Magazin

Ferhat Göçer'den Sinan Akçıl sorusuna konuşulacak yanıt!
Ferhat Göçer'den Sinan Akçıl sorusuna konuşulacak yanıt! Başarılı sunucu İlkay Buharalı ve magazin duayeni Ali Eyüboğlu'nun çarpıcı yorumlarıyla "Magazin Noteri" YouTube ekranında izleyicisiyle buluşuyor.
Ebru Gündeş 170 bin TL'yi gözden çıkardı
Ebru Gündeş 170 bin TL'yi gözden çıkardı Ebru Gündeş yaşadığı zor günlerin ardından sahnede boy gösterip magazin basınından uzak durmaya çalışsa da harcamalarıyla gündem olmayı başarıyor.
Hadise, Ajda Pekkan'ın kalbini kırdı!
Hadise, Ajda Pekkan'ın kalbini kırdı! 'O Ses Türkiye'nin dün yapılan çekimlerinde hem izleyenlere hem jüri üyelerine büyük bir sürpriz yapıldı. Henüz takımların oluştuğu yarışmaya Ajda Pekkan konuk oldu. Durumdan haberi olmayan jüri üyeleri büyük bir şok yaşadı.
Arda Turan'ı nazar korkusu sardı
Arda Turan'ı nazar korkusu sardı Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti ikinci bebek haberinin erken duyulmasından memnun değil...
Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden boşanıyor!
Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden boşanıyor! "Hayat Devam Ediyor" dizisiyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun ihtiyar eşi Patrick'ten boşanacağı öğrenildi.
Ebru Özkan cephesinde neler oluyor?
Ebru Özkan cephesinde neler oluyor? Oyuncu Ebru Özkan ile evli olan Ertan Saban, sarışın bir kadınla Cihangir’de sarmaş dolaş görüntülendi.
Seçkin Piriler ve Meral Kaplan'ın gergin piştisi
Seçkin Piriler ve Meral Kaplan'ın gergin piştisi 1 yıl sonra karşılaşan Seçkin Piriler, Meral Kaplan ile aynı kareye girmemek için akla karayı seçti.