Magazin

Gökçe Bahadır'ın dinmeyen özlemi
Gökçe Bahadır'ın dinmeyen özlemi En son ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde rol alan Gökçe Bahadır, albüm çalışmaları sonrası tatilde bile boş durmayarak gelen dizi tekliflerini okumaya devam ediyor.
Gökhan Töre ve Esra Bilgiç alışverişte görüntülendi
Gökhan Töre ve Esra Bilgiç alışverişte görüntülendi Geçen ay sessiz sedasız boşanan Esra Bilgiç ile Gökhan Töre, alışverişte görüntülendi.
Selma Ergeç: “Ailemle birlikte tatile çıkacağım”
Selma Ergeç: “Ailemle birlikte tatile çıkacağım” Güzel oyuncu Selma Ergeç geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir mekanda arkadaşıyla hararetli bir şekilde sohbet ederken objektiflere yansıdı.
Şebnem Schaefer'dan günlerce konuşulacak Özcan Deniz açıklaması!
Şebnem Schaefer'dan günlerce konuşulacak Özcan Deniz açıklaması! Ünlü model ve sunucu Şebnem Schaefer, konuk olduğu "2. Sayfa" programında Özcan Deniz ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Amine - Mesut çifti Beckham çiftine meydan okuyor!
Amine - Mesut çifti Beckham çiftine meydan okuyor! Bir ay önce dünyaevine giren Mesut Özil ile Amine Gülşe, Victoria ve David Beckham’a rakip çıktı. Evlilikten önce İngiliz kozmetik firmasıyla ortak olan çift; müzik, reklam ve film yapımcılığı işlerine girmek için düğmeye bastı.
Selami Şahin'in kızı sevgilisinin ailesiyle tanıştı
Selami Şahin'in kızı sevgilisinin ailesiyle tanıştı Usta müzisyen Selami Şahin'in kızı Meryem İrem Şahin, bir süredir aşk yaşadığı Oliver Tembo ile Zambiya'ya gitti.
Tülin Şahin'den Müge Anlı'ya olay mesaj!
Tülin Şahin'den Müge Anlı'ya olay mesaj! Bebek bekleyen manken Tülin Şahin, şu sıralar ATV'de ekrana gelen "Güven Bana" ismindeki yarışmayı sunan usta televizyoncu ve gazeteci Müge Anlı'ya sosyal medyadan olay bir mesaj gönderdi.