Magazin

Beren Saat alışverişte görüntülendi
Beren Saat alışverişte görüntülendi Son günlerin konuşulan ismi Beren Saat mutfak alışverişi yaparken objektiflere yansıdı.
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çifti tek celsede boşandı!
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çifti tek celsede boşandı! Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan hakkında yazılan boşanma iddiaları gerçek çıktı. Ünlü çift az önce Beykoz Adliyesi’nde boşandı.
Çağla Şıkel'den makyajsız paylaşım
Çağla Şıkel'den makyajsız paylaşım Televizyon yıldızı - manken Çağla Şıkel, makyajsız pozunu duygusal bir notla sosyal medya hesabından paylaştı.
Aslı Turanlı Yunan sevgilisiyle Bodrum'da
Aslı Turanlı Yunan sevgilisiyle Bodrum'da Komedyen Ata Demirer’in eski sevgilisi Aslı Turanlı, 41 yaşındaki Yunan DJ Ilias Valeron ile Haziran ayında aşk yaşamaya başlamıştı.
Yasemin Özilhan o 'üçlüyü' hayatından çıkarttı!
Yasemin Özilhan o 'üçlüyü' hayatından çıkarttı! İki çocuk annesi olan Yasemin Özilhan’ın merak edilen sırrı ortaya çıktı.
Gönül Yazar: "Hayatımda bir aydır biri var"
Gönül Yazar: "Hayatımda bir aydır biri var" Türk Sanat Müziği'nin "Taş Bebek" lakaplı sanatçısı, sahnelerin ünlü assolisti Gönül Yazar katıldığı canlı yayında hayatında biri olduğunu ve aralarında yaş farkı olduğunu itiraf etti.
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çifti yayın yasağı kararı aldırdı!
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan çifti yayın yasağı kararı aldırdı! 5 yıl önce dünya evine girdiği Chloe Loughnan'la arasının uzun bir zamandır bozuk olduğu yazılıp çizilen ancak her defasında da bu haberleri yalanlayan şarkıcı Serdar Ortaç, sonunda boşanma kararı aldı.