Magazin

Yasemin Kutsi'den 30 Haziran Salı Burç Yorumları Burcunuzu neler bekliyor?.. Ünlü astrolog Yasemin Kutsi, Sacit Aslan TV'de siz kıymetli okuyucularımız için yorumladı.
Barış Akarsu, 41’inci doğum gününde anıldı 29 Haziran 2007’de 28'inci doğum gününü kutladıktan sonra Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 4 Temmuz günü yaşamını yitiren Barış Akarsu’nun yakınları ve sevenleri tarafından doğum gününde anıldı.
Bergüzar Korel'den, Cardi B.'ye Halit Ergenç göndermesi Bergüzar Korel, Muhteşem Yüzyıl dizisinin hayranı olduğu ortaya çıkan dünyaca ünlü rapçi Cardi B.'ye, eşi Halit Ergenç ile ilgili göndermede bulundu. Ünlü oyuncu, sosyal medyada fenomen olan "Kimin kocası bu?" şarkısıyla Cardi B.'yi ti'ye aldı.
Ata Demirer'in sualtı keyfi Yılın yarısını Bozcaada'daki evinde geçiren Ata Demirer yaz sezonunu erken açmıştı.
Yasemin Özilhan katalog çekimlerini aratmadı Eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan'dan katalog çekimlerini aratmayan poz.
Türkan Şoray kızının portresini çizdi Karantina döneminde yeniden resim yapmaya başlayan Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal'ın portresini çizdi.
Zeynep Tokuş büyük tutkusunu güverteye taşıdı! Bir zamanların ünlü oyuncusu Zeynep Tokuş, tatilde de sporunu aksatmıyor.