Magazin

Nur Fettahoğlu'nun klozet paylaşımı takipçilerini ikiye böldü!
Nur Fettahoğlu'nun klozet paylaşımı takipçilerini ikiye böldü! "Kardeş Çocukları" dizisiyle ekrana geri dönen oyuncu Nur Fettahoğlu, tuvalette poz verme akımına uydu. Fettahoğlu'nun fotoğrafı tartışma yarattı...
Merve Özbey'i evlilik heyecanı sardı!
Merve Özbey'i evlilik heyecanı sardı! Uzun bir süredir birlikte olduğu Kenan Koçak ile evlilik hazırlığında olan şarkıcı Merve Özbey, sosyal medya hesabı üzerinden yaklaşan kına gecesi için ne kadar heyecanlı olduğunu gösterdi.
Fatma Belgen pazarda bere satıyor
Fatma Belgen pazarda bere satıyor İzmir’in Gaziemir ilçesinde yaşayan 70 yaşındaki ünlü sinema sanatçısı Fatma Belgen; sokak hayvanlarına daha fazla destek olmak için elleriyle ördüğü bereleri pazarda satıyor.
Gülşen son fotoğrafında Aleyna Tilki'ye benzetildi
Gülşen son fotoğrafında Aleyna Tilki'ye benzetildi Gülşen, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafıyla olay yarattı. Şarkıcı, Aleyna Tilki'ye benzetildi.
İşte Türkiye'nin en güzel kızı!
İşte Türkiye'nin en güzel kızı! "Miss Turkey" birincisi Simay Rasimoğlu oldu...
Tarık Ünlüoğlu'na son görev
Tarık Ünlüoğlu'na son görev Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun cenaze törenine ünlü isimler katıldı.
Kibariye'nin eşi başka bir kadına dini nikah mı kıydı?
Kibariye'nin eşi başka bir kadına dini nikah mı kıydı? Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın başka bir kadına dini nikah kıydığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü...