Magazin

Burcu Kıratlı: "İmza aşamasındayız"
Burcu Kıratlı: "İmza aşamasındayız" Sinan Akçıl’la evliliği sallantıda olan Burcu Kıratlı, önceki gün AVM’de görüntülendi.
Takipçileri Meryem Uzerli'yi tanımakta zorlandı
Takipçileri Meryem Uzerli'yi tanımakta zorlandı Oyuncu Meryem Uzerli şu günlerde reklam çekimi için İtalya'nın Venedik kentinde...
Demet Şener'in 4 saat süren yüklü alışverişi
Demet Şener'in 4 saat süren yüklü alışverişi Eski manken Demet Şener, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Jennifer Aniston'un güzellik sırrına çok şaşıracaksınız!
Jennifer Aniston'un güzellik sırrına çok şaşıracaksınız! Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, güzelliğiyle dikkat çekiyor. 50 yaşındaki başarılı oyuncu, formda kalmak için her sabah güne bir bardak limonlu sıcak su içerek başladığını söylüyor.
Ata Demirer mutluluğa kulaç attı!
Ata Demirer mutluluğa kulaç attı! Bozcaada’da yaşayan Ata Demirer, yaz bitse de deniz keyfinden kopamadı... Demirer, denizdeki mutlu anlarını paylaşıp herkesi imrendirdi.
Özge Borak'tan artistik pozlar!
Özge Borak'tan artistik pozlar! Oyuncu Özge Borak, önceki gün Ege’de verdiği son pozlarla katalog çekiminden fırlamış gibiydi...
Damla Sönmez hangi dizinin kadrosuna dahil oldu?
Damla Sönmez hangi dizinin kadrosuna dahil oldu? Uzun süredir ekranlardan ayrı kalan Damla Sönmez, severek izlenen dizi "Çukur" ile ekranlara dönüyor.