Magazin

Şeyda Coşkun Bodrum'da yorgunluk atıyor
Şeyda Coşkun Bodrum'da yorgunluk atıyor Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun, Bodrum'da bulunan evlerinin önündeki iskelede objektiflere takıldı.
Seda Bakan doğum için gün sayıyor
Seda Bakan doğum için gün sayıyor Sempatik oyuncu Seda Bakan, doğum için Bodrum'da gün sayıyor. Erkek bebek bekleyen oyuncu, önceki gün eşi Ali Erel'le Ege manzarasında poz verdi.
'Elimi Bırakma' dizisinde şaşırtan gelişme
'Elimi Bırakma' dizisinde şaşırtan gelişme Başrollerini ‘Alp Navruz’ ve ‘Alina Boz’un paylaştığı, yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği dizide flaş değişiklikler yaşandı.
Kubilay Aka hangi oyuncuyla el ele görüldü?
Kubilay Aka hangi oyuncuyla el ele görüldü? 2,5 yıldır aşk yaşayan Kubilay Aka ve Miray Daner aşkının sürpriz bir şekilde bitmesinin yankıları sürüyor.
Burak Yılmaz'a eski eş şoku!
Burak Yılmaz'a eski eş şoku! İstem Atilla, boşandıktan bir süre sonra eşinin 2018'e ait kira, aidat, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödemediğini belirterek harekete geçti
Fırat çifti Amerika'yı bisikletle gezdi
Fırat çifti Amerika'yı bisikletle gezdi Cemiyet hayatının zarif ismi İdil Fırat, yakışıklı oyuncu Mert Fırat ile Eylül 2018'de evlenmişti. Çift, Amerika turuna çıktı. İlk durakları Los Angeles oldu, sonra California'ya geçtiler. Önceki gün de Miami'deydiler.
Ayrılık iddiasını yalanlayan İbrahim Kutluay'a şok soru
Ayrılık iddiasını yalanlayan İbrahim Kutluay'a şok soru İbrahim Kutluay'ın, Edvina Sponza'yı terk ederek takipten çıkardığı iddia edilmişti. Kutluay ayrılık haberini yalanladı.