Magazin

Gigi Hadid sosyal medya lincine dayanamadı
Gigi Hadid sosyal medya lincine dayanamadı Genelde eleştiriler konusunda sessiz kalmayı tercih eden ABD'li model Gigi Hadid, sonunda dayanamadı ve Twitter'dan duygularını paylaştı.
Robinho yoğun ilgiden memnun
Robinho yoğun ilgiden memnun Real Madrid, Manchester City, Milan gibi dünyaca ünlü takımlarda forma giydikten sonra Sivasspor'a transfer olan, ardından Medipol Başakşehirspor'a imza atıp İstanbul'a taşınan Robinho, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
Şarkıcı Göksel: "Göksel çok mutlu diye yazın"
Şarkıcı Göksel: "Göksel çok mutlu diye yazın" Şarkıcı Göksel, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.
Ozan Güven - Yüsra Geyik aşkı bitti mi?
Ozan Güven - Yüsra Geyik aşkı bitti mi? 'Arka Sokaklar' dizisiyle yıldızı parlayan Yüsra Geyik ile Ozan Güven'in bir süredir aşk yaşadığı konuşuluyordu. Yakışıklı oyuncu Güven'in, 29 yaşındaki meslektaşı ile ayrıldığı iddia edildi.
Ozan Doğulu kızlarıyla objektiflere yansıdı
Ozan Doğulu kızlarıyla objektiflere yansıdı Aranjör Ozan Doğulu, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Bensu Soral: "Çekimlerde zorlanıyorum"
Bensu Soral: "Çekimlerde zorlanıyorum" Güzel ve başarılı oyuncu Bensu Soral, İran yapımı ‘Mest-i Aşk’ çekimlerinde zorlandığını söyledi.
Nergis Kumbasar Yasmin'i kanatlarının altına aldı
Nergis Kumbasar Yasmin'i kanatlarının altına aldı Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil ile olan evliliğinden doğan kızı Yasmin Erbil, önceki gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı.