Magazin

Murat Boz İBB başkanı Ekrem İmamoğlu'yla buluştu!
Murat Boz İBB başkanı Ekrem İmamoğlu'yla buluştu! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Murat Boz bugün Karadeniz Ereğlisi’nde bir araya geldi.
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen arasında neler oluyor?
Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen arasında neler oluyor? Uzun süredir işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan Tuba Büyüküstün'den konuşulacak atak...
Tarkan 9 milyon lira kazanacak
Tarkan 9 milyon lira kazanacak Sahne kostümleri için 100 bin TL'lik bütçe ayıran sanatçı Tarkan'a kostüm seçimlerinde ise eşi Pınar Tevetoğlu yardımcı olacak.
Çocuklarına kavuşan Yağmur Sarnıç'ın ilk işi ne oldu?
Çocuklarına kavuşan Yağmur Sarnıç'ın ilk işi ne oldu? Yağmur Sarnıç, Emre Aşık’ın oturduğu sitenin önünde heyecanla çocuklarının getirilmesini bekledi. Ancak Emre Aşık, Yağmur Sarnıç’ın oturduğu apartmana kadar gidip çocuklarını ordan teslim almasını istedi. Sinirlenen Yağmur Sarnıç, Emre Aşık’ın bu talebini kabul etmedi.
Burak Yılmaz ve İstem Atilla barıştı
Burak Yılmaz ve İstem Atilla barıştı Geçen yıl evliliklerini noktalayan futbolcu Burak Yılmaz ile İstem Atilla barıştı.
Çağla Şıkel'in neşeli tatili
Çağla Şıkel'in neşeli tatili Oğulları Kuzey ve Uzay'la Bodrum’a giden güzel manken ve sunucu Çağla Şıkel, havuzda saatlerce voleybol oynayıp çocukluğuna geri döndü. Çocuklarıyla da eğlenceli vakit geçiren Çağla Şıkel'in annelik neşesi görenlere "Maşallah" dedirtti.
Burcu Güneş listelere 'Ufo' ile döndü
Burcu Güneş listelere 'Ufo' ile döndü Şarkıcı Burcu Güneş, yeni teklisi ‘Ufo’yu müzikseverlerin beğenisine sundu.