Magazin

Emina Jahovic'in büyük yalnızlığı
Emina Jahovic'in büyük yalnızlığı Sırp şarkıcı Emina Jahovic'in Bodrum tatili aralıksız devam ediyor.
Engin Öztürk'ün tatil sevinci
Engin Öztürk'ün tatil sevinci Ekranların başarılı ve yakışıklı oyuncusu Engin Öztürk, önceki gün Zincirlikuyu'da bulunan bir AVM'de görüntülendi.
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan neşeli pozlar
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan neşeli pozlar Örnek mutlulukları takdir toplayan genç oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu çıktıkları tatilden neşeli pozlar paylaştı.
Ece Seçkin: "Prenses gibi yetiştirildim"
Ece Seçkin: "Prenses gibi yetiştirildim" Popçu Ece Seçkin, Gökhan Çınar’ın sunduğu “Katarsis” programına konuk oldu. Seçkin yapımda, çocukluğunu, büyüme hikayesini ve kırılma noktalarını ilk kez anlattı.
Kerem Bürsin'den 'Profesör' ile yeni ortaklık
Kerem Bürsin'den 'Profesör' ile yeni ortaklık "La Casa de Papel"in 'Profesör'ü Alvaro Morte'nin davetlisi olarak İspanya'ya giden Kerem Bürsin, yurda döndü.
Üzücü bir sakatlık yaşayan Merve Aydın objektiflere yansıdı
Üzücü bir sakatlık yaşayan Merve Aydın objektiflere yansıdı Survivor All Star yarışmasından sakatlanarak ayrılan sporcu Merve Aydın yurda dönmüştü.
Çağlar Ertuğrul'dan sevgilisini kızdıran şaka
Çağlar Ertuğrul'dan sevgilisini kızdıran şaka Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul, yaklaşık 4 yıldır aşk yaşadığı Kayla Manukyan ile geçtiğimiz yıl birlikteliklerini sonlandırmıştı. Ancak çift, ilişkilerine bir şans daha vermişti.