Magazin

Zehra Çilingiroğlu ve sevgilisinin şok eden kavgası! Çeşme’de 250 bin liraya kiraladıkları villada sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile kavga eden Zehra Çilingiroğlu mangalı havuza attı. Site sakinlerinin tanık olduğu kavga sonrası Çilingiroğlu, hızla olay yerinden ayrıldı.
Burak Özçivit Çağatay ve Kıvanç'a rakip çıktı! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, tatil sezonunu eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’la Bodrum’da açtı.
Tuba Büyüküstün: "3 ayda hayatım değişti" Oyuncu Tuba Büyüküstün, 38. yaş gününde öz eleştiri yaptı.
Şirin Yalçın ve Elif Dürüst Bodrum'da parayı bastırdı! Sosyete parayı bastırdı. Bodrum trafiğine takılmamak için deniz taksisi kullanmaya başladı. Kaptanlar, taksimetreyi 100 liradan açtı. Elif Dürüst ve Şirin Yalçın gibi sosyetik isimler, son dönemde popüler olan deniz taksiyle karaya ayak basmadan seyahat etmenin keyfini çıkardı.
Şarkıcı Buray'ın gizli aşkı ortaya çıktı! Buray, sosyal medya fenomeni Yasemin Arı ile aşk yaşamaya başladı. Sarışın güzel, sempatik şarkıcının serenatlarını videoya aldı. Mutluluğunu yakınlarıyla paylaştı.
Aslışah Alkoçlar hacker mağduru oldu! Hülya Koçyiğit’in küçük torunu Aslışah Alkoçlar’ı, ‘oltalama’ yöntemiyle hack’leyen kişi, yakayı ele verdi. Alkoçlar’ın ihbarı üzerine hacker hakkında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Kalplerin kraliçesi Diana’nın hayatı film oluyor! Galler Prensesi Lady Diana'nın hayatını konu alan ve ABD'li oyuncu Kristen Stewart'ın başrolünde olduğu "Spencer" filmi 2022'de sinemaseverlerle buluşacak.