Magazin

Ebru Gündeş sahne kıyafetini satışa çıkarıyor
Ebru Gündeş sahne kıyafetini satışa çıkarıyor Ebru Gündeş, Günay'daki programına sahneye 3 bin dolarlık (yaklaşık 17 bin lira) Tom Ford marka, ışıl ışıl bir elbiseyle çıktı.
Hande Erçel'den romantik paylaşım
Hande Erçel'den romantik paylaşım "Azize" dizisiyle ekranlara dönen Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç'ın şarkısını sosyal medya hesabından paylaşarak romantik bir jeste imza attı.
Ahmet Kural ve sevgilisinin kaçış planı tutmadı!
Ahmet Kural ve sevgilisinin kaçış planı tutmadı! Murat Cemcir’in doğum gününe yakın arkadaşı Ahmet Kural, bir süredir birlikte olduğu avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik’le birlikte katıldı.
Selen Soyder'den Can Yaman'a 'libido' yanıtı!
Selen Soyder'den Can Yaman'a 'libido' yanıtı! Son dönemin popüler ismi Can Yaman, verdiği röportajda söylediği sözlerle gündem oldu."Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım" diyen Can Yaman'a davalık olduğu eski partneri Selen Soyder'den cevap gecikmedi.
Sedat Doğan: "Hanımın parasıyla babalık olmaz"
Sedat Doğan: "Hanımın parasıyla babalık olmaz" Sedat Doğan bu sabah "Söylemezsem Olmaz" programında sert ifadelerde bulundu.
TV8'in yeni dizisinde flaş değişiklik!
TV8'in yeni dizisinde flaş değişiklik! Başrollerini Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde flaş bir değişiklik yaşandı.
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması "Paramparça" dizisindeki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay ile davalık olan Erkan Petekkaya, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı'nın hazırladığı 'Magazin Noteri'ne konuştu.