Magazin

Aleyna Tilki: "İnşallah evlenirim"
Aleyna Tilki: "İnşallah evlenirim" Genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam Kıbrıs’taki bir otelde sahne aldı.
Yağmur Sarnıç: "Emre'nin farklı ilişkileri var"
Yağmur Sarnıç: "Emre'nin farklı ilişkileri var" Beyaz TV canlı yayınında karşı karşıya gelen Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık gergin anlar yaşarken; Sarnıç boşanma aşamasındaki eşi, çocuklarının babası Emre Aşık hakkında tepki çeken iddialarda bulundu.
Tarkan'ın kızı 1 yaşına basıyor!
Tarkan'ın kızı 1 yaşına basıyor! Tarkan ile eşi Pınar Tevetoğlu'nun kızları Liya, 14 Temmuz 2018'de Almanya-Moers'te dünyaya gelmişti. Pop yıldızı, Liya'nın birinci yaş partisi için kesenin ağzını açtı.
Hadise, Sinan Akçıl'a mı taş attı?
Hadise, Sinan Akçıl'a mı taş attı? Şarkıcı Hadise, önceki akşam Ereğli’de sahne aldı.
Aslıhan Doğan: "Eyvah, yakalandık!"
Aslıhan Doğan: "Eyvah, yakalandık!" Futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, önceki gün 8,5 aylık oğlu Hamza Arda ve annesi Güler Doğan ile birlikte Nişantaşı'ndaki özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi.
Çılgın Sedat korkunç bir trafik kazası geçirdi!
Çılgın Sedat korkunç bir trafik kazası geçirdi! Şarkıcı Çılgın Sedat, geçtiğimiz cumartesi akşamı Marmara Ereğlisi'nden müzisyen arkadaşlarıyla İstanbul'a dönerken korkunç bir trafik kazası geçirdi.
Mustafa Sandal: "Oğullarıma başka kadından kardeş istemiyorum"
Mustafa Sandal: "Oğullarıma başka kadından kardeş istemiyorum" Sevilen sanatçı Mustafa Sandal, verdiği röportajda konuşulacak açıklamalarda bulundu.