Magazin

İbrahim Çelikkol ve eşi sosyal medyayı salladı! "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinin yıldızı İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol, oğulları Ali'yi 6 Aralık'ta kucaklarına almışlardı.
Acun Ilıcalı'dan flaş "Zuhal Topal'la Sofrada" açıklaması! FOX TV'de yayınlanan "Zuhal Topal'la Sofrada" programının, TV8'de yayınlanan "Yemekteyiz" programından çalıntı olduğunu iddiası ile dava açan Acun Ilıcalı, mahkemenin davayı reddettiği haberleri üzerine açıklama yaptı.
Hadise sosyal medyada gülücük saçtı! Şarkıcı Hadise, Instagram'ın "2020'de ne olacağım?" uygulamasını denedi.
Berna Laçin'in ‘İdam tweeti’ için karar çıktı! İstinaf mahkemesi, oyuncu Berna Laçin’in tecavüz olaylarında çözümün idam olmadığına ilişkin attığı tweet üzerine “Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama” suçundan yargılandığı davada hakkında verilen beraat kararını onadı.
Özcan Deniz neden zor günler geçiriyor? Sevilen sanatçı Özcan Deniz, Atv ile anlaştıktan sonra ön hazırlıklarını tamamladığı "Kral" dizisinde yaşanan kriz nedeniyle zor günler geçiriyor.
Deren Talu’dan reklamlar Sosyal medyayı aktif kullanan Deren Talu, kural bozmadı.
Necip Memili aşkını böyle duyurdu! "Çukur" dizisinde 'Cumali' karakterine hayat veren oyuncu Necip Memilli, gözlerden uzak yaşadığını aşkını Instagram hesabından duyurdu.