Magazin

Sinem Sülün'ün pes etmeye niyeti yok
Sinem Sülün'ün pes etmeye niyeti yok Yatak odasına kamera yerleştiren kaynanası ve kayınpederini hapse attıran eski Türkiye güzeli Sinem Sülün, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Semiramis Pekkan'dan Ajda Pekkan'ı hedef alan paylaşım!
Semiramis Pekkan'dan Ajda Pekkan'ı hedef alan paylaşım! Ajda Pekkan’ın kız kardeşi Semiramis Pekkan, kaş yapayım derken göz çıkardı. Pekkan, sosyal medyada estetikli isimlerle dalga geçti. Sayısız estetik ameliyat olan Ajda Pekkan da kardeşinin mesajıyla hedef tahtasına oturdu.
Ünlü oyuncuların 'doktor' tarifeleri
Ünlü oyuncuların 'doktor' tarifeleri Şu sıralar "Mucize Doktor" dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Taner Ölmez'in bölüm başı aldığı ücret belli oldu.
Kıraç'ın kadınlar hakkındaki sözlerine Gülşen'den tepki
Kıraç'ın kadınlar hakkındaki sözlerine Gülşen'den tepki Müzisyen Ozan Çolakoğlu ile evli Gülşen, evde kimin sözünün geçtiğini gösterdi. Popçu, önceki gün Kıraç’ın ‘Şehirli kadın, eşine kahvaltı bile hazırlamıyor’ sözüne karşılık ‘Böyle bir zorunluluğumuz yok’ diye konuştu.
Nurgül Yeşilçay'dan 'Evlenemiyoruz' açıklaması!
Nurgül Yeşilçay'dan 'Evlenemiyoruz' açıklaması! Oyuncu Nurgül Yeşilçay sevgilisinden 7 ay önce hayli romantik bir evlilik teklifi almış ve 'Evet' yanıtını vermişti...
Neslihan Atagül ekmeğini kendisi yapıyor
Neslihan Atagül ekmeğini kendisi yapıyor Eşi Kadir Doğulu ile kamp kurarak yaptığı doğa tatilleriyle sık sık gündeme gelen Neslihan Atagül; organik yaşama merak sardı.
Hande Erçel yorgunluktan hasta düştü
Hande Erçel yorgunluktan hasta düştü Şarkıcı Murat Dalkılıç bir süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Hande Erçel ile birlikte önceki akşam Etiler’de objektiflere yansıdı.