Magazin

Serdar Ortaç, Chloe'yi yolcu bile etmedi!
Serdar Ortaç, Chloe'yi yolcu bile etmedi! Şarkıcı Serdar Ortaç'ın 5 yıllık evliliğin ardından 8 Ağustos'ta boşandığı Chloe Loughnan dün 12.00 uçağıyla doğup büyüdüğü İrlanda'ya döndü. Kendisine annesi Lucy Loughnan eşlik etti.
Can Yaman ve Demet Özdemir hayranlarını üzecek haber!
Can Yaman ve Demet Özdemir hayranlarını üzecek haber! "Erkenci Kuş" dizisinin yapımcısından, Can Yaman ve Demet Özdemir ikilisinin sevenlerini üzecek bir haber geldi.
Murat Han, Çeşme'de aşka geldi
Murat Han, Çeşme'de aşka geldi Yakışıklı oyuncu Murat Han, önceki gün çapkınlık turunda görüntülendi.
Sosyal medya Tuvana Türkay'ın bikinili pozunu konuştu
Sosyal medya Tuvana Türkay'ın bikinili pozunu konuştu Güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın Instagram'da paylaştığı bikinili poz sosyal medyada hayli konuşuldu.
Nebahat Çehre Beren Saat’in gözyaşlarına kıyamadı
Nebahat Çehre Beren Saat’in gözyaşlarına kıyamadı Oyuncu Beren Saat, geride bıraktığımız gün sosyal medya hesabından gözlerinin dolu dolu olduğu bir paylaşım yapmış ve takipçilerinin de dikkatini çekmişti.
Hande Subaşı sürpriz kareyi sosyal medyada paylaştı!
Hande Subaşı sürpriz kareyi sosyal medyada paylaştı! Oyuncu Hande Subaşı, bir süredir birlikte olduğu iş adamı Alican Ulusoy’un isminin baş harfini bileğine kazıdığı kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.
İrem Sak taciz mesajını takipçilerine gösterdi
İrem Sak taciz mesajını takipçilerine gösterdi Geçtiğimiz günlerde birlikte tatil yaptığı bir erkek arkadaşının herkesin gözünün önünde slip mayosunu indirmesi gazetelere haber olan dizi oyuncusu İrem Sak bu kez de kendisine gönderilen çirkin bir mesajı ifşa etmesiyle gündeme geldi.