Magazin

Tuğba Yurt futbolcu aşkıyla sezonu açtı
Tuğba Yurt futbolcu aşkıyla sezonu açtı Geçen yılki kısa süreli ayrılığın ardından aşklarına kaldıkları yerden devam eden popçu Tuğba Yurt ile futbolcu Cenk Şahin, tatil sezonunu Göcek'te açtı.
Burcu Biricik bu kez de Paris'te
Burcu Biricik bu kez de Paris'te Ramazan Bayramı nedeniyle Antalya’da bulunan anneannesini ziyaret eden oyuncu Burcu Biricik, eşi Emre Yetkin ile birlikte Paris’e uçtu.
Nebahat Çehre'ye hayalindeki rolü oynatmıyorlar
Nebahat Çehre'ye hayalindeki rolü oynatmıyorlar Akmerkez'de yürüyüş yaparken görüntülenen oyuncu Nebahat Çehre, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını görünce, “Çekmeyin ben siz görmeyesiniz diye yukarılarda dolaşıyorum” dedi.
Maliye Gülşen’in peşine düştü!
Maliye Gülşen’in peşine düştü! Ramazan Bayramı’nda verdiği 4 konserden 650 bin TL kazandığı ortaya atılan Gülşen’in başı dertte!
Demet Akalın’ın paylaştığı fotoğraf tepki çekti!
Demet Akalın’ın paylaştığı fotoğraf tepki çekti! Başarılı şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira ve babası Okan Kurt'un bir fotoğrafını sosyal medya sayfasında paylaştı. Akalın'a bazı sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.
Müge Boz ve Caner Erdeniz balayında
Müge Boz ve Caner Erdeniz balayında Oyuncu Müge Boz ile geçen günlerde evlendiği Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz balayına çıktı.
Burcu Esmersoy'u keyiflendiren jest!
Burcu Esmersoy'u keyiflendiren jest! Burcu Esmersoy’a iş adamı eşi Berk Suyabatmaz’dan romantik jest geldi. Suyabatmaz, güzel eşini 2017’de aşklarının başladığı Bodrum’a götürdü. İş adamı, Esmersoy’la iki yıl önceki gibi kiraladığı Cobra King adlı guletle Ege’ye açıldı.