Magazin

Emma Roberts bebek bekliyor! Garrett Hedlund ile yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olan Emma Roberts'ın ilk bebeğine hamile olduğu konuşuluyor.
İzmirli Romanlar Anadolu Ateşi’ni yakacak Türkiye’de ve dünyada markalaşmış dans topluluğu Anadolu Ateşi, ‘Romanlarla Dans’ projesi kapsamında 100 Roman dansçı seçecek. Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteklediği projede seçmelerin yanı sıra Romanlara dans eğitimleri de verilecek.
49 yaşındaki fenomenin "gençlik iksiri" herkesi şaşırttı! Genç görünümü sayesinde sosyal medyada fenomen haline gelen 49 yaşındaki Filipinli Bella Hernandez, bazı ucuz ürünlerden oluşan gençlik sırlarını açıkladı.
Seyyal Taner sessizliğini bozdu Türk Pop Müziğin efsane isimlerinden Seyyal Taner uzun süren sessizliğini bozdu.
Burcu Esmersoy nasıl 'Bond kızı' oldu? Burcu Esmersoy, Instagram’da paylaştığı son mayolu pozuyla Bond kızına benzetildi.
Irmak Ünal'dan Ece Vahapoğlu'nun bebeğine yakın ilgi Bodrum’da tatil yapan Irmak Ünal dün plajda Aralık 2019’da anne olan Ece Vahapoğlu ile karşılaştı.
Yasemin Kutsi'den 30 Haziran Salı Burç Yorumları Burcunuzu neler bekliyor?.. Ünlü astrolog Yasemin Kutsi, Sacit Aslan TV'de siz kıymetli okuyucularımız için yorumladı.