Magazin

Buse Terim'den 150 bin liralık alışveriş! Volkan Bahçekapılı ile mutlu bir evliliği olan Buse Terim, geçtiğimiz günlerde Ekrem Yalçındağ imzalı bir sanat eseri satın aldı.
Derin Mermerci'den konuşulacak yatırım Sosyetik güzel Derin Mermerci, iş hayatına hızlı bir giriş yaptı. İstanbul Kartal'daki 8 daireye 8 milyon lira yatırdı.
Özcan Deniz: "Setler artık böyle olacak" Karantina döneminde ‘Senkron' adlı bir mini dizi çeken Özcan Deniz, önceki gün Instagram hesabından canlı yayın yaptı.
Begüm Birgören nişanlandı En son "Vurgun" adlı dizide kamera karşısına geçen oyuncu Begüm Birgören, evliliğe ilk adımını attı.
Pınar Altuğ: "Beni örnek alan bağış yapar" Pınar Altuğ, sosyal medyadan kendisine gelen ‘Gençler sizi örnek alıyor, paylaşımlarınıza dikkat edin' mesajına kayıtsız kalmadı.
Cüneyt Arkın hastaneye mi kaldırıldı? Usta oyuncu Cüneyt Arkın, hakkında yazılan ‘Hastaneye kaldırıldı' haberlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.
Yıldız Tilbe'den Sezen Aksu'ya sürpriz armağan! Geçtiğimiz haftalarda kedi sahiplenerek can dostlarına bir bebek gibi ilgi gösteren Yıldız Tilbe, bir kedisini sahiplendirdi.