandırdı.
Melisa Şenolsun'u yeni proje heyecanı sardı Yakın zamanda sevgilisi Umut Evirgen'in yönettiği filmde Belçim Bilgin, Levent Üzümcü, Bora Akkaş ve Esra Ruşan gibi ünlü oyuncularla kamera karşısına geçen Melisa Şenolsun, dizi setlerine dönüyor.
Burcu Özberk sokak kedilerini unutmadı Evinde bir kedisi olan Burcu Özberk, önceki gün hayvan severliğini konuşturdu. Güzel oyuncu, yanına gelen bir kediye balık verirken paylaştığı karelerine "Kedi besleme sanatı" notunu düştü.