Magazin

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç'un ayrılık haberi doğru mu?
Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç'un ayrılık haberi doğru mu? Oyuncu Yağmur Tanrısevsin sevgilisi Oğuzhan Koç’la olan fotoğrafları sosyal medya hesabından kaldırırken ikilinin yollarını ayırdıkları iddia edilmişti.
Hangi kadın oyuncu Instagram'ı çökertti?
Hangi kadın oyuncu Instagram'ı çökertti? Güzelliği ve başarılarıyla yıllardır adından söz ettiren aktris, dün ilk kez Instagram hesabı açtı.
Demet Evgar: "Bu karar ülkenin geleceğine ihanettir"
Demet Evgar: "Bu karar ülkenin geleceğine ihanettir" Özel yetenek sınavı ile öğrenci alan 14 bölüme, 2020 YKS’de merkezi yerleştirme ile öğrenci yerleştirilmesi kararına kamuoyundan büyük tepki gelmişti. Ünlü oyuncu Demet Evgar da tepki gösterenler arasında yer aldı.
Cannes'da yakışıklı aktör yarışı
Cannes'da yakışıklı aktör yarışı Türkiye'nin en yakışıklı oyuncularından Burak Özçivit, Can Yaman ve Akın Akınözü, Cannes'da düzenlenen dünyanın en prestijli televizyon fuarına katıldı. Sokakları, Türk oyuncuların afişleri süsledi.
Bade İşçil: "Yaz aşkıydı, bitti!"
Bade İşçil: "Yaz aşkıydı, bitti!" 24 yaşındaki meslektaşı Kubilay Aka ile aşk yaşadığı iddia edilen 36 yaşındaki oyuncu Bade İşçil'den şaşırtıcı açıklama...
Hadise korumasını 6 ay sigortasız mı çalıştırdı?
Hadise korumasını 6 ay sigortasız mı çalıştırdı? Hadise’nin koruması işten çıkarılınca; korumanın eşi Gülşah Y. ile Hadise’nin menajeri olan ablası Hülya Açıkgöz mahkemelik oldu. Korumanın eşi, Açıkgöz’ü SGK’ya şikayet etmek ve TV’ye çıkıp her şeyi anlatmakla tehdit etti.
Zeynep Korel'in kadın eşiyle ilgili bilinmeyenler ortaya çıktı!
Zeynep Korel'in kadın eşiyle ilgili bilinmeyenler ortaya çıktı! Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in; Ivana isimli bir kadınla Amerika'da evlilik yaptığı ortaya çıkmıştı.