Magazin

Demet Şener'den bir demet selfie!
Demet Şener'den bir demet selfie! Güzel isim Demet Şener dün yine sosyal medyada fırtına gibi esti.
Meral Kaplan'dan konuşulacak Seçkin Piriler açıklaması
Meral Kaplan'dan konuşulacak Seçkin Piriler açıklaması Bir zamanlar aralarından su sızmayan yakın arkadaşlar Seçkin Piriler ve Meral Kaplan arasında sular duruldu mu?
Didem Balçın şikayetçi oldu!
Didem Balçın şikayetçi oldu! Oyuncu Didem Balçın, yüzünde yaralara neden olan estetik merkezinin peşini bırakmıyor. Balçın, altın iğne operasyonu için ödediği ücreti geri almak için İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne başvurdu. Oyuncu, merkezden 314 bin TL talep etti.
Asuman Krause - İlker İnanoğlu aşkı yeniden alevlendi
Asuman Krause - İlker İnanoğlu aşkı yeniden alevlendi 2005 yılında aşk yaşayan Asuman Krause ile İlker İnanoğlu’nun yolları tekrar kesişti. Bir süredir yeniden görüşmeye başladıkları konuşulan 43 yaşındaki Krause ile 53 yaşındaki İnanoğlu, Instagram hesaplarından da birbirlerini takibe aldı.
Katy Perry beyninden vurulmuşa döndü!
Katy Perry beyninden vurulmuşa döndü! ABD'nin California eyaletinde bir mahkeme, Amerikalı şarkıcı Katy Perry'nin "Dark Horse" adlı şarkısının "çalıntı" olduğuna hükmetti. Perry mahkeme kararıyla şarkı için rapçi Flame'e 550 bin dolar tazminat ödeyecek.
Hayranlarından Akın Akınözü'ne yoğun ilgi
Hayranlarından Akın Akınözü'ne yoğun ilgi "Hercai" dizisinin yıldızı Akın Akınözü, önceki gün Cihangir'deydi. Yürüyüş yaparken cep telefonuyla hararetli bir şekilde konuşan oyuncu, objektiflerden kurtulamadı.
Burak Hakkı sağlık ve kozmetik sektörüne giriyor
Burak Hakkı sağlık ve kozmetik sektörüne giriyor Yakışıklı aktör Burak Hakkı, Yunan aşkı sayesinde ürünlerini Komşu’da da satışa sunacak.