Magazin

Ezo Sunal denizde korku dolu anlar yaşadı
Ezo Sunal denizde korku dolu anlar yaşadı Merhum oyuncu Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, Büyükada'dan deniz taksisiyle döndüğü sırada kaza geçirdi.
Sosyal medya Ben Fero'nun skandalını konuşuyor
Sosyal medya Ben Fero'nun skandalını konuşuyor Rapçi Ben Fero, yabancı hayranına kucak dansı yaptırdı. Sosyal medyada hızla yayılan bu görüntüye takipçilerden tepki yağdı.
Sıla: "Çok sancılı ve yorgun bir süreçti"
Sıla: "Çok sancılı ve yorgun bir süreçti" Yeni şarkısı “Karanfil”in provaları için stüdyolarının kapılarını "Hey Canlı" programına açan Sıla; özel hayatına dair herkesin merak ettiği konuları da ilk kez açıkladı.
Gülben Ergen, Emre Irmak sorularına ilk kez yanıt verdi
Gülben Ergen, Emre Irmak sorularına ilk kez yanıt verdi Sanatçı Gülben Ergen bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuştu.
İşte Tuba Büyüküstün'ün setten ilk görüntüsü!
İşte Tuba Büyüküstün'ün setten ilk görüntüsü! "Ottoman Rising" adlı mini belgeselde Mara Hatun’u oynayan Tuba Büyüküstün’ün setten ilk görüntüsü ortaya çıktı.
Hande Erçel 'Önce kariyer' diyor
Hande Erçel 'Önce kariyer' diyor Şarkıcı Murat Dalkılıç ve Hande Erçel'in ilişkisi evliliğe doğru mu gidiyor? derken ünlü oyuncu bu konudaki net tavrını ortaya koyuyor.
Nurgül Yeşilçay’a yeni film için rekor ücret!
Nurgül Yeşilçay’a yeni film için rekor ücret! Yapımcılığını sevgilisi Necati Kocabay'ın üstlendiği 'Mahalleden Arkadaşlar' filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Nurgül Yeşilçay'ın projeden 400 bin TL aldığını iddia edildi.